Жінки Стрільці (30 фото): характеристика дівчата за знаком зодіаку, характер і які професії підходять, талісмани і факти

Стрілець – один з вогненних знаків зодіаку. Які вони – жінки Стрільці? Що собою представляє їх характер? Як характеристика дівчата по знаку зодіаку впливає на її особисте життя? Який у Стрільця характер і які професії їй підходять?

Стрільці народжуються в період з 23 листопада по 22 грудня. Даний знак зодіаку є дев’ятим і стоїть між Скорпіоном і Козерогом. Незважаючи на те, що люди цього знака з’являються на світло в самі короткі по часу дні і в самі холодні, у них дуже вогненний темперамент. Можливо, вплив на це вплинуло те, що вони відносяться до стихії Вогню. Їм властива велика активність і життєрадісність.

Нескладно здогадатися, що символом Стрільців є стріла, пущена з лука. Трактувати це можна як прагнення до мети, незважаючи ні на що. Люди цього знака, а особливо жінки, заражають своїм бажанням жити, сміливо дивляться в майбутнє, проявляючи максимум ентузіазму.

Під знаком Стрільця народжуються незалежні і при цьому доброзичливі представниці слабкої статі. З чесними людьми жінки цього знака будуть максимально відкриті. Справжні емоції таких жінок заворожують. Тільки Стрільці не будуть робити того, що не хочуть. Сміються вони тільки тоді, коли їм по-справжньому весело, а сліз на замовлення або просто так, від нічого робити, у них не побачиш.

Жінка Стрілець – розумна, оптимістична і завжди бадьора. Її характер відображає легкість, веселість і особливу силу. Представниці цього знака зодіаку не вміють сумувати або піддаватися злості. Поганий настрій у Стрільця явище дуже рідкісне. Будь-які прикрості вони переносять із завидною стійкістю.

Впевненість і приголомшливий оптимізм – це риси, які у даного знака здаються невичерпними. Досягти всього бажаного їм вдається легко, головне – захотіти. Особливо приємні жінки Стрільці тим, що їх дії не завдають шкоди оточуючим і завжди вчиняються щиро. Навіть не віриться, що цього знаку притаманне настільки чисте серце.

Не дивно, що деякі представниці знака Стрілець прагнуть рости і розвиватися духовно. Це рухає ними в захопленні різними релігіями.

Зовнішність жінок Стрільців відображає їх бажання бути незалежними, а також всю красу їх гордості. Нерідко трапляється, що самостійність представниці цього знака набувають досить рано. Більшість з них бажають жити поза сім’ї, по мінімуму підтримуючи зв’язок з рідними.

Власну сім’ю Стрільці не поспішають створити, так як їм більше подобається самотність, ніж всі обмеження і проблеми, які можуть з’явитися разом з постійним партнером. Виступати перед публікою – це одне з покликань цього знака. Вони досвідчені оратори і легко переконують інших людей. Нав’язати свою точку можуть швидко і непомітно. «Всезнайки» Стрільці часом навіть не дивляться на інші точки зору, сприймаючи виключно свою єдину.

Частіше жінки Стрільці спочатку роблять, а потім думають. Причому при прийнятті рішення вони зовсім не дивляться і не слухають поради і якісь аргументи інших людей. Це призводить до того, що далеко не всі свої проблеми вони можуть вирішити самостійно, без чиєї-небудь допомоги.

Невичерпна енергія Стрільців змушує їх постійно рухатися, а також допомагати навіть незнайомим. Нерідко це стає приводом конфліктів з рідними. Вони далеко не завжди бажають розуміти і приймати їх бажання допомогти всім зустрівся. Життя в суспільстві для цього знака дуже важлива, тому навіть краще, якщо вона залишається самотньою. В іншому випадку сім’я її буде бачити вкрай рідко.

Якщо даний знак переконаний у своїй правоті, то змінити його думку просто неможливо. Помилки в судженнях Стрільці можуть зрозуміти тільки під впливом часу та залізних фактів. Жінки цього знаку не терплять, коли хтось робить спроби командувати ними або нав’язує свої переконання.

Слабкі і пасивні чоловіки протилежні їм. Такі жінки шукають собі подібних, з якими можна змагатися у всьому.

