Жінка Риби (35 фото): характеристика знака зодіаку дівчата і яка вона за характером, сумісність з чоловіками в любові, яка вона дружина

Жінка Риби є загадковою і чарівною. Яка характеристика сильних планет цього знаку зодіаку? Які професійні схильності дівчата Риби? Яка за характером жінка Риби в інтимному житті? Яка сумісність з чоловіками в любові? Яка вона дружина?

Жінку Риби легко впізнати за легкою ходою і погляду. Очі у них зазвичай світлі, димчасті, дивляться Риби не пильно, а ковзають по предметам і людям. У сузір’ї найсильніше виявлені планети Венера, Юпітер і Нептун, які визначають тип жінки.

Містичний тип

Містичні Риби керовані Нептуном. Ця планета є покровителем музикантів, філософів, езотериків, шаманів і психологів. Такі жінки не стежать за зовнішнім іміджем, вважаючи за краще просту одяг, простого крою. Такі дівчата носять на роботу уніформу, довгі сукні, светри-оверсайз, а влітку віддають перевагу довгі сарафани з життєрадісними кольорами. Нептун робить цих жінок мрійливими і романтичними, що дозволяє їм займатися творчістю і відчувати спрагу самореалізації. Їм важливо бачити результати своєї праці і отримувати визнання викладачів, тому дівчата надходять в творчі Вузи.


Однак, крім основної роботи, у них ще є і хобі. Риби містичного типу захоплюються гороскопами, ворожіннями, позитивним мисленням, а також надихає літературою на тему управління реальністю. Віра в те, що думки матеріальні і внутрішній світ впливає на зовнішній, надає таким жінкам загадку і схильність філософськи сприймати життєві труднощі. Звідси береться звичка пояснювати події життя кармічними завданнями, досвідом минулих життів, ефект дежавю. Жінки містичного типу іноді вміють передбачати майбутнє і пояснювати сновидіння.

Незважаючи на їх дивний характер, з часом саме до них приходять друзі, бажаючи отримати пораду і знайти нестандартне пояснення ситуації.

Романтичний тип

У жінок водяного знака, керованих Венерою, не може бути інтересу до поезії чи літературі, зате вони завжди відчувають тягу до малювання та дизайну. Однак їх справжня цінність – це пошук справжньої любові і побудова відносин з коханим чоловіком. Ці два захоплення чудово між собою поєднуються. Жінки цього знаку не прагнуть з’їжджати від батьків – яких живуть за їх рахунок, або знаходять нескладну роботу, пов’язану з мистецтвом. Вони можуть бути художниками, декораторами, дизайнерами одягу, а також часто вибирають такі посади, як косметолог, перукар і стиліст.


Така «рибка» наділена миловидної зовнішністю і має тихим і скромним характером, вона любить одягатися стильно, але зазвичай не копіює модні новинки, а створює собі різні образи. В душі ця дівчина завжди залишається актрисою, вона в дитинстві багато читала і дивилась кіно, тому мріє про зустріч з чоловіком, схожим на улюбленого героя. Однак у реалізації своїх фантазій вона проходить довгий і тернистий шлях. Заміж Риби венерианского типу «вміють» виходити, що пов’язано з тим, що вони не бачать сенсу в інтимі без любові і на першому етапі відносин буквально обволікають партнера своєю аурою, вводячи його в транс.

Справжнім випробуванням для них є реальна сімейне життя. Основною проблемою романтичних панночок у шлюбі є те, що чоловік починає відрізнятися від бажаного образу, вони ненароком мстять йому за крах ідеалу.

Амбітний тип

Одна з планет-покровителів амбітного типу – Юпітер, яка знаходиться в екзальтації в сузір’ї. Юпітер у жінки викликає з юних років бажання слави, такі дівчата мріють стати відомими актрисами, художницями чи письменниками. Вони старанно вчаться у Вузі і цілеспрямовано йдуть до своїх кар’єрних цілей. Професії у амбітних Риб можуть бути самими різними: актриса, фотомодель, співачка і навіть космонавт (Валентина Терешкова). Відрізнити цей типаж Риб можна за неймовірному везінню.

Вони надходять в інститут випадково, і отримують роботу по знайомству. Навіть заміж вони виходять легко і вдало, майбутній чоловік може сам до них підійти, подарувати квіти і відразу зізнатися в любові. Відрізнити цих Риб можна за кількістю неймовірних історій, які вони розповідають про своє життя, у всіх цих історіях грає роль удача.

Однак удача любить їх неспроста, адже ці жінки вміють її приманити своєю цілеспрямованістю та бажанням працювати для досягнення успіху.


