Знак зодіаку Рак (33 фото): всі характеристики особистості Раку, якого числа по даті народження починається знак зодіаку, символи і стихія

Знак зодіаку Рак – найзагадковіший і емоційний в зодіакальному колі. Які всі характеристики особистості Раку? Які проблеми бувають у нього зі здоров’ям? З якими знаками сумісний Рак в любові і шлюбі?

Період дії знаку починається 22 червня. Закінчується його головування в зодіаку 22 липня. Під вплив сузір’я Рака потрапляють всі, чиї місяць і дата народження виявляються в цьому проміжку часу.

Рак являє собою єдність чоловічої і жіночої енергії. Це, з одного боку, материнська сутність, а з іншого – спрямованість до розвитку та зростання.

Символ знака зодіаку – скорпіонівські клешні. У житті це означає здатність хапатися за ними важливі речі і чіпко тримати їх. Гарними днями для цього знака вважаються четвер і понеділок. Поганими – вівторок і субота. Числа удачі – 2, 4, 5, 8.

Ключові події в долі представників цього знака припадають на 11, 23, 35, 47, 59, 71 рік життя.

Стихія, колір і талісмани

Рак відноситься до водної стихії. У його житті це означає нескінченне емоційне занепокоєння і мінливість, яка прихована під товщею води. Управляє знаком Місяць. В життя представника водяного знака вона теж вносить багато бунтарством і справляє сильний вплив на характер.

Талісманом є символічні зображення серця, раку і конюшини. Найбільше Раку підходять блакитний, бірюзовий, синій, зелений, рожевий і білий кольори.

Серед прикрас цим людям краще вибирати срібні з кальцитом, смарагдом або перлами.

Особливості особистості

Опис знака не можна укласти в пару фраз. Місяць, що впливає на характер Раку, робить його м’яким і чутливим. Цей знак володіє відмінною інтуїцією, яка уберігає від небажаних контактів з людьми, здатними завдати йому душевні рани. Представник цього знаку «відповзає в тиху заводь і ховається в своєму панцирі» до тих пір, поки не мине небезпека.

Сторонні часто не розуміють цих людей. Швидка зміна настрою дивує і збиває з пантелику. Ні з того, ні з сього Рак стає засмученим. Оточуючі не встигають усвідомити причини такої різкої зміни.

Зате у важку мить немає кращої жилетки для скарг, в яку можна поплакатися. Така людина підкаже вихід з положення. В інший час він цілком здатний на жарти та веселощі в тісній компанії однодумців.

Тим не менш, багато хто з Раків хоча б трохи відсторонені від оточуючих. У великому колективі представники цього зодіаку часто відчувають незручність, соромляться і відчувають себе незграбними.

Людина Рак іноді виглядає слабким, але в його характері завжди є чітка установка на досягнення певної мети. А отримавши бажане, він не віддасть цього вже ніколи.

Поведінка такої людини робить його прив’язаним до дому. На цій території рідко бувають чужі люди. Тут можна успішно зберегти всі свої таємниці. Та ж закритість змушує Раку формувати навколо себе вузьке коло по-справжньому близьких людей – родичів і друзів, яким він може повністю довіритися або хоча б точно знати, чого від кожного з них очікувати.

Чоловік

Рак чоловік – з породи працьовитих особистостей. Домагається вирішення робочих питань з мінімальними енергетичними витратами, але якщо не знайде собі застосування в житті, цілком готовий перетвориться у паразита суспільства – алкоголіків і нероб серед представників цього знака вистачає.

У відносинах із протилежною підлогою такі хлопці ведуть себе егоїстично, що ображає дівчат, які потрапили в поле їх уваги. Рак легко приваблює і також легко розриває відносини. Егоїстичність проявляється і в сексі. З жінками в ліжку нерідко поводиться зухвало. Краща партнерка для нього – мазохістка.

Грубість і відчуженість, які проявляються в ньому часом, є зворотною стороною його вразливості.

