Жінка Телець (37 фото): характеристика дівчата за знаком зодіаку, талісман за гороскопом

Жінка Телець – яскравий представник стихії Землі. Які характеристики дівчини Тільця по знаку зодіаку? Якою їй талісман підійде за гороскопом серед каменів, рослин і тварин?

Цьому знаку зодіаку протегує земна стихія, тому Тельцю властиві такі якості, як практичність, уміння ставити чіткі цілі і планомірно втілювати їх у життя. Вони рідко кидають справу на півдорозі, завжди прагнуть довести його до кінця.

«Терпіння і труд – усе перетруть» – слова, які як не можна більш точно характеризують впертих Тельців.

Жінка Телець рідко змінює життєві установки, тому вона прагне вибирати уторовані дороги. Їх раціоналізм не допускає участі в авантюрах, адже результат ризикованих витівок непередбачуваний. Навіть дотримуючись певного плану дій, жінка Телець зазвичай намагається продумати інші варіанти розвитку подій, щоб бути готовою до всього. Однак при всій статичності характеру вони мають досить багатим внутрішнім світом.


Люди, народжені під заступництвом Тельця, по праву вважаються одними з найбільш домашніх і сімейних. Особливо яскраво це простежується, коли мова йде про представниць прекрасної статі. Вони м’які, терплячі і вельми господарські особи. В їх квартирі кожна річ має призначення, при цьому загальний вигляд інтер’єру оформлений лаконічно і зі смаком. Як правило, цю жінку не приваблюють галасливі вечірки і публічні заходи, вона з більшою охотою проведе вільний час вдома, в колі рідних і близьких, а зекономлені гроші витратить на облаштування свого гніздечка.

Зовні представниця цього знаку виглядає досить жіночно. Зазвичай у неї прекрасна, що світиться здоров’ям шкіра. Красиве декольте, м’які риси завжди привертають увагу чоловіків, чому ця жінка анітрохи не дивується. Її незворушність і впевнену поведінку додають зовнішності ще більше шарму. Силует її не позбавлений округлих форм, і якщо жінка Телець не буде стежити за раціоном, то може набрати зайві кілограми.

При всіх позитивних якостях дама Телець не терпить зауважень і заперечень. Вона дуже любить, щоб все було по намальованому у неї в голові планом, і щиро засмучується, коли її намагаються послухатися. Якщо її часто несправедливо кривдять, вона може затаїти образу, і людина не скоро зможе реабілітуватися в її очах.

Серед Тельців багато знаменитих співачок і актрис, у них часто від природи приємний голос. Серед них – Наталія Орейро, Рене Зельвегер, Пенелопа Крус, Наталія Андрейченко, Марина Владі, Світлана Світлична.


Наталія Орейро

Пенелопа Крус

Світлана Світлична

Сумісність

Цінність дівчат, народжених під цим знаком, полягає не тільки в їх господарності і трепетне ставлення до домашнього вогнища. Вони справжні жінки, які не намагається змагатися з чоловіком, перетягуючи ковдру на себе. Телець поважає у своєму супутнику його чоловічі якості і вміє зберегти баланс енергії в союзі.

Адже її уявлення про сім’ю можна назвати абсолютно класичними: чоловік – годувальник, дружина – його опора, хранителька вогнища і мати.

З астрологічної точки зору їй підходять в супутники життя Діви і Козероги. Вони теж підтримують традиційні уявлення про шлюб і здатні скласти з Тельцем прекрасну пару. Рак і Риби теж досить непогано з нею уживуться, головне – вміти йти на компроміс і прийняти деякі невідповідності партнера ідеалу. Не надто вдалим астрологи вважають союз між двома Тілами, так як хоча б один з партнерів повинен бути більш активним, а іноді і здатним на ризик, щоб рухатися вперед. Не рекомендують звіздарі укладати шлюби Телець-Стрілець і Телець-Водолій. Перший для неї надто нестабільний і незалежний, другий і того гірше – вічно витає в хмарах і висловлює неймовірні ідеї.

Родина

Жінка Телець готова розчинитися в турботі про сім’ю і будинку. Вона із задоволенням приймає гостей, пригощає їх різноманітними стравами, створює розташовує до спілкування обстановку і демонструє себе як зразкова дружина. Діти цінують її любов і навіть в перехідному віці можуть ділитися з мамою своїми проблемами, знаючи, що вона зможе дати слушну пораду і м’яко направити до правильного рішення.

