Жінка Ваги в кохання (24 фото) як завоювати дівчину і хто підходить їй у відносинах, який чоловік їй потрібен і як їй сподобатися, кращі партнери

Жінка Ваги привертає увагу своїми прекрасними манерами і милою зовнішністю. Вона надзвичайно жіночна і цікава, позитивна, відкрита і улюблена багатьма. Яка вона в любові, як завоювати таку дівчину, і хто підходить їй у відносинах – підкаже вичерпна характеристика її гороскопу за знаком Зодіаку.

Представниці цього знака Зодіаку зазвичай викликають інтерес своєю персоною не лише у представників протилежної статі. Вони розумні, відкриті і приємні в спілкуванні, мають безліч інтересів і захоплень. Чоловіків вабить її неординарний характер і ненаигранная жіночність. Жінка Ваги немов пурхає по життю, тому не дивно, що в неї нерідко закохуються з першого погляду. Її ніжна приваблива посмішка надовго западе в душу.

Вона завжди дуже стежить за собою і може приділяти догляду за кілька годин на день. Причому зовні результат виглядає дуже природно, немов до відточуванню своєї краси Ваги і не докладають зусиль. В одязі їх переваги міняються. Любов до освіженню гардеробу у цього знака просто вражаюча. Дівчина може ходити в карколомному вбранні і на шпильках в четвер. А на наступний день одягне вільну футболку з брюками і зручне взуття.


Складно визначити всі якості цих різнобічних жінок, настільки вони цікаві і непередбачувані. При всій зовнішній легкості дівчина, народжена під сузір’ям Терезів, має чоловічий тип мислення, не чужа логічності, часто приймає участь в суперечках заради самого процесу. Їм властива раціональність і розсудливість навіть в самому юному віці.

Жінка Ваги цікавиться багатьма речами і має широке коло тем для обговорення. В її голові завжди зберігаються великі обсяги інформації, яку вона при зручному випадку вміло може використовувати. На оточуючих така особа цінує увагу та щиру зацікавленість до неї. А від чоловіка завжди буде чекати турботи і вірності.

З самої юності така дівчина знає, чого чекає від життя і оточуючих. Вибрати професію, коли ровесники ще кидаються в сумнівах, для неї не становить праці. За життя вона йде сміливо, з оптимізмом і незмінною вірою в себе. Часом на неї знаходять сумніви щодо правильності вибору, але це стосується тільки незначних речей. В глобальному сенсі вона надходить безпомилково. Взагалі, Ваги практично бездоганні в усьому та воліють гармонію у всіх сферах життя. Пристрасність і емоційність теж притаманні цьому знаку, але вони якісно інші, ніж, наприклад, у що знаходяться під впливом стихії вогню.


Жінка Терези зазвичай має багато знайомих, так як легко сходиться з усіма. Її цінують за вміння тримати язик за зубами, а тому довіряють багато секретів. Колеги без страху бути незрозумілими звертаються до неї за допомогою. А родичі з задоволенням можуть довірити їй своїх дітей.

Який чоловік потрібен?

Такою незвичайною і прекрасній жінці потрібен спокійний, розумний, володіє життєвою мудрістю партнер. Він повинен мати видатні успіхи в якійсь області. Вести себе йому варто досить стримано, не квапити зближення, інакше можна просто злякати серйозно налаштовану дівчину. У той же час потрібно намагатися бути постійно ненав’язливо поруч, показуючи свою готовність підтримати в будь-який момент або просто розділити разом радість успіху.

Кращий партнер для неї – чоловік трохи старший за віком, який зуміє оцінити її розум, природну красу, різнобічні інтереси і свій унікальний погляд на все. Він поведе її по життю і буде готовий вислухати раціональні поради, адже вона багато в чому розбирається. Їй підходить людина, готовий до партнерських відносин, адже жінка Терези не зможе терпіти грубості, диктаторський тон і тиск.