Здоров’я і зовнішність

Народжені під знаком Риб в Росії найчастіше мають певні зовнішні особливості. Перша і основна – це худорляву статуру. Тіло крихке, довгі кістки, підшкірний жир майже відсутній. За типологією аюрведи Риби відносяться до ватта-доше. Це тип фігури з швидким метаболізмом та активної нервовою системою. Причина цього – домінуюча планета Нептун, яка сприяє відкриттю в тілі людини тонких енергетичних каналів, що сприяють швидкому руху прани в організмі.

Дивіться також:  Риба-Тигр (17 фото): характеристика чоловіки і жінки і їх сумісність в любові з іншими знаками

Крім того, у знаку Риб слабо виражена Місяць, тому їх вага часто не росте вище норми. У представників водної стихії з вираженою Венерою красиві риси обличчя, витончені вуха і скульптурної форми плечі і шия. Волосся у представників знаку світлі і тонкі. Якщо волосся темне, це означає, що особистість більш вольова й схильна керувати колективами.


Найбільш часті проблеми Риб зі здоров’ям стосуються нервової системи. В якому стані нерви у Риб залежить від того, наскільки гармонійно проживаєтся енергія Нептуна. Представникам знаку найбільш корисні, ніж іншим людям, духовні практики: цигун, медитація, йога. А також будь-який вид творчості впливає заспокійливо на нерви: малювання, поезія, в’язання, шиття. Всі ці заняття створюють гармонійний потік енергії Нептуна, яка заспокоює нервову систему. Людина стає врівноваженим, радісним і щасливим.

Багатьом Рибам важливо отримувати задоволення від особистого життя. Вони можуть «зачахнути» від нещасної любові, причому однаково погано як якщо не отримують взаємності, так і якщо перестали любити самі. Рибам важливо мати роботу, де не так багато спілкування з людьми і де їм цікаво. Адже нервова система може постраждати від нудьги, конфліктів і стресів.

Риби швидко потрапляють у різного роду залежності. Їм не слід вживати спиртне, курити. Ці звички будуть впливати на представника знака гірше, ніж на інших.


Поведінка в дружбі

Жінки водної стихії цінують дружбу, але по-справжньому близьких друзів у них мало, зате дружать з ними довгі роки. А ось нові знайомства можуть обтяжувати її і «рибка» готова спритно вислизнути з нової компанії. В дружбі народжені під покровом Нептуна мають наступні потреби:

 • їм важливо, щоб друзі дзвонили самі і поважали їх право на відмову;
 • вони бажають іноді «йти в свою раковину» і їм важливо, щоб їх за це не дорікали; періоди усамітнення у Риб пов’язані з творчими пошуками.

  В дружбі жінки Риби цінують розум, талант і етичні якості, занадто напористі або дуже життєрадісні люди їм здаються різкими. Як подруги жінки-Риби готові вислуховувати і проявляти співчуття. Однак бути «жилетами» вони не хочуть, завжди знайдуть спосіб попрощатися, якщо їх увагою зловживають. А якщо співрозмовник вимагає великої кількості співчуття, просто перестають брати трубку. З подругами вони дружать роками.

  Жінки Риби – це чудові гості. Подругам подобається їх приймати у себе головним чином, оскільки така жінка любить і цінує турботу. Вони емоційно дякують за частування і завжди приносять щось до чаю, чемно вітаються з чоловіками і цікавляться дітьми подруг. З чоловіками Риби люблять дружити всупереч флірту, часто «рибка» в упор не помічає, що чоловік хоче з нею більш близьких відносин і вважає його своїм другом. Яке ж її здивування, коли старовинний приятель намагається її поцілувати.

  Втім, грань між дружбою і любов’ю у «рибок» тонка, тому вони можуть закохуватися у своїх друзів і, навпаки, дружити з колишніми коханими.


  Сумісність

  Жінки Риби вибирають розумних, інтелігентних і часто багатих чоловіків, хоча гроші для них – це не головне. Але так само виходить, що до щирим і наївним, потребують захисту жінкам знаку притягаються сильні та чесні чоловіки. Притягнути відносини з обманщиком або поганим людиною жінка Риби може в юності, а з роками порядність і душевні якості для неї стають критеріями вибору партнера. Сумісність жінки знака Риби з такими знаками:

