Жінка Телець-Мавпа (9 фото): характеристика дівчата і сумісність по гороскопу, хто їй підходить

Яка вона, жінка Телець-Мавпа, завжди вона думає тільки про кар’єру і приємне дозвілля? Яка характеристика дівчата і сумісність по гороскопу з якими знаками обіцяє благополучний шлюб? Чи той, хто їй ідеально підходить для міцного союзу?

Насамперед, це чарівна представниця прекрасної статі, яка, на перший погляд, просте й миле створіння, але це тільки вершина айсберга, адже основними рисами її характеру є:

 • високі розумові здібності;
 • сильна воля;
 • працьовитість;
 • владність;
 • хитрість;
 • рішучість;
 • безстрашність;
 • егоїстичність;
 • любов до планування і тонкий розрахунок.

Такі жінки люблять розкіш, якісні дорогі речі, а, застосовуючи свою природну хитрість, вони часто використовують ні про що не підозрюють чоловіків для досягнення бажаного.

У цілому вони досить успішні у всіх починаннях, і допомагає їм у цьому вміння контактувати з абсолютно різними людьми.

З позитивних особливостей характеру такої дівчини можна виділити:

 • людинолюбство;
 • кмітливість;
 • оптимістичне ставлення до різним сторонам життя;
 • чуйність і надійність;
 • врівноваженість і несприйнятливість до стресів;
 • оригінальне почуття гумору;
 • вірність партнерства у відношенні як роботи, так і сім’ї.

Як правило, це чесні і порядні жінки, привітні, гостинні, дорожать близькими, але у них є і свої недоліки – нетерпимість до чужої думки, бажання все і всіх контролювати, неприємна манера висловлюватися, не подумавши, що нерідко ображає оточуючих. Взагалі, для Тельця-Мавпи характерно чути в основному тільки себе і часом забувати про бажання інших.

Кар’єра і гроші

Для жінок Мавп-Тельців вкрай важливо реалізуватися у професійній діяльності, але щоб досягти висот у цій області, попередньо вони повинні правильно визначити своє призначення, вибравши праця, яка їм до душі і під силу. Незважаючи на те, що вони можуть бути старанними і працьовитими, Телець в натурі іноді переважує, нагороджуючи лінню і відсутністю посидючості. Тому, якщо спочатку обрана монотонна одноманітна робота, не факт, що дівчина дуже скоро знайде собі більш цікаве заняття для того, щоб заробити грошей.

Дивіться також:  Чоловік Телець-Мавпа (18 фото): характеристика і гороскоп народжених у рік Мавпи, сумісність в любові

Незважаючи на самостійність, така жінка ніколи не відмовиться від допомоги чоловіка, і в цьому їй допомагають риси смекалистой і хитрою мавпочки. Вона зможе представити справу таким чином, що ненав’язливо наведе шанувальника на потрібні дії і вчинки.

Але навіть без сторонньої підтримки ці дами фактично не мають проблем при самостійному побудові кар’єри, так як володіють чудовою інтуїцією і ретельно продумує кожен свій крок. Їм підходить більшість сфер діяльності в сучасному суспільстві, а керівництво завжди ставить їх у приклад іншим співробітникам.

Кар’єрного росту вони домагаються вже в молодому віці, а оскільки роблять це заради високої якості життя, і з фінансами у них не буває проблем, якщо тільки вони не вплутуються в ризиковані заходи.

Не варто вважати жінок Тельців-Мавп занадто меркантильними, адже все це робиться не тільки для власного блага, а й для комфорту своєї сім’ї, чоловіка та дітей.

Любовні стосунки

У любові особисті якості жінок, які поєднують в собі ці два знака, проявляються багатогранно. Перш за все, як Телець, вони романтичні, їм подобається висловлювати свої почуття, і в цьому сенсі вони максимально переконливі, тому в більшості випадків це справляє враження на обранця і відносини починають розвиватися у бажаному для них сценарієм.


Від об’єкта своїх ніжних почуттів їм потрібно, щоб партнер:

 • виявився вдячним слухачем;
 • розумів, наскільки для них важлива затишна атмосфера;
 • володів такою ж тягою до приємного дозвілля і розваг.

В ідеалі вибраний чоловік обов’язково повинен розділяти інтереси жінки, і тоді їхній союз може бути міцним і довготривалим.

Мавпа наділяє дівчат Тельців та іншими рисами: острословием, любов’ю до гарної інтризі, навіть якщо відносини вже відбулися. Вони вимагають пошани і відданості, у той же час пропонуючи свою турботу і опіку. Але постійний контроль витримують не всі чоловіки, тому можна порадити цим дамам злегка стримати свій запал, який може відлякати майбутнього обранця.

Дивіться також:  Діти хлопчики Тельці (13 фото): характеристика народжених у рік собаки, яке імя підходить, характер за гороскопом

Сім’я і діти

Звичайно, покладаючи на себе відповідальність за свою сім’ю, жінка Телець-Мавпа щиро впевнена, що повинна всім керувати одноосібно. З таких дівчат виходять прекрасні дружини і матері, адже для них головне, щоб атмосфера в будинку була гармонійною. У цьому і парадокс – домогтися цього вони можуть, лише послабивши хватку і давши рідним людям вільно зітхнути. На жаль, розуміння цього приходить в зрілому віці, і тоді вся сім’я, дійсно, стає щасливою.

Безумовно, важлива і сумісність майбутнього подружжя, про що жінці варто подумати як можна раніше. Але справа в тому, що коли вона закохана, в ній прокидається Мавпа, яка готова на все, щоб роздобути коханого чоловіка, і тоді в хід йдуть інтриги і навіть відкрита конфронтація.

Правда, з роками природний розум і постійний самоаналіз змушує її замислитися про свої помилки і дбайливіше ставитися до об’єкта своєї уваги.

Однак факт залишається фактом, і за східним гороскопом для дівчат Мавп-Тельців існують певні варіанти відносин:

 • найбільш сприятливі вони з Драконом, Змією і Пацюком по року, зі Скорпіоном, Дівою, Левом і Рибами по знаку зодіаку;
 • шлюб з Тигром зазвичай призводить до конфліктів і подальшого розриву;
 • у деяких випадках для створення серйозних стосунків підійдуть чоловіки, народжені в рік Свині, Собаки, Кози, Кота чи Коні.
 • Незважаючи на те що жінку Тільця-Мавпу в якійсь мірі можна вважати улюбленцем долі, їй варто уважніше прислухатися до думки інших людей і відмовитися від різких, хоча часом і справедливих суджень. Це зробить її життя більш благополучним і щасливим.

  Детальніше про жінку Тільце ви дізнаєтесь із наступного відео.