Дивіться також:  Гороскоп Тільця (53 фото): характеристика і стихія по даті народження і знаком зодіаку, з якого числа починається

Як і будь-яку образу, флірт партнера з іншими жінками вона обов’язково запам’ятає і буде тримати все в собі, страждаючи від ту несправедливість, яка відбувається. Але навряд чи вона спустить з рук таку поведінку свого чоловіка. Поступово тиха агресія виллється в праведний гнів, і тоді наважився образити її чоловік отримає грандіозний скандал з далекосяжними наслідками.

Завоювати серце дами Тільця не так-то просто, адже вона воліє сама вирішувати, з ким їй бути, і вона чітко знає, чого хоче. Настирливі спокусники нерідко терплять з нею поразку. Допомогти зачарувати цю даму можуть дорогі подарунки, вишукані ресторани і бездоганний вигляд самого залицяльника. Примітивний інтим навіть в екстремальній обстановці їй не по душі. Набагато краще, якщо все відбудеться в вишукано обставлених апартаментах, з усіма атрибутами романтичної ночі кохання. Якщо чоловік все підготує належним чином, то і вона не поскупиться на ласку і пристрасть.

Якщо представниця цього знаку зустріла свою велику любов і людина у всьому її влаштовує, то вона буде вірна йому до кінця. Безсумнівно, у неї багато позитивних якостей, але і чоловік повинен відповідати і бути на одному з нею рівні. Чоловік, який занадто розслабився в шлюбі з нею і став ставитися до її чеснот як до належного, ризикує стати рогоносцем.

Усвідомивши, що партнер – не «той самий», Телець здатна бути полігамної, любити відразу кількох чоловіків і при цьому дорожити взаєминами з ними.

Кар’єра і фінанси

Оскільки Телець цінує стабільність у всьому, гроші для неї дуже важливі, адже вони дають їй таке необхідне відчуття безпеки і впевненості в завтрашньому дні. Наша героїня не женеться за легкою здобиччю і знає, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, тому готова багато і старанно працювати. Люди, які досягли своєю працею, викликають непідробне захоплення у жінки Тельця.

Найчастіше в сфері її інтересів конкретні заняття з чітко прописаними обов’язками. Якщо ж це творча спеціальність, то вона повинна бути пов’язана з прокладанням, ремонтом або дизайном будинку, рукоділлям, сільським господарством. Непогано така жінка може себе показати і продажу майна. Їй подобається створювати красиві речі. Реалізуватися у цій сфері можна в професії кутюр’є або видавця модного журналу, наприклад.


Але незважаючи на тягу до прекрасного, така жінка рідко стає «вільним художником», який творить за велінням примхливої музи. Тельцю властива висока працездатність і вона зовсім не шкодує сил на шляху до успіху. Її волі і цілеспрямованості можна позаздрити – в цьому допомагає природна стриманість і вміння правильно вести себе в суспільстві. Тельці можуть здатися надто повільними в роботі, але зате вони здатні по-справжньому глибоко вникнути в суть справи, не втративши важливих дрібниць, які інші можуть випустити з уваги. Ставши начальником, а це жінці Тельцю цілком по силам, вона залишається чемною і доброзичливою у спілкуванні з колегами, приймає виважені рішення і ніколи не поступиться роботою заради особистих справ.

Як відомо, у кожного зодіаку є 30 градусів в зодіакальному колі, і вони підрозділяються астрологами на декади.

Наведемо головні відмінні риси Телят, народжених в різні дні.

Перша декада (з 21 квітня по 1 травня) перебуває під владою планети Венера. Цих жінок звіздарі наділяють більш високою чуттєвістю, ніж їх «колег» по сузір’ю. Важливі роки в житті: 16, 24, 30, 33, 39, 45, 51, 57. Такі жінки особливо люблять отримувати від життя задоволення, тягнуться до прекрасного, іноді й самі намагаються розвинути в собі вокальні та театральні таланти.

Друга декада (з 2 і 11 травня) відчуває потужний вплив Меркурія. Важливі роки в житті: 16, 21, 24, 33, 41, 50, 60, 64. Їм удача благоволить в таких професіях, як юрист, викладач, продавець, редактор, дипломат.

Вони особливо обережні і вміють приймати потрібні рішення для просування своєї кар’єри.

