Жінка Водолій (61 фото): характеристика дівчата по знаку зодіаку гороскоп

Жінка-загадка, жінка-мрія, жінка Водолій…Її образ скрізь залишає чарівний шлейф таємничості. Цікаво дізнатися повну характеристику дівчата за знаком зодіаку? Хто ж підходить їй за гороскопом, і як привернути її увагу?

Ці зимові особистості народилися в самому розпалі холодів з 20 січня по 18 лютого.

Планета Водолія – Уран. В астрології вважається, що жінки, що народилися під знаком цієї планети, мають чутливою інтуїцією. У них навіть можуть розвинутися екстрасенсорні здібності.

Камені, які особливо підходять цим дівчатам:

 • аметист – уособлює гармонію, допоможе залагодити конфлікти в родині і на роботі;
 • аквамарин – змінює свій колір при зміні погоди, справжній талісман для любителів подорожувати;
 • гранат – символ пристрасті і любові, робить позитивний вплив на гормональну систему;
 • бірюза – в давнину вважався амулетом від нещасть і пристріту, зміцнює любовні відносини;
 • циркон – позбавляє від нічних кошмарів і допомагає знайти душевну рівновагу;
 • сапфір – захищає від обману, камінь вірності і чистих спонукань;
 • хризоколла – відкриває розум і заспокоює молоді емоції.

Метал, придатний для знака – це олово. В давнину з неї виготовляли обереги на удачу. Але також олов’яні талісмани можуть допомогти в роботі серцево-судинної системи.


  Квіти Водолія:

  • загадкова фіалка – робить людей спокійними і жизнелюбивыми;
  • томний нарцис – допомагає жінкам знайти щастя в любові;
  • прекрасний мирт – зцілює від хвороб і очищає домашню енергетику;
  • лікувальний безсмертник – відвадить будь-яке зло і дасть впевненість в собі;
  • розкішна омела – захищає від пристріту і псування.


  Дерева знака:

  • гордий кипарис – дерево сили і справедливості;
  • величний тополя – поглинає негативну енергію;
  • запашний кедр – відновлює душевні сили.

  Тварини – покровителі знака: голуб, журавель, верблюд.

  • Голуб символізує особливу миролюбність, властива Водоліям.
  • Журавель говорить про особливі таланти, які перебувають у кожної представниці знака. І також ця птиця показує приналежність до тонкого світу духів.
  • Корабель пустелі верблюд – символ незалежності та наявності власної думки. Йому плювати на всіх в прямому і переносному сенсі цього слова.

  Домашні улюбленці: ігуана, короткошерсті кішки. Ігуана як не можна краще підходить дівчатам Водоліям завдяки своїй своєрідності. Кішки допоможуть заспокоїти розбурхану нервову систему.

  Кольори, які підходять для жінок Водоліїв: синьо-зелений, фіолетовий, ультрамарин.

  Талісман знака: ключ. Носиться зазвичай на шиї у вигляді підвіски. У вигляді виключення можна використовувати на браслеті. Такий оберіг є дуже древнім, покаже те, що приховано від інших. Влада Папи Римського іменують владою ключів. Раз в рік символ необхідно очистити, поклавши його на три дні в склянку з солоним розчином.

  Ще одним талісманом може стати для вас скляна або порцелянова фігурка ангела. З нею треба говорити щодня і просити про допомогу. Тоді вона наповниться вашою енергією і буде допомагати при негараздах.  Щасливі номери: 2, 4, 8, 13.

  Найбільш вдалі і невдалі дні тижня: діяльність Водоліїв у середу і суботу буде максимально успішною. У неділю краще нічого серйозного не планувати, а віддаватися відпочинку.

  Відповідні імена: Ізольда, Ксенія, Яна, Віолетта, Ілона, Ірина, Жанна, Юліана, Фріда, Світлана, Глорія.

  Дівчата стихії повітря вражають своєю тонкою приємною натурою. Творча натура не дозволяє їм виглядати як усі. Індивідуальність, а не мода – принцип у виборі нарядів. Їх характер багатогранний і разюче відрізняється від інших, що допомагає у всіх сферах діяльності залишатися самою видатною персоною.