Деякі вважають, що представниці цього знака грубі і бездушны. Насправді це не так, вони просто дуже прямолінійні і не надто делікатні. З урахуванням щирості іноді їх висловлювання можуть завдати образу співрозмовника. До того ж жінки вогняного знаку вимагають такої відкритості і від інших, не переносячи брехливого поведінки.

Товариськість Стрільців нерідко робить їх центром компанії або вечірки. У моменти радості жінки, що відносяться до даного знаку, можуть проявляти зайву сентиментальність. Одне з постійних прагнень знака – самовдосконалення, причому зміни його представникам зовсім нестрашні.


Переваги і недоліки

Плюси жінки Стрільця можна перераховувати дуже довго, але серед них є основні, з яким вона легко впізнавана. Самим першим і основним є відкритість цього знака. На друге місце можна поставити дружелюбність. А завершувати трійку лідируючих достоїнств буде приголомшливий оптимізм.

Дивіться також:  Стрілець (34 фото): сузіря і стихія знака зодіаку, характеристика особистості за датою народження, характер людини та відповідні професії

Благородство і ентузіазм разом з нескінченною енергією притаманні виключно Стрільцям. Нерідко їх переповнює бажання філософствувати. Також вони легко спалахують новими цікавими ідеями, які заповнюють не лише розум, але ще і серця.

Спілкування – це коник представниць цього знака. В ньому вони можуть бути і великодушними, і гранично відвертими, і готовими до знаходження оптимальних компромісів. Варто виділити ще одне достоїнство, з яким Стрільцям слід бути дуже обережними – уміння досягати мети.

А ось імпульсивність цього знаку можна одночасно віднести і мінуси, і плюси. Хоча куди більшим їх мінусом є прояв безтактності і необережність при розмовах. Однак тут ними рухає не зло, а навпаки, самі добрі наміри. Просто захоплюючись і дотримуючись відкритості, жінки самі не помічають, що ранять своїми словами співрозмовника. При цьому Стрільці впевнені, що є природженими дипломатами, а це в підсумку часто їх підводить.Домашні справи та нагляд за вогнищем – явно не для жінок Стрільців.

Вони дуже люблять і цінують незалежність. Їх найпотаємніше бажання – самостійно розпоряджатися своєю долею.

Незважаючи на дружелюбність, зловживати ним не слід, інакше можна побачити, як швидко і різко змінюється настрій у представниць цього знака.

Фамільярності і влади вони не терплять, як і будь-яких звинувачень в брехливості. Жінки цього знаку люблять чесність і хочуть від інших того ж.

Сумісність у коханні

Дівчина Стрілець обожнює фліртувати, вона без праці може отримати будь-якого чоловіка, якого захоче. Однак не всі можуть з нею залишитися на тривалий час, так як розуміють, наскільки це складна особистість. Представниці цього знаку старшого віку нерідко постають в очах чоловіків неприступними і занадто холодними. Звичайно, насправді це не так, досить пригадати стихію, до якої цей знак відноситься.

Насправді, всі Стрільці слабкої статі дуже чуттєві натури, здатні подарувати величезною кількістю ніжності. Однак їх справжніх здатні побачити далеко не багато. Тільки чоловіки, готові пройти всі випробування і підкорити їх серця, зможуть пізнати справжню сутність Стрільця і любов.

Довіра – важлива частина відносин для цього знака. Ревнощі для його представниць неприйнятна ні в якому вигляді. Її вони розцінюють як надмірне посягання на себе, чого вкрай не терплять. Незалежність і примхливість притаманні цим жінкам від народження, їх неможливо перетворити на річ або безвольний подарунок. Як не дивно, але саме це притягує до неї чоловіків.

Природність і розкутість у жінок Стрільців іноді невірно трактується чоловіками. Однак вони можуть стати прекрасними супутницями. Вести бесіди з нею на будь-які теми – суцільне задоволення. Начитані, красномовні, життєрадісні, з багатим життєвим досвідом і оптимізмом – вони просто ідеал жінки. А якщо до цього всього віднести ще енергійність і пристрасть, притаманну вогненним знакам, то стає зрозуміло, що від них просто не захочеться йти.