Третя декада (з 11 по 20 травня) – під заступництвом Сатурна. Це по-справжньому вперті Тельці, але нерідко вони замикають себе у вузькі рамки. Натомість у своєму прагненні до успіху можуть звернути гори і досягти вражаючих результатів. Важливі роки в житті: 16, 21, 24, 33, 41, 50, 60, 64. У їх сферу інтересів рекомендується включити всі професії, пов’язані з землею, нерухомістю, а також управління, підприємництво та інженерні роботи.

Дивіться також:  Імена для дівчаток Тельців (16 фото): характеристика і гороскоп дитини, народженої в рік собаки 2018, яке імя підходить

Талісмани

Головним талісманом-тваринам цього знака є бик, що не дивно, адже це і є «особа» сузір’я. Мудрість і самовладання дарує жінці Тельцю сова. А для особливо цінують кар’єрні успіхи астрологи радять обзавестися фігуркою коні як символу працездатності та успіху.

На думку професійних астрологів, камені в якості талісманів Тельців повинні бути не надто активними. Їх головне завдання – концентрувати і спрямовувати вроджену енергію представниць цього зодіаку в потрібне русло.


Жінки Тельці дуже дорожать коханими людьми і для них важлива стабільність в любовних і професійних відносинах, тому більшість експертів в астрології рекомендують їм носити прикраси з бірюзи. Щоб чоловік був відданий партнерці, вона може вшити маленькі камінчики цього мінералу в підкладку одягу.

Тельцям, ще не зв’язав себе узами шлюбу, шукають себе і прагне до пізнання, стане в нагоді сапфір. Також він допоможе приманити забезпеченого кавалера, який допоможе їй здійснити всі мрії. Оскільки Тельців відрізняє чутливість і вразливість, їм можна порадити носити зелений агат. Він допоможе відігнати сумні думки, позбутися нудьги і посилити свою енергію. Ще зелений агат допомагає відсіяти все непотрібне і сконцентруватися на дійсно важливе.


Бірюза

Зелений агат

Яшма – ще один природний камінь, рекомендований нашої героїні. Мінерал захищає від негативних сил, пристріту, заздрості, допомагає притягти успіх. Кривава яшма особливо хороша для народжених у першій декаді – з 21 квітня по 1 травня. Рятує свою господиню від накопиченої втоми, повертає бадьорість і впевненість у собі.

Корал підвищує життєві сили Телят, які народилися з 2 по 11 травня. Допомагає зняти негативні установки, які змушують її сумніватися в собі. Представницям цього знаку, дата народження яких припадає на третю декаду, особливо рекомендують носити прикраси з алмазом.

Камінь підвищує товариськість свого власника, розвиває в людині всі найкращі якості і дає здатність ясно мислити в будь-якій ситуації.


Корал

Алмаз

Які рослини підходять?

Телець інстинктивно тягнеться до землеробства і садівництва, адже це перший знак зодіакального кола стихії Земля. В її домі часто можна побачити кімнатні квіти. Для неї вирощування рослин – це не просто можливість прикрасити своє житло і привнести в нього затишок, це те, що допомагає їй відчути гармонію і відновити свої сили.

У Тельців є багато квітів-талісманів.

Щоб підтримати позитивну енергетику в будинку і привернути успіх, їм радять «поселити» у себе наступні рослини:

 • каланхое;
 • цикламен;
 • примулу;
 • тюльпан;
 • конвалія.


Цикламен

Примула

Всі вони є рослинами, притягають достаток, але особливу увагу астрологи радять звернути Тельцям на каланхое. При акуратному зовнішньому вигляді воно володіє великою силою. Цей зелений друг стане не просто талісманом для своєї господині, але і допоможе в боротьбі з багатьма недугами. Цикламен допоможе Тельцям знайти гармонію з собою, принесе мир і спокій в їх будинок.

Серед дерев талісманами Тільця називають:

 • ліщина;
 • дуб;
 • осику;
 • липу;
 • ясен.


Дуб

Липа

   Всі вони дуже міцно закріплюються в землі, а Тельці в певному сенсі теж мають «потужні коріння», що виражається в їх шанування предків і традицій. Також цим деревам характерні цілющі властивості. З них можна зробити невеликий оберіг, який буде захищати господиню від негативу і приверне удачу.

   Дуб, ліщину і липа дозволяють цим жінкам набратися енергії для великих звершень. Осика допомагає м’яким Тельцям відстоювати свою думку, незважаючи на натиск оточуючих. Горіх підвищує комунікативні здібності скромних представниць знака зодіаку і допомагає зберігати сили для роботи.

