Жінка Діва-Тигр (9 фото): характеристика дівчата, які народилися в рік Тигра, сумісність в любові з іншими знаками зодіаку

У чому полягають особливості характеристики жінок Дів-Тигрів? Як проявляють себе дівчата Діви, народжені в рік Тигра, в любові, шлюбі, сім’ї? Що можна порадити представницям цього знаку?

Розважливість Діви в сукупності з волелюбністю Тигра надають їх власницям неординарність і оригінальність. Їх називають улюбленцями долі, тому що все у них виходить, багато мрій представниць цих знаків збуваються.

У таких жінок особливо яскраво проявляється запальність характеру: вони упиваються від насолоди, коли сперечаються, при цьому абсолютно не замислюються про можливі наслідки. Азартні та задиристі, вони спалахують навіть при незначних спірних ситуаціях. Їх особливо хвилюють теми, що стосуються особистої свободи, прав на самовираження.

Їм подобається змінювати обстановку. Не затримуючись на одному місці проживання, Діви-Тигри дуже люблять подорожувати. Це робить їх щасливими, наповнює новими емоціями. Вони особливо ревно цінують особистий простір, самоотреченно охороняючи його недоторканність.

У періоди впевненості у власній безпеці готові брати участь у ризикованих заходах.

Вміють визначати цілі і знаходять шляхи їх досягнення, проявляють при цьому наполегливість і рішучість.

Таким жінкам подобається комфорт, гарний одяг і престижний дозвілля. Все це вони можуть забезпечити самостійно, докладаючи максимум зусиль у трудовій діяльності.

Представники цих знаків визнані гумористи. Гумор у них дуже тактовний і нешкідливий, що дозволяє підтримувати добрі стосунки з оточуючими. Однак «гострий» язичок іноді може короткочасно засмутити співрозмовників, але один з талантів Діви – вміння «наводити мости» – стабілізує навіть найгостріші ситуації.

Дів-Тигрів зараховують до перфекціоністів: кожна дрібниця для них важлива, все у них має бути ідеальним. Ці якості дівчата проявляють як в особистому житті, так і в професійній діяльності.

До недоліків цих знаків відносять гарячковість, запальність характеру і передбачуваність вчинків, що іноді робить відносини з ними нудними. Представниці цих знаків бувають вкрай незадоволені, коли не реалізуються їх ретельно продумані плани, коли вони помічають недоліки в роботі підлеглих. Дуже болісно переносять недосипання і порушення душевного спокою.

Дивіться також:  Чоловік Діва-Змія (15 фото): характеристика і сумісність в коханні та стосунках хлопця, народженої в рік Змії


У кохання, сім’ю і шлюб

Зовні сильні і непохитні натури, в душі – дуже чуйні та вразливі жінки. Така подвійність робить багатьох дівчат недопонятыми і нещасними в спілкуванні з чоловіками.

Діви-Тигри дуже дорожать близькими відносинами, виявляючи гіперопіку над своєю другою половинкою. Це не завжди подобається партнерам, так як може порушити їх особистий простір. З-за цього перші юнацькі відносини, як правило, розпадаються.

Такі жінки знають собі ціну і якщо не вийдуть заміж в дуже юному віці, то пізніше будуть дуже відповідально ставитися до вибору партнера, розраховуючи на свою проникливість і інтуїцію. У серйозних відносинах з протилежною статтю Діви-Тигри все ретельно аналізують. І це стає основою для щасливого подружжя. Проте надмірна ощадливість іноді буває причиною розриву щирих відносин, що мають перспективу подальшого благополучного розвитку.

Це дуже ревниві натури. Підозрюючи партнера в невірності, Діви-Тигри дозволяють собі вільне спілкування з представниками протилежної статі.

Душевно м’які, чарівні Діви-Тигри, що ховаються під маскою стриманості, вміють обворожить неабияких чоловіків, які високо цінують шарм і витонченість жіночої натури. Ідеальні любовні відносини з надійними Тільцями. Сприятливий союз з мужніми Левами, пристрасними Скорпіонами. При обопільному бажанні зберегти союз можливі відносини з Водоліями. Особливу терпимість доведеться проявити при побудові відносин з Рибами, але при належному старанні такий шлюб можливий.

Якщо враховувати зодіакальний знак не тільки місяцями, але й по року народження, то ідеальна сумісність з Тельцем-Кроликом, Рак-Драконом, Дівою-Тигром, Дівою-Конем, Скорпіоном-Драконом і Скорпіоном-Кроликом.

У побуті вони дуже хороші хранительки домашнього вогнища, люблять бездоганний порядок. Самовіддано трудяться на благо сім’ї, але при цьому залучають і домочадців, покладаючи на них чіткі обов’язки.

У фінансах і кар’єрі

Кар’єра досить часто буває пов’язана з фінансами і торгівлею. Будучи природженими купцями, вони можуть в будь-якій ситуації організувати торгівлю і при цьому легко переконують покупців у необхідності купівлі.

Дивіться також:  Діва-Щур (11 фото): характеристика жінки, які народилися в рік Щура, відгуки

Також Діви-Тигри добре проявляють себе в професійній діяльності, пов’язаної зі спілкуванням: викладанням, адвокатурою.

Такі фахівці виявляють неабиякі знання психології міжособистісних відносин, нестандартно мислять.

Кар’єра може розвиватися запаморочливо стрімко, але сувора Діва вміє вчасно проконтролювати, стримати і повернути до роботи розгулялася Тигра, не дозволивши втратити від щастя голову.

З них виходять хороші керівники, які добре знають здібності підлеглих і покладають на них посильні завдання.

Вміло вкладаючи кошти в перспективні проекти, Діви-Тигри досягають певних висот у фінансових справах. Ощадливість і розважливість дозволяють накопичити достатній капітал.


Поради Дівам-Тиграм

  • стосунки з протилежною статтю стануть гармонійнішими, якщо дівчата будуть більш відкриті своєму партнеру і стануть прислухатися до думки інших людей;
  • слід вчитися визнавати свою неправоту і стримати бажання контролювати абсолютно всіх і все;
  • саморозвиток допоможе рухатися вперед ще більш успішно;
  • в любовних відносинах намагатися більше довіряти серцю, а не розрахунком.

Серед представниць цих знаків є чимало знаменитостей. У тому числі Агата Крісті – автор захоплюючих детективів, Марія-Тереза Австрійська – справжня принцеса.

Яка життєва позиція у дівчини, народженої під знаком Діва, можна довідатися з наступного відео.