Щоб як слід дізнатися такого чоловіка, потрібно чимало часу. З боку така людина може здаватися похмурим, незадоволеним типом, але якщо перейметься кимось іншим по-справжньому, здатний стати ніжним і турботливим, у відносинах з дівчатами проявить всю свою приховану романтичність.

Якщо Рак впадає в тугу і меланхолійний настрій, його треба підтримати і втішити.

Обережність цієї людини зашкалює. Це відмінно поєднується з його практичним і розумним ставленням до життя. Зазвичай такі чоловіки не страждають відсутністю грошей, отримують задоволення від їх накопичення, хоча це і не можна назвати жадібністю. Швидше тут можна говорити про продовження передбачливості і бажання убезпечити свій завтрашній день. В цьому розумінні представники водяного знака воліють мати під рукою саме гроші, а не вкладення у щось.

Фінанси – сфера, до якої чоловік Рак ставиться без гумору. Навіть якщо він цілком забезпечений, то схильний швидше применшувати свої «запаси» і здатися зовсім небагатьом. І навіть якщо він раптом почне витрачати свої кревні, щоб задовольнити якийсь свій інтерес, то це не перетвориться у звичку.

До економії ставиться з особливим гідністю. Віддасть перевагу купити одну гідну річ, ніж витрачатися на дешевку, якій доведеться дуже швидко шукати заміну.

В одязі такі чоловіки дотримуються консерватизму. Важко побачити Раку в спортивних штанях, зате в костюмі гарного крою – запросто. І це не залежить від того, наскільки багато у нього грошей.

Чоловік цього водяного знака дуже прив’язаний до батьківського дому і своєї матері. Як би хлопець Рак не зображав з себе незалежного і дорослої людини, в глибині душі він буде шукати у будь-якій жінці таке ж уміння, як у неї, обласкати та привітати його внутрішнього дитини.

Жінка

Жінка Рак відрізняється особливою чутливістю. Вона знаходить порятунок від вируючого потоку не завжди сприятливих чужих емоцій у своїй родині. У сімейному колі з порядками, які і встановила сама, вона буде відчувати себе так само спокійно, як маленький рачок у теплій заплави, куди не доберуться хижаки і не вторгнеться холодна хвиля.

Дивіться також:  Чоловік Рак-Бик (8 фото): характеристика і сумісність в любові, який знак йому підходить в любовних відносинах

Ця жінка відрізняється великою сексуальною енергетикою, хоча представникам протилежної статі не показує своїх бажань. Часто виглядає в цьому сенсі як неприступна скеля, тому що не бажає проявляти свою слабкість. Щоб приховати її, може повести себе досить грубо.

Зміни настрою такої дами часом приводять у здивування. В один час може бути сумною і пригніченою, а в інше – ніжною і веселою. Причому буде дуже важко вгадати, що послужило приводом для смутку, так і радості.

Як і Рак чоловік, жінка, яка з’явилася на світ під цим знаком зодіаку, вміє збирати гроші, хоча своє матеріальне благополуччя не стане виставляти напоказ. Потреби у неї, як правило, скромні, і починає витрачати чесно зароблене на щось, крім обов’язкових покупок, без яких ніхто не може обійтися, тільки тоді, коли її заїдає відсутність радості. Хоча заощадження і в цьому випадку все одно будуть сильно перевищувати її витрати.

Навіть на подарунки вона дивиться з практичної точки зору. Якщо коханий піднесе їй розкішний букет до свята, без всякого кокетування може сказати, що витрачатися зовсім не варто було, зате щиро оцінить прогулянку вздовж морського берега або просто під Місяцем.

Природа дарує їй велику радість. Цей фон дозволяє їй розслабитися, а її супутник отримує можливість побачити самі світлі сторони «рачьей натури».

Така дама, також як і її побратим Рак, терпіти не може, коли її критикують. Їй нестерпно бути покинутою.

Вона не розкриває своїх таємниць, якщо тільки молодий дурниці. З роками такі жінки більше схильні тримати при собі свої потаємні думки. Їм навіть здається, що їх судження просто нікого не цікавлять, тому не хочуть нав’язувати їх нікому навколо. Довіра до іншого людині повинно бути просто безмірно для того, щоб відверто розповісти йому свої почуття і думки.

