Жінка Овен-Щур (12 фото): характеристика і гороскоп, як завоювати таку дівчину

Жінка Овен-Щур: характеристика і гороскоп. Як завоювати таку дівчину і як її втримати? Що робити, щоб з нею порозумітися?

Характеристика людей, що народилися під знаком Овна-Щури, така: це справжні трудоголіки, доброзичливі, привітні, великі ентузіасти своєї справи. Будь-яка перешкода, що виникає на їх шляху, не проблема, а виклик, який ці люди із задоволенням приймають. Овни-Пацюки володіють незвичайним інтелектом, крім того, вони надзвичайно дотепні, іноді навіть язвительны. Це дуже допомагає їм досягати поставлених цілей. Поєднання знаків Овна і Щури дає своєму власникові низьку емоційність, неупередженість. Навколишнім дуже важко здогадатися, що насправді відчувають представники знаку, а ось вони, в свою чергу, читають співрозмовника, як відкриту книгу, і чудово знають, хто перед ними і чого він вартий.

Овни-Щури дуже не люблять, коли їм вказують, що потрібно робити і як. У них є своя думка про все, що відбувається. Ці люди найвищою мірою незалежні.

Овни-Щури не потребують великої кількості друзів і приятелів і однаково задоволені проведенням часу в колі друзів, так і в самоті. Овен-Щур не з тих, хто буде сидіти у вихідні вдома, його можна зустріти на спортивному святі, фестивалі, а відпустку він обов’язково проведе в подорожі.


Жінка Овен-Щур

Це владна, цілеспрямована і при цьому дуже енергійна особа. Крім того, саме ці жінки мають властивість у будь-якій ситуації тримати обличчя, не розкриваючи всього спектру своїх емоцій і почуттів. Ви ніколи не здогадаєтеся, який вулкан пристрастей вирує під безпристрасним особою Овна-Щури, адже зовні вона крижана і безпристрасна. Структурний гороскоп жінок, народжених у рік Щура, говорить про те, що по своїй суті вони є лідерами. Будь-яка мета їм по плечу, потрібно тільки правильно розробити стратегію. Їм тільки треба уникати перевтоми і стресових ситуацій, адже це може зашкодити нервовій системі і надовго вибити цю енергійну «батарейку» з робочої колії.

Для такої жінки характерна переконаність в тому, що вона дуже незвичайна людина. Навіть якщо немає жодних підстав так думати, з плином часу вона примудряється переконати всіх оточуючих людей в тому, що так воно і є. І саме таке якість і становить незвичайність цієї дивовижної особи. Жінка Овен-Щур ставить перед собою мету, а потім досягає її. Після цього ставить нову мету і таким чином рухається по життю. Розчарувавшись в тому, що робить, вона легко змінює роботу або хоча б її напрямок. Можливо, ці жінки не творці і не генератори ідей, але надзвичайно методичні та наполегливі, і саме ці риси допомагають їм досягати успіху там, де інші здаються і втрачають ентузіазм.

Дивіться також:  Чоловік-Овен-Мавпа: (15 фото): характеристика, гороскоп сумісність в любові

В любовних відносинах

Область почуттів – саме та сфера життя, де залізна леді стає більш м’якою, романтичною і емоційною, ніж зазвичай. Але витання в хмарах цій жінці властиво, вона матеріальна, практична і приземлена. Овен-Щур вірить в любов, вважає, що вступати в шлюб потрібно, тільки якщо зустріла свого єдиного і неповторного людини. В коханні ці дами надзвичайно до себе вимогливі і прискіпливі. В гонитві за тим, щоб стати ідеальною партнеркою, вони втрачають природність. Коханим (і навіть потенційним кавалерам) важко зрозуміти їх поведінку, потреби, бажання і почуття. Чоловікам важко здогадатися про те, чи подобаються вони цієї самокритичної особи, зацікавили її.

Вогненної леді дуже непросто налагоджувати відносини, говорити про свої переживання, розкриватися до іншого людині. Більшість подібного роду помилок ці жінки здійснюють в юному віці.

В очікуванні зустрічі з «прекрасним принцом» вони заводять швидкоплинні стосунки з іншими представниками протилежної статі. Всьому виною невгамовний темперамент цих осіб. Але і в таких зв’язках не можна назвати Овна-Щура нерозбірливою, її партнери – гідні чоловіки, просто вони не дотягують до планки, виставленої потенційному чоловіку.

