Жінка Рак в любові: як завоювати, який чоловік потрібен, як повернути або закохати її в себе, корисні поради і любовний гороскоп

Яка жінка Рак в любові? Як завоювати і який чоловік потрібен жінці, яка народилася під знаком зодіаку? Що робити при небажаному розставання з нею і як повернути або закохати її в себе? Корисні поради і любовний гороскоп.

Жінка Рак народжується для того, щоб стати матір’ю і дружиною, – на інші «полуроли» вона не згодна. Тому такі панянки рідко стають коханками або заводять швидкоплинні романи.

Цей знак характеризується такими рисами:

 • дуже ранимі: їх легко образити чи завдати емоційну травму необережним словом або необдуманим вчинком;
 • гиперчувствительны: вони яскраво відчувають неправду або несправедливість по відношенню до себе чи оточуючих людей;
 • дуже жіночні: воліють створювати гардероб, який буде підкреслювати природну жіночність їх натури;
 • з особливим трепетом та увагою ставляться до різних дрібниць;
 • дуже чутливі і швидко ображаються, але, на щастя, вони також швидко остигають і ведуть себе, як ніби нічого серйозного не сталося. (навіть переглядаючи романтичне кіно з зворушливим або сумним сюжетом, дівчина може розчулитися так сильно, що на її очах з’являться сльози);
 • це романтична натура, якій дуже важливо надавати знаки уваги, демонструючи тим самим ставлення і почуття.


  Представниці цього знака подобається проводити час у сімейному колі, вона завжди намагається підтримати затишну і домашню обстановку, вони люблять займатися з маленькими дітьми і приймати у себе гостей. Зверніть увагу: жінка Рак ніколи не запросить до себе в будинок сторонньої людини, оскільки асоціює своє житло з фортецею, доступ до якої дозволений тільки близьким і перевіреним людям.

  Якщо сім’я дівчинки Раку не була дружною або міцною, тоді вона веде себе так, щоб все змінити, тобто намагатиметься зробити все, щоб довіряти майбутньому обранцеві, створивши з ним теплі стосунки і міцну сім’ю.


  Відрізняючись високим ступенем емоційності, така дівчина володіє внутрішнім інтуїтивним чуттям, що допомагає їй розпізнавати брехню і обман. Ця дівчина відразу ж зрозуміє, якщо у хлопця до неї тільки сексуальний потяг. Вона припинить з ним якісь стосунки, навіть незважаючи на те, що їй буде боляче від прийнятого рішення. Вона не сприймає чоловіків, які багато розмовляють, не підтверджуючи свої слова на ділі. Чоловік повинен бути одночасно чуйним і вселяти відчуття стабільності.

  Жінка Рак висуває почуття на перший план, тому вона очікує, що її чоловік буде ласкавим і розуміючим. З представниками сильної статі, які відрізняються грубістю і неотесаністю, вона намагається не вести ніяких відносин.

  Відчуваючи гостру нестачу в любові і турботі, дівчата цього знаку можуть проводити багато часу за переглядом романтичних комедій або мелодрам, намагаючись компенсувати недолік пережитих емоцій.

  Який чоловік підходить?

  Жінці Раку потрібен чоловік, який:

  • її оберігати, піклуватися і любити, ставитися до неї з особливою увагою;
  • має природжене почуття такту, відрізняється шляхетністю: його манери повинні характеризуватися благородством і бути підкреслено вишуканими;
  • налаштований на романтичний лад і демонструє ніжні почуття по відношенню до своєї обраниці;
  • забезпечує сім’ю матеріальними благами;
  • здатний вислухати, зрозуміти, підтримати і допомогти знайти рішення в складній ситуації;
  • не дає марні обіцянки, які не може виконати.
  Дивіться також:  Які квіти любить жінка Рак? 10 фото Які кімнатні рослини дарують дівчатам цього знака зодіаку, які квіти підходять за гороскопом

  Кращий партнер, якого вибере жінка Рак, буде вселяти їй почуття захищеності і надійності. Такого обранця жінка Рак оцінює як міцне плече, на яке вона зможе спертися в будь-якій життєвій ситуації, особливо якщо буде спостерігатися важкий період у житті.

   Крім цього, такий чоловік має потребу у господарській, вірній дружині і прагнути мати в недалекому майбутньому дітей.

   У представниці цього знака можливий ідеальний шлюб з тим чоловіком, який прагне мати міцну сім’ю. Таку жінку не будуть цікавити короткострокові романтичні відносини або побачення «на ходу», так як будь-які розставання жінка Рак переносить дуже важко.

