Жінка Телець-Тигр (13 фото): характеристика і гороскоп на рік, сумісність в любові і професії

Жінка Телець-Тигр відрізняється вольовим характером. Характеристика і гороскоп на рік, сумісність в любові і професії – все це ви знайдете в нашій статті.

Жінка Тигр-Телець є чуттєвою і дуже жіночною натурою. Вона завжди випромінює впевненість у собі і володіє величезною терпимістю до недоліків оточуючих. Це надійний і спокійний знак, здатний врівноважити суспільство і наділити людей відчуттям спокою.

Представниця цих знаків відрізняється здатністю довго чекати. Це стосується не тільки очікуваних подій, але і спізнюються друзів. Вона не буде дзвонити кожні п’ять хвилин і лаяти непунктуального приятеля, а присвятить час очікування затишного перебування в кафе з келихом хорошого вина.

Така особистість дуже цінує вишуканість і акуратність у зовнішньому вигляді. Тому вона завжди одягнена з голочки і випромінює приємний аромат. І якщо запитати, чим привабливі Тигри-Тельці, то можна виділити їх здатність виглядати чуттєво і елегантно.

Фінансова забезпеченість варто для таких людей на першому місці. А тому вони багато часу присвячують роботі і саморозвитку, а в їх оточенні знаходяться тільки впливові і живуть в достатку люди. Тигр-Телець може відмовитися від смачної і дорогої їжі на користь покупки шикарного плаття, щоб справити на заході незабутнє враження.

Навряд чи така жінка зверне увагу на погано одягненого чоловіка – зовнішність дуже важлива для неї. Нав’язливим кавалерам вона здатна грубо відповісти, не переживаючи за їх реакцію і внутрішні переживання.

Дівчина, народжена в рік Тигра під знаком зодіаку Телець, не боїться перешкод і здатна долати будь-які труднощі. Вона завжди шукає найважчий шлях, на якому, як правило, не зустрічає конкурентів. До того ж така особистість дуже консервативна і не готова кардинально міняти свої звички і погляди на життя.

Це педантичні особистості, які роблять все для своєї вигоди. Якщо вони комусь допомагають, то тільки якщо це в подальшому може принести вигоду. Проте в їх оточенні завжди перебуває велика кількість вірних друзів, готових ризикнути собою для порятунку чужого.


Любов

Жінка Тигр-Телець відрізняється м’яким і спокійним характером. Чоловікові потрібно витратити чимало часу і зусиль, щоб зрозуміти таку тонку натуру. Він бачить у такій дівчині ідеал, а тому робить все для її розташування.

Дивіться також:  Характеристика жінки Тельця-Бика (11 фото): гороскоп дівчата народилися в рік Бика,сумісність

Тигр-Телець – дуже хитрий гороскоп. Особа, що поєднує в собі ці два знаки, завжди розраховує кілька ходів вперед, щоб добитися уваги симпатичного чоловіка. Випадково зустрівшись в кафе, вона обов’язково зробить так, щоб несподівані зустрічі тривали. Таким чином чоловік зверне увагу на яскраву дівчину і спробує з нею познайомитися.

Дівчина Тигр-Телець хоче, щоб партнер бачив у ній самодостатню і чуттєву натуру. Володіючи вираженою сексуальністю, вона може зацікавити будь-якого чоловіка. Коли така жінка виходить у світ, то все чоловіче увага концентрується на ній. Сама ж особа вибирає самого елегантного та красивого супутника і заповнює собою всі його увагу.

Така дама вміє створити навколо себе відчуття таємничості, щоб привернути увагу протилежної статі. Вона може прикинутися слабкою і дурною, але тільки для того чоловіка, який відрізняється мужністю і харизмою. Рідко який партнер вирішиться розірвати відносини з ніжною натурою, а тому таке рішення завжди буде виходити від дами.


Жінкам Тиграм-Тельцям цікаві представники сильної статі, що володіють гарною зовнішністю та владним характером. Такі чоловіки можуть стати їм ідеальними супутниками життя, так як їх владність і авторитетність заволодіють жіночою увагою.

Дівчину Тільця-Тигра найбільше приваблюють хлопці Дракони-Скорпіони, які володіють гарною зовнішністю і тваринним магнетизмом. Постійне протиборство здатна затягнути обидва знака в любовний кругообіг на досить довгий час.

Великий сумісністю з Тигром-Тельцем має Діва-Дракон, Рак-Мавпа, Змія-Водолій. А ось з Рибою-Собакою союзу не вийде, так як це поєднання відрізняється занадто м’яким і меланхолійним характером.


Родина

Сім’я для дівчини Тигра-Тельця займає особливе місце в житті. Вона завжди бере участь у долі близьких людей і часто буває в батьківському домі. Між дочкою і батьками не буває ніяких таємниць, все відбувається на повній довірі та розумінні. В сім’ї Тигр-Телець почуває себе, як у фортеці, куди не здатний проникнути ворог.

Дивіться також:  Жінка Телець-Дракон (14 фото): характеристика дівчата народженої в рік Дракона, гороскоп сумісності

Стаючи батьками, такі люди повністю присвячують себе дітям. Для них важливо, щоб вони не потребували ні в материнському уваги, ні у фінансовому забезпеченні. Нерідко діти жінки Тигра-Тельця вважають мати авторитетом і намагаються в усьому їй наслідувати.

Між подружжям завжди панує гармонія і взаєморозуміння. Жінки, народжені в рік Тигра під знаком зодіаку Телець, не терплять домашніх скандалів і сварок, а тому вкрай рідко використовують свою жорсткість у вирішенні конфліктів. Вони звикли бути головними у сімейних відносинах і самостійно приймати важливі рішення.


Фінанси та кар’єра

Тигри-Тельці приділяють особливу увагу фінансовій стороні життя, а тому вони будують кар’єру з особливим завзяттям. Жінки цих знаків можуть досягти великих висот у роботі і зайняти високий пост, але для цього їм доведеться докласти максимум зусиль.

В якості начальника така особистість поводиться справедливо до підлеглих і не намагається використовувати можливості в корисливих цілях. Таку начальницю можна охарактеризувати, як тактовного і делікатного людини, готового знайти рішення будь-якої проблеми.

Щоб добитися фінансового благополуччя, Тигру-Тельцю потрібно прикласти максимум сил: їй потрібно боротися за своє становище і постійно доводити свою компетентність і грамотність. Не можна віднести таку дівчину до улюбленців долі, адже для досягнення успіху вона повинна багато і старанно працювати.

Жінці Тельцю підійдуть такі професії, як психолог, соціальний працівник, лікар або фінансист. А от діяльність, пов’язана з великими фізичними навантаженнями, їм не підійде.


Ще більше подробиць про жінок-Тельців дивіться у наступному відео.