  • овни притягують романтичних панночок водної стихії своєю щедрістю і творчістю, але Риб приваблюють тільки харизматичні представники знаку;
  • тельців Риби можуть довго тримати в полі зору, оскільки ті здаються слушними для шлюбу, з цією метою жінки Риби стратегічно дружать з Тільцями довгі роки; прикладом вдалого союзу Риби і Тельця є Ленін і Крупська;
  • з Близнюками у Риб сумісність погана, оскільки ті багато говорять і надмірно меркантильні;
  • чоловіки Раки чарують романтичних красунь своєю м’якістю, дбайливістю і здатністю зрозуміти інтуїтивно всі приховані смисли фраз, у цієї пари може вийти довгий союз;
  Дивіться також:  Чоловік Риби (27 фото): характеристика знака зодіаку, характер хлопця і відповідні професії, відомі представники

  • жінка стихії води не дуже любить Львів, оскільки ті зациклені на своїй персоні, а дівчина цінує в людях альтруїзм і жертовність заради кохання, що у Лева відсутня;
  • Діви здаються жінкам містичного типу надто серйозними і практичними, навіть якщо піддадуться на залицяння чоловіка Діви, то все одно будуть зустрічатися з іншими паралельно або кинуть його біля вівтаря;
  • Ваги чоловіки довго не можуть порушувати схильних до романтизму жінок, адже вони легковажні і не здатні на вчинки заради прекрасної дами;
  • скорпіон може викликати в жінці водної стихії майже містичну тягу до нього, вона буде відчувати, що летить до нього назустріч, немов метелик на вогонь; обидва знака схильні до таємничості, тому Скорпіон буде періодично зникати в невідомому напрямку, а потім знову з’являтися;
  • Стрілець – це той чоловік, кого можна любити, з ким можна розмовляти і навіть займатися сексом; це ідеальний партнер для жінки Риби, але для відносин з ним потрібні гроші, адже Стрілець часто має дорогі хобі за кордоном, він буде будувати відносини з тією, яка їх розділяє;


  • в Козерозі екзальтірует Марс, поєднання двох сильних планет – Марс і Венера – можуть створити найсильнішу пристрасть, яка буде керувати закоханими; однак важливо стежити, щоб чоловік знаку землі не був одружений, тоді ніщо не перешкодить розвитку відносин;
  • Риби довго дружать з Водоліями і дізнаються їх краще, але стосунки можливі тільки за ініціативою Водолія, адже якщо він не запросить дівчину на побачення, вони залишаться просто друзями;
  • чоловік знака Риби викличе симпатію, якщо він буде спокійний, романтичний і сильний фізично, але якщо він почне злитися чи влаштує скандал, жінка побачить у ньому себе як в дзеркалі і це їй не сподобається.

  Інтимні стосунки

  Багато ворожать, в чому секрет «рибки». Вона вступає в інтим тільки в серйозних відносинах або після весілля, або ж вона здатна на спонтанні романтичні пригоди. Розгадка проста. Для жінок знака Риби головне – це їхні почуття. Ними керує Венера, але планета знаходиться в екзальтації, тому її непередбачуваний характер, що і визначає поведінку жінок знака води в любові. Риби можуть випробувати почуття не тільки до свого хлопця, але і до незнайомця, можуть провести з ним ніч і навіть порушити вірність заради хвилюючого події. Жінки знаку в будь-якому віці готові придумати казку для будь-якого свого роману. Вони розповідають близьким друзям про любовному побаченні про екзотичному пригоді.

  Ці жінки не ставляться до сексу як до фізіологічної потреби, тому спокусити їх непросто. Вони вибирають красиві обставини, цікавих і незвичайних чоловіків. Проте в оповіданні дівчата знака води про своєї любовної історії завжди є драма. Риби ніколи не намагаються спеціально закохати і утримати, вони вміють відпускати і не триматися за відносини, так у них проявляється стихія води, яка дає усвідомлення плинності життя.

  Обранець може виявитися одруженим, іноземцем, представником рідкісної професії. Риби часто вибирають партнерів, схильних йти на дистанцію, оскільки це дозволяє їм створити романтичний образ чоловіка.

  Родина

  Жінки стихії води рідко мріють про сімейне життя, їх мрії більше нагадують сцени з кінофільму або з казки. Вони починають замислюватися про сім’ю, якщо чоловік сам натякає на це, іноді дивуючись, звідки у нього такі дивні думки. Натякати на одруження Риби соромляться, оскільки потай побоюються шлюбу. Вони в душі незалежні і не чекають фінансового змісту. Ця риса допомагає їм закохати в себе щедрих чоловіків.

