Знак зодіаку Риби (37 фото): дати та характеристика знака, характер особистості і планета-покровитель, стихія і символи Риб

Знак зодіаку Риби – один з найбільш чуттєвих і ранимих в гороскопі. Які його дати народження та характеристика? Як можна описати характер такої особистості і яка в неї планета-покровитель?

Люди, народжені в період з 19 лютого по 20 березня, – представники стихії Води. Вони з’являються на світ під знаком зодіаку Риби, якому протегує Юпітер і Нептун. Це чуттєві меланхолійні натури зі схильністю до глибокого самоаналізу і піддаються сторонньому впливу.

Останній, 12-й знак зодіаку – Риби, подібний своєму головному символу – двох рибок, що пливуть в різні сторони. Товариськість і доброта є сусідами в них з сором’язливістю і скромністю. Вони емоційні, але стримані, цілеспрямовані, але суперечливі, самовіддані, але сконцентровані на внутрішньому «Я». В їх характерах з’єднані якості багатьох знаків. Вони символізують межу і вічність – два протилежні поняття. Але в цьому весь сенс їхньої сутності.

Звичайно, багато рис Риби залежать від того, в який рік був народжений людина. Це означає, що трактувати характер кожного однозначно щонайменше неправильно. Але люди, чий місяць народження – лютий в останній декаді і майже весь березень, за винятком останніх десяти днів, мають узагальнюючі задатки і якості. Однак життя починається у всіх однаково, а складається по-різному в залежності від особистих обставин і поворотів долі.


Своїй інтуїції і відчуттям представники цього знаку води надають велике значення. Вони прагнуть не бути багатими, а жити заможно. Сам по собі достаток не є їх метою, але красивий побут і смачна їжа для них важать чимало.

Рибам сприяють всі відтінки водної стихії і благородний сталевий колір. Камені цього знака – аметист, смарагд, перли, аквамарин, місячний камінь, корал і кришталево прозорий гірський кришталь. Останній є символом істини, а передостанній привертає багатство і загострює інтуїцію.


Аметист

Смарагд

Самим могутнім талісманом на щастя вважається аметист, любов приваблює корал, а мрії обіцяє реалізувати блакитний агат.

Метал знака – срібло, а бронза і цинк також мають для Риб містичне значення. Основні числа, що приносять удачу: 3, 6 та 7 і всі числа з кратністю 7-9-11-12-18. Але Фортуна не відвертається від них і в 16, 21, 25, 30 числа і часто везучими виходять цифри 34, 43 52. Є й особливо щасливі дні тижня у людей, народжених в ці дати – це понеділок, четвер і п’ятниця. Четвертий день тижня має зв’язок з Юпітером, а це одна з планет, керуюча Рибами. На четвер бажано планувати важливі зустрічі та події. Час удачі для всіх Риб – з 10 до 12.00.

Серед народжених з 19 числа лютого по 20 березня чимало талановитих особистостей, які прославили свої імена та знак зодіаку в різних сферах: кіно, театрі, балеті, живопису, сцені, літературі, політиці і спорті. Такі знаменитості, як Микола Римський-Корсаков, Джордж Вашингтон, Енріко Карузо, Віктор Гюго, Мікеланджело Буонаротті, Огюст Ренуар, Альберт Ейнштейн, Елізабет Тейлор – тільки частина представників людства, що зробила світ яскравішим і цікавішим.


Покровителі

Той, хто живе під знаком Риб, мистичен, покладається на удачу, довіряє знаків долі і вірять у силу талісманів. У якості такого можна використовувати будь-які морські символи і щось пов’язане з водою. Вважається, що щастя їм можуть принести дельфіни, корали, рибки, медузи та інші мешканці глибин і безодень.

Владикою водної стихії є морський бог Нептун, а його символ влади – тризуб, що також підходить всім Рибам. В цілому, гороскопи рекомендують лютневих і березневих іменинникам тримати перед очима зображення водойм: морів, водоспадів, океанів і т. д. Таке видовище сприяє відновленню внутрішньої гармонії і концентрації, одночасно розслаблює і заспокоює.