З роками Овнам-Щурам все простіше справлятися з почуттями і виражати їх. Особи з вогненним темпераментом не мають комплексів в ліжку, тому партнерові не буде нудно. Але і чоловікові доведеться потрудитися, щоб завоювати цю унікальну жінку. Одними фізичними даними її уваги не привернути, жінка Овен-Щур дивно раціональна і розумна при виборі потенційного чоловіка. Саме ці дами здатні на щиру і безмежну любов. Свого чоловіка вогненні особи люблять саме так, допомагають йому у всьому. І з тією ж енергією, з якою в дитинстві і юності переконували всіх, що є унікальними особистостями, вони здатні довести оточуючим це відносно чоловіка.

Дивіться також:  Чоловік-Овен-Кінь (11 фото): характеристика і гороскоп, сумісність в любові


Родина

Жінка, народжена в рік Щура під знаком Овна, дуже вдало вибирає собі потенційного чоловіка, відкидаючи всіх, хто не відповідає її вимогам, і зупиняючись на тому, хто їм повністю відповідає. Чоловік цієї темпераментної і цілеспрямованої особи ідеально для неї підходить. Педантичність і невгамовна енергія жінок Баранів-Щурів дуже допомагають їм у сімейних справах: більшість людей, приходячи з роботи, прагнуть відпочинку і розслаблення, у них немає сил для спілкування з домашніми. А у вогняних леді вистачає запасу енергії на все: і пограти з дітьми, і поспілкуватися з чоловіком, і навіть підготуватися до завтрашнього дня. Вони примудряються підтримувати чистоту в будинку, не докладаючи видимих зусиль. Здається, що Овен-Щур не напружується на ниві домашнього господарства, але саме в її оселі панують порядок, затишок, приготований вечерю, а сама вона виглядає чудово і доглянуто.

Гармонії і взаєморозуміння у шлюбі цим дівчатам досягти досить легко – достатньо всього лише цікавитися життям свого чоловіка і присвячувати йому час і сили. Відсторонюватися і уникати участі у справах сім’ї не можна, інакше відносини повністю разладятся. Зайва зосередженість на кар’єрі на шкоду інтересам близьких негативно позначиться на шлюб.

Робота і кар’єра

Матеріальний достаток для жінки Овна-Щури надзвичайно важливий. Крім того, вони цінують комфорт і в деяких питаннях навіть розкіш і намагаються створити для себе такі умови з ранніх років. Тому ці дами ніколи не виберуть для себе середньостатистичну роботу з невисокою зарплатою. Їх цікавить якщо не блискуча кар’єра, то як мінімум високий дохід. В силу своєї незалежності жінки Овни-Щури прагнуть забезпечити себе самостійно, і, як правило, до зрілих років це у них виходить.

Часто кар’єра йде у цих цілеспрямованих особистостей рука об руку з доходом, тому і положення в суспільстві вони досягають досить значної.

Відмінною рисою жінок, народжених під знаком Овна в рік Пацюка, є їх різнобічність. Часто вони отримують дохід і розвиток не тільки в роботі, але і в хобі або ж примудряються працювати і професійно зростати у декількох напрямках, що з роками робить їх справді унікальними і малозаменяемыми фахівцями. Постійне прагнення вперед, перфекціонізм і прагнення стати кращою в своїй справі змушує вогняних жінок не тільки розвиватися, але й іноді змінювати напрямок діяльності.

Дивіться також:  Характеристика чоловіки Кролика-Овна (13 фото): сумісність в любові за гороскопом і року народженняПоради

Унікальним жінкам Щурам-Овнам можна самостійно давати рекомендації більшості знаків про те, як слід домагатися поставлених цілей.

Однак і для бездоганних вогняних жінок астрологи дещо радять:

  • шукайте компроміс і консенсус у всьому, що робите спільно з іншими людьми;
  • спілкуйтеся з людьми, не тримайте в собі ні позитивні, ні негативні емоції;
  • пам’ятайте, що постійний перфекціонізм і жорсткі вимоги до себе призведуть до професійного вигорання, а не до досягнення цілей;
  • ваші близькі потребують вас не менше, ніж робота, тому виділіть вихідні для того, щоб провести час з сім’єю, не відволікаючись при цьому на робочі моменти;
  • матеріальна сфера життя важлива, але не на шкоду духовному розвитку, тому знаходьте час для себе (можна полежати в гамаку з книгою, погуляти по лісі, помедитувати); це допоможе вам очистити розум від сторонніх думок і «перезавантажитися»);
  • іноді трохи легковажності не зашкодить, посмійтеся, побалуйтесь з тими, кому довіряєте.

Характеристика дівчат, народжених у рік Щура, чекає вас у першому відео.

Про характер і життєвої позиції дівчата Овна розповідається в наступному відео.