Жінка Стрілець-Змія (6 фото): характеристика жінки, сумісність по гороскопу

Жінка Стрілець-Змія уособлює життєву силу і амбітність. «Яка характеристика жінки, народженої під цими знаками? З ким у неї може бути краща сумісність по гороскопу»? – цими питаннями задаються багато чоловіки, у полі зору яких потрапила така дама.

Жінки, народжені в рік Змії, під знаком зодіаку Стрілець, мають товариським і життєрадісним характером. Вони дуже емоційні і привабливі, але в міру. Їх неспішність і мудрість дивним чином поєднуються з активністю і жвавістю. А тому, для досягнення успіхів в особистому житті та кар’єрі, таким людям необхідно вміти контролювати свої емоції.

Перед жінкою Змією-Стрільцем, як правило, завжди відкриті багато дверей. Можливості, якими обдаровує її доля, допомагають дамі спробувати себе у багатьох сферах, щоб знайти своє місце в житті. Але іноді суперечливість характеру заважає особистості досягати намічених цілей, що нерідко призводить до депресії.

Успіх дівчини, яка поєднує в собі ці знаки, залежить від старту, який і є показником її подальших досягнень.

Якщо їй вдасться знайти своє місце в житті в її першій половині, то надалі її буде чекати тільки успіх.

Фінанси та кар’єра

Імпульсивність і рухливість жінки Стрільця-Змії змушує її часто міняти сфери діяльності та місце проживання. Багато справи така людина виконує першим, а тому нерідко може стати автором геніальної ідеї, яка в подальшому принесе великий прибуток.

В голові цієї дами завжди знаходиться безліч ідей. Якщо вона зможе вибрати серед них саму перспективну, то забезпечить собі стабільне фінансове існування. Для цього жінці необхідно розвивати свої таланти та потенціал, а також вчитися правильно організовувати роботу.

Одноманітна і монотонна життя лякає Змію-Стрільця, тому така людина постійно перебуває в русі. Щоб відчути себе щасливим, йому важливо брати участь у різноманітних цікавих проектах і відвідувати розважальні заходи. Нерідко діяльність жінки пов’язана з постійними відрядженнями та громадськими зустрічами.

Дивіться також:  Характеристика жінки Стрільця-Собаки (11 фото): гороскоп сумісності для дівчини народженої в рік Собаки, відгуки

З таких людей виходять спритні та уважні працівники, готові цілком присвячувати себе поставленої задачі. Вміння відстоювати свою точку зору і працювати на результат, дозволяє Стрільцям-Зміям досягати кар’єрних висот і фінансової стабільності.

Сумісність по гороскопу

У любовних стосунках жінка Стрілець-Змія відчуває себе вільно і розкуто. Вона вміє зацікавити партнера і стати для нього приємним співрозмовником. Зовнішня невимушеність і легкість може відштовхувати від такої дами потенційних наречених, так як серйозні чоловіки можуть прийняти ці риси за легковажність. Однак, Змія, в поєднанні зі Стрільцем – серйозна дівчина, здатна стати гарною дружиною і матір’ю.

Деякі чоловіки в стані зрозуміти таку тонку натуру. З одного боку, вона вимагає постійних романтичних зустрічей, а з іншого – може довгий час не виходити на зв’язок і шукати усамітнення. В супутнику для неї важливі такі якості, як щедрість, активність і добродушність. Несерйозність і ненадійність партнера стають основною причиною для розриву стосунків.

Жінці-Змії-Стрільцеві дуже складно знайти супутника життя, так як її вимоги до протилежної статі часом дуже завищені.

Якщо ж вона зуміє знайти ідеального чоловіка, то здатна стати м’якою і поступливою коханої, яка цінує затишок і спокій.


У сім’ї така жінка може стати справжнім тираном, що вимагає від домочадців постійного слідування правилам та дотримання порядку. Якщо ж у неї народжуються діти, то бажання все контролювати змінюється материнської м’якістю і терпимістю.

Найбільшої сумісності в любові така дама може домогтися з Драконом-Козерогом, Півнем-Скорпіоном, Мавпою-Рибою, Котом-Водолієм, Котом-Козерогом, Цапом-Рибою і Драконом-Рибою. Непоганого взаємодії вона може досягти зі Змією-Близнюками, Пацюком-Овном, Конем-Тельцем і Пацюком-Вагами.

Ні в якому разі такий дівчині не варто пов’язувати відносини з чоловіком, народженим в липні. Раки і Леви можуть доставити Змії-Стрільцеві одні страждання, так як їх сильний характер стане каменем спотикання в партнерських відносинах. Що стосується року народження, то мінімальної сумісністю з цим знаком мають Тигри, Собаки та Свині.

Дивіться також:  Сумісність Стрільця (26 фото): з якими знаками зодіаку сумісний, які жінки і чоловіки підходять і які вони в любові

Детальніше про жінку Стрільці ви дізнаєтесь із наступного відео.