Жінка Водолій-Дракон (15 фото): характеристика дівчата за гороскопом, яка вона і який чоловік їй потрібен

Жінка Водолій-Дракон – яка вона і який чоловік їй потрібен? Що говориться в характеристиці такої дівчини за гороскопом? Як проявляють себе представниці подібного поєднання в кар’єрі, дружбу і кохання?

Цілі Водолія-Дракона цілком реальні і матеріальні, однак шляхи, якими він їх досягає, складно назвати раціональними. Часто оточуючим абсолютно незрозумілий хід думок цих персонажів, настільки він незвичайний. Люди, що володіють таким поєднанням у гороскопі, суперечливі настільки, наскільки взагалі може бути суперечливий чоловік. Їх кидає з крайності в крайність часом кілька разів за день.

Дракон змушує Водолія виходити з себе і гарчати при суперечці на принципові для нього теми. У свою чергу, повітряний знак привносить в натуру Дракона самокритичність, ясність розуму, артистизм і винахідливість.

Таке поєднання нагороджує свого володаря схильністю до перепадів настрою – від меланхолії і навіть депресії до буйної радості. Зрозуміло, у дівчат це виглядає органічніше, ніж у чоловіків, але особливої користі не приносить.

Жінку Водолія, народжену в рік Дракона, доля обдарувала настільки щедро, що з лишком вистачило б і на двох і на трьох. Загадкова інтелектуалка з нез’ясовним шармом і величезним запасом життєвої енергії. Це, безумовно, творча натура, саме в цій області вона може досягти найбільш вражаючих успіхів. Фантазія жінки Водолія-Дракона невичерпна, вона фонтанує ідеями.

Ця повітряна особа володіє силою духу, амбітністю, удачею, її неможливо не помітити, настільки яскраве враження вона справляє на оточуючих. Їй відомо все про сильні сторони своєї особистості, і вона користується цим по повній програмі.

Реалізуватися в тій сфері, яка її приваблює, для жінки Водолія, народженої в рік Дракона, значно важливіше, ніж для будь-якої іншої «водолейки», і вона працює для цього, часто в збиток часу, проведеному з близькими людьми.

Цією невгамовною вдачею просто необхідна постійна зміна вражень, позитивні емоції та заряд життєвих сил. Якщо цього безперервного руху в житті немає, Водолій-Дракон впадає в депресію, апатію і починає хандрити.


Любов

Любі жінок Водоліїв, народжених у рік Дракона, – везучі люди, адже зав’язавши відносини з цими особами, вони завжди будуть оточені увагою і турботою. Жінки, що мають у своєму гороскопі таке поєднання знаків, виключно вірні своїм коханим, у них немає зв’язків на стороні. Повага до партнера – це один з наріжних каменів, на якому для них будуються відносини. Водолії-Дракони красиві і часто користуються успіхом у протилежної статі, проте ніколи не переходять межу невинного флірту.

Дивіться також:  Водолій-Бик (17 фото): характеристика жінки, сумісність по гороскопу

Для Водоліїв-Драконів відносини – це не порожній звук, їх улюблені завжди отримають свою частку підтримки і допомоги, неважливо, словами, грошима або часом. Як правило, такі жінки знають про справи своїх партнерів все, і при необхідності допомагають їм порадою або просто вислуховують.

Часто Водолії-Дракони довго і прискіпливо вибирають собі супутника, ризикуючи залишитися на самоті. З одного боку, Водолії схильні до стабільним, міцним стосункам, а з іншого – Дракон завжди поспішає на подвиги. Тому захопившись досягненням цілей і постановкою нових, а також самореалізацією, прекрасна панянка може залишитися одна.

Це може викликати різні питання та підозри у оточуючих. Все пояснюється просто: в юності жінка, народжена в рік Дракона під знаком Водолія, навіть не думає про те, щоб завести сім’ю, і вже тим більше дітей, у неї досить планів і без цього. Дуже часто вона досягає великих висот в самореалізації і кар’єру саме у молоді роки, коли ровесники щосили фліртують, зустрічаються, а пізніше – заводять сім’ї.

В момент, коли наша кар’єристка зупинилася і озирнулася, часто виявляється, що поки вона працювала і домагалася, минуло чимало років.

Щоб цього уникнути, не перетворитися на «синю панчоху», потрібно шукати баланс у житті, виділяючи час для роботи і час для коханої людини. Спілкуючись, не слід постійно радити, тиснути і нав’язувати свої цінності партнера, достатньо просто приділити свій час і показати, наскільки важливий: подивитися кіно разом, сходити на прогулянку по осінньому парку, з’їздити позасмагати на озері або просто повечеряти в улюбленому ресторані.