Улюблений талісман Риб – доброзичливий дельфін, точно символізує їх натуру. До того ж цей знак ще й приваблює в життя «рибних» представників любов.

Хоч планета знака – Венера, але не водяних символів оберегом служить не вона, а підвіска зі срібла у формі Місяця або геральдична лілія, символизировавшая в середньовічній Європі монаршу владу. Багато Риби роблять собі на тілі татуювання зі своїми знаковими талісманами. Така символіка «ближче до шкіри» і викликає великий настрій на успіх.

Квіти народжених під цим знаком відрізняє сильний аромат і яскрава розфарбування пелюсток. Фіолетова фіалка, бузкова бузок, жовтий нарцис – соковиті і свіжі представники флори. Такі ж, як і ті, хто має право називати себе Рибою за гороскопом. Ці рослини люблять полив, а стихія Риб – вода. А означає вона не тільки глибину, прозорість і наповненість, але і мінливість від штилю до шторму (емоційність), незвідані глибини (безлад), страх потонути (нерішучість).

Є небезпека застрягти на мілині, бути викинутими на берег безжальної хвилею. Однак вони як ніхто здатні до адаптації і знайдуть, як виплисти на чисту заплаву, маневруючи серед каменів.


Так і представники цього знака в людському обличчі, потрапивши в безвихідну ситуацію, постараються знайти лазівку, яка веде до спасіння. Ще один пункт людину Риби – сприйнятливість до чужого настрою. Варто комусь кинути камінчик в його заплаву, брижі буде колихати воду кілька днів. Настрій Риб змінюється частіше, ніж напрям вітру на морі.

Гороскоп розглядає не тільки символіку кожного знака, але і те, яке дерево є його талісманом. Риби не виняток, у них теж є знакові дерева.

 • Сосна. Такий талісман наділяє людину відвагою і силою волі для подолання життєвих перешкод.
 • Береза. Один із символів Риб, що допомагає знайти життєву енергію і активність у всіх сферах діяльності і відносин.
 • Липа. Допомагає Рибам згідно гороскопу в подоланні надмірної чутливості, що веде до стресів і внутрішніх переживань.
 • Також тільки все гарне в житті обіцяють їм талісмани-дерева туя, бузина і калина.

Особливості характеру

Мудрість, чуйність та сприйнятливість Риб часто робить їх жертвами маніпуляторів. Сильно розвинена природна інтуїція допомагає підлаштуватися під будь-який громадський порядок, по-свійськи орієнтуватися в будь-якому середовищі, відшукати кращий вихід із скрутної ситуації і заводити ділові зв’язки, постійно шукаючи вигоду для себе.

Опис цього знака демонструє їх як ідеалістів, яким властиві якості Робін Гуда – захищати бідних і допомагати знедоленим. Риби готові безкорисливо служити своєму ідеалу. Себе ж такі люди не схильні ідеалізувати, воліючи в свою адресу критику і нескінченний аналіз.

Подвійність натури Риб поєднує природну обережність і прагнення ризикувати. Часто це проявляється в посвяченні себе службі в рятувальних загонах, участі в екстремальних експедиціях, автомобільних гонках, схильності до містичних вчень і пошук сенсу життя.

Ще один прояв подвійності Риби – вміння маніпулювати. Так, вони не тільки стають відомими, але і можуть стати провідними, використовуючи свій вроджений дар екстрасенсорики і дар психолога.

Риби – сильний знак, який не завжди виглядає на перший погляд. Їх внутрішні ресурси багаті і невичерпні. Шанси бути багатими і залишитися ні з чим у цих людей рівні. Так як рішучості та наполегливості їм трохи бракує і самодисципліна – не їх сильна сторона, часом вони відправляються за межі моралі і честі. Колись щасливі люди перетворюються в алкоголіків, наркозалежних, не чистих на руку асоціальних особистостей.

