Жовто-оранжевий манікюр (28 фото): красивий дизайн нігтів в жовто-помаранчевому кольорі

У чому плюси жовто-оранжевого манікюру? Як виконати гарний дизайн нігтів в яскравому кольорі? Які поради щодо вибору варіантів і дизайну? В яку пору року краще робити жовто-оранжевий манікюр?

Основними з представлених в салонах послуг можна виділити чотири напрямки в методі виконання манікюру: дизайн з втирками, градієнт, малюнки гель-лаком і прикраса стразами.

Втирки з’явилися відносно недавно і міцно засіли на нігтях модниць. Виглядають вони як порошок і у вазі практично не відчуваються. Під час нанесення на основу його втирають.


Інші методи широко відомі – зупинитися можна лише на градієнті. Деяким це слово може здатися страшним, але означає воно лише плавний перехід між кольорами.

Градієнт або омбре?

У випадку з жовто-помаранчевим манікюром особливо вдало буде застосована техніка омбре, тобто градієнта. Це друга назва для цього виду нанесення малюнка на нігті. Але якщо заглибитися в подробиці, то омбре відрізняється від градієнта тим, що в цьому випадку здійснюється не перехід в інший колір, а плавне освітлення (або затемнення) тонів.

Жовтий і помаранчевий, будучи спорідненими квітами, відмінно поєднуються. Сонячні відтінки зможуть привнести своє веселе і грайливе тепло туди, де пройде носителька такого манікюру.


Експерименти в честі

Якщо ж захочеться чогось незвичайного, то є можливість комбінувати різні типи дизайну. Наприклад, жовто-оранжевий омбре можна доповнити стразами або малюнками лаком.

До речі, майстри з салонів давно вже застосовують подібні комбінації у своїй практиці. Можна сказати, що деякі роботи, отримані в результаті експериментів, цілком можуть називатися шедеврами.Приємний бонус

У оранжево-жовтого манікюру є ще одна цікава особливість: він підходить як для коротких нігтів, так і для довгих.

Цього не можна сказати, для порівняння, про французький манікюр, адже там гармонійного цибулі можна домогтися лише з хоча б середньої довжини нігтя.

Дивіться також:  Чорно-синій манікюр (33 фото): дизайн нігтів з градієнтом

Це додає універсальності такого колірного виконання, а також розширює поле для ще більших експериментів.Дизайн

І ось після всієї вступної інформації настає момент вибору свого варіанту оранжево-жовтого манікюру.

Як вже згадувалося, ці кольори прекрасно сумісні, тому виконаний в техніці омбре манікюр буде практичним рішенням на кожен день.

Якщо намітиться вечірка, то такий варіант можна доповнити стразами. Навряд чи їх блиск залишить байдужим когось із гостей.
Крім стандартних камінців, є можливість вибрати і інші види прикрас. Це можуть бути спеціальні наклейки у вигляді смужок або орнаменту. Зустрічаються навіть завершені композиції, які вже готовими наносяться на підготовлену поверхню.

Яскравий ансамбль із жовтого та помаранчевого вдало проявиться втирками. Покриття, створюване з їх допомогою, буде переливатися перламутром і підкреслювати глибину кольору.

Завдяки зручній консистенції і легкості нанесення на основу можна контролювати ступінь блиску, додаючи або зменшуючи кількість пудри.Малюнки на нігтях лаком з’явилися, мабуть, одночасно з самим манікюром. Вони наносяться на основу і, незважаючи на свою уявну простоту, красиво доповнюють практично будь-які варіанти дизайну.

Вибір самого малюнка – це вже приємне проведення часу. Але не можна забувати і про власну фантазію – індивідуальне зображення на нігтях зверне увагу на почуття стилю його власниці.Будьте красиві – будьте собою!

Отже, кожна жінка – це втілення краси і граціозності. Значить, пора огранити ці коштовності у ювеліра, тобто у майстра, сміливим і виділяється жовто-помаранчевим манікюром.

Нехай захоплені погляди застигають на блискучих стразах або неповторному орнаменті штучного виробництва або заворожено стежать за сяючими переливами перламутру.

Немає сумнівів у тому, що кожен варіант знайде своїх шанувальників!
Про те, як зробити жовто-оранжевий градієнтний манікюр, дивіться у наступному відео.

Дивіться також:  Сірий манікюр (76 фото): дизайн нігтів лаком чорно-сірого кольору і красиві комбінації з синіми блискітками та бісером