Терпіння цієї жінки вражає. Іноді воно в неї настільки велике, що не дозволяє їй рухатися вперед і приймати рішення, які могли б позбавити її від обтяжливих обставин. Коли настає несприятливий час в житті, вона часто просто не знає, що їй робити або не в силах зважитися розрубати всі вузли, що не дозволяють спокійно «дихати». Типова реакція Раку – забарикадуватися у своєму «панцирі» і чекати, поки все стане на свої місця.

Свого терпіння вона вкладає неймовірно багато енергії, і тільки дійшовши до повного виснаження сил і переконавшись, що пересидіти обставини неможливо, вирішується на якісь суттєві зміни в долі.

Такі леді не проти іноді повести себе, як маленькі дівчатка. Їм буває необхідно, щоб їх винагороди. Але не потрібно приймати таке поведінка за безсилля перед життям. Якщо захисник вмиє руки, жінка Рак і сама знайде спосіб про себе подбати. При цьому вона здатна на справжній героїзм, коли справа стосується близьких людей, які потребують її участю. Така ніколи не залишить в скрутну хвилину і може виявитися єдиною опорою, яка дасть надію на порятунок з безвиході.

Здоров’я

З-за своєї підвищеної чутливості Рак найбільш вразливий у всьому, що пов’язано з його нервовою системою. Депресії для нього не рідкість. Йому не можна довго працювати без перерви. Навіть мінімальний відпустку дає можливість цій людині розслабити напружені нерви. Іноді Раку просто фізично необхідно віддалитися від усього на світі, щоб виринути з інформаційного та емоційного потоку.

Допоможуть подолати неприємності водні процедури. Лікування травами також піде йому на користь.

Підвищена емоційність робить Раку схильності до інфекційних захворювань, так як з-за стресів під удар завжди потрапляє його імунна система. На шкірі довго не проходять сліди запалень. Інші слабкі місця в організмі – шлунково-кишковий тракт і все те, що знаходиться під грудною кліткою.

Цим знакам слід з особливою обережністю ставитися до жирної та гострої їжі. Шлунок негативно висловлюється на стреси, яким піддається Рак (виразка – досить поширене захворювання у представників цього знака). Для шлунково-кишкового тракту в цьому випадку корисніше молочні продукти і страви з великим вмістом йоду.

Помічено, що у представниць водяного знака важко проходять періоди менструації, зате вони народжують легше інших. Наслідки абортів на таких жінок позначаються набагато сильніше, ніж на представниць слабкої статі, народжених під іншими знаками зодіаку.

Раки часто страждають від зниженого артеріального тиску. Схильні до зайвої повноти. На них погано впливає довгий сон в повний місяць. Шукати вирішення проблем потрібно не у лікарів, а у вірних життєвих установках та звички. Від харчування, дотримання чіткого графіка сну і неспання їх самопочуття залежить дуже сильно. Якщо дотримуватися нехитрих життєвих правил, і в поліклініку ходити потреби не виникне.

Від проблем зі здоров’ям позбавляє представників цього знаку і улюблена робота. Причому Ракам краще вибирати таку, якою вони будуть приділяти весь робочий день. На сторонні думки і непотрібні емоції залишиться менше часу і сил.

Родина

Знайти свого близького і єдиної людини дуже важливо для Раку. Складність в тому, що обранцеві представника цього зодіаку доведеться знову і знову нагадувати про щирість своїх почуттів до нього.

Рак може довго перебирати кандидатів на роль дружини або чоловіка. Якщо така людина зустрінеться, то зробить все для того, щоб завоювати його симпатії. Для цього знака сім’я – справа серйозна. У ній він сховається від ворожості зовнішнього світу, налагодить в ній свій особливий клімат.