Якщо Риба вчасно долучиться високим ідеалам, то не тільки не зіб’ється з праведного шляху, але і принесе багато користі оточуючим. Дар співчувати і співпереживати – цінна якість людей, яким протегує великий і неприборканий Нептун.

Кар’єра

Підхід Риб до роботи не раціональний, а радше інтуїтивний. Вони трудяться у своєму ритмі, не прагнуть панувати, «тиснути». Управитель – абсолютно не їх напрямок, але якщо надходить «тиск» згори, людям цього знака теж не по душі. От якщо робота для них важлива і це справа особиста, то тоді Риби віддані їй до самопожертви.

Це часто дуже творчо обдаровані люди, серед яких чимало відомих письменників, художників, кіномитців, музикантів, т. п. Але й інші сфери діяльності підходять для успішної кар’єри. У педагогіці і медицині, дослідних роботах і кораблебудуванні, сапожном і біржовому справі Риби здатні досягти найбільшого з можливого. Шулери і шахраї також нерідко зустрічаються серед Риб, коли їх артистизм не знаходить благополучного виходу у творчій реалізації.

Багато з представників цього знака тяжіють до всього незвичайного, цікавляться йогою, хіромантією і всякими окультними науками. Часом з Риб виходять хороші медіуми.

Загалом, одні досягають успіху там, де інші терплять фіаско, і губляться самі там, де комусь легко адаптуватися. Не буває однаково успішних або цілком провальних кар’єрних шляхів у тих, хто народився в період з 19 лютого по 20 березня.

Поведінка в сім’ї

У відносинах і в любові люди цього знака неоднакові, як види риби в морі. Діапазон чоловіки – від хижого мисливця, як акула выискивающего нову жертву в безодню вод, до романтичного малька, що мріє зустріти свій вигляд, одну любов на все життя. Жінка також може бути фатальною і вітряної або покірною і вірною своєму єдиному. Але нудною вона не буде ніколи, все одно намагатиметься перевірити почуття на міцність, зайвий раз переконатися в любові свого благовірного.

Бувають серед Риб екземпляри, які не виставляють свою пристрасть до когось напоказ. Любов у таких осіб перебуває на вищому щаблі п’єдесталу. Вони можуть любити без залишку, інакше це для них зовсім не любов. Або залишатися абсолютно байдужими, поваливши любов на нижчий рівень сприйняття.

Немає більш складних для розгадки сердець, ніж ті, що б’ються всередині Риб. Закохані особистості цього знака незбагненні як саме море. Їх душі населені різними поривами. Любов входить в їх життя крадькома й непомітно зростає. Іноді їм самим невідомо, коли все почалося і в який момент закінчилося. Видима байдужість викликано внутрішньою скутістю і боязню надовго втратити свою свободу.

Їм властиво вступати в платонічні стосунки і залишатися один на один зі своєю пристрастю, не виявляючи очевидну потребу в її вихід назовні. Чуттєвість Риб приваблива і заразлива.

При цьому Риби воліють роль бранців, а не лаври завойовника. Але перемогти потрібно так, щоб жертва зрозуміла, боротьба йшла саме за неї, і більше ніхто не був метою полону. Суперництво – не про людей цього знака. Вони краще підуть і підуть з дороги, не забувши побажати щастя конкуруючої сторони. Нелегка жертва їм дасться простіше, ніж жорстка боротьба і принизлива ревнощі.

Основна трудність водяного знака у відносинах – невміння їх розпочати і порвати. Вони, як дельфіни на хвилях, гойдаються в різні боки, роздумуючи, «бути чи не бути». Їм притаманна мовчазна похмурість і любов до фанатизму. Багато хто обирає об’єктом любові калік, моральних ізгоїв, вірячи в те, що здатні зцілити душі і тіла обранців силою почуттів. Тому що любов для Риби – допомога, підтримка і самопожертву. Для повного щастя їм важливо відчувати себе потрібними, важливими і бажаними. Якщо все складеться, вони стануть найбільш відданим партнером по життю.

