Жінка Півень-Близнюки (7 фото): характеристика і сумісність знака в любові

Хто така жінка Півень – Близнюк. Характеристика та сумісність знака в любові. Основні риси характеру жінки. Як вона будує свою кар’єру, відносини з друзями? Які знаки зодіаку найбільше підходять дівчині, народженої в рік Півня? Сильні та слабкі сторони характеру.

Характеристика представниці прекрасної статі зодіаку Близнюки і Півень говорить про те, що ці дами ставлять перед собою переборні мети, вони горді, але можуть бути впертими і абсолютно не приймати критики навіть від близьких.


Це, як правило, добре збалансована особистість, яка володіє деякою ексцентричністю. Дами в поєднанні Півня і Близнюків знають, як і коли бути розумними і відповідальними, при цьому нерідко переважає їх інша частина натури — спонтанність і веселощі. Вони швидко пристосовуються до змін навколо і ніяк не страждають від них.

Це вміння дає можливість таким жінкам в короткий проміжок часу адаптуватися до оточення і нових обставин. У своїх зв’язках з іншими вони виявляють гнучкість, але не відрізняються слабоволием. Дівчата не терплять, щоб їх оточували партнери, які постійно потрапляють в неприємності, віддають перевагу більш спокійних друзів, які не будуть намагатися скористатися їх добротою.

Робота

Жінки Півні – Близнюки звикли доводити справу до кінця. Це якість разом з акуратністю і уважністю дуже цінується в трудовій сфері. Разом з тим їм не підходить робота, де потрібно швидко приймати рішення, оскільки вони віддають перевагу більш монотонний спосіб життя.

Дівчата цих знаків у будь-якому віці організовані, люблять тримати простір навколо себе в порядок. Ці люди ненавидять дезорганізацію і часто відчувають природне бажання організувати речі, які виглядають неохайним. Це може стосуватися не тільки приміщень, але і людей. Втім, представниці прекрасної статі рідко критикують оточуючих, оскільки не люблять заподіювати біль іншим.

Дивіться також:  Характеристика Близнюків-Драконів (12 фото): сумісність і характер жінок і чоловіків

Вони швидко вчаться, сприймають нову інформацію.

Постійно мотивовані рухатися вперед знаходяться поруч людьми, заражаються подібними прагненнями і нерідко паралельно домагаються успіхів.

Любов і дружба

Самі вони чутливі і гостро реагують на критику в свою адресу. У невеликому віці постійно плачуть, якщо образити. Стають турботливими і милосердними партнерами, навіть якщо постійно зайняті на роботі. Їх життєвої енергії вистачає на все, тому у такої жінки порядок вдома, на робочому місці і, взагалі, скрізь, де вона з’являється.

Дівчата цього знака дуже сором’язливі, вони ніколи не стануть робити перший крок і почекають його від партнера. Не можна на них тиснути, інакше, відчувши дискомфорт, вони повернуться в звичну гавань — батьківський будинок. Часто ухиляються від великих компаній і воліють тихе, відокремлене місце для відпочинку.

Це справжній друг, який не покине, не зрадить і завжди допоможе. Близнюки насолоджуються свободою, але не люблять бути в центрі уваги. Нечасто бувають у поганому настрої, але демонструють небажання спілкуватися з перших хвилин. Ця дівчина не стане мовчати, якщо їй щось не сподобається, скромність і невпевненість випаровується на очах.

Жінки Близнюки, народжені в рік Півня, не люблять ділитися з оточуючими їх людьми. Воліють не сидіти на місці, а вести активний спосіб життя. Коло спілкування великий, люблять спілкуватися, але свої секрети тримають при собі. Це яскраві особистості, незалежні дівчата, які завжди роблять тільки приємне враження. Неагресивні, не вульгарні, тому чоловіки люблять проводити час в їх компанії. Ця леді відрізняється емоційністю, вона не проти створити сім’ю і знайти надійного захисника.

Вона більш ніж створена для довгих відносин, правда, немає ніяких гарантій, що стане зразковою домогосподаркою.

Буває так, що представниця знака все своє життя шукає себе в роботі, але не завжди досягає відразу успіху, оскільки не виявляє достатньої наполегливості. Їм легко чимось захопитися і так само просто розчаруватися в людях, роботі, власних думках.

Дивіться також:  Дитина Близнюки (32 фото): як виховувати дівчинку і хлопчика-підлітка даного знаку зодіаку, народженої в рік Собаки, характеристика і відповідні імена

Відмінна сумісність з партнером, який не буде занадто активним, прекрасно підійде Овен, Стрілець і Терези.

Детальніше про жінку Близнюках ви дізнаєтесь із наступного відео.