Жінка Діва (30 фото): характеристика за знаком зодіаку, характер дівчини, відповідні талісмани і професії

Опис характеру жінки Діви. Яка їх характеристика за знаком зодіаку? Характер дівчини, відповідні талісмани і професії для неї. Як вона поводиться з друзями? Ставлення до фінансів, роботи і відповідальності. Які відомі особистості, народжені під цим знаком?

Цих дам можна охарактеризувати як чарівних, дотепних, реалістичних, відданих справі, ніжних. Але в той же час вони мають тенденцію ставати неспокійними, нервовими і примхливими. Для них важливо залишатися зосередженими.

Сексуальність стоїть не на останньому місці. З правильним партнером і з достатньою кількістю емоцій при фізичному контакті дівчина незабаром виявляє, що її привабливість неймовірно сильна. Заборони не сприймає, оскільки вони суперечать її природі. Їй потрібно щодня пояснювати собі, наскільки вона красива і чуттєва, щоб любити своє тіло, а інакше дівчина стає нечупарою.

Її серце наповнене передчуттям майбутнього, в той час як її розум намагається докопатися до істини. У пошуках кращого світу, дівчина Діва вірить у доброту і не звинувачує нікого, крім себе, зроблені помилки. Хоча це робить її мученицею, в той же час надихає всіх тих, хто, нарешті, готовий взяти на себе відповідальність за своє власне життя.


Жінка Діва може вибрати дві крайності при вихованні дітей. Одна з них – постійне, нав’язливе занепокоєння, яке змушує в майбутньому її дітей боятися реального світу. Інший підхід – це всі сили, віддані кар’єрі, розуміння того, що навіть відбувшись як мати, вона повинна слідувати своєму шляху. У будь-якому випадку дівчині важливо зосередитися на емоційний зв’язок з дітьми, щоб підтримувати дисципліну, давати їм турботу. Така представниця слабкої статі часто буде брати на себе занадто багато відповідальності як батько, замість того, щоб дозволити партнерові розділити покладені обов’язки.

Вся система вірувань цієї жінки пов’язана з матеріальним світом, обставинами і пошуком реальних можливостей. Вона реаліст, хоч і любить трохи помріяти. Напрямок її руху за життя має визначатися любов’ю, яку вона відчуває до себе. Незалежно від краси і переконань, люди цього знаку завжди рухаються в ногу з часом. Дуже рідко змінює набір переконань.

Зовнішність

Діви досить привабливі, за описом у них правильні риси обличчя. Ніс і вуха невеликі, лоб широкий, що вказує на аналітичний склад розуму. Шкіра найчастіше бліда, волосся тонкі. Вона любить запах свіжого миючого засобу набагато більше, ніж духи.

Дивлячись в очі не можна не помітити, наскільки вони ясно дивляться на навколишній світ. Рідко коли можна побачити на обличчі цієї представниці прекрасної статі заклопотаність або похмурість. Вони насторожені й здається, що постійно думають або вирішують якусь відому тільки їм завдання.

Не можна встояти перед чарівністю такої дівчини. Навіть при невисокому зростанні у них найчастіше довгі руки і ноги, ступні і подовжена форма голови. Рот великий з рівними красивими зубами. Діви рідко мають надлишкову вагу, тому нерідко навіть у віці нагадують підлітків, оскільки мають широкі стегна і невелику груди.

Їх хребет і стегна не справляються з дуже великим тиском. Можуть носити білу, випрасувану сорочку, яку десять років, але ніхто про це не здогадається. Діви Люблять речі акуратні, не впадають в очі.

Позитивні та негативні якості характеру

Найбільшим надбанням жінки Діви є її інтелект, аналітичний розум і відмінна пам’ять. Вона є мислителем, який приймає до уваги кожну деталь, перш ніж прийняти рішення. Тому люди такого складу характеру гарні у вирішенні спорів, є чудовими діловими партнерами, аналітиками і стратегами. Хоча дівчина — Діва може здаватися сильною, вона емоційна і повинна стежити за душевною рівновагою.

Дивіться також:  Камені для чоловіка Діви (20 фото): які талісмани підходять цього знаку зодіаку, вибираємо оберіг за датою народження

Спочатку може здатися тихою, тим не менш рідко ухиляється від вирішення проблем, завжди доводить свою рішучість і працьовитість. Увага до деталей і нездатність ігнорувати навіть найдрібніші недоліки вносять великий внесок в успіх.

Вона намагається покладатися на свій розум, хоча залишається чутливою і вразливою. Глибока, розуміюча, одержима представниця Дів чудово вирішує всі проблеми. Її розум дійсно чудовий і надзвичайно сильний, але тіло потребує уваги, турботи і ласки.

Дівчина повинна зрозуміти, що перфекціонізм не найкраща риса, яка не дозволяє їй бути щасливою.

Маніакальне прагнення до чистоти поширюється не тільки на прибирання в приміщенні, жінка під цим знаком хоче очистити весь світ від зла. Найважливіша річ, з якої ця жінка повинна зіткнутися, – це пошук віри в те, що вона краще, ніж є насправді. Їй доведеться постійно нагадувати собі про це. Володіє здатністю до досконалості у всіх сферах свого життя. Погано, коли вона зупиняється на досягнутому, оскільки все життя потім відчуває себе нереалізованою, а відповідно і нещасною.