  У дружбі

  Товариськість цього одинадцятого знака зодіаку не має меж. Не може він існувати без колективу. Чим більше приятелів, тим веселіше. Самотність їм точно не загрожує. І не важливий статус людини або його походження. Водолії жіночої статі завжди вибирають товаришів по розуму. Емоційний зв’язок їм не настільки важлива.

  Справжніх же друзів вони обирають на все життя. Їм важко знайти людину, близьку по духу в силу своєї екстравагантності. Але вже якщо він знайдеться, то дружні відносини будуть практично спорідненими. У відданості таких жінок не варто сумніватися ніколи.

  І вдень, і вночі вона завжди знайде час, щоб прийти на допомогу абсолютно безоплатно. Ці дівчата не люблять роздавати рад. Їм простіше діяти безпосередньо. Таких друзів не варто втрачати. Вони відчувають відповідальність за долю своїх близьких.

  Мінусом цієї товариської жертовності є те, що іноді дружба ставиться на перше місце, замість сім’ї. Чоловікам краще з розумінням ставитися до жіночій дружбі, інакше погода в домі може бути зіпсована.

  В любові

  На неї неможливо не звернути увагу. Вона завжди привабливо і незвично виглядає, що цінують чоловіки різного віку і різних станів. Але підступитися до неї не так-то просто. За зовнішніми атрибутами цього знака зодіаку варто неабиякий інтелект і незрозуміла інтуїція. Водолії не пустушки, і їм потрібно відповідати.

   Шлюб

   При близькому знайомстві з «повітряними» жінками можна помітити, що багато з них є вправними маніпуляторами. Можливо, вони самі цього не помічають і дуже ображаються, якщо їм вказати на їх інтригуючі прийоми. Для створення успішного союзу варто спробувати бути дещо м’якше і поступливішим у відносинах з протилежною статтю.

   Тим не менш Водолію дівчині потрібно міцне чоловіче плече, щоб хоч іноді бути слабкою. Вона любить романтику: розмови про кохання під місяцем, квіти і милі подарунки. Нехай це буде букет польових квітів або золоту прикрасу – їй це не настільки важливо, головне – знаки уваги.

   З прекрасною статтю повітряного знака зодіаку завжди цікаво, тепло і затишно. Вона готова пробачити багато чого. Лише зрада з боку чоловіка не пробачить ніколи. Сама вона буде завжди дотримуватися вірність, в цьому немає сумнівів.

   Закохана дівчина буде ще більше захоплювати своєю натурою. Однак не потерпить обмеження волі та не підкориться до кінця ніколи. Вона не прагне до штампу в паспорті, представляючи його як клітку. Перед вступом у шлюб дізнається всю інформацію про свого обранця. Тільки після довгих роздумів вона зможе зважитися на такий серйозний крок. Легко може розірвати стосунки, але ніколи до кінця не спалює мости.

   Відносини з такою людиною завжди незаурядны і вибухонебезпечні. В цьому полягає найбільша проблема. Не всі чоловіки вытерпят такий складний характер. Можна порадити лише намагатися не порушувати особисте простір дівчат Водоліїв і давати їм волю.

   Секс

   Незважаючи на бурю почуттів в душі, ці дівчата зовні можуть бути холодними і відстороненими. Секс не варто для них на першому місці. Тільки, дійсно, відповідний обранець зможе розбудити в них справжню пристрасть і розкутість. Тоді він отримає в ліжку бурю емоцій і ласк.

    Дивіться також:  Водолій (60 фото): характеристика за гороскопом і дату народження, сузіря і стихія знака зодіаку

    Материнство

    При народженні дитини матір Водолій не буде прилюдно демонструвати свої ніжні почуття. Любов до своїх дітей буде у неї в серці і не напоказ. Відносини з дітьми будуть швидше дружніми. Вони будуть виключати суворі покарання і надмірну опіку.

    У кар’єрі

    У жінок цього знака зодіаку є переваги у вигляді неабиякого розуму та ерудиції. Не позичати у них і креативності. Політ фантазії завжди присутній у будь-якій сфері діяльності. Тому рутинна офісна робота їм не підходить.