Родина

Оскільки жінка, народжена в рік Дракона під знаком зодіаку Водолій, двома руками за незалежність, навіть будучи по вуха закоханою, це влаштує далеко не кожного чоловіка. Наприклад, ні Бика, ні Тигр, ні Дракон (який, здавалося б, повинен розуміти її як самого себе) не зазнають такої свавільної дами. А ось чоловіки, народжені в роки Кота/Кролика, Мавпи, Півня більш спокійні і розважливі, відповідно, з представниками цих знаків у Водоліїв-Драконів є шанс створити гармонійний союз.

Дивіться також:  Як жінці завоювати чоловіка Водолія? 25 фото Любовний гороскоп і як зрозуміти, що ви йому подобаєтесяВзагалі, пані Дракон-Водолій набагато більш цікаві та легкі в дружньому спілкуванні, а от з романтикою їм нелегко. Шлюб їх лякає, лякають і тривалі стабільні відносини. Думка про те, що заради сім’ї їй доведеться пожертвувати свободою творчості і самореалізацією валить цю примхливу натуру в жах.

Хоча, справедливості заради слід зауважити, що саме в шлюбі жінки, народжені в рік Дракона під знаком Водолія, розцвітають і починають користуватися популярністю у чоловіків, змушуючи свою другу половину переживати за їх союз. Однак ревнощі не має сенсу, так як ці жінки не зраджують своїм чоловікам.

Як тільки Дракон-Водолій знаходить чоловіка, який буде повністю підтримувати її творчі починання і надавати їй певну свободу для здійснення своїх креативних ідей, вона перестає боятися шлюбу, стає спокійною і поступливою. Від чоловіка потрібно небагато: розуміти, що він зустрівся з творцем, якого не можна заганяти в рамки. Потрібно вчасно згладжувати кути і не давати Дракону дихати вогнем, спалюючи все навколо. Чоловікові доведеться і надавати ненав’язливе увагу своєю такий на вигляд незалежної і самовпевненою жінці.

Робота

Жінка Водолій, народжена в рік Дракона, настільки товариська і чарівна, що інші люди з легкістю піддаються принадності її ідей і слідують за нею. Вона справжній лідер по натурі. При цьому така особа не схильна до витанию в хмарах і гонитві за примарними цілями. Вона вміє не тільки намічати цілі, але і працювати не покладаючи рук для їх досягнення. Ця жінка – відмінний управлінець на будь-якому рівні, розподіляє спектр обов’язків між підлеглими з урахуванням їхніх сил і можливостей.

Але ось простим офісним працівником вона не зможе, Водолій-Дракон по своїй натурі не володіє достатнім запасом терпіння, щоб виносити постійний контроль за своєю роботою.

Рекомендації

Вступивши у відносини з Водолієм-Драконом, потрібно запастися двома речами: терпінням і турботою. Ця жінка потребує того, щоб її постійно надихав і підтримував кохана людина. Навіть якщо вона цього не озвучує, а, навпаки, тримається незалежно і самовпевнено, все, чого вона хоче, – це турботи. Супутнику потрібно завжди про це пам’ятати і давати їй стільки уваги, скільки він може. А з фінансовими та іншими побутовими питаннями примхлива красуня впорається сама.

Важливо пам’ятати про те, що Водолію-Дракону важко просити про допомогу. При цьому сама вона в підтримці ніколи не відмовить. Тому побачивши, що горда красуня з чимось не справляється, потрібно м’яко і ненав’язливо запропонувати їй посильний внесок і допомогу.

Жінка Водолій, народжена в рік Дракона, часто рабиня своїх емоцій, вони літають як гойдалки, то кладучи її в безодню відчаю, то підносячи на гребінь буйства радості. Саме тому її супутнику настільки важливо підтримувати «золоту середину» у відносинах, забезпечувати стабільний спокій, гармонію й умиротворення.

Дивіться також:  Чоловік Водолій-Дракон (15 фото): характеристика в любові і сумісність у відносинах за гороскопом

Водолій-Дракон володіє абсолютно приголомшливою інтуїцією, і ні в якому разі не можна її за це висміювати. Оскільки ці дами трохи схильні до відкладання справ у довгий ящик, партнеру слід м’яко і ненав’язливо підштовхувати їх до реалізації планів.

Про те, яким повинен бути чоловік для жінки-Водолія, дивіться у наступному відео.