Жінка Ваги (34 фото): характеристика знака зодіаку, характер таких дівчат і які вони у професії, талісмани і відомі представники

Жінка Ваги – один з найприємніших представників зодіакального кола. У будь особливості виражається характеристика знака зодіаку? Який характер таких дівчат і які вони? Які талісмани найпридатніші для жінок Ваги?

До знака зодіаку Терези відносяться жінки, народжені в період з 24 вересня по 23 жовтня. У них є своєрідна харизма, логіка, притаманна більшою мірою чоловікам, кмітливість і розум, які дуже помітні при спілкуванні з цими дамами.

Можна виділити такі риси характеру, властиві представниці цього знака:

 • дружелюбність;
 • жіночність;
 • надійність;
 • товариськість;
 • вміння слухати і прислухатися до чужої думки;
 • здатність переконувати;
 • виваженість у судженнях і вчинках;
 • елегантність;
 • пристрасть до всього гарного.


  Опис Ваги жінки, народженої в той чи інший період верховенства цього знака зодіаку, виглядає наступним чином.

  У представниць зодіаку першої декади (з 24 вересня по 3 жовтня) є свої особливості. Їх можна визначити по особливому дружелюбності. З ними дуже приємно спілкуватися, оскільки такі дівчата володіють здатністю відчувати відтінки емоцій співрозмовника і переходити «на його хвилю». Оптимістка, усміхнена життя назустріч, не може не викликати симпатії.

  Факти свідчать про те, що у таких дівчат відмінний смак, вони вміють себе подати і завжди оточені гарними речами.

  При всій зовнішній легкості досить серйозно дивляться на життя і зайняті своїм розвитком в кар’єрному плані. Їм важливо займатися речами, які їм цікаві і в той же час приносять хороший дохід.

  До своїм амбітним цілям вони йдуть прямою дорогою, незважаючи ні на які перешкоди. Діють часом досить жорсткими методами, хоча це ніяк не узгоджується з зовнішнім враженням про цих дам. У повітряній і тонкої дівчині важко запідозрити ділову вовчицю, яка розірве будь-якого конкурента на своєму шляху.

  Однак якщо справа не стосується кар’єри, жінка Ваги першої декади обов’язково прийде на допомогу тому, хто її потребує.

  Такі представниці знаку відрізняються дипломатичністю і тактом. Від них не можна чекати підкилимних ігор, хоча вони і не пропустять нагоди отримати вигоду зі складних обставин.

  Якщо їх спіткала невдача, це не стає приводом для глибокого розладу. З усього ці Ваги отримують досвід і ніколи не відмовляються від задуманого.

  До другої декади впливу знака відносяться ті, хто народився з 4 по 13 жовтня. Ці дівчата цінують свободу, мислять незалежно і ведуть себе екстравагантно. Від них не можна чекати передбачуваних вчинків. Проявити себе можуть в гармонійній середовищі, де почувають себе «у своїй тарілці». Цих жінок приємно слухати – здатності красиво говорити їм не позичати.

  Характером Ваг другої декади властивий авантюризм. Такі дівчата легко й безстрашно змінюють власну життя, з радістю віддаючись у владу незвіданого, відрізняються щирістю і прямотою. Виявляють лідерські якості, які можуть мати місце у шлюбних відносинах, хоча реально вести за собою інших не готові. В результаті тривалих переговорів поступаються право володіння ситуацією комусь ще.

  У третю декаду верховенства Ваг потрапляють жінки, народжені з 14 по 23 жовтня. Це найбільші базіки серед усіх Ваг. З боку здаються легковажними. Це не заважає їм скептично дивитися на все, що відбувається, даючи багатьом речам критичну оцінку. Заради самоствердження готові сперечатися з усіх сил.

  Не терплять даремно витраченого часу. Намагаються заповнити кожну мить свого життя чимось корисним. Невипадково мають звичку керуватися у своїх діях певним розкладом, яку самі для себе складають.

  Як і всі Ваги, володіють вираженими дипломатичними здібностями.

  Мають схильність до лідерства, але якщо досягають таких висот, втрачають жіноче зачарування, купуючи багато типово чоловічої поведінки.

  З-за своєї вразливості намагаються обходитися без конфліктів і тримати баланс у кожній із сфер життя. Люблять бути в полі уваги знаменитостей і залишатися в колі їх спілкування.