    Для дівчат Водоліїв найкраще підходять такі професії з творчим початком:

    • архітектор – нереальні будівлі, грандіозні мости – уяву цього знака намалює все що завгодно;
    • письменниця – літературні етюди втілять в життя все багатство внутрішнього світу цих спокусників;
    • танцівниця – в танці можна виплеснути всю ту пристрасть, яка накопичується в душі;
    • дизайнер – любов до неординарності і свіжі рішення допоможуть виділитися на цьому терені;
    • режисер – на знімальному майданчику втілюються самі неймовірні ідеї;
    • актриса – стиль і харизматичність, притаманна обговорюваного знаку зодіаку, вигідно відрізняє її від конкуренток.


    Гороскоп пропонує і більш спокійні професії: вчитель чи вихователь у дитячому садку. У педагогічних методи виховання завжди знайдеться місце для неординарних способів подачі інформації. Дітям завжди подобається щось незвичайне.


    Здоров’я

     Водолій не відноситься до здоровьем здоров’ям людей. До того ж ці жінки люблять всім допомагати і підтримувати. Від цього з’являється перевтома, безсоння, хронічна втома.

     Вразливі дами тримають все в собі, що позначається на стані організму. Хвороби нервової системи теж виявляються дуже часто. Небезпечно, що у разі підвищеної нервозності може проявити себе психосоматика. Водолії, які менше схильні до стресів, хворіють значно рідше.

     Щоб не посилити слабкий імунітет, необхідно забезпечувати собі повноцінний сон. Раз чи два на рік обов’язково брати відпустку і вирушати в теплі морські краю. Для боротьби з нервовим виснаженням корисно займатися різними видами спорту. Прогулянки на свіжому повітрі також нададуть позитивний вплив.

     Для розумової розрядки бажано мати хобі, пов’язане з рукоділлям. Цим можна допомогти собі розслабитися і поєднати приємне з корисним.


     Проблеми зі здоров’ям можуть виникнути на тлі неправильного харчування і шкідливих перекусів. Слід зазначити, що жінкам цього повітряного знака слід дотримуватися збалансованої дієти. Вона посприяє очищенню організму і виведенню зайвих токсинів. Особливо корисні рибні і овочеві страви, що містять фосфор і фолієву кислоту. І також рекомендується вживати цитрусові та горіхи.

     Не виключені також проблеми із зором. Важливо вчасно звертатися до офтальмолога.

     Дівчата Водолії насторожено відносяться до медичної допомоги. Часто вони недооцінюють стан свого організму і можуть застосовувати зовсім вже дикі методи лікування заради експерименту. Їх фантастична натура позначається навіть у цій області.

     Необхідно пам’ятати, що діагноз самому краще не ставити, а довірити цю справу професіоналам.


     В доповнення до основного клінічного лікування можна використовувати гомеопатію. Фіточаї і ароматичні ванни стануть приємним підмогою в боротьбі за здоров’я та красу.

     Для літніх представниць повітряної стихії важливо стежити за судинами і кровоносною системою загалом. З віком можуть проявитися такі хвороби, як варикоз і підвищений тромбоутворення. Якщо робота переважно сидяча, необхідно робити перерви і влаштовувати міні-зарядку для ніг.


     Який чоловік потрібен?

     Водоліям жінкам підходить кавалер, здатний радувати їх і дивувати. З партнером не повинно бути нудно.

     Є кілька головних якостей, які оцінять ці дівчата.

     • Дбайливість. Ніжна душа цих дівчат має купатися в увазі. Тоді і віддача буде відповідна.
     • Любов до активного способу життя. Подорожі та пізнавальні екскурсії, походи і театри – Водолії не можуть без всього цього. Ледар і лежень не зможе завоювати серце.
     • Інтелект. Без цієї якості їй просто нема про що з вами поговорити, що вб’є всю симпатію на корені. Часто представниці цього знака вибирають кавалерів у віці. Адже у них завжди можна чогось навчитися.
     • Вихованість. Якщо передбачувана половинка проявить себе грубо, повернути прихильність дівчини буде практично неможливо.
     • Прагнення до досконалості. Водолії самі постійно розвиваються у всіх сферах і будуть вимагати це від свого кавалера.
     • Сексуальність. Холодність дівчат цього знаку може відштовхнути. Але досвідчений чоловік зможе спокусити і розкріпачити цю даму.
     • Гумор. Тривожним дамам просто необхідна розрядка. Хлопцям з важким і похмурим характером буде важко ужитися з депресивної дівчиною.
     • Легкість при спілкуванні. Водоліям дуже важливі душевні розмови. Щоб сподобатися їм не потрібно грати в мовчанку.