  В сімейному житті «рибка» веде себе по-різному, все залежить від перепадів її настрою і поведінки чоловіка. Однак навіть якщо чоловік ідеальний партнер, це не означає, що жінка водяного знака буде завжди щаслива. У сімейному житті їй потрібна романтика або хоча б спільний бізнес. Жінки обожнюють подорожувати, зупинятися в готелях, вечеряти з чоловіком в ресторанах на березі моря. Тихий сімейний побут жінка швидше терпить, а не насолоджується ним. Щоб утримати рибку-дружину в «акваріумі» сімейного життя, їй потрібно створити такі умови, як:

  • обладнати їй особистий кабінет для заняття творчістю;
  • разом подорожувати;
  • найняти няню або довірити дітей бабусям.
  Дивіться також:  Камінь для Риби (27 фото): які талісмани підходять жінки за знаком зодіаку і дату народження, дорогоцінні обереги для чоловіків


  Крім того, жінка Риби любить готувати і прибирати під настрій, тому горе тому чоловікові, який буде чекати від неї успіхів у господарстві. Тонка натура жінки водяного знака вимагає чогось більш вражаючого, ніж миття тарілок. Виходячи з перерахованого вище, жінки водної стихії виходять заміж лише за заможних чоловіків, адже тільки вони можуть оплачувати їх хобі, подорожі і наймати домробітниць.

  Гроші та правда для Риб – це не головне. З чоловіками, які не можуть організувати їм комфортний побут, вони залишаються в теплих дружніх відносинах. Жінки стихії води краще будуть жити з комфортом, не маючи сім’ї, ніж терпіти нудний шлюб.

  Кар’єра

  У професії у жінок містичного типу проявляється безперервний і спрямований потік Нептуна. Вони вибирають професії, пов’язані з постійним потоком натхнення, такі як художник, письменник. Однак осяяння понад змушують шукати реалізації в професіях, пов’язаних з містикою – астролог, тренер з йоги, віщун. Містичний тип Риб може настільки загіпнотизувати своєю харизмою начальника, що той буде прощати йому будь-які запізнення.

  Особливо молодих дівчат Риб цінують керівники жінки, їх приваблює скромність, філософський настрій, доброта і альтруїзм підлеглою.


  Риби романтичного типу прагнуть висловити свої естетичні здібності, вони можуть бути дизайнерами, модельєрами, візажистами. Крім того, підвищена емоційність змушує обирати професію актриси, вони грають для душі в аматорських театральних постановках або студентських кіно. Жінки знака амбітного типу можуть обирати творчі спеціальності, але вони мріють досягти висот у них і прославитися на весь світ. Крім того, вони підходять до навчання ґрунтовно і зазвичай отримують допомогу батьків у вступі, їм неймовірно щастить у працевлаштуванні. Зазвичай їх просувають в кар’єрі агенти, режисери, продюсери та фотографи. Неймовірна удача піднімає таких жінок і підносить до вершин слави у професіях актриси кіно, моделі світового рівня.


  Талісмани знака

  Талісманами для жінок знака є прикраси з каменів, які допомагають посилити інтуїтивні здібності і налагоджують зв’язок із Місяцем. Справа в тому, що Нептун і Місяць належать до стихії води, тому камінь повинен включати місячну енергетику. Такими каменями є наступні:

  • опал – це камінь для романтичного типу риб; це прозорий мінерал, в якому грають переливи світла, він дозволяє заспокоїти бунтівливі пристрасті;
  • нефрит – це зелений камінь для містичного типу Риб, що дозволяє налаштуватися на планету Нептун і розвинути інтуїцію;
  • місячний камінь – універсальний для всіх жінок Риб, оскільки заспокоює нервову систему і посилює інтуїцію.

  Важливо! Жінкам дуже корисно носити кільця і браслети з цими каменями, головне, щоб вони були товстими і масивними.


  Відомі особистості

  Знаменитостей знака Риб багато серед кіноакторів.

  • Шерон Стоун (10.03.1958) росла тихою і спокійною дівчинкою, мріяла про кар’єру актриси і почала йти до своєї мети, ставши моделлю. Однак її життєвий шлях супроводжувався везінням, першу роль довірив актрисі Вуді Аллен.
  • Модель Наталю Водянову (28.02.1982) виявив представник агентства на вулицях рідного міста. А на першому кастингу в Парижі її відкрив модельєр Жан Ів Готьє. В покровительство сильних проявляється незвичайне везіння Риб, зазначених сильних Юпітером.


  Шерон Стоун

  Наталія Водянова

  • Актриса Єва Мендес (5.03.1974) у дитинстві мріяла стати черницею. Усамітнення – це часта фантазія Риб, адже диспозитор їх сонячного знака є символічним управителем 12 будинку, пов’язаного з відходом від суспільства і релігійним культом. У дорослому віці удача зробила актрису знаменитою, вже перша її роль була в серіалі в парі з Джорджем Клуні, а після першого касового фільму її очікував запаморочливий злет кар’єри.

  Про те, яка жінка Риби, дивіться у наступному відео.