Занудство і лестощі не до вподоби Стрільцям жіночої статі. Зате вони оцінять гарне почуття гумору, різноманітні інтереси і бажання подорожувати. Неординарних представниць цього знаку можна зацікавити різними видами спорту, музикою, танцями і багатьма іншими речами.

У відносинах з чоловіками Стрільці не люблять, коли у обранця слова розходяться зі справами. Таким кавалерам краще їм на очі не потрапляти, так як вони зуміють швидко поставити їх на місце і навчити відповідати за обіцяне.

Для близькості жінки цього знака воліють місця, що втілюють свободу. Наприклад, їм сподобається намет у лісі або на морському узбережжі. Прямолінійність даного знака проявляється і в ліжку – попередні ласки його представницям ні до чого, краще перейти одразу до справи. У сексуальному плані її цікавить власне задоволення і тільки.

Неуважність з боку жінок Стрільців іноді навіть може поранити чоловіків. Нерідко вони грають з представниками сильної статі, різко змінюючи правила гри.

Варто враховувати, що жінки цього знака зосереджені виключно на своїх емоціях і враженнях, а все невдоволення в плані сексу сприймають від своєї половинки з посмішкою.


Секрети гармонійного шлюбу

Щоб жінка Стрілець погодилася на заміжжя, доведеться неабияк постаратися. Для неї важливо знати, що після укладення шлюбу вона не стане рабинею побуту. Чоловікові доведеться довести їй, причому неодноразово, що після штампу в паспорті її життя якщо і зміниться, то тільки в кращу сторону. Тільки проявивши особливу фантазію, вдасться отримати від неї «так» на пропозицію руки і серця.

Дивіться також:  Чоловік Кролик-Стрілець (13 фото): характеристика і сумісність Кота за гороскопом в любові

Як тільки шлюб буде укладений, представниця цього знаку відмінно проявить себе як господиня. Всі домашні справи у неї будуть сперечатися швидко і з вогником. Їй не подобається рутина у вигляді постійних страв, прання, миття посуду, прибирання, але це не заважає їй підтримувати затишок у домі. Варто зауважити, що Стрільці дуже гостинні.

Навіть у роботі домогосподаркою жінка цього знаку проявить свій оптимізм і енергію. До багатьох своїх обов’язків вона підійде з фантазією. Тому екзотичні страви або невеликі, але вигадливі ремонти варто сприймати як належне. Ніщо не змусить відмовитися представницю цього знака від творчості та експериментів. Звичайно, варто бути готовим і до множинним сюрпризів, які жінка Стрілець обов’язково піднесе. Це пов’язано з тим, що вони дуже не люблять монотонність.

Не варто забувати і про її любов до свободи. Перешкоджати її інтересам, захопленням або спілкування з друзями – означає злити дикого звіра. Краще довіритися їй в цих питаннях повністю і зняти будь-які обмеження.


Мама з жінки цього знака виходить просто ідеальною. З появою малюка вона кожну вільну хвилину проводить в дитячій. З дитиною їй цікаво і грати в різні ігри, і вчитися чомусь новому, і просто по-дружньому базікати. Причому від будь-якого спілкування з дітьми вона вміє отримувати справжнє задоволення. Цьому почасти сприяє її бажання знайти собі пригоду.

Мама Стрілець завжди обожаема своїми дітьми. Адже вона цікава, весела, комунікабельна, щира, мудра і ніколи не обманює.

Чоловікові теж не буде до чого причепитися. Навіть якщо їй захочеться відпустки від усієї родини, можна бути спокійним в її вірності і чесності. Ніяких подвійних ігор – все гранично ясно і відкрито. Інтимні стосунки з представницею цього знаку здатні протягом всього шлюбу радувати знову і знову. В цих питаннях вона блестяща і одночасно витончена. Її винахідливості немає меж, невичерпна енергія, а вогненний темперамент. Своїй другій половинці вона зможе передати всі свої емоції в повному обсязі.

Найприємніше, що такими жінки Стрільці залишаються навіть у старості. Вони завжди знайдуть підхід, причому нерідко неординарний, і до чоловіка, і до дітей. Їм властиво розуміти своїх близьких, щиро вислуховувати їх, давати поради, втішати.