     Сумісність

     Створити гармонійну пару дівчині Водолію не так-то просто.

     При виборі партнера можна орієнтуватися на характерні риси того чи іншого знаку зодіаку.

     • Овен. Несумісність характерів тут чудово компенсується сексуальними втіхами. У цього союзу буде дуже сильний фізичний потяг. Це створить романтичний ореол і віддачу в парі. Овни дуже люблять все контролювати, тому в такій парі їм краще залишатися коханцями або приятелями. Шлюб навряд чи буде довгостроковим.
     • Телець. Спільного у цієї пари небагато. Інтереси один одного зводяться до плотських утіх. Домовитому тельцю важко змиритися з волелюбною дівчиною Водолієм. Вона хіба що зможе урізноманітнити його життя яскравими фарбами спільних подорожей. Для щасливого шлюбу перспективи досить малі.
     • Близнюки. У даного типу чоловіків є такі риси, як прагнення до пізнання нового, любов до подорожей, неабиякий розум. Це зближує тандем Близнюки-Водолій, роблячи їх ідеальною парою. Це два абсолютно незалежних людини, союз яких зможе стати дуже міцним. Підтримають його взаємна повага інтересів та романтична пристрасть. У них подібні погляди на родину, мир і любов. Удвох вони ніколи не сумують. Про таких міцних сімейних узах можна тільки мріяти.
     • Рак. Цей чоловік живе за своїми правилами. Йому важко зрозуміти таку незвичайну дівчину. Раку важливо знати, що у відносинах його чекає сімейна ідилія. Цього жінка Водолій дати не зможе. На тлі взаємних розбіжностей їх дороги, найімовірніше, розійдуться.


     • Лев. Простим такий союз точно не буде. Лев практичний і владний. Дівчина Водолій не вміє підкорятися. Вони дуже різні, але якщо такі неординарні відносини виникнуть, то бурі емоцій не минути. Їх сімейна ідилія ризикує розбитися про несумісність їхніх характерів.
     • Діва. Чоловік цього знака зодіаку дуже консервативний у протилежність жінці Водолію. Ужитися їм буде дуже складно. У побуті вони будуть звинувачувати один одного у всьому, так як обидва мають зовсім непростими характерами. Щоб такого шлюбу не розпастися, їм потрібно в першу чергу взяти недоліки свого партнера. Вони будуть разом, лише тримаючи у вузді свої характери.
     • Ваги. Міцних відносин при такому розкладі зірок домогтися практично неможливо. Хоча винятки з правил завжди є. Якщо чоловік Ваги розділить зі своєю жінкою її божевільні захоплення, а дружина, у свою чергу, не буде лаяти чоловіка за невелику зарплату, то їм однозначно вийде ужитися разом.
     • Скорпіон. Можливо, що Купідон спробує звести їх разом своїм влучним пострілом. Але Скорпіон чоловік буде чекати від свого об’єкта пристрасті стабільності і серйозності, яку та не зможе йому забезпечити. Навіть найкрасивіші квіти, подаровані дівчині, не зможуть утримати її біля плити. Родинне вогнище в цих відносинах може перетворитися на справжнє військове бій. Якщо обидві сторони навчаться пом’якшувати свій характер і будуть йти на компроміси, то такий шлюб цілком можливий.
     Дивіться також:  Водолій-Бик (17 фото): характеристика жінки, сумісність по гороскопу

     • Стрілець. У їх екстравагантного союзу є багато позитивного. І Водолій, і Стрілець дуже люблять свободу і подорожі. Їм важливі нові враження. Їм обом не вистачає тільки бажання вступити в законний шлюб. Але якщо штамп у паспорті все-таки з’явився, то цей союз зможе стати дуже щасливим.
     • Козеріг. Козеріг стабільний і серйозний, а жінка Водолій не приймає для себе ніяких кордонів. Чоловік у такому союзі хоче приборкати непокірний норов дівчини, що рідко йому вдається. Хоча він консервативний і завжди міцно стоїть на ногах, що трохи врівноважує навіжену половинку. Завдяки цьому їхня родина може стати міцною.
     • Водолій. Ймовірність виникнення такої пари дуже низька. Для створення сімейних уз цьому знаку зодіаку потрібен абсолютно протилежний людина. Вони зможуть існувати разом тільки поки їм зручно. Замислюватися про майбутньому у них не в правилах.
     • Риби. Обидва цих знака емоційні і по-дитячому захоплено дивляться на світ. Вони можуть спільно займатися яким-небудь творчістю. Незважаючи на це, чоловік Риби досить пасивний, що дратує працьовиту дівчину Водолія. Сильній половині необхідно частіше проявляти ініціативу, щоб зберегти відносини.

