Жінка Стрілець-Тигр (12 фото): характеристика народженої в рік Тигра дівчата за гороскопом, її сумісність з іншими знаками

Яка жінка Стрілець-Тигр? Характеристика народженої в рік Тигра дівчата за гороскопом. Який чоловік ідеально підходить для жінки Стрілець-Тигр? Як побудувати міцні і сімейні стосунки з іншими знаками зодіаку?

Харизматичність сильного Тигра і мрійливість Стрільця наділили дівчат повним набором позитивних якостей, так як ними керує унікальне поєднання Західного і Східного гороскопу. Жінка Стрілець-Тигр завжди знаходиться в центрі уваги і є яскравим складовим компанії, вона ніколи не знає депресії і апатії, їй завжди легко знайти рішення будь-якої проблеми. Тигриці володіють великим чарівністю, тому у них багато друзів і шанувальників. Завдяки вмінню спілкуватися з ними можна поговорити, як у справі, так і на відверті теми, але самі красуні при цьому не відкриваються. У Стрільців-Тигрів багато хобі та різних захоплень, це пояснюється їх високою енергійністю і прагненням до постійного вдосконалення.

Внутрішній світ представниць прекрасної статі багатий на уяву, тому вони завжди вражають оточуючих незвичністю і оригінальністю. Дівчина може швидко піддатися якомусь бажанням і діяти непередбачувано і спонтанно, не думаючи про наслідки. Стрільці добре розбираються в характері людей і це дозволяє їм робити точні розрахунки по відношенню до них, максимально використовуючи розвинену інтуїцію.

Завдяки налагодженій гармонії у внутрішніх відчуттях і логіці, дівчата швидко і легко досягають будь-якої мети.

Жінки у шлюбі і кохання

Жінки цього знаку сузір’я створені для багатої і безтурботного життя, з-за цього їх дуже важко уявити у вигляді звичайної домогосподарки, яка витрачає свій дорогоцінний час на генеральне прибирання або складання щоденного меню. Звичайно ж, в деяких випадках «тигрицям» хочеться обзавестися сім’єю і відчути всі принади домашнього затишку, але якщо таке і трапляється, то вони «скинуть» на інших домочадців всі обов’язки по приготуванню їжі та веденні господарства.

Жінка-Стрілець досить прискіплива у виборі шанувальників, їй потрібні не тільки звичайні знаки уваги, але і оригінальні подарунки, красиві компліменти. Тому чоловікові «тигриць» не вийде розслаблятися, красуня миттєво втратить прихильність і інтерес до нього, а відновити колишні почуття і ставлення буде дуже важко, іноді навіть неможливо. Утримати таку даму під силу тільки активного чоловіка, який має широке коло інтересів і постійно рухається вперед як в особистому розвитку, так і в кар’єрі.

Дивіться також:  Чоловік Кролик-Стрілець (13 фото): характеристика і сумісність Кота за гороскопом в любові


Тигр-Стрілець вміє ставити грань між дружбою і коханням, оскільки жінки не у всіх хлопців бачать реальних сексуальних партнерів. Якщо представник чоловічої статі і дозволить перейти допустиму межу у відносинах, він відразу ж буде поставлено в жорсткій формі на місце. Дамам-Стрільцям подобаються чоловіки, які не обмежують себе повсякденністю, у них завжди повинні бути великі плани на життя. Різнобічні інтереси сприяють різноманітності в сімейної рутини і роблять її ненудною. Жінка-Тигр звикла бути незалежною і надемоційною, вона ніколи не приховує смуток або радість, завжди залишається відкритою і любить свободу без обмеження у відносинах. Дівчата-Стрільці, народжені в рік Тигра, обожнюють секс і воліють їм займатися не тільки в ліжку, вимагаючи попередніх пестощів. Тому ревнивим джентльменам, не завжди готовим на експерименти, з ними не по дорозі.

З Стрільців виходять хороші і дбайливі мами, але вони дуже вимогливі і можуть постійно знаходити своїм дітям масу занять, щоб розкривати їхній внутрішній потенціал і втілювати в реальність власні нездійсненні мрії.

Дорослим дітям такі мами не стануть нав’язувати свої ідеї, щоб уникнути бунту вони знаходять компромісні варіанти.

Сумісність з іншими знаками

Незважаючи на те, що жінки-Стрільця важко побудувати міцну сім’ю і підшукати гідну половинку, все ж існують хороші комбінації знаків, що забезпечують рівні спокійні взаємини. Відмінним вибором для дам стануть чоловіки, які народилися в рік Тигра і Щури, небажаний союз зі Змією і вогненним Биком.

