Жінка Козеріг-Мавпа: (11 фото): характеристика жінки, які народилися в рік Мавпи, яка стихія у дівчини-Козерога за гороскопом

Жінка Козеріг-Мавпа має складний і суперечливий характер. Який відбиток накладає на характер цей союз? Яка стихія у дівчини Козерога за гороскопом? Характеристика жінки, які народилися в рік мавпи, про що ще може розповісти? Яке її ставлення до сімейному житті, кар’єрі і грошей? Вивчаємо сумісність по знаках зодіаку і року народження.

Упертий і повільний Козеріг і пустотлива, стрибки по ліанах Мавпа — навряд чи знайдеться менш поєднується один з одним тандем. Згідно з гороскопом жінка Козеріг відрізняється надійністю, стриманістю і розсудливістю. Це серйозний зодіакальний знак, несклонный до нових знайомств і захопленням, легковажності, необдуманих вчинків. Перш ніж зробити черговий крок, Козеріг заздалегідь прорахує всі ходи.

Дівчина, що належить цьому сузір’ю, працьовита і завзята. Для неї важливі як матеріальні цінності, так і духовні. Козероги відрізняються недовірливістю і зарозумілістю, з-за чого вони часто приховують за маскою справжні емоції. Проте Мавпа додає Козерогові м’якість, доброзичливість, схильність до спілкування і веселощів.

Тандем Мавпа-Козеріг поєднує непоєднуване. Жінка, що належить до цього союзу, володіє розвиненим інтелектом і хорошою інтуїцією, завдяки чому їй легко знайти вихід навіть із самої складної ситуації. Вона завжди сповнена нових ідей і планів. Однак через негаразди або життєвих труднощів жінка може впасти в зневіру і депресивний стан.

Дівчина-Козеріг, народжена в рік Мавпи, – одна з надійних подруг. Вона не стане розголошувати чужі таємниці або обговорювати знайомих у них за спиною.

Мавпа-Козеріг зможе підтримати у важку хвилину, дати слушну пораду або запропонувати посильну допомогу.

Стихія

Козеріг належить до стихії Землі. Вона надає людині практичність і обережність. Жінка земної знака не любить підвищеної уваги до своєї персони. Однак незважаючи на це, вона володіє схильністю до маніпулювання.

Дивіться також:  Жінка Козеріг (30 фото): характеристика дівчат і гороскоп знаку зодіаку, який у неї характер і як її завоювати

Жінки стихії Землі инерциональны і постійні в досягненні поставлених цілей. По своїй натурі вони консерватори, дуже повільно сприймають все нове, що відбувається навколо. Такі люди воліють «осілий» спосіб життя. Вони не люблять подорожувати. Навіть банальний переїзд може виявитися для них серйозною проблемою.

Мавпа-Козеріг, що належить до земної стихії, на перший погляд може здатися «холодної» і беземоційної. Але насправді це не так. Під маскою неприступності таїться глибока особистість, яка живе цікавим і насиченим життям, має безліч інтересів і захоплень.

Любовні стосунки і сім’я

Дама Мавпа-Козеріг розумна, чарівна й активна. Сукупність цих якостей, як магнітом, притягує до жінки особистостей протилежної статі. У молодому віці найчастіше дівчина легковажно ставиться до відносин, з-за чого схильна перебирати партнерів і часто їх міняти. Перебуваючи в пошуках свого ідеалу, Мавпа-Козеріг може зустрічатися з кількома чоловіками одночасно. Варто відзначити, що з усіма розташованими у відносинах з нею хлопцями вона прагне зберегти дружні відносини. І часто в неї це виходить.

З віком жінка Козеріг-Мавпа стає більш розважливою, вона починає пред’являти високі вимоги до майбутнього обранця.

Із-за завищених планок дама часто розчаровується у чоловіків, оскільки вони не виправдовують її очікувань.

Мавпа-Козеріг хоче отримати надійну і міцну сім’ю. З роками вона починає цінувати любовні відносини. Для неї важливо взаєморозуміння і відповідні почуття. Вийшовши заміж, жінка намагається зайняти лідируючі позиції в шлюбі. Вона прагне керувати, приймати серйозні рішення і нести за них відповідальність. Будь-які спроби чоловіка стати главою сім’ї будуть на корені припинятися.

