Жінка Стрілець-Кролик (Кіт) (6 фото): характеристика дівчата, які народилися в рік Кролика і її сумісність з іншими знаками

Якими якостями володіє жінка Стрілець-Кролик, народжена в рік Кота? Яку характеристику можна дати дівчині Стрільцеві, народженої в рік Кролика і яка її сумісність з іншими знаками? Як вибудовуються стосунки з чоловіками?

Жінку Стрільця-Кролика (Кота) вирізняють такі властивості характеру:

  • рішучість;
  • дипломатичність;
  • веселий норов;
  • висока внутрішня енергетика;
  • гарне почуття гумору;
  • відмінні організаторські та лідерські здібності;
  • легкість на підйом;
  • цілеспрямованість;
  • прагнення до фінансової незалежності;
  • запальність.

Якщо дівчині Стрільцеві-Кролику пощастить у житті знайти застосування своїм здібностям, при її активності вона принесе чимало користі суспільству. (А це дуже важливо для такого знаку). Таким дамам найбільше підходять спеціальності, де можна повною мірою задіяти свої інтелектуальні здібності.

Ця жінка вміє чітко визначити мету і почекати найкращого моменту, щоб зробити кидок в потрібний бік. На цьому шляху вона не втрачає часу дарма. Зазвичай приділяє багато уваги читанню, самоосвіти і вдосконалення свого тіла.Серед недоліків знака можна відзначити уїдливість і високу вимогливість не тільки до себе, але і до інших.

Це компенсується готовністю взяти на себе відповідальність як у сім’ї, так і в роботі.


Любовні стосунки

Шанувальників у дами Стрільця-Кролика завжди вистачає. Тим більше що представниці цього знаку відрізняються яскравою зовнішністю і кокетством. У більш зрілому віці перетворюються в елегантних леді з нальотом загадковості. Стосунки з чоловіками Стрілець-Кролик вибудовує відповідно до внутрішнього плану. Якщо в «графіку» знайдеться місце для цього, тоді романтичним почуттям дорога відкрита, якщо ні, то залицяльник може проходити повз.

Такий підхід часто грає проти самої жінки Стрільця-Кролика. Проблем і розчарувань у неї вистачає. Знайти підходящого партнера в любові і супутника в житті їй непросто.

Найбільша сумісність у представниці цього знака з Левом, Тельцем або Овном. З Рибами і Скорпіонами вибудувати відносини їй куди складніше, але і до них «притертися» теж можна. По року народження Кролику найбільше підходять чоловіки: Дракон, Змія, Мавпа, Свиня і той же Кролик. Краще уникати союзу з Півнем. Стосунки з таким партнером можуть бути дуже важкими.

Дивіться також:  Чоловік Стрілець-Кінь (9 фото): характеристика за гороскопом, сумісність в любові

Родина

Характеристика пані Стрільця-Кролика в шлюб укладається в такі поняття, як опіка і оберіг. У представниці цього знака добре розвинена інтуїція. Вона вміє вловити найменші зміни в настрої домочадців і створити теплу атмосферу у побуті. Зазвичай вона прекрасна господиня. У її будинку чудово себе відчувають рідні та друзі.

Заради сім’ї така жінка може відмовитися від кар’єри. Її інтерес до домоводства, оформлення інтер’єру з хобі часто перетворюється на підприємництво.

Що стосується відносин з чоловіком, вона ніколи не витрачає сили на суперечки з них, що цілком влаштовує представника сильної половини людства.

Увага до власної зовнішності, вміння подати себе і привернути увагу чоловіків дає чоловікові привід пишатися своєю дружиною, так само як власники розкішних дорогоцінного каміння пишаються володінням такими скарбами.

Робота

До побудови кар’єри дами Стрільці-Кролики підходять зі всією ретельністю та завзятістю. Незважаючи на свою пристрасть до фінансової стабільності, вони не люблять мати справи з грошима безпосередньо і намагаються перекласти турботи, пов’язані з цим, на когось іншого.

У Стрільця-Кролика завжди багато ідей для розвитку бізнесу. Ці дами часто стають ініціаторами нових проектів. Довести до кінця розпочату справу їй буває дуже важко. Для роботи удвох краще підбирати напарників, здатних реалізувати ідеї, запропоновані Стрільцем-Кроликом.

Детальніше про жінку Стрільці ви дізнаєтесь із наступного відео.