Щастя цій людині реально знайти з Тельцем, Раком, Дівою і Козерогом. Ідилія панує в союзі з ще одним водяним знаком – Скорпіоном. Рибам слід уникати Терезів і Близнюків в якості партнерів.

Аналізуючи закоханого чоловіка останнього знака Зодіаку, можна для наочності порівняти його з океаном. Він не буває постійно спокійним і безтурботним. Часто на воді з’являється брижі, піднімаються хвилі і лютують неабиякі шторму. В ньому тонуть значні кораблі і відважні плавці. Але багато з його допомогою вчаться плавати і знаходять в його глибинах багато цікавого, невідомого раніше.

Такий чоловік зацікавлює жінку якоїсь м’якістю, схильністю до романтичності, проявами ніжності. Він не конфліктний і не прагне панувати. Традиційні чоловічі якості у вигляді грубості і жорсткості – не про нього. Просто він чуйно відчуває енергетику інших, вміє вловлювати емоційну атмосферу. Це дозволяє розуміти і розбиратися в жіночих бажаннях. А слабка стать високо цінує таку увагу.

У любові такому чоловікові іноді недостатньо реалізму. Він схильний фантазувати, вигадуючи свій образ, наділяючи об’єкт закоханості неіснуючими якостями, ідеалізуючи його, поки вистачає уяви і сил. При цьому обраниця може абсолютно не відповідати ідеалу в реальності.

Улюбленою жінці чоловік хоче присвятити всього себе, без залишку, деколи починаючи жити тільки її інтересами і бажаннями. Свої бажання, він може відкласти на задній план в ім’я любові.

Треба зауважити, що Риби вважаються найбільш темпераментним і чутливим знайомий із усього зодіаку, вони живуть емоціями і почуттями, сприймаючи все серцем. Це часом дуже заважає взяти під контроль емоції. Ось тоді у них в душі піднімається хвилювання у кілька балів, подібно бурі в океані.

Риби легко впадають у різні емоційні стани, але тривають такі сплески недовго. Незабаром їх змінює апатія, а потім звична умиротворення, на зміну якій приходить натхнення і очікування радості в житті.

Це досить відкритий чоловік по своїй натурі, незважаючи на властиву йому таємничість, розгадати його емоційний стан не становить праці, адже двері в його душу завжди навстіж. Він постійно потребує выплескуванні емоцій, потреби вилити душу.

Позитивні якості Риби чоловіка у відносинах:

 • емоційний і почуттєвий;
 • чуйний і інтуїтивний;
 • м’який і романтичний;
 • ніжний і турботливий;
 • добродушний і відкритий;
 • щирий і терплячий.
 • Ця десятка якостей піднімає його на перше місце в ТОП-рейтингу кращих женихів кола зодіаку. Але невпевненість, вразливість, недовірливість і ранимість трохи псують картину чоловічих якостей, що характеризують знак Риби.

  В ліжку чоловік Риби вміє тонко відчувати, що потрібно партнерці. Він любить, коли все романтично і чуттєво. Взаємний обмін ніжністю і ласками – обов’язкова складова інтимних відносин для Риб.

  Жінці необхідно пам’ятати, що її партнер ранимий, і грубість і жорсткість з боку партнерки його охолодить і відверне від продовження відносин. Також він не сприймає черствість в емоціях і холодність обраниці. Строгий розпорядок життя – не стихія вільно плаваючих у морі життя Риб.

  Інтимне життя стане ідеальною з тієї партнеркою, яка розділить з чоловіком Рибами світ його фантазій і реалізує їх наяву.

  У сімейному житті всі вони намагаються не командувати, а співпрацювати. В їх домі панує гармонія, кожен з членів сім’ї оточений увагою і не обділений турботою.