   Ідеальну пару представниця цього знаку зможе створити з незалежним і стриманим чоловіком, який відрізняється цілеспрямованістю. Якщо хлопець постійно хандрить, сумує і засмучується через дрібниці, демонструючи таким чином слабкі душевні сили, тоді, з великою часткою ймовірності, він буде відкинутий. Якщо ж представник сильної статі налаштований оптимістично, вміє приймати рішення з оглядкою на майбутнє, тоді він сподобається жінці Раку.

   Як сподобатися?

   Якщо чоловік закохується і відчуває ніжні почуття до жінки Раку, тоді йому необхідно набратися терпіння, а також постійно демонструвати свою чуйність та турботу. Від такого чоловіка будуть очікувати, що він зможе вгадати не тільки бажання своєї обраниці, але й відповіді на деякі свої запитання. На перший погляд це здається неможливим, але, якщо хлопець сподобався, дівчина Рак буде робити йому відверті натяки.

   Щоб завоювати серце дівчини, хлопець повинен володіти рядом якостей.

  • Відрізнятися романтичним настроєм. Організувавши цікаву або незвичайну зустріч, представник сильної статі може сподіватися на повторне побачення. Допоможуть створити відповідну обстановку красиво розставлені свічки, букет квітів або невеликий подарунок, який жінка Рак з задоволенням прийме.
  • Уважно ставитися до дрібниць. Наприклад, потрібно вчасно помітити, якщо настрій у дівчини погіршиться. Не бійтеся питати, що сталося і як можна виправити ситуацію.
  • Демонструвати турботу. Якщо ви хочете підкорити представницю цього знака, тоді потрібно постійно цікавитися, чи не втомилася вона, чи вона хоче попити або поїсти, чи не холодно їй. Ці елементарні знаки уваги значно підвищують шанси на успіх. Якщо ви почули ствердну відповідь на один із зазначених вище питань, то обов’язково вирішите проблему, що склалася, адже одних слів участі мало – вони повинні бути підкріплені ділом.
  • Щоб закохати в себе дівчину Раку, потрібно проявити спостережливість. Намагайтеся помічати зміни в її настрої, новий наряд чи змінилася зачіску.
  • Щоб домогтися розташування представниці цього знака зодіаку, необхідно бути хорошим слухачем, оскільки ці дівчата люблять поговорити по душах.
  • Дивіться також:  Камені для Раку (19 фото): який дорогоцінний талісман підходить жінці по даті народження і знаком зодіаку


   Не зможуть залучити таку жінку критичні чоловіки, особливо якщо представник сильної статі висловлює якусь критику або зауваження по відношенню до неї.

   Спокусити жінку Раку може галантний кавалер, щиро намагається їй сподобатися. Але варто бути гранично уважним і ні в якому разі «не перегравати», оскільки брехня вона відчуває «за версту».

   Як зрозуміти?

   Жінка Рак схильна до впливу мінливого Місяця, тому деяким чоловікам у відносинах буває складно зрозуміти поведінку або зайву емоційність своєї обраниці. Але якщо виявити терпіння і лояльність, домагаючись довіри, представниця цього знаку розкриє вам свою душу, розповівши про свої потреби, потреби та питання, які її турбують.

   Закохана дівчина Рак зможе вислухати, розрадити, поспівчувати і допомогти у складній життєвій ситуації тому чоловікові, який стане її обранцем.

   У любові така жінка відрізняється запалом і пристрастю, вона буде плекати ваші відносини. Представниця цього сузір’я здатна перенести всю свою приховану палкість в спальню, втіливши навіть самі сміливі сексуальні потреби свого партнера.

   Трохи про вірність

   Жінки цього знаку відрізняються вірністю і відданістю, вони стають надійними супутницями життя. Вони дуже рідко зраджують, заводять стосунки на стороні, так як жінка Рак дорожить своєю сім’єю, піклуючись про своїх близьких і рідних з особливим трепетом, яких вона дуже боїться втратити.

   Панянки цього сузір’я можуть наважитися на зраду, тільки якщо дуже нещасні у відносинах. Тільки в цьому випадку вони будуть шукати розраду у іншого чоловіка. Повинна відбутися тільки надзвичайна ситуація, яка спровокує панночку на догляд. Жінці Раку необхідно відчувати увагу з боку чоловіка. Якщо цього не буде, вона стане відчувати себе зненавидженою і нещасною. Якщо в цей час їй зустрінеться інший чоловік, який відрізняється чутливістю і уважністю, то між ними можуть виникнути романтичні відносини.

