Жінка Близнюки-Кінь (7 фото): характеристика і сумісність дівчата, народженої у вогняний рік, стосунки з дітьми

Хто така жінка Близнюки-Кінь, її сильні та слабкі риси характеру. Характеристика знака і сумісність дівчата з іншими представниками зодіакального кола. Ставлення до кар’єрі дівчини, народженої у вогняний рік. Як вона веде себе в сім’ї та в дружбі?

Дівчата Близнюки-Коні вміють швидко приймати рішення, їх рефлекси закладені з народження. Вони відмінно водять машину або навіть важку техніку. Часто подорожують, довгий час зберігають в пам’яті приємні спогади.

Основні характеристики: активна, уперта, промовиста.

Ці люди чарівні, приємні в спілкуванні, захоплені життям. Нерідко їх головною метою стає красиве життя – ось чому дівчина ніколи не втомиться прагнути до чогось нового, насолоджуватися кожною миттю. Як тільки з’явиться нудьга, будь то робота або відносини, дама зникне назавжди.

Насправді, вони досить уперті і наполягають на нав’язування свого способу життя. Якщо ви один або коханець цієї представниці слабкої статі, краще не допомагати їй у чому-небудь, поки не попросить. Може засмутитися, якщо не залишити її в спокої.


Для Коней-Близнюків життя – море задоволень. Вони люблять брати участь у будь-якої активної діяльності, яка стимулює і змушує відчувати себе добре.

Люблять сміятися, і будуть сміятися навіть над собою, якщо опиняться в незручній ситуації. Тому і з багатьох інших причин люди хочуть бути поруч з ними.

Якщо щось заважає подорожувати, дівчина знайде втіху в книгах і журналах, оскільки любить читати і дуже допитлива. Так вона уникає нудьги і розслабляється, не витрачаючи надто багато грошей. Іноді може здатися байдужої, але це не так.

Ці представниці прекрасної статі нікого не будуть слухати і віддають перевагу власним потребам, часто ігнорують бажання інших.

З деякими людьми жінка Кінь-Близнюки більш тверда і рішуча. Вона не найщасливіша людина в світі, тому їй потрібно більше боротися, щоб отримати те, чого хочеться.

Важливо зберегти внутрішній стрижень, виявити позитивні риси характеру, такі як щедрість, доброта і порядність.

Кар’єра

Прагнучи дізнатися більше нового, Кінь-Близнюки намагається частіше знайомитися з новими людьми. Ця жінка з успіхом може використовувати отримані знання для вирішення проблеми. Робота, де необхідно постійно повторювати одні і ті ж дії, не підходить для них.

Дивіться також:  Близнюки (33 фото): характеристика знака зодіаку, стихія і дати народження, цікаві факти про характер і щасливі числа

Це непогані актори, які зможуть реалізувати себе на театральній сцені. Робочу обстановку можуть зробити більш розрядженою.

Оскільки вони прямолінійні, можна по праву назвати їх засуджують і критикують. Але це непогано, що дама висловлює свою думку. Принаймні, будьте впевнені, що все, що вона каже — щира правда. Дівчина в будь-якому віці оцінює речі, ситуації і людей раціонально.

Ідеальна кар’єра для Коня-Близнюків: дизайн, музика, танці та образотворче мистецтво. Можуть бути великими коміками або трейдерами.

Оскільки їх цікавість до всього навколо, ці жінки рідко зациклюються на чомусь одному і завжди самовдосконалюються.


В любові

Щоб представниця цього знаку була турботливою і вірною в стосунках, їй потрібен партнер, який розуміє. Жінка ідеалізує свого партнера, тому буде шукати потрібну людину довго. Не потерпить сарказму в свою сторону. Щоб любити когось, у неї повинна бути вагома причина. Іншими словами, партнеру необхідно стати самим досконалістю, щоб зацікавити Кінь-Близнюків.

Якщо в сім’ї вона відчуває, що немає контролю над подіями, стає злою і жорсткою. Потрібно дозволяти дівчині керувати домашнім господарством, тоді вона буде задоволена.

Ідеальна сумісність: з Водолієм-Тигром або Собакою, Овном-Бараном, Вагами-Бараном і Овном-Тигром.

Особливості характеру жінки, народженої під знаком Близнюки, дивіться далі.