Жінка Стрілець-Кінь (10 фото): характеристика за гороскопом, сумісність дівчата зі Скорпіоном та іншими знаками

Жінка Стрілець-Кінь – це сильна особистість, яка точно знає, як домогтися поставленої мети. Характеристика за гороскопом дозволяє дізнатися її позитивні риси характеру. Також можна дізнатися сумісність дівчата зі Скорпіоном та іншими знаками.

Жінка Стрілець, народжена в рік Коня, поєднує в собі сильні риси характеру. У неї добре розвинена інтуїція, і вона точно знає, що і як робити в цьому житті. Завдяки цьому дівчина легко домагається поставлених цілей і легко справляється зі складними ситуаціями в житті. Деколи астрологи порівнюють Стрільця зі Скорпіоном, і, дійсно, у них є багато спільного. А енергетика вогненної Коні додає жінці Стрільцеві ще витривалість і силу.естве.


Така жінка володіє численними талантами. І головна її особливість у тому, що Кінь-Стрілець точно знає, як ними розпорядитися і як їх правильно застосувати в житті. Більшою мірою жінка діє інтуїтивно, і її чуття ніколи не підводить.

Ця жінка відмінно знає, як підпорядкувати собі волю іншої людини і зробити так, щоб той виконував її вказівки. Стрілець-Кінь – це талановитий маніпулятор. Варто їй лише кілька хвилин поговорити з людиною, і він вже готовий виконувати її вказівки і відмовитися від власної думки. Така якість допомагає їй досягти великих висот у кар’єрі.

Крім того, жінка Стрілець, народжена в рік Коня, володіє природною чарівністю. Завдяки цьому легко знаходить спільну мову з незнайомими людьми і прекрасно себе почуває в будь-якому заг

Дивним чином їй вдається не тільки привернути до себе увагу протилежної статі, але і зробити так, що жінки починають нею захоплюватися, а не заздрити.

Жінка, народжена в рік Коня і під знаком Стрільця – це практична особистість. Така практичність, працездатність і наполегливість допомагають їй додатися всього того, про що вона мріє. Єдине, що може перешкодити їй у досягненні мети, – це надмірна емоційність. Інколи їй буває складно тримати себе в руках, дівчина дає волю емоціям і це все псує. Стрілець-Кінь буває дуже запальною, але швидко остигає. Прийшовши в себе, часто шкодує про те, що дала волю почуттям і емоціям. Тому варто контролювати себе і свою поведінку.

Дивіться також:  Жінки Стрільці (30 фото): характеристика дівчата за знаком зодіаку, характер і які професії підходять, талісмани і факти

У цій жінці дивним чином поєднуються практичність і серйозність. Для неї особисто ці якості можуть бути як позитивними, так і негативними. З одного боку, це допомагає в роботі, а з іншого боку, це може перешкодити в особистому житті.

Незважаючи на всі перераховані вище якості цієї жінки, Кінь-Стрілець абсолютно безкорислива. Вона ніколи не буде дружити або заводити стосунки заради власної вигоди. Її щирість і відданість у будь-яких відносинах – це ті якості, які варто цінувати всім тим, хто знаходиться поруч з нею по життю.

Любов і шлюб

Кінь-Стрілець дуже чутлива, емоційна і романтична особистість. Але свої почуття і емоції в особисте життя дівчина готова показати не кожному чоловікові. Найчастіше вона приховує свої справжні почуття до останнього, і чоловік, що знаходиться поруч, не зможе зрозуміти, чи любить вона його чи ні.

Вона любить фліртувати, любить робити так, щоб усі чоловіки звертали на неї увагу і були готові заради неї на все. Але це всього лише гра. Це зовсім не означає, що Кінь-Стрілець — легковажна жінка, яка готова на швидкоплинні інтрижки. Дівчина може легко привернути чоловіка, прив’язати його до себе, зробити так, що той буде закоханий в неї по-справжньому. Але після цього Стрілець, народжена в рік Коня, втрачає інтерес і просто розриває відносини. Таким чином вона розбиває безліч сердець.

А все це відбувається тому, що їй складно знайти сильного партнера, якому можна повністю довіритися.