Узи дівчата Стрільця-Тигра з чоловіками виглядає наступним чином:

 • Щур. Оскільки характер двох знаків є різними, то їх сімейна зв’язок може вийти як дуже щасливою, так і навпаки, повної прикростей. Чоловік-Пацюк занадто прив’язаний до постійної обстановці, домашнього вогнища і сім’ї, а дама-Тигр не любить взаємних зобов’язань, так як вона вільна і завжди незалежна ні від кого.
 • Бик. Якщо з’єднати в одне ціле представників знаків, то вийде «гримуча» суміш. Подружжю буде важко жити під одним дахом, повільний і консервативний Бик ніколи не зрозуміє жінку-Тигра, у якій неординарний характер. Партнер не витримає незрозумілих заворушень по дурницях, численних істерик супутниці і шлюб зруйнується.
Дивіться також:  Характеристика чоловіка Стрільця-Дракона (9 фото): гороскоп сумісності в любові, як він закохується

 • Тигр. Обидва партнера мають волелюбним характером, тому кожен з них не захоче себе обмежувати відповідальністю за сімейне життя. При такому цікавому підхід до відносин створиться чимало проблем, а запальність і впертість послужать приводом до скандалів. Врятувати становище в такій складній ситуації зможе тільки почуття гумору і висока самооцінка.
 • Кролик (Кіт). Подібну комбінацію можна назвати ідеальною, але вона є все ж стабільною. Чуттєве сприйняття світу і багата фантазія чоловіки-Кролика може стати сильним поштовхом для Тигриці в особистій самореалізації та відкриття нових талантів. Партнер завжди буде поруч з дамою і допоможе їй вирішити всі проблеми, але якщо він не відчує визнання свого авторитету, то в родині обом ужитися складно.

 • Дракон. Родинні зв’язки з жінкою-Тигром можуть виявитися цілком щасливими і повними гармонії, але це тільки в тому випадку, коли їм під силу подолати розбіжності. У Тигра і Дракона багато спільних рис у характері: прагнення до новизни, активність, остроумность і енергійність. Щоб обоє змогли реалізувати спільні плани їм доведеться перестати порушувати інтереси один одного, у результаті можливо створення спокійної і традиційної сім’ї.
 • Змія. Шлюб вважається досить важким, подружжя не зможуть зрозуміти один одного і їм належить багато сімейних випробувань, щоб його врятувати. Головним мінусом у такої комбінації вважається ревнощі чоловіка-Змії, він постійно буде підозрювати дружину в усьому і змушувати її залишатися в «сімейної нірці», жінка ж цього не потерпить, оскільки для неї свобода понад усе.

 • Кінь. Союз таких знаків є найкращим за Східним гороскопом. Партнерів об’єднає загальне прагнення до вдосконалення, а однаково емоційний і оптимістичний світогляд дозволить парі створювати повну гармонію і взаєморозуміння у сім’ї. Єдиною проблемою можуть стати незначні розбіжності з приводу організації побуту, так як вільна Тигриця не зможе встигати вести домашнє господарство з-за постійної зайнятості в області підвищення кар’єри.
 • Вівця (Коза). Як чоловікові, так і жінці доведеться нелегко. Козі потрібно розуміння, турбота і забезпечення спокою, а дама-Тигр, якій притаманний сильний темперамент і надлишок енергії, не зможе забезпечити цим свого обранця. Тому в таких сім’ях часто відбуваються театральні сцени і спалахи гніву.
Дивіться також:  Хлопчик Стрілець (12 фото): відповідні імена, характеристика дитини, як виховувати

 • Мавпа. Якщо обидва партнери все ж зважаться на сімейний союз, то їм необхідно бути готовими до того, що в ньому буде присутній постійне змагання, боротьба і конкуренція за лідируючу роль. Ніхто з подружжя не захоче йти на поступки, що послужить головним джерелом конфліктів.
 • Півень. Обидва представника знаків вважаються яскравими та неординарними особистостями, які люблять свободу, їх об’єднає тяжіння до новизни і спільна активність. При цьому чоловік-Півень може постійно напирати і командувати Тигрицею, яка з-за занадто складного характеру не поступиться йому ні в чому. Тому в родині можливі конфліктні ситуації.
 • Собака. Сумісність подружжя непогана, їх зв’яжуть симпатія один до одного і взаємна повага. Перебуваючи на одній хвилі», партнери зможуть організувати ідеальну родину.
 • Кабан (Свиня). Подружжя цих знаків є досить перспективним і з хорошим майбутнім. Обранці однаково сучасні і активні, відкрито показують свої почуття і легко йдуть на будь-які поступки, щоб догодити партнерові.

Крім вищеописаного, жінці-Стрільцеві рекомендується будувати міцні відносини з Овном, Скорпіоном, Тельцем і Водолієм, не дуже бажано пов’язувати сімейні узи з Рибами і Раком.

Детальніше про жінок Стрільців ви дізнаєтесь із наступного відео.