Жінка Скорпіон-Кролик (7 фото): характеристика дівчата, народженої в рік Кота, поведінку після сорока років

Жінка Скорпіон-Кролик – це серйозна особа, яка володіє вольовим характером і не звикла поступатися. Характеристика дівчата, народженої в рік Кота, говорить про те, що її поведінка після сорока років може різко змінитися.

Дівчина Скорпіон, народжена в рік Кота, має рішучим і вольовим характером. Така жінка знайде вихід з будь-якої ситуації і впорається з будь-якою проблемою. Ще одна її особливість полягає в тому, що Скорпіон-Кролик намагається на все життя дивитися з позитивом.

Завдяки тому, що ця жінка народилася під знаком Зодіаку Скорпіон вона від природи наділена дивовижною інтуїцією. В особливості її інтуїція і деякі екстрасенсорні здібності розкриваються після сорока років. У тому випадку, якщо Кролик-Скорпіон буде прислухатися до свого внутрішнього голосу, зможе з великою легкістю досягти всього того, про що мріє.

Ця жінка любить фантазувати, придумувати щось нове і цікаве. Завдяки своїй рішучості Скорпіон-Кролик зможе реалізувати найсміливіші мрії. Нерідко ці жінки реалізують себе в творчих професіях.

Таку жінку неможливо застати зненацька, вона завжди відчуває наближення біди і заздалегідь готується відбити удар долі. Але, незважаючи на це, у неї все ж є недоліки. Головний мінус характеру Скорпіона-Кролика в тому, що ця жінка дуже самокритично до себе ставиться. Їй варто навчитися жити легше, щоб не сумніватися в прийнятих рішеннях і скоєних вчинках. Тим більше що представниця цього знаку Зодіаку ніколи не помиляється.


В роботі

Скорпіон-Кролик часто виношує свої плани в собі і не ділиться ні з ким. Можливо, частково з цієї причини їй вдається з легкістю досягати намічених цілей. Починаючи працювати в якомусь колективі, ця жінка поступово стає його лідером і впевнено рухається за кар’єрній драбині. Начальство цінує таких виконавчих і креативних робітниць, як Кролик-Скорпіон.

Дивіться також:  Чоловік Скорпіон-Змія (9 фото): характеристика і сумісність в любові з іншими знаками хлопців, народжених у рік Змії, всі секрети про нього

Найкращим стимулом для Скорпіона, народженої в рік Кота, є фінансову винагороду. Тобто, чим більше заробітна плата, тим краще жінка буде проявляти себе у роботі. Скорпіон-Кролик ніколи не стане працювати на тій роботі, яка їй нецікава і яка не буде задовольняти її фінансових потреб.

Домогтися високого кар’єрного росту цій жінці допомагає розсудливість. Ділова хватка і особливе чуття Скорпіона, народженої в рік Кролика дають їй можливість справлятися зі складними ситуаціями. Саме такій жінці керівництво буде довіряти всі найважливіші угоди.

До грошей ця жінка відноситься легко. Скорпіон, народжена в рік Кролика, любить жити, як то кажуть, на широку ногу, ні в чому собі не відмовляючи. Незважаючи на це, така жінка ніколи не зазнає фінансових труднощів, так як вона вміє заробляти в будь-якій ситуації вміє правильно планувати бюджет.

В любові

Ця жінка має не тільки сильною інтуїцією, але і природним магнетизмом і привабливістю. Завдяки таким якостям Кролик-Скорпіон легко домагається взаємності від будь-якого чоловіка.

В особистих стосунках ця жінка буде проявляти себе, як справжній лідер. Поруч з нею повинен бути такий чоловік, який зможе підкоритися її волі чи зможе бути набагато сильніше неї самої.

У любові Скорпіон, народжена в рік Кролика буде проявляти жорсткість і вимогливість. Але, в тому випадку, якщо вона по-справжньому закохатися, то розкриється для свого партнера зовсім з іншої сторони. Ця жінка вміє бути м’якою, ніжною і турботливою, головне, знайти до неї підхід і зуміти завоювати серце Кролика-Скорпіона.

В шлюбі жінка проявить себе, як любляча дружина, турботлива мати і привітна господиня. Заміжжя дуже сильно змінює Скорпіона-Кролика. Для своєї родини вона завжди буде доброю і лагідною, а от для всіх інших холодної і міцної.

Хороша сумісність у Скорпіона-Кролика можлива з чоловіками, народженими під знаками Скорпіона і Стрільця. Ці чоловіки зможуть стерпіти її непростий характер і зрозуміти, чого насправді хоче жінка.


Можуть скластися міцні стосунки з чоловіком Козерогом або Водолієм. Представники цих знаків Зодіаку будуть уважно і шанобливо ставитися до своєї другої половинки. Якщо Скорпіон не почне проявляти свої негативні риси характеру, то союз буде довговічним.

Дивіться також:  Закоханий Скорпіон (19 фото): як веде себе в коханні та стосунках, чому вони мучать партнерів, як зрозуміти і завоювати даний знак зодіаку

Можливі хороші відносини з Левом, але тільки в тому випадку, якщо чоловік буде готовий стримати свою гординю, і не буде надмірно проявляти егоїзм.

Про представниць прекрасної статі, народжених у рік Кролика, дивіться у відео нижче.