Жінка Водолій-Свиня (Кабан) (30 фото): характеристика жінки, народженої в рік Свиня, професії за гороскопом, знаменитості

Знак зодіаку Водолій і рік Свині наділяють людину абсолютно різними властивостями. Особливо, якщо мова йде про жінку…Яка характеристика жінки, народженої в рік Свиня? Які професії за гороскопом їй притаманні? Який проявляє себе в любові і сім’ї жінка Водолій-Свиня? Якими негативними і позитивними якостями її наділив такий знак східного гороскопу, як Кабан?

Як правило, для оточуючих жінка Свиня-Водолій – зразок спокою і незворушності. Вона дійсно прагне до гармонії, як до зовнішньої, так і внутрішньої, але це досить суперечлива натура.

Надійність і вдумливість поєднуються у неї з веселою вдачею, цілеспрямованість – з турботою про оточуючих.

Саме остання якість можна назвати другою основною рисою цього астрологічного поєднання. Водолій-Свиня завжди готова прийти на допомогу, вислухати, дати пораду, а якщо мова йде про глобальну проблему, і поступитися власними інтересами заради суспільних.

Свиня-Водолій – це надійний друг і партнер, який знає ціну щирим відносин. Вона вміє нести дружбу крізь роки, цінує своїх близьких і дорожить ними. Це приємний у всіх відносинах, який навряд чи раптово перерве спілкування без видимих причин. Розчарувати в людині її може тільки зрада.


При всьому зовнішньому спокої і благообразном поведінці ця жінка здатна дивувати. Вона здається м’якою, домашньої і врівноваженою, але під впливом обставин може зробити спонтанні і навіть шокуючі вчинки.

Спілкуючись з цією дамою, не можна бути впевненим, що в якийсь момент їй не спаде в голову епатувати публіку незвичайним поведінкою.

Іноді може здатися, що вона ховається під різними масками і не дає себе розгадати. Це створює навколо її особистості інтригу і творчу атмосферу.

У разі якщо їй хтось зашкодить, а вже тим більше посміє образити близьких, Свиня-Водолій вириє яму під будь-якого ворога. Захоплена жадобою відплати, ця жінка буде домагатися справедливості будь-якою ціною. Втім, побачивши щире каяття з боку кривдника, вона незабаром зменшиться до нього і пробачить, хто може посковзнутись. Це незлопамятные натури, зазвичай час безслідно заліковує їх рани.

Кар’єра

Логічне мислення дозволяє їй братися за складні проекти, що вимагають великих розумових зусиль, розраховувати різні варіанти розвитку подій, а при необхідності робити роботу над помилками. Професію Водолій-Свиня вибирає не за розміром винагороди, а скоріше, за інтересом, адже моральне задоволення від роботи для неї дуже важливо.

Дивіться також:  Жінка Водолій (61 фото): характеристика дівчата по знаку зодіаку гороскоп

У професії жінка Водолій-Свиня проявляє себе по-різному, так як в ній закладено суперечливі якості. Засліплена метою, заради досягнення кар’єрних успіхів вона здатна затіяти інтриги і навіть обмовити конкурентів.

Але також вона може обрати інший шлях, а саме домагатися всього лише своєю працею і терпінням – найчастіше саме так і відбувається.

Другий варіант поведінки неодмінно принесе свої плоди, хоч і не відразу, а з плином часу. Вибравши перший шлях, вона ризикує не утриматися на вершині і позбутися своїх досягнень: все-таки підступи – це не її.

Жінка Водолій-Свиня дуже велике значення надає оточенню. Вона дорожить хорошими стосунками з колегами і неохоче прощається з людьми, до яких звикла.

В цілому це хороший, старанний працівник, який користується повагою начальства. Щоб досягти вражаючих результатів, їй варто вибирати професії, в яких потрібно систематизувати дані і створювати порядок: це бухгалтерський облік, офісна робота, юриспруденція. А ось професії, безпосередньо пов’язані з торгівлею, для них непривабливі.

Любов і сім’я

Страсна, іскрометна жінка здатна зачарувати чоловіків і утримати їх поруч із собою настільки, наскільки їй це потрібно.

Може показати себе ідеальною партнеркою у відносинах, але розслаблятися не варто, адже ця натура цінує свою свободу і хоч невеликий, але власний простір, яке вона заповнить своїми захопленнями або громадською роботою.

В шлюбі жінка Водолій-Свиня не любить цілком підкорятися чоловікові. Вона виступає за рівноцінне партнерство, де обоє повинні поважати погляди один одного – любителі «домострою» навряд чи знайдуть з нею спільну мову.

Представницям цього астрологічного поєднання властиво аналізувати свої вчинки і почуття. Прагнучи розпланувати все наперед, вони і у відносинах люблять розкладати все «по поличках». Закохавшись, Свиня-Водолій спалахує швидко, з першого погляду, але ніколи не дозволяє собі пірнати в кохання з головою. Такий раціональний підхід не дозволяє їй цілком зануритися в романтику і піддатися миттєвому пориву – в цьому вони відрізняються від інших Водоліїв. Зате їх завжди цінують за відчуття стабільності і душевного комфорту, яке вони дарують партнеру.


Якщо дівчина Водолій-Свиня вирішила займатися домашнім господарством, то рутина і побут, швидше за все, подіють на неї гнітюче.