  Це миролюбний знак, будь-якими шляхами уникає сварок і скандалів. Для воцаріння світу у відносинах Риби здатні на хитрощі, наприклад, якщо потрібно – промовчать, а в якійсь ситуації навіть прикинуться жертвою, яка потребує розради.

  Риби дружина ніколи не буде показувати свою перевагу над партнером. Навпаки, мудра жінка постарається дати чоловікові відчути себе главою сім’ї. Вона стане покладатися на нього в усіх справах, радитися з будь-якого приводу.

  Часто дружина Риби не вдається в тонкощі видобутку грошей. Але підтримка чоловіка від неї буде беззаперечною, навіть якщо доведеться разом терпіти якісь незручності деякий час. Її не збентежить, якщо чоловік затримується з роботи або те, що в свято їм доведеться залишитися вдома.

  При насувається на сім’ю фінансовій кризі мудра ама сама скоротить свої витрати. Але є у неї одна принципова вимога до чоловіка: пам’ятати всі пам’ятні дати спільного життя. Рибі буде складно змиритися з тим, що чоловік проігнорував річницю весілля або інша значуща подія в минулому пари.

  Затягнути такий екземпляр, як чоловік Риби, під вінець досить складно, адже для нього любов-значить задоволення, а не зобов’язання. Якщо дама серця буде наполягати на укладенні шлюбу, швидше за все, він вважає це посяганням на свою свободу і життя.

  Такого чоловіка приваблює тільки передчуття комфортного життя в шлюбі, стабільність і затишок поруч з обраницею. І якщо чоловік Риба все-таки наважився одружуватися, треба бути готової до його підвищеним вимогам щодо порядку і режиму. У побуті він дуже акуратний, навіть педантичний. Того ж вимагає і від партнерки.

  Ще одна риса, характерна для сімейного Риби чоловіка – він воліє більше часу проводити поруч з благовірної, а не крутитися поза домом, прагнучи до більшого фінансового благополуччя.

  В цілому, проти шлюбу чоловік Риби нічого не має. Йому до душі спокійна домашня атмосфера. Навіжена по натурі обраниця не буде відповідати його ідеалу. Життя з такою жінкою порушить ритм його власного життя. Якщо він помітить у нареченій невідповідність своїм очікуванням, в загс її не поведе. У врівноваженою і турботливою дівчини великі шанси бути туди запрошена незабаром після знайомства.

  Чоловік Риби не надто активно проявляє бажання допомогти дружині в домашніх клопотах, але в проханнях не відмовляє. Більш того, не розуміє поділу праці на чоловічі і жіночі обов’язки. Якщо він за щось береться, то робить від душі, з бажанням допомогти і домогтися комфорту в своєму оточенні. Витонченість і естетика – те, до чого він прагне, де б то не був.

  Вдома йому іноді хочеться усамітнення, але буває і навпаки – він страждає від самотності. В дружбі особливих вимог не висуває, вибираючи для спілкування навіть тих, з ким перебуває мало спільних тем для розмов. Просто самотність для нього гірше, ніж саме посереднє суспільство.

  Сумісність

  Сумісні з Рибами за гороскопом будуть ті, кого приваблюють емоційні відносини, наповнені ніжними почуттями і романтикою, кому по душі фантазувати та мріяти і хто не сприймає агресію і тиск. Турбота і щирість – головні плюси Риб, а всі, кому нудна сентиментальність і лірика, повинні пошукати собі в пару представника іншого знаку зодіаку.

  Грубість, самовпевненість і жорсткість невластива Рибам, втім, сама інтуїція підкаже їм, з ким пов’язати долю.

