Жінка Телець-Дракон (14 фото): характеристика дівчата народженої в рік Дракона, гороскоп сумісності

Характеристика дівчата, народженої в рік Дракона, говорить про її непростому характері. Жінка Телець-Дракон завжди досягає поставлених цілей і завжди впевнена в собі. У чому її перевага? Про що повідає її гороскоп сумісності?

Для того щоб краще пізнати жінку, народжену в рік Дракона і під знаком Тельця, потрібно якомога ретельніше вивчити її гороскоп. Це може бути структурний китайський гороскоп або який-небудь інший. Головне, що з його допомогою можна дізнатися сильні сторони цієї жінки, а також її слабкості.

Головна особливість такої дівчини в її природному чарівності. Вона здатна легко зачарувати будь-кого, хто буде знаходитися поряд з нею. Після спілкування з нею всі залишаються під сильним враженням. Ця якість допомагає їй у багатьох сферах життя.

Телець-Дракон – це жінка, яка завжди знаходиться в пошуках чогось цікавого і нового. Вона завжди готова вчитися чогось, прагнути до отримання нових знань і навичок. Такі жінки люблять змінюватися і завжди готові на різні експерименти. Це стосується не тільки зовнішності, але й роботи.

Якщо жінка, народжена в рік Дракона, зрозуміє, що її чекає нова перспективна робота або те, що їй буде краще в новому місті, то вона без особливих роздумів кине стару роботу і переїде в нове місто.


Ще одна особливість її характеру в тому, що Телець-Дракон ніколи не втрачає смаку до життя. В будь-якому віці їй цікаво дізнаватися щось незнайоме, подорожувати і так далі. Ця риса характеру допомагає їй бути завжди в центрі уваги і бути «своєю» в будь-якій компанії. З такою жінкою цікаво і дітям, і дорослим. Вона спокійно може покататися на гірці разом з малюком, навіть якщо їй вже за шістдесят. Це якість робить цю жінку особливою і безпосередній.

Можна з упевненістю сказати про те, що народжена під знаком Тельця і в рік Дракона жінка – це справжня оптимістка. Щоб не сталося в житті, з якими б труднощами не зіштовхувала доля, вона ніколи не впадає у відчай і на все дивиться крізь призму оптимізму. До речі, у таких дівчат, жінок відмінно виходить переконувати інших у тому, що все буде добре, заряджаючи всіх навколо своїм невичерпним оптимізмом.

З такою жінкою завжди легко знайти спільну мову, оскільки вона завжди добра, щедра і дуже добродушна. Але є в Тельці-Дракона один недолік – це суперечливість. Часом, незважаючи на всі ці позитивні якості, які так приваблюють у неї оточуючих, вона може бути грубою і навіть десь зарозумілою. Якщо ця жінка розсердиться на щось або на когось, то в цей момент краще бути подалі, і не потрапляти їй на очі, інакше ви кардинально зміните свою думку про неї.

Дивіться також:  Чоловік Телець-Півень (28 фото): характеристика за гороскопом, сумісність в любові

При тому, що її легко вивести з себе, і вона дуже страшна в гніві, є у Дракона-Тельця ще один плюс – ці жінки дуже відхідливі. Вона дуже швидко забуває образи, перестає злитися і буквально через лічені хвилини вже знову готова бути доброю, товариською і ласкавою.

Любов і шлюб

В любові, як і в звичайному житті, ці жінки можуть бути абсолютно непередбачуваними. Завдяки своїй природній чарівливості ці жінки ніколи не відчувають дефіциту уваги з боку чоловічої статі. Ще в шкільні роки їх завжди оточують шанувальники, які готові піти на все заради того, щоб дама Дракон-Телець звернула на них увагу.

Ця дівчина завжди опиняється в центрі уваги чоловіків, куди б вона не прийшла. Звичайно, це не завжди подобається іншим дівчатам і нерідко викликає у них почуття заздрості. Але народжена під знаком Тельця просто не звертає уваги на такі дрібниці. Дівчина купається у загальному чоловічому уваги, з радістю приймає подарунки, букети і компліменти. Варто відзначити той факт, що при всьому цьому не так-то просто завоювати її серце. Ця жінка не терпить банальностей, тому чоловікові буде складно завоювати її увагу простим походом в ресторан і банальним букетом.

Звичайно, вона з радістю погодиться на вечерю, прийме букет і подарунок, але от про продовження навіть і думати не варто.

Щоб завоювати серце Дракона-Тельця до неї потрібно шукати нестандартні підходи. Якщо ви з тих чоловіків, які вміють дивувати, готові влаштовувати незвичайні побачення і довго доглядати, то в підсумку така жінка буде вашою. Після того як вона відповість вам взаємністю, варто пам’ятати про те, що у відносинах з такою дамою вам доведеться постійно під неї підлаштовуватися. Підлаштовуватися під її характер, спосіб життя і так далі. В іншому випадку їй дуже швидко набридне бути поруч з тим чоловіком, який не виконує всі її забаганки.

Але якщо дама Дракон-Телець сама закохається, то це буде зовсім інша жінка. Тоді вона стає лагідною, поступливою, ніжною і дуже довірливою. У стані закоханості ця жінка готова йти на все заради свого обранця. Цим часто користуються шахраї і альфонси, залишаючи закохану даму в самоті і без грошей. Телець-Дракон, відчуваючи подібні почуття, рідко думає про наслідки і абсолютно не контролює себе.