  Дивіться також:  Камінь для Ваг (24 фото): який талісман підходить за знаком зодіаку для чоловіка, дорогоцінні обереги і як їх носити

  У відповідальні моменти проявляють мужність, сміливість. Здатні на рішучі вчинки і відрізняються мстивістю. Перш ніж зробити такий хід, довго обмірковують, як цю помста здійснити, а потім приступають до її реалізації.

  В особистому плані непостійні. Саме серед таких представниць Ваг найбільше тих, хто кілька разів виходить заміж. Тим більше у них завжди повно шанувальників, в тому числі і заможних. Є з кого вибирати. В результаті вправних маніпуляцій ці дами легко отримують все, що хочуть.

  Серед мінусів характеру жінок Ваг можна виділити зміну настрою, підпорядковану певній циклічності. Вони повні сил і невтомно займаються роботою, господарськими справами по дому, то раптом різко всі кидають, падають на диван і перестають ворушитися.

  Знаходиться поруч людина має просто прийняти такі недоліки в поведінці Ваг. Поки представниця цього знаку не накопичить нову порцію енергії для звершення подвигів, вона не стане нічого робити.

  До негативних якостей можна віднести і прагнення догодити іншим людям незалежно від того, заслуговують вони цього чи ні. Причому заради створення гармонійної атмосфери для них ці жінки готові відмовитися від самих себе і втратити індивідуальність.

  Відповідні імена

  Щоб Ваги змогли повною мірою проявити свої кращі якості, слід правильно назвати дівчинку в дитинстві.

  Вважається, що найбільш підходящі жіночі імена для Ваг такі.

  • Агнеса. З латини перекладається як «ягня». Такі жінки ведуть себе стримано, хоча, по суті, емоційні і глибокі у своїх почуттях.
  • Альбіна. В перекладі з латині означає «біла». Жінка з таким характером буде самолюбної, енергійної і врівноваженою.
  • Василина. З грецької мови перекладається як «цариця». Володарка такого імені вдумливо ставиться до всього, за що береться. Відрізняється великим гонором і схильна виявляти сильні почуття.
  • Дарина. По-перськи означає «володіє добром». Жінка з таким характером товариська. У неї великий запас оптимізму. Від такого можна чекати імпульсивних вчинків.
  • Єлизавета. З давньоєврейської це ім’я можна перевести як «почитающая Бога».

  Володарка такого імені, народжена під знаком Терези, енергійна, товариська і логічна в своїх судженнях.

  • Інга. Походить від імені Игви – це один зі скандинавських богів. Володарка його відрізняється твердістю, цілеспрямованістю і впевненістю в собі.
  • Христина. Тобто «присвячена Христу» (з латинської). Володарка такого імені є амбітною, енергійною жінкою, яка знає, як досягти бажаного.
  • Наталя. З латини перекладається як «рідна». Зазвичай це захоплюються, емоційні жінки.
  • Ельвіра. Перекладається з німецької як «правдива у всьому». Ваги з таким ім’ям самолюбні, наполегливі та цілеспрямовані.

  Поведінка в дружбі

  Дівчина Ваги найчастіше виявляється чудовим другом і для багатьох стає кимось на зразок безкоштовного психоаналітика. До такої регулярно звертаються за порадою. Як психолог, вона готова вислухати все, що накипіло в людини на душі і дати зрозуміти, наскільки її хвилює те, що відбувається з ним. Вже цього буває достатньо, щоб співрозмовник відчув полегшення. Але проаналізувавши почуте, вона видасть зважена думка і запропонує вихід із ситуації. Зазвичай це допомагає одному поглянути на події іншими очима.

  Ще одна хороша риса, яка приваблює до неї друзів, виражається в тому, що в спілкуванні ця розумна дівчина уникає нав’язування своєї думки співрозмовника, хоча і знайде відповідні слова, щоб донести до нього думки, які вважає правильними.

  Ставлення до кохання і шлюбу

  Любов – це те, до чого прагне дівчина Ваги. Вона здатна захопити представника протилежної статі. Ідеальним партнером вважає такого чоловіка, на якого зможе спертися в житті. Для такої ніжної натури потрібен сильний захисник, здатний захистити її від усіх проблем і оберігати, як красиву квітку.

  У відносинах дорожить тим, що має. Не стане даремно сваритися з коханою і ображати його. Заради нього готова відмовитися від усього, переїхати в інше місто або країну.