Не варто боятися того, що вони покажуть свою владність.

Кар’єра

Сталість і стійкість – це ті якості жінок Стрільців, які сподобаються багатьом роботодавцям. Проте вони довго підбирають собі професії. У цьому однозначно винна амбітність. Стрільцеві завжди хочеться досягати більшого. Саме тому вони часто змінюють одну роботу за іншою.

З часом така бурхлива зміна робочих місць проходить і настає цілком собі спокійний трудовий період. Начальник, який запропонує їй роботу за ідею, стане найлютішим ворогом. Адже їй цікаві перспектива і кар’єра. Їй за духом близькі впливові люди з великими статками.

Варто зауважити, що як тільки жінка цього знаку знаходить потрібну роботу, вона стає сенсом її життя. По кар’єрних сходах вона просувається з натхненням і терпінням. При цьому її невичерпний оптимізм завжди з нею, а труднощі для неї – всього лише чергові випробування.

Заробляти великі суми жінки Стрільці вміють. Однак і витрачають їх дуже щедро і усвідомлено. Саме тому іноді їм потрібен надійний фінансовий порадник.

В роботі представниці цього знака не терпить нудьги й одноманітності. Такі обов’язки їм швидко набриднуть і будуть виконуватися як попало. Тільки значна зарплата здатна навчити їх любити таку роботу і самостійно шукати в ній щось цікаве.

Цей вогненний знак любить займатися активними видами спорту, тому серед його представниць нерідко зустрічаються професійні спортсменки.

Талісмани і обереги

У кожного знака зодіаку є свої талісмани і обереги, і Стрілець – не виняток. В цьому плані жінкам Стрільцям найбільше підходять синій, бірюзовий, червоний і фіолетовий кольори. В житті камінням-талісманами для них будуть агат, опал, топаз, бірюза, смарагд, хризоліт.

Однак, щоб камінь став справжнім талісманом, його ще необхідно укласти в правильну оправу з срібла або платини. Краще всього, якщо в результаті вийде щось у вигляді підвіски або брошки. Чим частіше талісман будуть носити власниці, тим краще він буде допомагати їм. Бажано, щоб сторонні не стосувалися прикраси, інакше його сила буде знижуватися.

Заступниця даного знака планета, така ж яскрава, як і він сам – Юпітер. Незважаючи на свої невеликі розміри, він бурхливий і змушує рахуватися з собою. Ця планета заряджають енергією максималізму, стираючи будь-які перешкоди в житті для великих звершень.

Дивіться також:  Характеристика жінки Стрільця-Мавпи (10 фото): гороскоп і талісмани-камені для дівчини, народженої в рік Мавпи

Хорошими талісманами для цього знаку стануть такі дерева, як ясен, граб, бук і різноманітні цитрусові. Серед рослин також хорошими оберегами може стати, наприклад, квітка гладіолуса, лотоса, жоржини.Які імена підходять?

Для відкритих, чесних, веселих жінок Стрільців важливо підібрати правильне ім’я. Найкраще їм підходять такі жіночі імена, як Катерина, Марина, Інна, Ірина, Аліса. Ці імена відображають найбільш сильні сторони даного знаку зодіаку.

Наприклад, Марини наділені упевненістю і спрагою пригод. Вони нерідко рано покидають батьків і починають самостійне життя. Ірини найчастіше спокійні, люблять життя, дуже товариські, талановиті, позбавлені зайвих вибриків. Стрільці Катерини спокійні, виховані, веселі і життєрадісні.

Аліси, що народилися під цим знаком зодіаку, відрізняються мрійливістю, а також надмірної правдивістю і справедливістю. Ім’я Інна дозволяє поліпшити всі позитивні якості Стрільця, при цьому цілеспрямованість і завзятість зростають. Меншою мірою, але також жінкам цього знака підійдуть наступні імена: Кіра, Маргарита, Вікторія, Владислава, Яна.