Дивіться також:  Камені для Раку (19 фото): який дорогоцінний талісман підходить жінці по даті народження і знаком зодіаку

До своїм чоловікам жінки, народжені під знаком Рак, почасти ставляться як до дітей і стежать за тим, як вони одягаються, їдять, розпоряджаються своїм здоров’ям. Такі дами намагаються дати поради і направити близьку людину на шлях істинний, якщо вважають, що в цьому є особлива потреба.

У громадських місцях в компанії чоловіка бувають рідко і намагаються не дуже виділятися на його тлі. Роль глави сім’ї беруть на себе лише у випадку, якщо друга половина прагне усунутися від неї.

Чоловік Рак завжди побоюється зробити невірний вибір майбутньої дружини. Помилку в цьому плані буде сприймати надзвичайно болісно, тому може довго тягнути з рішучим кроком на шляху до створення сім’ї. Але якщо рішення прийняте, то від нього він уже не відступить.

Жінка, що вступила з ним у шлюб, отримає прекрасного батька для своїх дітей. Рак пильно стежить за тим, що відбувається в їхньому житті, цікавиться успіхами і багато вкладає в розвиток нащадків.

Йому важко сприймати зміни в ставленні з боку улюблених чад. Чим старше стають ті, тим більше часу проводять поза домом і тим більше у них інтересів, не пов’язаних з батьками. Змиритися з тим, що малюки перестали бути малюками і вже не так прив’язані до батька, йому дуже складно.

Найбільш підходящої парою для Раку буде той самий знак, а також Діва, Скорпіон, Риби або Тілець.

Два Раку в одній заплави цілком можуть ужитися, будучи відкритими один для одного і забезпеченими матеріально. Діва, Рак здатні забезпечити один одному сімейне щастя – обидва «домашні», і зможуть з однаковим завзяттям працювати на загальне благо.

У Скорпіонів і Раків сумісність грунтується на одних і тих же життєвих цінностях. Обидва прагнуть обзавестися дітьми, купити або побудувати спільний дім, і забезпечити собі матеріальну стабільність.

Риби і Рак швидко знаходять спільну мову, оскільки емоційність одного та іншого висока порівняно з приземленою розважливістю. Для Раку Риби з їх умінням співчувати і слухати практично ідеальні як чоловіка або дружини.

Шлюб Тільця і Раку зазвичай складається як спокійне і розмірене існування. Ці люди не мають розбіжностей у побутових справах. Обидва відрізняються практичністю і ощадливістю.

Непросто будуть складатися відносини з Козерогом і Водолієм. На відміну від Раків з їх пристрастю до будинку і сім’ї, Козероги налаштовані на прагнення до престижу і високого суспільного становища. До того ж вони не беруть до уваги чужих інтересів, а це відштовхує водяний знак.

Водолієм ж рухає логіка і інтелект. Представнику водної стихії представник такого знака здається надто холодним. В очах Водолія Рак, у свою чергу, постає мислячим занадто вузько. Зате водний знак оцінює Водолія як страждає гігантоманією і поверхнево відноситься до важливих деталей.

У порівнянні з домашнім Рак Водолій схильний до зміни місць. Так що ці протилежні знаки, ніж схильні доповнювати один одного.

Бізнес

В юності багато Раки часто чекають, що життя сама вибере за них справа, якій можна себе присвятити. Якщо в сім’ї вже налагоджений бізнес, Раку легше вписатися в нього, займаючись тим, що він бачив з самого дитинства. Або ж, навпаки, з почуття протиріччя батькам або обставинами цей знак віддасть перевагу щось протилежне за родом діяльності.

При виборі професії представникам цього знаку зодіаку потрібно брати до уваги свою схильність до монотонної роботи. Така людина дивує своєю старанністю та наполегливістю на обраному шляху. Він здатний цілком присвятити себе обраній справі, так як вміє концентруватися на головному та аналізувати все, що безпосередньо відноситься до проблеми.

Не схильний змінювати роботу, так як сильно прив’язаний до звичного, і не любить змін, несучих потенційні небезпеки і незручності.

Такий працівник може не показати відмінних успіхів з перших днів, зате вміє знайти шляхи, що дозволяють спростити виконання завдання не тільки собі, але й іншим учасникам процесу. На робочому місці такі люди проявляють себе як відповідальні виконавці, які постійно удосконалюються у своїй професії. З роками їм можна без побоювання доручати найбільш складні завдання.