  Дивіться також:  Чоловік Терези-Щур (10 фото): характеристика і сумісність в любові хлопця

  Будучи дружиною, стане непомітно керувати сім’єю. У неї вистачає мудрості царствений вінець глави залишити чоловікові, а сама непомітно для нього самого підштовхувати партнера до потрібних рішень. Така дівчина вміє надіти маску веселій простачки, не показуючи гостроти свого розуму і не дратуючи їм партнера. Вона побудує відносини так, що чоловік буде готовий для неї на будь-які завоювання.

  Не проявляє зайвої цікавості до таємниць дружина. На її думку, така поведінка позбавлений благородства і такту. Якщо з’ясовує стосунки, то не підвищує тон. Їй легше надовго замовкнути, ніж бурхливо з’ясовувати стосунки.

  Переживши неприємність, намагається сама налагодити мир в родині.

  Як мати вона справедлива і сувора. Виховує в дітей повагу до старших, прагнення до порядку і пристойним манерам. Надмірно не опікується малюків. Завдяки цьому з них виходять самостійні і незалежні люди.

  Що стосується інтимної сторони подружнього життя, в ній Ваги любить докладність. Ніколи не поспішає і намагається створити для інтимних розваг романтичну обстановку. В сексуальних іграх часто бере ініціативу в свої руки, здатна на несподівані вчинки. Не терпить грубості з боку партнера.

  Будинок такий господині наповнений затишком. Ця жінка ретельно підходить до створення інтер’єру, не забуваючи про його дрібних деталях. Приємна музика, чудово оформлений стіл і різноманітність страв на ньому, красивий посуд і затишна атмосфера – все це дуже важливо для Ваг. У тому, що стосується дому та сім’ї – це жінка в повному сенсі цього слова.

  Сумісність

  Краще за все для дівчини Ваги в якості партнера підійде представник чоловічої половини Близнюків. Мінливий характер цієї людини абсолютно змінюється, коли такий знак потрапляє під чарівність Ваг. Цей чоловік буде прагнути створити сім’ю з дівчиною Ваги, тоді як з іншими представницями зодіакального кола на це майже нездатний.

  Ваги і Близнюки, зійшовшись в союзі, зможуть чудово порозумітися, переймаючись взаємною повагою. Хоча, щоб підтримувати високий рівень взаєморозуміння, цим людям необхідно постійно працювати над собою.

  Як підтверджують численні відгуки, зі знаком Лев дівчину Ваги може зблизити секс. У цьому сенсі такі партнери повністю сумісні. Непорозуміння можливо з-за високої емоційності одного і іншого учасника пари. Кожен з них боїться втратити в шлюбі свою незалежність.


  У відносинах з Водолієм у Терезів буде все романтично і просякнута пристрастю. З цих відносин виходять незабутні любовні історії. Кожен з знаків цінує свободу, тому ніхто нікого не пригнічує, залишаючи місце для особистого простору.

  Дуже добре підходять один одному Ваги і Стрілець. Цього партнера дівчина зрозуміє з півслова. Зі Стрільцем «дошлюбна» зв’язок може тривати довго, але потім обидва учасника пари прийдуть до думки про створення сім’ї.

  Вміння приходити до компромісу і поступатися робить цей шлюб міцним.

  Непогані перспективи у Терезів у союзі з Тельцем або Раком. А ось з Козерогом вдалою буде швидше дружба, ніж шлюб.

  З Овном може скластися незабутній любовний роман, але в шлюбі Терезам доведеться весь час грати з таким партнером в гру «хто з нас краще». Це може втомити обох учасників пари. Хоча деякі отримують задоволення від періодичних емоційних сплесків.

  Абсолютно невдалий союз вийде у жінки Ваги з чоловіком Рибами. Ці люди нездатні зрозуміти один одного. Терези завжди будуть незадоволені водяним знаком, який не може визначити для себе конкретну життєву мету. А Риби, які не бажають вступати в суперечки, мовчки ображаються. Такий стан речей не може тривати довго.

  Незважаючи на те, що Ваги здатні знайти багато спільного зі Скорпіоном в сексуальному плані, витримувати характер такого парубка дівчині буде складно. Грубість і ревнощі – це не те, з чим готова змиритися ця жінка.