Ідеальний супутник народжений під знаком Зодіаку Овен, Телець, Лев, Терези й Козеріг. З чоловіком-Овном будуть дуже гармонійні стосунки, якщо супутник буде стримувати свою гнівливість і не приносити робочі проблеми додому. При завоюванні дами серця потрібно буде проявити властиву Овну завзятість, інакше жінка подумає, що ви в ній недостатньо зацікавлені.

Дивіться також:  Чоловік Терези-Щур (10 фото): характеристика і сумісність в любові хлопця

Телець з його везінням і вмінням отримають достаток буквально з усього стане чудовою парою цілеспрямованою, люблячої успішних чоловіків жінці Ваги. Їх сімейної подружжям будуть захоплюватися все навколо. Всі дрібні непорозуміння між собою вони мудро зможуть вирішити полюбовно.

Яскравий чоловік Лев – просто мрія дівчини Ваги. Він зможе дати їй гідне положення в суспільстві і стати цікавим супутником, яким дружина буде щиро захоплюватися. Єдиною проблемою може стати запальність Лева. Варто бути м’якше до своєї другої половинки і не порушувати гучними розбірками її душевний комфорт, який вона намагається поширити на всіх домашніх.


З чоловіком Вагами будуть пов’язувати спільні інтереси, цілі, спосіб життя і погляди на світ. Складно уявити двох людей, більш підходящих один одному. Якщо вони зустрінуться, то виникне союз на все життя.

Жінці Терезам підлестить увагу вічно зайнятого, працьовитого Козерога. Вона зможе створити для нього сімейний затишок домашнього вогнища, до якого той буде прагнути після трудових подвигів. Ця пара може і прекрасно працювати разом. Головне при цьому – не переносити робочі відносини в будинок, а на службі не змагатися і не боротися за першість, адже обидва, по суті, перебувають в одній великій човні.

З легковажним Близнюком навряд чи складуться хоч якісь стосунки, незважаючи на спорідненість керуючих стихій. Такий чоловік дуже непостійний, ненадійний і, взагалі, не має якості, які цінує жінка Ваги для серйозних стосунків. А ось просто хорошими знайомими для ні до чого не зобов’язують розмов вони цілком можуть стати.


З Раком, консервативним і досить закритим, можуть бути дуже складні відносини. Для успіху парі треба навчитися говорити один з одним. А чоловікові Раку частіше виходити зі свого затишного притулку, адже тактовна і обережна супутниця зовсім не загрожує його душевного спокою.

Водолій і Скорпіон мають середньої сумісністю з жінкою Вагами. Щоб бути разом, обом подружжю доведеться виконати велику роботу над собою. Потрібно буде вчитися стриманості. Менше проявів егоїзму, їдких зауважень і необґрунтованої агресії і велика ступінь довіри один до одного тільки зміцнять відносини.

Риби зможуть стати хорошим другом для Ваг, як і Діва. Прийнятним буде дане поєднання пари знаків і в роботі. Такі колеги зможуть підтримувати один одного і взаємно замінювати без шкоди для робочого процесу.


Ознаки закоханості

Зрозуміти, що така жінка закохана, досить просто. Якщо вона впевнена у своєму коханому, то не буде соромитися демонструвати йому своє ставлення. Вона не буде грати в «кішки-мишки» і розігрувати з себе складну видобуток. Хоча може і влаштувати деякі перевірки. Якщо заслужити її довіру, то отримаєте вірну жінку, яка оточить турботою і увагою в любові.

Вона буде намагатися сподобатися своєму об’єкту, стане давати поради і просити про допомогу. Нагорода і палка подяка, звичайно ж, буде відповіддю на лицарські вчинки сильного чоловіка. Прокласти стежку до серця коханого вона може постаратися і приготуванням його улюблених страв, адже вона хороша господиня і сильна в кулінарії.

Поведінка в любові і відносинах

У любові жінка Ваги проявляє себе як сама чарівна представниця прекрасної статі. Буде намагатися порадувати і догодити своєму чоловікові. У свою чергу теж потребує турботи і розуміння своїх численних потреб. Вона досить вимоглива до партнера і буде оцінювати безліч якостей: від зовнішнього вигляду і друзів до інтелекту і матеріальної забезпеченості.

