Жінка Телець-Півень (16 фото): характеристика за гороскопом, сумісність

Жінка Телець-Півень володіє складним і суперечливим характером. Яку характеристику цих знаків можна прочитати в гороскопі? З якими знаками найкраща сумісність в коханні та стосунках? Телець-Півень виявляє себе в роботі і дружбу?

До всього, дівчина робить Телець-Півень, вона ставиться відповідально і серйозно, чи то робота, чи домашня прибирання. Будь-яка деталь для неї має вагомість, навіть якщо навколишні зовсім не бачать у цьому сенсу, причому переконати цю особу у зворотному не вдасться. Завдяки своїй наполегливості, завзятості і вмінню помічати те, що приховано від сторонніх очей, представниці цього знака зодіаку досягають величезних успіхів у житті.

Півень-Телець любить жити за своїми правилами, і дуже негативно ставиться до змін. Але, незважаючи на консервативність і прагнення слідувати встановленому розпорядку, жінок цього зодіакального знака іноді «заносить», і замість того, щоб зосередитися на важливих справах, вони починають копатися в малозначущих деталях. До того ж у молодому віці дівчатам Тельцям нерідко заважає зайва метушливість, безпричинне занепокоєння і недовірливість, причому не тільки в справах, але і в стосунках.

Півень-Телець – це відповідальна працівниця і надійний діловий партнер. Такі дівчата готові працювати вдень і вночі, щоб забезпечити собі комфортну і повну достатку життя, але при цьому вони ніколи не забувають про особистій сфері. Для них сім’я завжди стоїть на першому місці, тому навіть у молодому віці вони мріють про заміжжя і дітей.


Громадська життя і поведінка

Жінки Тельці, які народилися в рік Півня, звикли на людях «тримати обличчя». Вони прагнуть завжди виглядати привабливо, до того ж від природи володіють хорошими зовнішніми даними. В суспільстві ведуть себе стримано, чемно і поштиво, з-за чого у багатьох складається враження, що вони «непробивні», а іноді навіть зарозумілі. Така поведінка пояснюється тим, що вони не бажають повністю відкриватися малознайомим людям, хоча близькі теж не завжди розуміють, що діється в їх голові і душі.

Дивіться також:  Чоловік Телець-Мавпа (18 фото): характеристика і гороскоп народжених у рік Мавпи, сумісність в любові

Головна характеристика всіх жінок Тельців-Півнів – скритність, яка проявляється в небажанні ділитися чимось сокровенним, особливо планами. Такі особи вважають за краще спочатку зробити те, що було задумано, а вже потім говорити про це.

Ось тільки ця риса характеру більше підходить для ділової сфери, а в дружніх відносинах, навпаки, заважає. Можливо, саме тому у Тельця, народженої в рік Півня, мало друзів.

Дівчата по своїй натурі досить товариські і легко йдуть на контакт, але не варто сподіватися, що вони відразу викладуть всю інформацію про себе – їх доведеться дізнаватися поступово і дуже довго. Тим не менш дружба з жінкою Тельцем-Півнем може бути досить міцною і тривалою. Вона ніколи не зрадить, завжди прийде на допомогу в скрутну хвилину, і навіть готова буде піти на жертви заради друга.

Професійна сфера і фінанси

Гороскоп жінок Тельців-Півнів стверджує, що вони можуть реалізувати себе практично в будь-якій сфері, якщо того побажають. Завдяки працьовитості, наполегливості, дбайливості вони швидко просуваються по кар’єрних сходах і займають високі посади. Начальство любить і цінує таких співробітниць, тому з задоволенням винагороджує їх праці хорошою премією. Але оскільки дані особи не бажають припиняти професійний ріст, і весь час прагнуть збільшити свій дохід, то досягнувши максимуму на поточному місці роботи, не зупиняться. Вони будуть шукати більш вигідні варіанти, і нерідко відкривають власний бізнес.

Починаючи з юнацьких років дівчата знака зодіаку Телець, що з’явилися на світ у рік Півня, замислюються про своє майбутнє, і вже в цей час ретельно підбирають собі професію. Вони звикли виконувати все за правилами, тому навіть під час навчання приділяють увагу кожній деталі і відповідально виконують всі завдання. Оточуючим така педантичність здасться абсолютно зайвою і безглуздою, але саме ці якості допомагають представницям даного поєднання знаків досягати величезних висот.

Дивіться також:  Квіти для жінки Тельця (11 фото): які люблять і які кімнатні рослини підходять за гороскопом і знаком зодіаку


Гороскоп радить Тельцям-Півням вибирати наступні професії:

  • харчова промисловість – кухар, пекар, кондитер;
  • сільське господарство – розведення тварин, вирощування культур;
  • мистецтво – письменник, музикант, художник, швачка;
  • архітектура і будівництво – дизайнер інтер’єру, майстер ремонту.

Що стосується наук, історії, політики, фінансів і аналітики, то в цих сферах жінки Тельці не зможуть домогтися успіху. Їм важливо отримувати моральне задоволення від роботи і бачити кінцевий результат.Любов і відносини

В особистому житті, як і на роботі, жінка Телець-Півень слід чітко продуманим планом. Мало кому сподобається грати роль за чужим сценарієм, але якщо така людина знайдеться, то відносини з ним будуть тривалі і стабільні. Ось тільки романтичними їх навряд чи назвеш, хоча це анітрохи не бентежить стриману дівчину Тільця. Їй потрібен такий же трудоголік, як вона сама, з невисоким темпераментом і поступливим характером.

Найбільша сумісність у жінки Тельця-Півня спостерігається з Овном, Козерогом, Стрільцем і Скорпіоном, особливо якщо вони народилися в рік Коня, Тигра, Мавпи або Пацюки. З представниками цих знаків відносини будуть воістину гармонійними і щасливими, так як кожен з них відрізняється стриманістю, витривалістю, цілеспрямованістю і педантичністю. Але якщо у таких чоловіків будуть виникати конфлікти з жінкою Тельцем, то вони неодмінно будуть переростати в грандіозні скандали з биттям посуду і збором речей.Що стосується досконалої несумісності, то вона спостерігається у Телят з Дівою, Рак і Тельцем. Вони можуть стати хорошими друзями, але побудувати міцні відносини не вийде. Тельцю-Півневі просто стане нудно від нестачі уваги і спілкування. До того ж дівчата цього знака Зодіаку не стануть терпіти повільність Раку і Діви, а зі своїм «родичем» будуть постійно мірятися силами, намагаючись змусити один одного слідувати своїм власним правилам.

Дивіться також:  Чоловік Щур-Телець (18 фото): характеристика за гороскопом і сумісність в любові, народжених в один рік


Характеристика жінок-Тельців жде вас у наступному відео.