Через бажання бути лідером у сімейних відносинах шлюб жінки Козерога-Мавпи часто закінчується крахом. Щоб цього не сталося, пані варто бути обачнішими в заміжжі і постаратися стати більш м’якою і поступливою. Якщо жінка навчиться слухати і чути партнера, вона зможе створити ідеальний союз і бути щасливою в сімейному житті.

Дивіться також:  Характеристика чоловіки Козеріг-Мавпа (11 фото): гороскоп народженої в рік Мавпи чоловіки, сумісність в любові, як жінці закохати його в себе

Кар’єра і гроші

Дама Мавпа-Козеріг – кар’єристка, для якої успіхи в роботі важливіше сімейного життя. Будучи працьовитою і відповідальною, вона може досягти успіху в будь-якій сфері. Завдяки ретельності жінка може довго працювати, крок за кроком добиваючись поставлених цілей. Кожна хвилина Мавпи-Козерога розрахована заздалегідь. Завчасне складання планів дозволяє їй встигати скрізь і всюди: плідно працювати, займатися сім’єю, зустрічатися з рідними, відпочивати з друзями і знаходити час для себе.

Мавпа-Козеріг – працьовита особистість. Часто в житті вона добивається всього сама, з-за чого знає ціну грошам і не розтрачує їх даремно. Навіть якщо жінка не досягне високої кар’єри, вона ніколи не залишиться без фінансів.

З-за різнобічних інтересів і широти розуму Козеріг-Мавпа може досягти успіхів в будь-якій роботі: це може бути політична діяльність, різні творчі проекти чи монотонна одноманітна робота.

Якщо дама правильно розставить пріоритети і буде слідувати строго поставленої мети, вона зможе швидко зрости від простого службовця до керівника.

Відповідні партнери

Дівчина Козеріг-Мавпа – непроста і сильна особистість. Представниці цього союзу між сім’єю і кар’єрою частіше обирають другий варіант. Згідно характеристиці вони більше схильні до заробляння грошей, ніж до побудови міцних відносин. Однак, знайшовши свого ідеалу, ці дами стають не тільки прекрасними господинями, але й вірними друзями своїм чоловікам.

До вибору партнера жінці варто поставитися серйозно, щоб потім не розчаруватися. Щоб збільшити шанси на створення хорошого союзу, слід прислухатися до порад астрологів.

Згідно з гороскопом Мавпа-Пацюк має найкращої сумісності з наступними зодіакальними знаками:

  • Телець;
  • Діва;
  • Скорпіон;
  • Риба.

Ці знаки здатні відчувати і розуміти один одного з півслова. Зазвичай вони мають схожі інтереси, завдяки чому разом досягають поставлених цілей. Ці якості важливі, як у дружніх стосунках, так і в шлюбі.

Дивіться також:  Козеріг-Дракон (16 фото): характеристика жінки, сумісність і гороскоп

Мавпа-Козеріг має погану сумісність зі Стрільцем і Левом. Ці знаки абсолютно не підходять один одному. У них різні погляди на життя, що надалі обіцяє недопонимая, недомовки і конфлікти. Щоб зберегти шлюб, жінці доведеться багато від чого відмовитися, пожертвувавши своїми інтересами заради сім’ї.

По року народження Мавпі-Козерогові найкраще підійде Щур і Мавпа. Вони можуть стати добрими друзями, вірними семьянинами або діловими партнерами. У таких союзах панувати взаєморозуміння і повагу один до одного.

Також пані Козеріг, народжена в рік Мавпи, має хорошу сумісність з Козою, Биком та Змієм.


Невдало складуться відносини з Собакою, Конем і Змією. Представники цих знаків зодіаку будуть з недовірою і нерозумінням ставитися до легкості і безтурботності Мавпи, що породить безліч конфліктів у спільному житті. Через відсутність компромісів дамі не тільки буде складно жити під одним дахом з Собакою, Конем або Змією, але і просто спілкуватися.

Мавпа-Козеріг може часто сваритися з ідеально сумісними партнерами. Таке можливо, якщо люди стануть суперничати, доводячи, хто господар у домі. Якщо жінка не навчиться поступатися своєму партнеру, вона зможе назавжди його втратити. Тому в сімейному житті Мавпі-Козерогові варто навчитися чути свого обранця, а не намагатися ним маніпулювати. У цьому випадку великі шанси на спільну довге і щасливе життя.

Детальніше про жінку Козерозі ви дізнаєтесь із наступного відео.