Дивіться також:  Жінка Ваги, народжена в рік Кота (7 фото): характеристика і сумісність жінки, які народилися в рік Кролика, ідеальна пара для Ваг

Не відразу розкриє дівчина Ваги своє серце. Їй потрібно, наполегливий, уважний і терплячий хлопець. Швидше за все, йому доведеться витримати цілий ряд випробувань і перевірок. Ця представниця знак вельми цінує себе і не стане витрачати свій дорогоцінний час на негідного чоловіка. Можливо, вона буде відтягувати момент близькості до весілля, так як відноситься до інтимних стосунків дуже серйозно. При цьому не варто боятися низької лібідо або холодності майбутньої дружини. З цим у неї все в порядку. Просто так проявляється її чергова перевірка майбутнього супутника на серйозність намірів і шанобливе ставлення.


Вона з юності дуже цілеспрямована і знає, чого хоче. Тому й не готова до напівзаходам у виборі супутника, адже для неї це буде раз і на все життя. Якщо вона ще не визначилася, то можна помітити флірт з її сторони з іншими чоловіками. Це звичайна манера приємного спілкування і нічого більше. Така жінка дуже вірна і воліє довіру в сімейній парі.

Її будинок справжньою фортецею, захищеною і в той же час хлібосільну. Туди не соромно привести друзів. Як мінімум в родині одна дитина, адже без спадкоємця, на її думку, подружжя не може бути повноцінною.

Які подарунки любить?

Краще всього дізнатися про захоплення жінки Ваги, перш ніж дарувати подарунок. Вона оцінить таку увагу. Часто такі хороші господині займаються у вільний час рукоділлям або готують. Прекрасним подарунком стане гарна швейна машинка або сучасний гаджет для кухні.

Парфумерію Ваги теж люблять, але у них надто вишуканий смак до пахощів. Щоб догодити напевно краще подарувати грошовий сертифікат та надати можливість такого складного вибору одариваемой.

Якщо вирішили вибрати ювелірну прикрасу, то це ні в якому разі не повинна бути біжутерія. Тільки натуральні камені і дорогоцінний метал у формі, що підкреслює ваш гарний смак. Якщо переваги супутниці в цьому невідомі, краще зупинити свій вибір на скромному золотом колечку з невеликим діамантом класичної форми ограновування.

Практична жінка Ваги квіти, звісно, любить, але в якості самостійного подарунка не оцінить. Невеликий витончений букет зможе стати приємним доповненням до основного презенту і приємним словами.

Дарувати подарунки краще не відразу, а поступово, і не тільки по святах. Ваша дама серця оцінить презент без приводу, подарований з щирим наміром потішити її. Головне при виборі – приділити максимум уваги особистості одариваемой. Своїм подарунком ви повинні показати щедрість і спроможність, а також увага до її захоплень та інтересів. Ваги в міру романтичні, тому їх не порадує захід сонця на річці з пляшкою дешевого шампанського.

Поради

Як підкорити?

Сподобатися цій дівчині може сильний, наділений інтелектом, упевнений в собі і твердо стоїть на ногах чоловік. Він повинен бути мудрим і добрим, володіти хорошим почуттям гумору і здатним дозволити своїй жінці жити в достатку.

Дівчина Ваги сама дуже доглянута, тому завоювати її зможе тільки стежить за собою чоловік. Вона терпіти не може нечупар. Закохати в себе її може галантний з легким аристократизмом у манерах молодий чоловік. Вона напевно примітить того, хто легко спілкується, справляє гарне враження на оточуючих. Освіта чоловіки і рівень інтелекту також грають велику роль при знайомстві.

Хоча матеріальний достаток і дуже важливий для жінок Ваг, спокусити їх одними грошима неможливо. Вона досить розумна і кожного розглядає дуже серйозно, як потенційного чоловіка. Тому зможе довго тримати залицяльника на відстані, перевіряючи серйозність намірів. До того ж вона не зможе бути з забезпеченою людиною, якщо у нього грубі манери або низький інтелект. Така дівчина любить спілкуватися на різні теми, обговорювати останні новини.