     Найкращі друзі для Водоліїв

     Дізнавшись, який знак зодіаку в колеги, друга або приятеля, можна краще зрозуміти його інтереси і характер.

     • Овен. Це лідер по натурі. Веселий і різнобічна людина. Ставиться до всього з неабиякою часткою відповідальності. Недолік у тому, що вони завжди хочуть бути вище на голову.
     • Близнюки. Їх відмінність у рідкісною прихильності до людей і деякій частці егоїзму. Але їх начитаність і любов до подорожей не дадуть нудьгувати.
     • Ваги. Вони точно не здивуються екстравагантності дівчат Водоліїв. Вони приймають сутність людини такою, яка вона є. Не бояться сказати правду в обличчя.
     • Стрілець. З цією людиною можна і піти на фронт. Дуже надійний і в той же час веселий і цікавий чоловік.
     • Леви, Риби і самі Водолії протипоказані для створення дружніх відносин нашої повітряної дівчині.


     Враховуємо східний гороскоп

     Крім зодіакального впливу, на представницю повітряної стихії має вплив той рік, в який вона народилася.

     Є 12 міфологічних тварин, які уособлюють вплив космосу на характер і долю дівчини Водолія.

     • Щур. Ця жінка дуже яскрава і творча. Навколо неї завжди величезну кількість шанувальників. Виділяється вона також своєю працьовитістю, завжди працює до сьомого поту. Важливо лише не знайти одноманітну рутинну професію. Діти для неї – не головне в житті. Але якщо вони з’являться, Щур дасть їм все для щасливого життя.
     • Бик. Дівчина з таким поєднанням життєрадісна і любить бути в центрі уваги. Працює в задоволення, завжди знаходиться на хорошому рахунку у керівництва. Часто колеги заздрить їй і сприймають її активність як підлабузництво по відношенню до начальства. Полюбляє екстрим спокійного відпочинку. В особистому житті ця персона хоче почувати себе на першому місці – коханої. В шлюбі покаже себе з найкращого боку. Вітає велику кількість дітей.
     • Тигр. Ця жінка дуже приваблива і сповнена нових ідей. Особливо добре вони втілюються на акторському терені, а також у художньому мистецтві. В принципі всі творчі професії їй не чужі. Для чоловіків тигриця як на долоні – настільки вона відкрита. Чоловік буде приємно здивований її турботою і ласкою. Проте дівчина може бути трохи инфантильна, у шлюбі відіграє роль маленької дівчинки. До дітей ставиться з великою увагою, що може перерости в гіперопіку.


        • Кролик (Кіт). Головною якістю цієї дівчини є любов до життя і приголомшливий оптимізм. Реалізовувати свій творчий потенціал вона може також у професіях, що вимагають креативності, таких як художник, дизайнер, актриса. З чоловіками вона легка на підйом, зачаровує їх з першого погляду. Але абсолютно не виносить посягання на свою свободу. Їй не треба нічого забороняти і обмежувати. Кішка гуляє сама по собі.
        • Дракон. Досить мрійлива натура, яка в душі завжди залишається дитиною. Її лякають серйозні стосунки. Для створення міцного союзу їй потрібен той, на кого вона зможе скласти всі проблеми і рішення. Якщо ця жінка, дійсно, закохається, то стане здатна заради дорогої їй людини на абсолютно божевільні вчинки.
        • Змія. Така особа – королева всіх вечірок. Може бути організатором весіль та вечірок, діджеєм і аніматором. Володіє впертістю і творчою жилкою. У відносинах з чоловіками проявляє себе не з кращого боку. Дуже вже вона ласа на матеріальне становище партнера. Любить квіти і дорогі подарунки. Чоловік у парі з нею повинен бути готовий виконувати будь-які її забаганки.