Бажано, щоб у цієї людини була можливість працювати в тихій, спокійній обстановці в оточенні нечисленного кола товаришів по службі, з якими налагоджений хороший психологічний контакт. Вдалим варіантом для таких знаків є і діяльність «на удаленке». Не перебуваючи під наглядом начальства, ця людина цілком здатний самостійно вибудувати робочий графік і не відволікатися на сторонні речі протягом трудового дня.

Рак відноситься до того типу людей, на яких зручно «їздити». Він може задовольнятися маленькою зарплатою, яка явно не відповідає результатам його роботи. Якщо буде потрібно, беззастережно стане переробляти і «входити в положення» начальства.

З таких людей виходять відмінні фахівці по роботі з тваринами. До них у них особливі почуття.

Це чудові няні і вихователі в дитячих садках, так як вони люблять і вміють подбати не тільки про своїх дітлахів, а також здатні знайти з ними спільну мову і завоювати симпатії.

З них виходять чудові кухарі. Кухня – це одне з тих місць, де Рак відчуває себе найкращим чином. Пристрасть до землі і красі робить з них хороших лісників і садівників.

Здатність до концентрації дозволяє цим людям освоїти спеціальність годинникаря чи ювеліра. У психології і юриспруденції Раки також здатні досягти великих висот. У цьому їм допомагає здатність викликати довіру і зберігати чужі секрети. З них виходять хороші керівники барів, ресторанів і магазинів.

Серед представників цього знаку багато прагнуть на керівні посади, тим більше всі задатки для цього у них є. При всій своїй вимогливості такі люди здатні підтримати з підлеглими привітну, доброзичливу форму спілкування. Власні тривоги і побоювання тримають при собі протягом усього робочого часу, цілком присвячуючи себе турботам, які виникають на шляху до цілей в бізнесі.

Дивіться також:  Жінка Рак в любові: як завоювати, який чоловік потрібен, як повернути або закохати її в себе, корисні поради і любовний гороскоп

Рак керівник завжди сконцентровано на головному, і від своїх підлеглих вимагає такого ж ставлення до справи. Якщо буде потрібно, особисто стане вчити нижчого виконувати роботу так, як потрібно. При цьому підійде до питання навчання з усією ретельністю і терпінням, домагаючись результату в короткі терміни. Цей керівник завжди бачить, де в таких справах можуть виникнути складності і завбачливо запобігає їх.

У той же час начальник Рак здатний тримати колектив у напрузі, оскільки повз нього не проходять непоміченими часті відлучки, перекури і запізнення. Роботу, виконану абияк, навіть при поверхневому погляді відрізнить від тієї, що зроблена у відповідності з його вимогами.

Чужі упущення зауважує завжди і не забуде їх пригадати, коли підійде час, також як з усією справедливістю віддати належне надійним працівникам.

При всій своїй суворості Рак начальник не є сухарем. На його розуміння можна розраховувати. Перебуваючи в кріслі керівника, помічає проблеми, не висловлені вголос, настрій в колективі і серед окремих працівників. Якщо у людей реально щось сталося, зробить для вирішення питання рівно те, що від нього залежить.