   Щасливі числа

   На думку нумерологів, нашими життями правлять числа, і кожна людина так чи інакше відчуває на собі магію цифр.

   Дивіться також:  Жінка Телець-Півень (16 фото): характеристика за гороскопом, сумісність

   У кожному місяці у Тельців бувають сприятливі дні. Вони розташовують до проведення ділових зустрічей, фінансових операцій і навіть романтичних побачень. 2 – це число зіткнення протилежностей. Разом з тим, він являє собою цифру рівноваги, а значить, його енергія співзвучна Тельцю. Щасливим числом по даті народження для Тельця є 4. Це символ квадрата: йому властива міцність, стійкість, як гармонія чотирьох стихій або чотирьох сезонів. Також вдалими стануть починання, які Телець затіяв 3 числа будь-якого місяця.

   Головна ж цифра, що визначає вдалі дні Тельців – це цифра 6. Крім того, прихильні їм і інші числа, кратні шістці. У них є дві трійки або три двійки.

   Згідно думку нумерологів, все це варто враховувати при призначенні дат важливих заходів.
   Враховуємо східний гороскоп

   Щоб більш точно розповісти про особистості жінки-Тельця, потрібно враховувати і рік її народження за східним календарем.

   Щур-Телець – класична бізнес-леді, яка при цьому встигає тримати в порядку будинок і добре виглядати. Однак щоб догодити цієї «міс досконалість», чоловікові доведеться постаратися, адже вона пред’являє високі вимоги не тільки до себе, але й до оточуючих.

   За рахунок неабияких розумових здібностей і витривалості жінка Бик-Телець здатна побудувати кар’єру і міцну зразкову сім’ю. Будучи дуже серйозною і практичною, вона не стане занадто багато часу приділяти собі коханій і навряд чи порадує своїм візитом друзів. Порожні витрати і марне проведення часу на вечірках – не для неї.

   Тигр-Телець дуже відважна, але не агресивна. Однак її впевненість у собі дозволяє домагатися все, що вона захоче, без сварок і скандалів. Безперечні плюси Тільця-Тигра – прагнення до справедливості і почуття обов’язку, зведена в ранг життєвого принципу.

   Телець-Кролик дуже любить домашній затишок і оточує себе тільки по-справжньому коханими і дорогими людьми. В її коло рідко потрапляють нові знайомі, але вона від цього зовсім не страждає.

   Змія дуже любить поговорити на будь-які теми і проникати в суть будь-якого питання. Її важко обдурити, адже вона чудово передбачає дії людей. Завдяки внутрішньої привабливості Телець, народжена в цей рік, приманює до себе людей, не проявляючи для цього видимих зусиль.

   Відкритість світу і тяга до спілкування – відмінні якості Коні-Тельця. А завдяки витривалості і відсутності боязкості вона досягає великих успіхів в роботі.

   Коза (Вівця) -Телець відважна у всьому, що стосується ділової сфери, але буває беззахисна і навіть наївна у відносинах з протилежною статтю. Ця дівчина потребує розуміє чоловіка, здатного її підтримати.

   Мавпа, народжена під знаком Тельця, дуже жвава натура і природжений лідер. Вона не боїться вступити в словесну дуель і впевнена, що знає відповідь на будь-яке питання.

   Народжених у рік Півня знак Тельця дещо пом’якшує, наділяючи таку даму розважливістю і обачністю. Перш ніж кинутися в бій, вона буде стримуватися, але якщо її вивести з себе, то вона накинеться на супротивника. Особливо якщо потрібно відстояти більш слабких або несправедливо скривджених.

   Собака-Телець вельми обережна й завбачлива, тому планує все до дрібниць. В її голові багато варіантів розвитку подій на будь-який випадок.

   Її не радують сюрпризи.

   Свиня добре вміє планувати життя, але і ризикнути зовсім не проти. Вона багатогранна і в спілкуванні показує себе з різних сторін. Для родини – ласкава і ніжна, для сторонніх – закрита, в роботі – жорстка, з близькими – м’яка і т. д.

   Дама, народжена під сузір’ям Тельця, вельми приваблива і здатна скласти прекрасну партію кожному чоловікові. Відмінна господиня, яка завжди знайде час на догляд за домом і за собою, не залишить байдужим того, хто цінує класичні сімейні цінності. Головне – бути гідним цієї дами: не скупитися на подарунки, прояви ласки і любові.

   Детальніше про жінок, народжених під знаком Тельця, дивіться у наступному відео.