Дивіться також:  Чоловік Терези (25 фото): характеристика представників знаку зодіаку, характер хлопців і які вони чоловіки, відгуки

Щоб добитися такої дівчини, приділяти їй увагу і робити подарунки краще без приводу. А компліменти вона захоче почути не тільки на свята, адже, як і більшість представниць прекрасної статі, Ваги мають властивість «любить вухами». Вдалий комплімент її зовнішнього вигляду або гострого розуму додасть вам ваги в очах співрозмовниці. Якщо у вас вже досить близькі відносини, і ви живете разом, то частіше дякуйте жінку за турботу про вас, смачні вечері і затишок в домі.

Жінкам Терезам подобаються лідери, які успішно працюють в якій-небудь галузі чоловіки. Вона хоче мати поряд надійне плече сильного супутника. А найкращим проявом такої якості є громадський успіх і фінансова забезпеченість чоловіка. Їй також важливо, щоб закоханий чоловік показував свою турботу готовністю виконати всі без винятку її прохання. Так вона перевіряє істинність почуттів кавалера. Дівчина завжди буде вимагати до себе багато уваги, але відплатить вам тим же.

Шлях до серця жінки Ваги можна прокласти і з допомогою подарунків. Дуже важливо, щоб вони були дорогими і якісними, підібраними з великою любов’ю і увагою спеціально для дівчини. Куплені наспіх речі або дрібнички її не порадують, хоча тактовна дама Ваги і не покаже виду, що щось не сподобалося. З однаковою прихильністю ці жінки приймають будь-які подарунки. А от якщо вони не сподобалися, то носити або користуватися ними точно не будуть.

Кращим визнанням у любові буде ваша зацікавленість, підтримка і готовність завжди прийти на допомогу, уважність і розуміння. Дівчина Ваги не оцінить пихатих фраз і палких зізнань. Не сподобається їй в поведінці залицяльника і грубість, безцеремонність, підвищення голосу навіть не в її адресу.

Як утримати?

Жінка Ваги як повітряний знак, дуже вразлива і влюблива. Вона рідко доводить відношення до зближення і при зникненні залицяльника на кілька днів легко може переключитися на іншого. Це зовсім не говорить про її легковажність. Просто вона не відчуває зв’язку та уваги до себе, а отже, забуває про людину. Адже ця раціональна особа не може дозволити собі відносин без взаємності. Крім того, не пов’язана зобов’язаннями шлюбу (єдині, які вважає серйозними), вона і зовсім вважає себе вільною.

Щоб утримати цю легку дівчину поруч з собою, треба приділяти їй багато уваги, оточити турботою і вирішувати всі життєві труднощі. В допомогу буде терплячий, доброзичливий характер і врівноважене поведінку. Варто пам’ятати, що у відносинах дівчина Ваги досить дипломатична і гнучка, але при цьому завжди буде ставити свою зручність та інтереси на перше місце.

Як повернути?

Єдина причина, мабуть, за якою жінка Терези не зможе пробачити, це зрада. В принципі, знак має досить гнучким характером, і його представниці рідко розлучаються з постійним партнером. Тому, якщо ваша супутниця йде, для цього має бути досить вагома причина.

Щоб помиритися після сварки, не варто чекати занадто багато часу. Інакше вашій половинці може здатися, що ви про неї забули. Вибачення не повинні бути формальними. І до них краще докладати не банальний букет квітів, а якийсь важливий для обох вчинок. Ваша супутниця повинна зрозуміти, що ви дійсно усвідомили свою провину і глибоко покаялися. У будь-якому випадку при належній наполегливості і бажання, вам, швидше за все, вдасться налагодити контакт і відновити взаєморозуміння з коханою, народженої під знаком Терези.

Про сумісності жінки Терези з іншими знаками дивіться у наступному відео.