Стихія і талісмани

В якості талісмана Діві можна порадити наступні форми:

  • куб;
  • сову;
  • коника;
  • мавпу.

Вони можуть бути як намальованими, так і виготовленими з різних матеріалів. Коник залучає удачу, сова допомагає сконцентруватися, прийняти правильне рішення у будь-якій ситуації.

Виконаний з білого металу куб виступає чудовим оберегом для представника цього знака. А мавпа сприяє розвитку успіху в діловій сфері.

Оскільки стихія цієї дами земля, у неї багато талісманів рослин, у тому числі сосна, яка допомагає визначити істинні цілі в житті. Сприяє розвитку поваги до чужої думки верба, оскільки вона є символом лагідності.Поведінка в дружбі

Вона віддана, турботлива і глибоко емоційна зі своїми друзями. Почуття патріотизму переплітається з її здатністю відчувати себе вільно. Дуже ретельно ставиться до вибору друзів, але щоб заслужити її дружбу, потрібно дійсно багато чого зробити. Це людина, яка намагається приховати почуття від зовнішнього світу, тим самим уникаючи можливої болю.

В її соціальних контактах є близькість, іноді більше, ніж в її будинку, і вкрай важливо, щоб хтось торкався до її серця, щоб по-справжньому вважатися її іншому. Серед знайомих може опинитися людина, яка духовно набагато ближче такій дівчині, ніж навіть хтось з родичів.

Яка вона в любові?

Інтимні стосунки і шлюб викликають у цієї жінки бажання досягти неймовірних вершин. Це її двигун прогресу, якщо пара вдалася і немає в сім’ї конфліктів, інакше Діва перестає бути зосередженою. Вона цікава, обережна і не любить діяти поспіхом. Якщо була розчарована в коханні або травмована, то, найімовірніше, закриє своє серце для нових відносин. Щоб відчути себе по-справжньому щасливою, їй потрібен вірний і люблячий партнер.

Коли жінка Діва закохається, ймовірно, навіть злякається. Буде настільки соромливою, що ніколи не почне стосунки першої, оскільки вважає за краще, щоб партнер робив перший крок. Так дівчина відчуває себе привабливою і жіночною.

Деякі з представниць цього знака раціоналізують навколишні речі до такої міри, що можуть наблизитися до кого-небудь і навіть фліртувати, але довгострокових відносин з людиною не буде. Жінці потрібен більш сильний, впевнений у собі партнер.

Іноді дівчина навіть не знає про свою чуттєвій природі і сексуальності, а адже саме це і привертає увагу протилежної статі. Не можна відразу підкорювати Діву, буде потрібно багато часу, щоб вона змогла розслабитися з партнером. Ніколи не буде обговорювати свою статеве життя з іншими людьми. В інтимні відносини вступає зі зваженим рішенням, не покладаючись на емоції.

Дивіться також:  Чоловік Діва (27 фото): характеристика представника знака зодіаку, характер хлопця, які вони чоловіки, відгуки

Представниця цього знаку хороша господиня і навіть занадто прискіплива в дрібницях. Буде прибирати будинок, готувати обід, піклуватися про дітей, носити валізи і давати з легкістю поради, якщо не зупинити її. Але вона не повинна робити все сама, оскільки змушує партнера відчувати себе некомпетентним, дурним, нездатним піклуватися про сім’ю.

Дружині Діві можна довіряти на сто відсотків. Вона дуже розумна і правильна, щоб піддатися зраді. Її моральність і сором’язлива натура, не дозволять піти на це. Єдине, чого не можна довіряти, це її мовчання, оскільки коли вона вирішує не говорити, стає «небезпечної» у своїх рішеннях. Велику частину часу не потребує кому-небудь в житті, але часто йти на компроміс і жертвувати собою, щоб втриматися за партнера, якого полюбить.


Вона хоче, щоб хтось запросив її на побачення. На початку відносин буде насолоджуватися спокоєм. Не буде терпіти агресію або наполегливість у будь-якому прояві, принаймні, поки не закохається або не причепиться до партнера.

Вона турботлива, лагідна і віддана, здатна виправити все. Це жінка, яка хоче допомогти і взяти участь в житті свого партнера, щоб вони могли побудувати краще життя і бути щасливі разом. На жаль, може захопитися і уявити, що краще знає, що добре для інших людей.

Кар’єра і ставлення до грошей

Робота стоїть завжди на першому місці, дівчина старанно трудиться, присвячуючи себе будь-якій справі. Завжди добре справляється з документами і щоденними проблемами, які інші не хочуть брати на себе. Тим не менш мета її роботи не в тому, щоб потрапити в пастку з нескінченними нудними подробицями, а в тому, щоб звільнити і надихнути розум, змусити його досягти тих висот, яких вона заслуговує.