         • Кінь. Ця жінка дуже життєрадісна і добре ладнає з людьми. В колективі всіма улюблена і завжди залишається в центрі уваги. Дуже мрійлива і парить у хмарах. У відносинах любить інтриги. Не проти закрутити курортний роман. В шлюб вступати не поспішає, боячись втратити свою незалежність.
         • Коза. Володіє високим інтелектом, приємна у спілкуванні і незалежна. В роботі любить бути залученою в процес, що для неї набагато важливіше матеріальної сторони. Для чоловіків вона надзвичайно приваблива – саме втілення жіночності. Тримається з ними на відстані, не пускаючи до кінця нікого у своє серце. Їй потрібен гнучкий партнер.
         • Мавпа. Натура цієї представниці чарівна і благородна. Легко навчальна і інтуїтивно розвинена дівчина легко знайде собі місце практично в будь-якій професії, але за душі їй, як і всім іншим, творчість і мистецтво в цілому. З нею легко спілкуватися, вона турботлива і любить дітей. Дружину такої жінки невимовно пощастило.
         • Півень. Яскрава і запам’ятовується дама. Працює там, де її визнають і цінують. Володіє розвиненою уявою. Іноді зайво суетлива. Прагне вдосконалювати не тільки себе, але і все, що її оточує. У відносинах з чоловіками часто сама проявляє ініціативу. Вона справжня берегиня сімейного вогнища. Дуже хороша мати і дочка.
         Дивіться також:  Характеристика жінки Водолія-Коні (15 фото): гороскоп дівчата, які народилися в рік Коня, сумісність


         • Собака. Вона дуже хороший друг і слухач. Вміє тримати язик за зубами. Легко йде на контакт. Де саме працювати – їй неважливо, головне, щоб було цікаво. Чоловікам вона швидше подружка, а не пристрасна коханка. На заміжжя ця дівчина зовсім не схиблений, іноді зовсім проти створення сім’ї. Їй хочеться жити заради себе і свого насиченого життя.
         • Свиня. Таке поєднання при народженні визначає людину, приємного у всіх відносинах. Вона готова допомогти всім, хто цього потребує. Часто жертвує собою заради інших. У роботі їй потрібно, дійсно, любити свою справу і отримувати від цього моральне задоволення. У відносинах цінує рівноправність, підкорятися вона не вміє. Якщо ця якість буде присутній, то сімейна ідилія буде забезпечена.


         Відомі представниці

         Серед знаменитих жінок цього знака дуже багато творчих і екстравагантних особистостей.

         Вони володіють творчою силою тої внутрішньої енергії, яка дісталася їм по праву народження, веде до воістину великих звершень.

         • Ванга. Народилася 31 січня 1911 року. Ця яскрава представниця знаку Водолія мала магічним даром передбачення. Її пророцтва досі збуваються. Болгарська ясновидиця також вміла зцілювати людей від хвороб.
         • Йоко Оно. Знаменита вдова Джона Леннона з’явилася на світ 18 лютого 1933 року. Вона є письменницею, художником-імпресіоністом і співачкою. Активно бореться за мир у всьому світі і бере участь у благодійності.
         • Ірина Муравйова. Дата народження – 8 лютого 1949 року. Радянська актриса, гаряче улюблена багатьма глядачами. У своїй кар’єрі приміряла на себе величезну кількість образів.


               Ванга

               Йоко Воно

               Ірина Муравйова

               • Міша Бартон. Англійська актриса народилася 24 січня 1986 року. Грала в театрі, так і в кіно. Також працює в модельному бізнесі.
               • Алишиа Кіс. Блискуча американська актриса і співачка з’явилася на світ 25 січня 1981 року. Її талантом захоплюються мільйони. Зараз вона знаходиться на вершині популярності.
               • Опра Уїнфрі. 29 січня 1954 року народилася ця перша чорношкіра жінка-мільярдер. Її працьовитості та залізній хватці можна тільки позаздрити. Мільйони американців беруть з неї приклад. Вона мотивує людей не кидати руки у важких ситуаціях і йти тільки вперед. Адже сама вона сталася з неблагополучної сім’ї.