Факти

 • Раки залежні від Місяця в прямому сенсі. Якщо задатися метою, можна встановити зв’язок між спадами і підйомами їх настрою з фазами супутника Землі. Для представників цього знаку зодіаку має сенс спиратися на «свідчення» місячного календаря.
 • Дії цього знака спрямовані на захист себе і своїх рідних. Ці люди прагнуть все зробити так, щоб вберегти себе від страждань.
 • Для Раку має величезне значення його минуле. Такі люди проносять через все життя ностальгію за своїм дитинством. Бувають прив’язані до старих, давно непотрібним речам.
 • Від природи Раки – одні з найбільш щедрих людей. Щоб обдарувати своїх близьких і друзів, їм не потрібен привід. Старі борги тут теж ні при чому. Просто вони отримують величезне задоволення, доставляючи комусь радість.
 • Представники цього водяного знака часто справляють враження слабких і беззахисних. Але якщо їх добре дістати, у відповідь так докладуть словом, що провокатор конфлікту не буде радий, що прив’язався до Раку.
 • Представники цього знака не з розряду везунчиків. Ймовірність заробити великі гроші у них набагато вище, ніж виграти їх, наприклад, на перегонах.
 • Будучи домосідами від природи, Раки багато часу приділяють облаштування житла. Краще місце проживання для них – будинок на березі річки чи моря, в оточенні лісу.
 • Нетовариськість представника цієї людини в конкретний момент обумовлена тим, що він не відчуває себе щасливим. Будучи засмученими, ці люди здатні повністю відгородитися від своїх близьких. Не потрібно чіпати їх в такі моменти. Коли настане час, вони самі «виповзуть з своєї заплави».
 • Раки не сприймають тих, хто не дбає ні про кого, крім себе, і не будуть терпіти поруч із собою нахабних типів.
 • Цей знак ніколи не прощає зла і зради. Може навіть помститися за нанесену образу, причому в момент, коли від нього вже не чекають відповіді. Але найчастіше Рак просто припиняє спілкування і замикається в собі.

Характери людей, народжених в різні періоди головування Раку в зодіакальному колі, відрізняються. Що з’явилися на світ з 22 червня по 1 липня характеризуються своєю яскраво вираженою сентиментальністю. Це ласкаві і ніжні мрійники, які приховують свої мрії від усіх на світі.

Сентиментальність дозволяє їм пам’ятати пережиті зустрічі, якщо вони були пофарбовані яскравими емоціями. Завдяки цьому почуттю вони не забувають своєї першої любові. Супутник життя для цієї «породи» Раків – їх власність.

Люди, народжені з 2 по 11 липня, енергійні і допитливі. Їм притаманна активна життєва позиція. Це авантюристи, які не знаходять успіху в таких сферах, як фінанси і політика.

Як і всі Раки, вони обуреваєми душевними пристрастями і довго шукають партнера для створення сім’ї. Саме представники цієї категорії «рачиного царства» можуть у пошуках ідеалу вступати в шлюб неодноразово. А якщо знаходять того самого, то оточують сім’ю турботою, з особливою дбайливістю ставляться до дітей і відповідально ведуть домашнє господарство.

Ті, хто з’явився на світ з 12 по 23 липня, відрізняються великою самовіддачею у справах, за які беруться. Це відмінні виконавці і підлеглі. Їм сміливо можна довірити певний ділянку роботи, на якому ті наведуть повний порядок і чітко відлагодять механізм дій.

В любові у цих Раків бувають складності. Звичка створювати ідеал своєї другої половини провокує конфлікти там, де це подання розбивається об реальність.

Знаменитості

Серед представників знаку Рак чимало відомих людей і по-справжньому видатних особистостей:

 • давньоримський полководець і політичний діяч Юлій Цезар;
 • видатний полководець Олександр Македонський;
 • англійський математик і астроном Джордж Говард Дарвін (син знаменитого натураліста Чарльза Дарвіна);
 • письменник Франц Кафка;
 • філософ Жан-Жак Руссо;
 • голландський художник Рембрандт ван Рейн;
 • нідерландський живописець, один з основоположників напряму бароко Пітер Пауль Рубенс;
 • англійський політик і підприємець Джозеф Чемберлен;
 • письменниця Жорж Санд;
 • художник Марк Шагал;
 • поет Володимир Маяковський;
 • поетеса Анна Ахматова;
 • французький модельєр П’єр Карден.


  Серед знаменитих акторів, які народилися під знаком Рака, чимало відомих імен: Сильвестр Сталлоне, Робін Вільямс, Том Хенкс, Том Круз, Вин Дизель, Тобі Магуайр, Харрісон Форд Дмитро Пєвцов, Олександр Ширвіндт, Андрій Мягков.

  Загальна характеристика знака Рак чекає вас у відео нижче.