Сумісність з іншими знаками зодіаку

З деякими знаками зодіаку жінки-Стрільці сходяться миттєво, а з іншими їх ніщо не може зблизити. Спільну мову представницям цього знаку нескладно знайти зі знаками вогняної стихії, особливо зі своїми.

Цікаве спілкування може також вийти з Водолієм. Чоловік цього знака дуже привабливий за рахунок своєї харизми і людинолюбства. Єдиний мінус такого спілкування, що Водоліїв треба постійно стимулювати для досягнення нових цілей. Однак Стрільцеві це цілком під силу. Так, гра варта свічок, адже такий союз може стати дуже перспективним.

Чоловіки Близнюки також сподобаються Стрільцям, незважаючи на те, що вони є майже повною їх протилежністю. А ось з нерішучими Вагами розуміння досягти складно, ніж чимало винна властива їм аристократичність.

Сім’ю краще всього створювати зі знаками зодіаку, які відносяться до водної стихії. Звичайно, Стрільцям доведеться бути готовими на постійне натхнення Риб і Раку. Чоловіки Скорпіони підходять в меншій мірі, так як можуть пригнічувати весь запал вогняного знаку.

Тельці, Козероги і Діви, незважаючи на свою надійність і стабільність, важко сходяться зі Стрільцями. Справа в тому, що жінки вогняного знаку не надто хочуть бути домогосподарками, які будуть спокійно ставитися до нестатків і надійно охороняти тил. Леви жінкам Стрільцям не подобаються за своє надмірне самолюбство і тщеславность.


Знамениті представники

Факти свідчать, що серед жінок Стрільців є багато відомих і видатних особистостей. Наприклад, співачка Патрісія Каас, яка змогла подолати свою боязкість і стати всесвітньо знаменитою. Ще один видатний Стрілець – Тіна Тернер, пройшла тернистий шлях до слави. Вогненний вдачу допоміг співачці побороти свого чоловіка-кривдника, а цілеспрямованість ж привела її в книгу Рекордів Гіннеса.

Едіт Піаф також є видатним представником цього знаку. Серед знаменитих співачок нашого часу можна виділити Крістіну Агілеру і Брітні Спірс. Остання тільки завдяки своїй цілеспрямованості змогла побороти депресію і повернутися до нормального життя. Ще один яскравий вогник – співачка Майлі Сайрус, відома своїм скандальним характером. У ній, звичайно, здебільшого видно негативні сторони Стрільця.

Багатогранність цього знака видно в Ванессі Параді, яка відрізняється скромністю і великим терпінням. Їй, незважаючи на те, що вона вийшла з багатої сім’ї, довелося багато перетерпіти, але вона знайшла себе у творчості.


Тіна Тернер

Едіт Піаф

Ванесса Параді

Відомі актриси серед жінок Стрільців – явно не рідкість. По всьому світу знають актрису, яка має українські коріння – Міллу Йовович. Смуток їй невідомо, вона пустунки і трудяга в одній особі. З ранніх років вона займалася творчістю, і їй було нелегко, коли зйомки доводилося поєднувати з навчанням. Проте всі труднощі позаду завдяки мужності і терпіння, а її успіхи в якості актриси і моделі можуть побачити всі бажаючі.

Симпатична блондинка Кім Бесінджер змогла приховати характер Стрільця за тендітною зовнішністю. Скромність і сором’язливість не завадили їй досягти неймовірних висот. Представницями вогняного знаку зодіаку серед відомих актрис є Алісса Мілано, Люсі Лью, Скарлетт Йоханссон.

У Росії Стрільці знаменитості теж не рідкість. Наприклад, яскравим представником є розкішна Анфіса Чехова. Вона своєю сміливістю і чарівністю здатна підкорити будь-якого вподобаного чоловіка. Серед російських актрис і телеведучих можна також відзначити Єлизавету Боярську і Катерину Андрєєву.

Своїм прикладом знамениті жінки Стрільці доводять, що для них немає нічого неможливого. Всі ці дами відрізняються прагненням досягти мети, талантами, активністю, мудрістю. Їх сміливість, воля, креативність і готовність працювати цілодобово приємно вражає.


Мілла Йовович

Єлизавета Боярська

Катерина Андрєєва

Подробноо характері дівчини Стрільця дивіться далі.