                    Міша Бартон

                    Алишиа Кіс

                    Опра Уїнфрі

                    • Шакіра. З’явилася в багатодітній родині письменника Вільяма Мебарака Хадіду 2 лютого 1977 року. Ця дівчина з раннього дитинства писала пісні і складала музику. Домоглася приголомшливого успіху до початку 2000-х.
                    • Хлоя Грейс Морец. Ця юна талановита актриса народилася 10 лютого 1997 року в Атланті. Вона також представляє багато відомі косметичні бренди в якості моделі. Вже в п’ять років Хлоя заявила про своє бажання бути актрисою і стала займатися в театральному гуртку.
                    • Дженніфер Еністон. Актриса, відома своєю роллю в популярному ситкомі «Друзі», з’явилася на світ 11 лютого 1969 року. Її акторська кар’єра налічує кілька десятків проектів.


                         Шакіра

                         Хлоя Грейс Морец

                         Дженніфер Еністон

                         • Періс Хілтон. Знаменита селебріті народилася в сім’ї відомих готельєрів 17 лютого 1981 року. Вона виражає себе у багатьох сферах творчої діяльності. Але, як і всі Водолії, не прив’язана до чогось певного, так як прагне свободи дій.
                         • Світлана Ходченкова. Зірка багатьох серіалів і повнометражних стрічок – уродженка міста Москви. Вона з’явилася на світ 21 січня 1983 року. Її кар’єра почала стрімко розвиватися після участі у фільмі «Благословіть жінку».
                         • Анжеліка Каширіна. Російська актриса комедійного жанру народилася 24 січня 1986 року. Стала найбільш відомою після своїх блискучих образів в серіалі «Даєш молодь». У шість років Ліка вже могла пародіювати виступу Майкла Джексона, що пророкувало їй майбутнє на акторському терені.


                              Періс Хілтон

                              Світлана Ходченкова

                              Анжеліка Каширіна

                              • Віра Брежнєва. Володарка неабиякій зовнішності і прекрасного голосу вродила у місті Дзержинську 3 лютого 1982 року. Її численні таланти, а дивитися і слухати її одне задоволення.
                              • Юлія Савічева. Народилася молода співачка в місті Кургані 14 лютого 1987 року. Її батько був гітаристом в рок-групі Максима Фадєєва. З п’яти років вона виступала в дитячому музичному ансамблі. У більш дорослому віці стала учасницею популярного шоу «Фабрика зірок-2».
                              • Ольга Шелест. Її голос знає практично кожен, хто слухає радіо, дивиться телевізор і відвідує кінотеатри. Популярна ведуча з’явилася на світ 23 січня 1977 року в Набережних Челнах. Довгий час батьки не підтримували прагнення дівчини працювати у сфері радіо й телебачення. Але Ольга не здалася і зараз є однією з найбільш затребуваних персонажів у своїй професії.


                                   Віра Брежнєва

                                   Юлія Савічева

                                   Ольга Шелест

                                   • Маша Малиновська. Ця популярна нині телеведуча стала відома завдяки каналу МУЗ-ТВ. Народилася Марія 21 січня 1981 року в Смоленську. Вона пробує себе в самих різних сферах шоу-бізнесу, за що і отримує неабияку частку критики в свою адресу. Її непересічна зовнішність з гіпертрофованими губами і величезними грудьми є приводом для захоплення, так і для насмішок.
                                   • Світлана Пермякова. Уродженка міста Перм є популярною комедійною актрисою. Народилася 17 лютого 1972 року в родині працівників Пермського борошномельного заводу. Грала у команді КВК. Популярна завдяки серіалу «Інтерни». Нещодавно у неї вийшло повністю перетворити свою зовнішність шляхом схуднення. Це викликало бурю захоплення у її шанувальників.


                                     Маша Малиновська

                                     Світлана Пермякова

                                     Жінки, народжені під знаком Водолія, своєрідні і прекрасні, поза всяких сумнівів. Отримати таку принцесу під силу лише справжньому лицареві. Але підкоривши її серце, можна бути впевненим, що вся ця боротьба пройшла не дарма. Ця гра коштує свічок.

                                     Про те, який дружиною буде жінка-Водолій, дивіться у наступному відео.