Дивіться також:  Чоловік Телець-Мавпа (18 фото): характеристика і гороскоп народжених у рік Мавпи, сумісність в любові

Важливо пам’ятати про те, що для жінки дуже важливо, щоб відносини будувалися на повній довірі. У відносинах і шлюбі вона намагається бути чесною у всьому і цього ж вимагає натомість від свого партнера. Якщо у відповідь на свою щирість і доброту жінка Телець-Дракон не відчує взаємності, то буде глибоко розчарована у своєму обранцеві і різко припинить усілякі відносини. Варто пам’ятати, що така жінка ніколи не пробачить зради.

Багато чоловіки наївно припускають, що після заміжжя і після народження дитини Телець-Дракон стане іншою. Багато вірять, що материнство пробудить у неї ніжні почуття, і вона стане менш вимогливою до оточуючих. Але насправді це не так. Звичайно, народження малюка позитивно впливає на неї і вона, дійсно, буде дбайливою та люблячою матір’ю. Але це ніяк не позначиться на її відносинах з чоловіком. Вона як і раніше буде вимагати повної довіри і взаємності у всьому.

Кар’єра і фінанси

Завдяки своїй комунікабельності, чарівності і аналітичним складом розуму жінка Дракон-Телець зможе домогтися великого успіху на вибраному поприщі. Ця жінка завжди вміє чітко ставити перед собою мету і точно знає, як саме потрібно поводитися, над чим працювати і в якому напрямку, щоб домогтися свого. Вона справжній стратег, у якої завжди є чіткий план дій.

Така жінка завжди добивається своїх цілей. Рідко буває так, що щось починає йти не за її планом. Вона вміє прораховувати все на декілька кроків вперед, завдяки чому впевнено рухається вгору по кар’єрних сходах, залишаючи позаду себе всіх колег.

Часом їм може перешкодити впертість. Але якщо привести їй вагомі аргументи, грамотно пояснити, що вона неправа, то Телець-Дракон легко змінить свою думку і змінить тактику в роботі. Але при цьому важливо відзначити, що переконати її дуже складно, так як вона завжди впевнена в своїй правоті.

Оскільки такі жінки є природженими лідерами, вони ніколи не відчувають проблем і труднощів з фінансами. Яку б сферу діяльності не вибрала Телець-Дракон, вона доб’ється успіху, і завжди буде жити в достатку.

Як працівник ця жінка відрізняється старанністю і чесністю. Начальство любить і цінує таких працівників. А для колег вона кращий друг, порадник і помічник. Їй рідко заздрять колеги, напевно, тому що вона завжди готова прийти на допомогу і робить це абсолютно безкорисливо.

Дивіться також:  Гороскоп Тільця (53 фото): характеристика і стихія по даті народження і знаком зодіаку, з якого числа починається

У тому випадку, якщо ця жінка домагається більших висот і займає керівну посаду, вона не змінює своїх принципів. Керівник вона працьовитий і справедливий. Дракон-Телець ніколи не допустить того, що її працівники працювали упівсили. Вони завжди і всі звикли тримати під контролем.

Сумісність та рекомендації

Для того щоб жінка Телець-Дракон, яка досить впевнена в собі і своїй чарівності, могла побудувати гармонійні стосунки, їй варто звернути увагу на чоловіків, народжених у рік Мавпи або Пацюки. Варто згадати про те, що чоловіки, народжені в рік Пацюка – це сильні і хитрі особистості. Саме такий супутник життя зможе дати Дракону-Тельцю все те, про що вона мріє. Він зможе легко підлаштуватися під її характер, і поряд з таким чоловіком Дракон зможе проявити слабкість. А от партнер, народжений у рік Мавпи, зможе зробити цю жінку по-справжньому щасливою. Такі чоловіки завжди вміють знайти підхід до жінок. Можна сміливо сказати, що вони відчувають і розуміють жіночу душу.

Є великі шанси вибудувати гармонійні стосунки з чоловіком, який народився в рік Змії. Але є одна перешкода. Такі чоловіки самі часто вимагають великої уваги до себе, що може не сподобатися Дракону, народженому під знаком Тельця. Непогані стосунки можуть скластися з партнером, який народився в рік Дракона. Але тільки в тому випадку, якщо чоловік буде значно старше її.

Він буде вже більш досвідченим і мудрим, і точно зможе дати все те, про що так мріє жінка Дракон-Телець.

Категорично не варто будувати стосунки з чоловіком, народженим в рік Бика. Упертий Тілець і такий же впертий Бик не зможуть існувати поруч один з одним.

Щоб у житті було легко добиватися поставлених цілей, астрологи рекомендують Тельцям, народженим у рік Дракона, максимально знизити свою впертість. Якщо ви хочете бути щасливим в особистому житті, то не варто так активно прагнути до влади і керувати своєю другою половиною. Чоловіки не люблять, коли їм вказують, що робити. Вони люблять м’яких і слухняних жінок, а Телець-Дракон при бажанні цілком може бути білою і пухнастою.

Детальніше про жінок-Тільцях ви дізнаєтесь із наступного відео.