Дівчина Стрілець-Кінь – це дуже волелюбна особа. З цієї причини вона не поспішає вступати у серйозні стосунки і вже тим більше укладати шлюб. Жінка дуже цінує свою свободу і пишається своєю незалежністю.

Дивіться також:  Чоловік Стрілець-Мавпа (8 фото): характеристика чоловіки, народженої в рік Мавпи і його сумісність в любові з іншими знаками

Незважаючи на все це, жінка Стрілець мріє про велике і світле кохання. Вона хоче бачити поряд з собою справжнього чоловіка, який зміг би піклуватися про неї і любити її. Якщо поруч з нею буде той самий чоловік, у щирість почуттів якого вона повірить, то жінка Кінь-Стрілець зможе розкрити свої справжні почуття. Вона може бути милою і вразливою, але тільки поряд з сильним і люблячою людиною.

Такі жінки не рано вступають у шлюб, тому що дуже серйозно ставляться до створення сім’ї. У відносинах найчастіше бувають лідерами і намагаються підпорядкувати собі партнера. Звичайно, такий натиск зможе витримати не кожен чоловік. Стрілець-Кінь володіє справжньою жіночою хитрістю, завдяки чому їй вдається приспати пильність чоловіки і зробити все по-своєму, при цьому не зачепивши самолюбства дружина.

Цим жінкам вдається побудувати міцні стосунки, і вони цілком можуть бути щасливі в шлюбі. Ці жінки можуть стати хорошими господинями і люблячими матерями. З роками все сильніше будуть прив’язуватися до своєї сім’ї, розуміючи, що дорожче і ближче рідних людей нікого нема.

Ідеальна сумісність у жінки Стрільця, народженої в рік Коня, простежується зі Скорпіоном і Стрільцем. Чоловіки, народжені під цими знаками, зможуть зрозуміти всю загадковість її душі. Вони зможуть зрозуміти і її складний і часом непередбачуваний характер, оскільки самі володіють таким. У них буде повне порозуміння, спільні інтереси і захоплення.

Хорошу пару зможуть скласти Стрільцеві-Коні чоловіки, народжені під знаками Водолія і Овна. Вони зможуть стерпіти її характер, зможуть подарувати їй ту турботу і любов, яка їй так потрібна. Крім того, непогана сумісність з чоловіками, які народилися під знаками зодіаку Терези і Риби. Але в цих відносинах їй доведеться бути менш емоційним і думати не тільки про себе, але і про партнера.

Дивіться також:  Дівчатка Стрільці (10 фото): відповідні імена, характеристика дитини, як назвати по знаку зодіаку


Робота і фінанси

Як вже було сказано вище, Стрілець-Кінь наділений такими рисами характеру, які допомагають їй досягати наміченої мети. Завдяки цьому жінка зможе зробити успішну кар’єру. До роботи жінка Стрілець ставиться з усією відповідальністю. У неї завжди є чіткий план дій, і це допомагає їй бути ідеальним працівником, якого цінує начальство і поважають колеги.

Ця жінка вміє заробляти гроші і вміє їх правильно витрачати. Завдяки своїй практичності Кінь-Стрілець ніколи не стане відчувати фінансові труднощі. Вона знає, як розпорядитися грошима, на чому заощадити і т. д.

В якій би сфері не працювала ця жінка, їй вдається легко добитися успіху і досягти певного кар’єрного зростання.

Більшість таких жінок обирають собі таку професію, в якій можна було б заробити багато грошей. Стрілець-Кінь ніколи не стане працювати за копійки, вона легко піде з такої роботи і з такою ж легкістю знайде нове джерело доходу.

Нерідко жінка Стрілець-Кінь починає власну справу. Вміння аналізувати та прораховувати ризики допомагає їй бути успішною в бізнесі. Керівник Кінь-Стрілець жорсткий, вимогливий, але справедливий. Вона завжди відбирає собі в союзники тільки тих людей, яким на сто відсотків довіряє. Зради не простить ніколи.

Детальніше про жінку Стрільці ви дізнаєтесь із наступного відео.