Їй потрібно надихаюче робоче місце, де можна рости, розвиватися і досягати закладеного потенціалу, незалежно від того, наскільки напружені завдання необхідно вирішити. Для підкорення нових висот у кар’єрі важливі своєчасні зміни, різноманітність. Тільки так Діва відчує не контрольовану потреба спробувати знайти щось більш цінне для себе.

Як начальник або керівник ця дама не відчуває себе невпевненою і виявляє найкращі якості особистості. Щоб домагатися успіху, вона повинна любити професію, яку обрала.

Нерідко можна прочитати, що Діва вміє поводитися з грошима, що вона відповідальна, надійна людина, у якого є запас на чорний день. Це твердження вірне для самотніх представників цього знака, котрі правильно організують свої власні ресурси і знають, які їх фінансові зобов’язання.

На жаль, це відношення до засобів швидко змінюється, коли Діва виходить заміж. Якщо відсутній контроль за банківськими рахунками, легко втрачає рахунок витраченим грошам. Загалом, вона не дуже добре розуміє їх цінність. Дозволить чоловікові виїхати навіть на інший кінець світу, щоб він міг заробляти для неї достатньо, а сама буде займатися будинком і повсякденною рутиною.

Сумісність

Любов жінки Діви – це поезія в русі. Це глибоко романтичний земний знак, який віддає своє серце назавжди.

Дивіться також:  Жінка Діва-Тигр (9 фото): характеристика дівчата, які народилися в рік Тигра, сумісність в любові з іншими знаками зодіаку

Діва, як правило, досить прискіплива, коли справа доходить до вибору коханця. Це може призвести до того, що дівчина залишиться самотньою. Іноді ці проникливі жінки заздалегідь уявляють собі сценарій для пошуку ідеальних відносин.

Численні відгуки вказують на те, що краща сумісність у Діви з Раком, Скорпіоном, Козерогом, Водолієм і Тельцем. У союзі з Раком обидва партнера знайдуть розуміння і повагу. Вони однаково відповідально ставляться до сімейних цінностей, любові і порядку.


По-справжньому щасливою ця представниця прекрасної статі відчує себе з Козерогом. Він повністю візьме на себе обов’язок піклуватися про фінансову сторону відносин, буде робити все, щоб не згасла пристрасть. Може зачарувати Діву харизматичний Телець, якому вдасться переконати дівчину в своїй ідеальності. Його лють буде погашена розважливістю такої дружини.

Складний Скорпіон манить своєю притягальною сексуальністю, його витівки анітрохи не виводять її з себе. У такій парі дівчині буде нескладно пристосуватися. Незважаючи на те що з Водолієм мало спільного, пара відчуває себе комфортно в обіймах один одного. Це злагоджена команда, яка легко згортає гори і домагається успіхів у будь-якій області.Що можна подарувати?

Коли справа доходить до таких подій, як дні народження та ювілеї, то не треба забувати важливі для Діви дати. Слід купити подарунок, який є корисним. Це може бути одяг з приємною написом, посуд. Якщо хочеться здивувати, то підійде власний вірш. Але не потрібно робити в ньому граматичних помилок.

У більшості жінок Дів є прихована любов до всіх видів мистецтва, дівчина вміє цінувати живопис або скульптуру. Це саме те, що необхідно вибрати на день народження, в крайньому випадку можна піднести квіти, але обов’язково заздалегідь дізнатися, які їй подобаються найбільше.

Дівчата цього знака втрачають сили, прагнучи до досконалості. Їм легко загрузнути в деталях. Здоров’я і благополуччя важливі для дівчини Діви, тому вони люблять подарунки, пов’язані з доглядом за тілом і здоров’ям. Подарункові сертифікати на масаж і акупунктура, а також маски для особи будуть дуже цінується нею.Книги, прикраси ручної роботи – відмінні подарунки для коханої Діви. Особливу увагу необхідно приділити подарунковій упаковці, оскільки дівчина не любить недбалість. Вона для неї огидна, власноручне оформлення стане кращим твором мистецтва для неї. Дівчата цього знака насолоджуються гарною вигадливою різьбою на дереві, вишивкою.

Не слід обтяжувати себе покупкою дурних подарунків або дешевих предметів для Діви, оскільки вона відразу викидає речі, які не подобаються.


Знамениті представники

Якщо говорити про людей, які володіють відмінною фотогенічність, то Діви належать саме до таких. Більшість з них володіє дивовижною красою. Серед відомих знаменитостей, народжених під цим знаком, можна виділити:

  • Рейчел Уелч;
  • Софі Лорен;
  • Лорін Беккол;
  • Росано Браччи.

Всі представниці прекрасної статі зробили божевільну публічну кар’єру і не раз з’являлися на обкладинках модних журналів.


Рейчел Уелч

Софі Лорен

Жінка Діва є ідеальним поєднанням розуму і краси. У неї є організаторські навички, які дама використовує з користю для себе. Це представниці прекрасної статі звикли робити, а не говорити.

Глибоко всередині прихована творча жилка, але їх натхнення зобов’язана бути відчутним, оскільки це – приземлений знак.

Про те, як зачарувати жінку Діву, дивіться у наступному відео.