  • Жінка Овен і чоловік Риби будуть гарною парою. Овни вміють підтримувати та заохочувати прагнути до більшого. Причому роблять це м’яко, без тиску. Навіть більше власним прикладом, ніж логічними доводами.
  • Дама Тілець з чоловіком водяного знака – ідеальний дует, адже вона завжди буде на його боці і здатна вислухати, зрозуміти і прийняти як даність всі чоловічі рішення.
  • В парі з Близнюками набагато менше точок дотику. Ймовірно, взаєморозуміння їм знайти буде непросто. Два цих знака відірвані від реальності і живуть в своїх незалежних ілюзорних світах.
  • Мир і лад буде у Раку і Риб. Раки не позбавлені фантазії, але в міру прагматичні. Це вірні супутники життя, підтримують вогонь у сімейному вогнищі у що б то не стало.
  • До жінки Леву чоловік останнього знака в гороскопі не стежить всерйоз. Така пара – велика рідкість. Лев – гордий знак зодіаку, що відрізняється твердістю характеру і експресивністю. Це прагматики, які не стануть витрачати час на мрії з Рибами. Якщо чоловік Риби закохається у Левицю, то пристрасть буде недовгою. Перша критика в його адресу, і він замкнеться і відступить

  • Посперечатися можна і про сумісність пари з Дівою. З них швидше вийде ідеальний дружній союз, ніж любовний, так як Діві не вистачає чуттєвості, яку цінує партнер водяного знака. Якщо Діва захоче зблизитися, саме їй доведеться попрацювати над собою, а партнера прийняти з усіма його особливостями і особливостями.
  • Подібний прогноз і відносин Риб і Ваг. Жінки Терези – сама практичність, прихильниця всього зрозумілого і точного. Гармонійний союз з мрійливою Рибою побудувати складно. Доведеться принести багато жертв, але чи варто воно того – велике питання.
  • А ось пара Риби – Скорпіон буде успішною навіть тому, що між ними панує повна гармонія в інтимних відносинах. У ліжку вони вирішать всі можливі в майбутньому конфлікти. Обидва партнера чуттєві, а Скорпіон бере на себе кермо правління в союзі, що повністю влаштовує Риб. Якщо Скорпіон не буде занадто тиснути і домінувати, то з них вийде яскрава і щаслива пара.
  • Зі Стрільцем не сама хороша сумісність. Стрілець – активний, діяльний знак, звиклий не говорити, а доводити справою. Мрійливі натури йому незрозумілі і навіть смішні. В пару собі він шукає не ліричних Риб, а прагматичних і стрімких лідерів, подібних собі.

  • З Козерогом буде та ж історія, як і з невгамовним і діловим Стрільцем. Але грудневий знак з «ріжками» мудрішими і терпляче по натурі. Тільки завдяки його бажанням і компромісів пара може вийти і стати цілком щасливим і вдалим.
  • Союз з Водолієм викличе захоплення з боку оточуючих. Два витончених романтика побудують свій казковий світ чудес і будуть неймовірно гармонійно і радісно жити в ньому. Правда, навчаючись по ходу життя подолання труднощів, що у них важко виходить. Зате підтримку один одному ці двоє забезпечать завжди, а це дуже важливо!
  • Риби з представниками свого знака сходяться легко і швидко. Тому що це споріднені душі, відображення одне одного. Риба – жінка дозволить партнеру стати сильніше, а він проявить всі свої чоловічі якості поруч з нею. Фактично завжди такі пари одружуються і заводять міцні сім’ї.


  Але всі ці характеристики лише припущення. Не варто брати їх за основу своїх стосунків, якщо партнери дістався чоловік або жінка знака Риби. Кожна зв’язок унікальна і неповторна. В парі один з одним здатні розкритися навіть ті, кому гороскоп пророкує неприязнь і відторгнення. Всі люди зростають у різних сім’ях, спілкуються в різних шарах суспільства. Це накладає відбиток на їх поведінку в житті, пріоритети, цінності, у тому числі і сімейні.

  Іноді навіть протилежності притягуються. А отже, якщо є бажання бути разом, за спільне майбутнє треба боротися, насамперед працюючи над собою, удосконалюючись, шукаючи компроміси і точки дотику.