  Дивіться також:  Жінка Ваги, народжена в рік Кота (7 фото): характеристика і сумісність жінки, які народилися в рік Кролика, ідеальна пара для Ваг

  Чи важлива для них кар’єра?

  Жінки Терези рідко вибирають професії, пов’язані з великими фізичними навантаженнями. Їм більше підходить діяльність, пов’язана з широким колом спілкування, наприклад, в світі мистецтва. Також з них виходять хороші юристи і журналісти, стюардеси і соцпрацівники.

  Серед представниць цього знака чимало трудоголіків. Робота важлива для них як засіб матеріального забезпечення. За комфорт і достаток, які необхідні для Ваг, вони готові розплачуватися великою зайнятістю, якщо тільки чоловік не візьме на повне матеріальне забезпечення, щоб Терезам можна було повністю віддати себе вдома і дітям. Також їм важливо повагу, яке приходить з роботою.

  Жінка Ваги цілком може стати начальником. Такий керівник буде вимагати дисциплінованості від своїх підлеглих, а разом з тим стане виважено підходити до справи. Ніхто з працівників не зможе сказати, що їх бос несправедливий або нечесний у вчинках.

  Талісмани

  В якості оберега або амулета дівчині Терезам потрібно придбати прикраси з різними каменями.

  Для народжених у першу декаду впливу цього знака підійдуть штучки з кришталем, місячним каменем, яшмою або малахітом.

  Сережки, або перстень із смарагдом зможуть оберігати дам, народжених у другу декаду Ваг в зодіаку. Також для них гарні прикраси з сапфіром, цирконом, топазом і рубіном.

  Терезам третьої декади краще вибрати в якості талісмана алмаз або аквамарин.


  Сережки з смарагдом

  Сапфір

  Аквамарин

  Також для всіх представниць знаку стане талісманом зображення терезів.

  Воно символізує гармонію в будь-яких сферах життя, будь то сім’я, робота або дружба. Оскільки Ваги відносяться до стихії Повітря, краще вибрати виріб зі срібла – білого металу.

  Оберегом для Ваг є зображення серця. Воно позначає життєву силу і береже людей в далеких подорожах.

  Знак колеса притягне везіння до власниці такої прикраси. Колесо знімає полуду сумнівів і дозволяє знайти правильний вихід з положення.  Також оберегом для жінки Ваги можуть стати квіти та інші рослини. Наприклад, горобина сприяє розвитку кар’єри та успіхам в здійсненні тих чи інших проектів, клен допомагає зберегти і захистити сім’ю Ваг. Орхідея є джерелом енергії для них і надає оптимізм, що позначається на всіх сферах життя.

  Скромні нігтики здатні додати гармонії внутрішнього світу Ваг, вигнати з душі переживання і ліквідувати напругу.

  Бузок надає жінці Терезам впевненості і настрою на досягнення мети.  Які подарунки люблять?

  Для жінки Ваги важливо, щоб подарунок був піднесений від усього серця. Це може бути і красивий букет квітів, і духи з відповідним ароматом.

  Їй сподобається шикарний подарунок типу путівки в екзотичну країну або симпатична прикраса з натуральними каменями. Якщо це і скромна, але витончена річ, Терези опиняться задоволені таким подарунком. Вона оцінить ексклюзивну річ ручної роботи, яка підкреслює її індивідуальність, або цікавий предмет інтер’єру, який вписується в стиль її будинку.

  Відомі представники

   Серед знаменитостей минулих часів і сьогодення чимало представниць знаку Терези:

   • католицька черниця мати Тереза;
   • політик Маргарет Тетчер;
   • письменник Агата Крісті;
   • російська поетеса Марина Цвєтаєва;
   • французька актриса Бріжит Бардо;
   • італійська кіноактриса, фотомодель Моніка Беллуччі;
   • британська актриса Кейт Вінслет;
   • британська актриса Кетрін Зета-Джонс;
   • американська фотомодель і актриса Кім Кардашян;
   • російська фігуристка Олена Бережна;
   • знамениті російські співачки Земфіра, Лариса Доліна, Лада Денс;
   • відомі радянські та російські актриси Фаїна Раневська, Наталія Гундарева, Тетяна Дороніна, Олена Проклова, Інна Чурікова.


   мати Тереза

   Бріжит Бардо

   Кетрін Зета-Джонс

   Олена Бережна

   Інна Чурикова

   Додатково про жінку Ваги дивіться у наступному відео.