В таких обставинах суперечливість її натури може нагадати про себе: під впливом імпульсу їй захочеться вирватися зі звичного ходу речей. Щоб життя такої жінки протікало гармонійно, їй неодмінно потрібно мати хобі, в якому вона зможе відпочити від вічних турбот про дружину і дітей. Чудово, якщо цю діяльність, корисну для суспільства: це допоможе їй реалізувати свій гуманістичний потенціал.

Дивіться також:  Водолій-Коза (18 фото): характеристика жінки і чоловіка за гороскопом, народжених у рік Кози


Взаємодія з іншими знаками

В особі цієї жінки чоловік може знайти «тиху гавань». Вона приготує йому обід, погладить сорочки, забезпечить цікаве дозвілля, розпланує вихідні і відпустки. Сім’я для неї – одна з головних сфер життя, тому знайти таку супутницю життя – велика удача для чоловіка з традиційними цінностями.

Однак, як вже говорилося вище, здобути її любов зможе тільки людина, яка поважає її думку і бачить у ній союзника, а не тільки домробітницю.

Таким чином, чоловік не повинен бути занадто авторитарним в спілкуванні з дружиною, народженої під знаками Водолія і Свині, і просто зобов’язаний дати їй можливість займатися своїми справами.

З точки зору астрологів, найбільш сприятливими сумісності для неї будуть союзи з чоловіками, що з’явилися на світ у рік Мавпи, Зайця, Дракона, Півня під знаками Водолія, Тельця, Скорпіона, Козерога, Раку.

Непоганим варіантом, але з застереженнями, стануть для неї Тигр, Собака, Змія, Бик, Пацюк, Кінь, а також Діва, Терези, Лев, Риби, Близнюки.

Подалі Водолію-Свині варто триматися від чоловіків Кіз, Свиней, а також Стрільців і Баранів.

Недоліки

Мінусом жінки Водолія-Свині можна назвати те, що вона не може швидко знайти золоту середину. Часом вона надто довго займається пошуками вірного шляху і вкладає в цей процес досить багато сил. Опинившись в полоні власних заплутаних міркувань, Водолій-Свиня ризикує зробити імпульсивні вчинки і остаточно все зіпсувати.

Крім того, часто, довго страждаючи вибором, вона ризикує так ні до чого не прийти, то і справа прокручуючи в голові різні варіанти розвитку подій.

Повертаючись до проблем минулого, вона втрачає енергію і не може зосередитися на справах справжніх.

Ця дама часто показує себе як любителька розваг, вечірок і свят. Піддавшись веселій атмосфері, вона може вести себе кілька розпущено, розпочати сварку. Якщо вона зважиться висловити комусь претензії, то зупинити її буде важко. Жінка Водолій-Свиня висловить все, що накопичила і так довго тримала в собі.

Дивіться також:  Чоловік Мавпа-Водолій (12 фото): характеристика за гороскопом, народжених у рік Мавпи, як завоювати

Знаменитості

Відомі представниці прекрасної статі, що поєднують риси Водолія і Свині, – величезний розкид типажів. Вони відрізняються один від одного манерою поведінки і обраними професіями. Мабуть, об’єднує їх тільки цілеспрямованість і прагнення досягти високих результатів в обраному справі.

Відомі жінки, що народилися під знаком Водолія в рік Свині:

  • Ванга, 31 січня 1911 року — відома на весь світ провісниця;
  • Олена Боннер, 15 лютого 1923 року – відома правозахисниця;
  • Валентина Тализіна, 22 січня 1935 року – Народна артистка РРФСР, Заслужена артистка РРФСР;
  • Тетяна Тарасова, 13 лютого 1947 року — тренер з фігурного катання, консультант збірної Росії;
  • Аніта Цой, 7 лютого 1971 року — сучасна російська співачка;
  • Деніз Річардс, 17 лютого 1971 року – модель, актриса;
  • Світлана Ходченкова, 21 січня 1983 року — сучасна російська актриса.


Ванга

Олена Боннер

Валентина Тализіна

Тетяна Тарасова

Аніта Цой

Деніз Річардс

Світлана Ходченкова

Будучи суперечливою натурою, Водолій-Свиня ніколи не перестане дивувати оточуючих. Але, як правило, раптові вчинки вона робить тільки в крайньому випадку, якщо заплуталася і не бачить виходу з ситуації. Найчастіше її темні сторони залишаються в тіні. З людьми ця дама турботлива, весела, впевнена в собі і з оптимізмом дивиться на життя. На неї можуть покластися і колеги, і рідні, і друзі, які звертаються до неї за допомогою.

Ця самовіддана особистість рада підтримати будь-які благі починання і докладе всі можливі зусилля, щоб довести справу до кінця.

Щоб зачарувати даму Водолія-Свиню чоловік повинен рахуватися з її думкою і забезпечити їй партнерську підтримку в будь-якій ситуації. Побачивши в людині надійного супутника, вона буде віддана цим відносинам довгі роки. Якщо представниця цього астрологічного поєднання «перемудрила», тобто заплуталася у власних міркуваннях і плани, їй важливо отримати простий рада з боку. Однак найчастіше здатність розраховувати наперед їх не підводить, вони з легкістю систематизують великі обсяги інформації і вміють знаходити правильні рішення.

Детальніше дізнатися про жінку, яка народилася під знаком Водолія, ви зможете в цьому відео.