  Відомі представники

  Життя тих, хто народився під сузір’ям Риби, як і у всіх інших знаків, сповнена труднощів і радощів. Однак у них дуже розвинена інтуїція, є виражені творчі здібності, які часто допомагають їм у подоланні негараздів. Більш того, ці якості допомагають Рибам домогтися високих результатів у роботі та особистому житті.

  Астрологи сходяться на думці, що люди, народжені під знаком Риби, найбільш обдаровані з усіх знаків зодіаку. Серед них багато відомих акторів, телеведучих, співаків, письменників і танцюристів.

  Співачка Ріанна – типова представниця цього знаку. Їй вдалося швидко завоювати мільйони прихильників. При цьому слава – щось суперечить її душевного стану. Вразлива і чутлива натура, як у всіх представників Риб, часто страждає від стресу і критики. Співачка намагається долати всі проблеми, що вже подвиг для творчої і мрійливої особистості.

  Актрисі Дакоті Феннінг довелося на собі відчути всі перипетії шоу-бізнесу ще в юності. Але досі ця представниця знака дивиться на світ крізь скло рожевих окулярів, ідеалізуючи оточуючих.

  Популярність співака Джастіна Бібера теж можна пов’язати з датою його народження. Характер Риб у ньому розкривається повною мірою. Примхливий, в чомусь наївний, уникає проблем і їх рішення. Йому простіше ухилитися від життєвих труднощів і пройти по більш легкому шляху. Як і іншим представникам цього водяного знака, Джастіну властиво йти від вирішення складних завдань. До людей співак ставиться доброзичливо, але не відкриває душу перед кожним зустрічним.

  Для одкровень і виливів своїх мрій і планів у нього є коло обраних людей. Часто Джастін навіть закривається в собі. Причиною тому служить його ілюзорне сприйняття реальності. Свої образи і стрес, як і багато Риби, Бібер інколи топить шкідливими пристрастями.

  В вживанні алкоголю та наркотиків нерідко викривають багатьох знаменитих людей цього зодіакального знаку.

  Про актрису Шерон Стоун знають всі любителі голлівудського кіно. Але мало кому відомо, що ця «рибка» володіє повним набором якостей, притаманних її знака зодіаку. Кінодіва дуже гостро сприймає критику на свій рахунок, вона прониклива, емоційна і витончена по натурі. Ці риси кілька заважають їй спокійно сприймати навколишню дійсність, але вони ж дозволили їй стати самою жіночною і достовірної героїнею безлічі фільмів.

  Її колега «по цеху» Брюс Вілліс – теж прославлена зірка Голлівуду і Риби за гороскопом. Йому практично завжди дістається втілювати образи лицарів, сміливих і зухвалих героїв. Вони самовіддано рятують інших, часом приносячи себе в жертву. Можливо, ці ролі так добре даються Уіллісу як раз тому, що ці якості властиві його натурі. Люди з близького оточення легенди американського кінематографа відзначають його розвинену інтуїцію, м’який характер і здатність співчувати іншим.

   Серед російських зірок шоу-бізнесу як яскравого представника Риб можна відзначити гумориста Павла Волю. Хоч у нього і протилежний екранний образ, але телеведучий наділений всіма якостями свого знака. Павла дратує критика і люди, що намагаються їм керувати. Він намагається обходити проблеми і гострі кути, шукає причини життєвих негараздів в комусь іншому, але не в собі особисто. При цьому Воля прекрасний сім’янин, чоловік і батько, задоволений своєю супутницею і побутом з нею. Він не позбавлений романтики і вміє співчувати.

   Очевидно, що він щасливий в союзі з сильною духом спортсменкою, народженої під сузір’ям Рака. Що ще раз доводить, що сумісність знаків астрологи трактують вірно.

   Про особливості характеру Риб ви можете подивитися в наступному відео.