Жінка Півень-Водолій (14 фото): характеристика і сумісність по гороскопу, народжених в рік Півня

Опис жінки, що народилися під знаками Півень і Водолій. Характеристика та сумісність по гороскопу з іншими знаками зодіаку. Позитивні та негативні якості народжених в рік Півня.

Характеристика та особливості жінок і чоловіків, народжених під одним знаком, можуть дуже сильно відрізнятися. Цих жінок складно не помітити, настільки вони виділяються з натовпу. Природа обдарувала таких дівчат нестандартним мисленням, творчими здібностями, цілеспрямованістю. Тому і стандартні речі для них нудні.

З тієї ж причини жінка Півень-Водолій може з великим захопленням займатися відразу декількома справами або проектами, притому постійно генерувати нові ідеї. І також дівчата цього знаку володіють досить складним характером, який для деяких не піддається розумінню.

Ще однією відмінною рисою таких жінок є чесність. Вона завжди говорить те, що думає і виявляє непідробний інтерес до думки оточуючих. Деколи це досить сильно зачіпає оточуючих людей і навіть близьких. Але та жінка Півень-Водолій хоче аналогічного ставлення до себе, адже справедливість понад усе.

Любов і сумісність

Народилися на перетині цих знаків жінки красиві, чарівні і люблять нестандартні елементи одягу в силу свого характеру. Але все ж намагаються не шокувати цим оточуючих, використовуючи своє вроджене почуття смаку. Незважаючи на свою різноманітність і багатогранність, вони здатні і повністю присвятити себе сім’ї. Але і для хобі та інших цікавих занять жінки Водолії-Півні завжди виділять час.

На жаль, представники цих знаків часто виявляються без супутника життя, тому що їх жвавий, впертий і часом складний характер може викликати нерозуміння у оточуючих. Але вони і на самоті можуть почувати себе комфортно завдяки своїй самодостатності. У зв’язку з цим багато представники знаків воліють поверхневі і недовгі відносини. У любові вони демонструють гарячі почуття і раптово відчуваю холодність, прагнучи до самоти. Партнеру іноді складно зрозуміти причину цього, тому мудрим рішенням буде просто перечекати.

Дивіться також:  Характеристика жінки Водолія-Змії (12 фото): гороскоп сумісності, народжених у рік Змії

Будувати сім’ю Володею-Півневі краще вже в зрілому віці. Тут жінка відкривається з незвіданою для чоловіка боку. Буденні справи вона робить зовсім незвично. Народилися на перетині цих знаків жінки дуже волелюбні і часто незговірливі, тому шлюб не виправить притаманною їм незалежності.

У відносинах з ними є великий плюс – довіра. Сцени ревнощів і необ’єктивні підозри – це не про них, адже вони не здатні на палку й бурхливу демонстрацію своїх почуттів.

Що стосується сумісності, то найкращий і більш гармонійний союз у жінок Водоліїв буде досягнутий з Раками, Вагами і Близнюками. Якщо ж жінка прагне до яскравим і насиченим відносин, то вони гарантовані з Овнами. Досягти взаєморозуміння буде просто і з людьми, народженими в роки Дракона і Бика.

Невдалий союз буде з Левами і Скорпіонами, а також з представниками року Кота і Собаки. Велика рідкість, коли представники одного знака перебувають у гармонії. Два Водолія – теж гарне поєднання.Головне, про що варто пам’ятати партнеру, це шанобливе ставлення до жінки Водолія-Півневі. Прояв терпимості й розуміння – ось запорука хороших стосунків з ними. А спроби встановити контроль і обмеження не закінчиться нічим хорошим. А також ці жінки цінують у чоловіках вірність, авантюризм і почуття гумору, особливо у відношенні деяких вчинків Півнів-Водоліїв. Якщо вона зустріне такого чоловіка, то обидва будуть відчувати себе у відносинах комфортно і віддатися сповна.

З них виходять і прекрасні мами! Адже цим дівчатам вдається знайти ту золоту середину у вихованні. З дітьми у них теплі, довірчі і деколи навіть дружні стосунки.

Кар’єра

Люди, народжені під знаками Півня і Водолія – винахідники, першовідкривачі і дослідники.

Дивіться також:  Характеристика жінки Водолія-Коні (15 фото): гороскоп дівчата, які народилися в рік Коня, сумісність

Жінка Півень-Водолій не приймає правил, тому інший раз працювати з нею важко. Обмеження і рамки – це не для них, будь то дрес-код або розклад. Ідеальним колективом стане активний і динамічний. Працездатність у них дуже висока, і вони здатні повністю зануритися в робочий процес, особливо якщо від нього вони отримують максимум задоволення, і немає жодного зовнішнього тиску.

Проявити своє незвичне мислення, оригінальність і творчі здібності жінка Півень-Водолій може і робить це із задоволенням. Саме це і допомагає їй невпинно розвиватися і рухатися вперед, в тому числі і по кар’єрних сходах.

Знайомства з новими людьми цим жінкам даються з легкістю. Мотивувати і розпалювати інтерес вони теж можуть, саме тому Півнів-Водоліїв виходять чудові керівники і начальники. Для них також важливо бути лідером ситуації, конкуренцію вони не дуже люблять.

Всі ці якості допомагають їм йти до своїх глобальних цілей і досягати їх.

Слабкі боку

Увійти в чужу ситуацію і зрозуміти почуття і емоції оточуючих – це дуже складно для Півнів-Водоліїв. Це стає каменем спотикання в особистих відносинах. У цьому випадку жінці потрібно вчитися бути м’якою і трохи податливою, а також стає більш чуйною.

Жінки цих знаків іноді кидаються в бій, не оцінивши при цьому ситуацію повністю. Дуже важливо розвивати здатність до розв’язання конфліктів шляхом розмови і діяти раціонально.

Рекомендую зірки?

Вибір професії варто робити на користь тих, де будуть затребувані її гострий розум, цілеспрямованість і нестандартність мислення. Саме в таких сферах діяльність жінка Водолій-Півень досягне максимальних успіхів.

Любовний гороскоп рекомендує цим жінкам вчитися пізнавати себе, проявляти м’якість і слабкість. У цьому випадку справжній чоловік не змусить себе довго чекати! Саме йому варто передати роль глави сім’ї, адже, як кажуть, «чоловік – голова, а жінка – шия». Надавати підтримку і допомогу супутнику життя теж потрібно, тоді в родині і відносинах буде та сама гармонія.

Дивіться також:  Чоловік Мавпа-Водолій (12 фото): характеристика за гороскопом, народжених у рік Мавпи, як завоювати

Знаменитості

Чимало видатних і знаменитих особистостей народжене під поєднанням знаків Півня і Водолія:

  • Боб Марлі;
  • Дженніфер Еністон;
  • Періс Хілтон;
  • Імператриця Анна Іоанівна;
  • Йоко Оно.

Ці та багато інших знаменитостей мають характерну для Водоліїв-Півнів цілеспрямованість, гостроту розуму в поєднанні з неординарними творчими здібностями.


Періс Хілтон

Йоко Воно

Про те, яким повинен бути чоловік для жінки-Водолія, дивіться у наступному відео.