   Жінки намагатимуться ретельно приховати свою зраду і будуть розриватися між чоловіком і коханцем, так як сім’ю вони не хочуть втрачати, а завдяки новому коханому знову відчувають себе коханою і бажаною. Така ситуація буде руйнувати її душевні сили.

   Якщо ваша обраниця стала нервовою і неспокійною, тоді варто задуматися, чи не з’явився в її житті новий чоловік. І якщо ви хочете зберегти сім’ю, тоді потрібно довести жінці Раку, що ви продовжуєте її любити і що ви набагато краще нового захоплення.


   Ревниві?

   Жінки Раки досить ревниві, але з особливою ретельністю приховують цю рису свого характеру. Представниці цього сузір’я не просто ревнують, вони відчувають серйозну душевну біль від зради свого обранця.

   Не варто спеціально провокувати цю панночку на ревнощі, намагаючись «підігріти» її почуття. Якщо жінка Рак почне ревнувати, ви втратите її довіру і тим самими спровокуєте її віддалення і спробу захиститися від вас. Коли ж ревнощі вичерпається, ви станете свідком, як між вами утворюється непереборна стіна відчуженості і нерозуміння. Тому краще не давати цим дівчатам приводу для ревнощів.

   Дивіться також:  Характеристика жінки Раку-Щури (10 фото): сумісність народженої в рік Щура дівчата в любові

   Як ставляться до розставання?

   Жінка Рак вірить у справжню любов до гробової дошки, тому зробить все, щоб зберегти відносини. Вона постарається не помічати знаків та свідоцтва майбутнього розставання, намагаючись закрити очі на зради або відсутність палких почуттів. Такі дівчата рідко приймають рішення першими, щоб розлучитися зі своїм обранцем.

   Якщо представниці цього сузір’я розлучаються зі своєю другою половинкою, вони будуть важко переносити цей етап у житті, але ніколи не влаштують грандіозний скандал чоловіку. Біль в очах і душевна рана будуть свідчити про ті почуття, які переживає покинута жінка, хоча вона і не буде демонстративно плакати і просити залишитися.

   Від розставання жінка Рак зможе оговтатися нескоро, але якщо зустріне нового коханого, тоді зможе подарувати йому всю свою ніжність, тепло і турботу, забувши про минулі невдалі стосунки.

   Як повернути?

   Найчастіше жінка цього сузір’я рідко розриває відносини. Але якщо вона образилася, тоді необхідно докласти всі сили, щоб відновити взаєморозуміння з нею.

   Є кілька рекомендацій, які допоможуть повернути представницю цього знака.

  • Потрібно вибачитися. Не варто затягувати з примиренням, оскільки це може бути сприйнято як байдужість і ще більше образить її.
  • Слід максимально продемонструвати свої почуття, але не тільки на словах. Вчинки повинні свідчити про те, що ви її любите і готові на багато чого заради того, щоб вона більше не ображалася на вас.
  • Якщо у панянки накопичилася образа, дайте їй висловитися. Уважно вислухайте її претензії. Постарайтеся її заспокоїти, вселивши впевненість у тому, що вона єдина жінка у вашому житті і завжди знаходиться «на першому плані».
  • Не пускайте ситуацію на самоплив. Якщо вам вдалося помиритися з жінкою Рак, постарайтеся проявити уважність і не повторювати аналогічні помилки надалі.
  • Не грайте з довірою представниці цього сузір’я. Якщо воно пропаде, то більше ніколи не відновиться.

  • Жінка Рак зможе повернутися, піддавшись на вмовляння свого обранця, але якщо він не турботливий, уважний і не буде дарувати їй позитивні емоції, тоді відносини в найближчому майбутньому зійдуть нанівець. Панночка перестане ображатися, але і не захоче більше продовжувати такі відносини. Незважаючи на те, що ці жінки дуже м’які, вони не будуть весь час прощати. Якщо представниця цього сузір’я вже один раз пережила період розставання і її надії були виправдані, нічого не змінилося після примирення, повторне рішення про розірвання вона прийме набагато швидше, навіть якщо видимої причини на образу не буде.

   Як бачите, незважаючи на всю свою деяку скритність, жінки Раки вміють любити і готові демонструвати своєму обранцеві всю силу і палкість почуттів, але таких же емоцій вони зажадають і від чоловіка.

   Про те, як зробити жінку-Раку щасливою, дивіться у наступному відео.