Зачіска для мами нареченої або нареченого (55 фото): укладання на весілля сина або дочки. Як зробити весільні образи на короткі або довгі волосся?

Зачіска для мами нареченої або нареченого важлива не менше, ніж для самої нареченої. Які існують популярні укладання на весілля сина чи доньки? Якою не повинна бути материнська зачіска? Чи дозволяється використання аксесуарів для волосся?

В принципі, якихось особливих вимог до материнських зачісок не існує, і укладка для мами нареченої може нітрохи не відрізнятися від зачіски матері нареченого. Більш того, для обох жінок є кілька загальних рекомендацій.

  • Варто уникати складних високих багатоступеневих конструкцій, так улюблених попередніми поколіннями. Вони вже давно вийшли з моди, до того ж їх спорудження займає надто багато часу. Такі зачіски зовсім непрактичні. Взагалі, якщо є бажання з’явитися на святі з високою зачіскою, то слід віддавати перевагу лаконічним і простим укладок.

  • Укладання повинна супроводжуватися мінімальною кількістю аксесуарів, а то й взагалі без них. Все ж будь-яка мама повинна асоціюватися з мудрістю, гармонійністю і простотою, а надлишок шпильок з камінчиками і шпильок навряд чи підходить під це визначення. Один акуратний аксесуар, який органічно вписується в цілісний образ, доречний, але ось надлишку предметів на голові слід уникати. – – Слід вибирати максимально прості зачіски. Різноманітні плетіння і начоси краще залишити нареченій – їй належить блищати в цей день, так і зрілий вік краще поєднується з базовими укладками. Крім того, якщо у нареченої завите природні локони, а її мати вибирає ускладнену конструкцію, це виглядає як мінімум дивно. Слід пам’ятати, що прості укладання роблять обличчя м’якше і молодше.На весілля сина

Якщо у матері нареченого коротке волосся, то доречно зробити природні локони або кучері. Така обробка освіжає зачіску, але не робить її надмірною. Якісна фіксація дозволить не переживати про свій зовнішній вигляд протягом усього торжества. Особливою популярністю сьогодні користуються голлівудські локони. Вони повинні бути трохи асиметричними і максимально природними, немов утвореними самим по собі. Для створення голлівудських локонів потрібні бігуді або плойка діаметром, що перевищує чотири сантиметри.

Щоб локони не заважали, їх можна закріпити з однією з сторін або ззаду за допомогою шпильок. У літній час ця зачіска, оголяющая шию, буде дуже до речі. На дуже короткі волосся, як правило, робиться високий стайлінг за допомогою воску або мусу. Волосся начісуються від скронь до верхівки і відразу ж фіксуються стійким засобом. Іншим рішенням для практично чоловічої стрижки є гладка зачіска – волосся просто зачесываются тому і закріплюються воском або гелем.

Дивіться також:  Зачіска з хвостом на весілля (фото 51): робимо весільний високий або низький хвіст східний

Волосся середньої довжини дають набагато більший простір для фантазії, тому укладання повинна вибиратися в залежності від сукні, форми обличчя і тематики весілля. Приміром, дуже елегантно виглядає французька черепашка, робить об’ємними навіть тонкі волосся. Для цього їх потрібно зібрати на потилиці, закрутити у витончений завиток і зафіксувати за допомогою невидимок і шпильок. Для того щоб зробити образ менш формальним, можна випустити у особи пару зв’язків і закрутити їх в локони.
На торжество дочки

Як вже було сказано, весільні зачіски для мам можуть бути однаковими, тому можна зробити будь-яку з вищенаведених укладок. Жінки зі здоровими довгим волоссям можуть залишити їх розпущеним, гладко випрямленими або закрученими в локони, зібрати в пучок, зробити високий хвіст або подібність коси. На кучерявих мам буде добре виглядати така зачіска, як грецька коса, що припускає плетіння кількох вільних кісок. Кілька пасом можна залишити вільними.

Стилі і варіації

Класичний стиль зачісок для мам найчастіше має локони, які можна завивати як на короткі волосся, так і на довгі. Варіацією такої укладки є частково розпущене локони. Для цього спершу все волосся обробляються плойкою або ж накручуються на бігуді, після чого їх верхня частина фіксується на потилиці невидимками або ж красивою шпилькою. Крім того, хорошою ідеєю буде начісування на маківці. Іноді частина волосся укладається в вільну косу, а решта закручується локонами – така зачіска виглядає дуже природно. Безумовно, можна просто завити волосся і прикрасити їх одним аксесуаром або ж залишити без всяких доповнень та трансформацій.

Завжди популярна така вечірня зачіска, як пучок. Однак її виконання можливе тільки на волоссі, хоча б доходять до плечей. Найпростіше зробити низький об’ємний пучок і випустити пару локонів. Також до варіацій цієї зачіски відноситься і черепашка.

Є ще така незвичайна зачіска, як кучерявий пучок. Для її створення волосся спершу накручуються на плойку або бігуді, а потім збираються на потилиці. Дана укладання дозволяє тонким волоссю виглядати набагато гущавині, що, звичайно ж, радує їх власниць.Створення низького пучка починається з ретельного розчісування волосся і їх завивки на плойку з великим діаметром. Слідом локони збиваються і збираються в низький хвіст, який потрібно буде начесать. За допомогою рук формується пучок, який фіксується шпильками і невидимками. Для забезпечення довготривалості краще побризкати зачіску лаком. Кучерявий пучок починається з хвоста в обраному місці, а вже після цього відбувається завивка волосся.

Дивіться також:  Весільні зачіски на середні волосся без фати (45 фото): ідеї для зачіски нареченої

Потім кожна прядка начісується і обробляється лаком. Нарешті, за допомогою пальців формується пучок, який закріплюється шпильками. Гладкий найбільше підходить для старших жінок, тому така зачіска буде доречною не тільки для матері, але і бабусь. Волосся зачесываются тому, намазуються гелем для укладання і збираються в гладкий хвіст без заломів. Знову ж таки, використовуючи руки, потрібно сформувати пучок і зафіксувати його невидимками. Останнім етапом є збризкування лаком.Стильно і свіжо на матері нареченого або нареченої буде виглядати стрижка каре, що не вимагає ніяких додаткових укладок. Вона може бути асиметричної або прямий, з якими проборами і зачесами, з чубком або локонами – дорослій жінці підходить будь-який різновид. З’явитися жінка може і з високим або низьким хвостом: распрямленным або завитым в локони. Добре виглядають і модні коси. Наприклад, вільна коса «Равлик» додасть жінці італійський флер і елегантно продемонструє плечі і шию. «Риб’ячий хвіст», прикрашений кількома декоративними елементами, дозволить створити образ, доречний для бохо-церемонії або урочистості в стилі рустик.

Досить популярна зачіска в грецькому стилі потребує використання декоративного обідка або стрічки для накручування прядок. Волосся поділяються на прямий проділ, після чого на них надівається обідок. На рівні скронь з правого і з лівого боків береться по одній пасма, які потім заправляються за стрічку. Слідом з кожної сторони береться за однією прядки, і вони аналогічним чином закріплюються. З потиличної зоною можна зробити або ж спершу заплести залишилися пасма в легку косу, а потім вже закріпити її.
Мами обов’язково оцінять ідею прибрати волосся у високу зачіску, наприклад, черепашку, бабетту, начісування. Для створення такої укладки обов’язково знадобиться гребінець з густими зубцями, фен з плоскою насадкою і фіксуючі засоби.Макіяж та аксесуари

Використання діадем мамами молодят можливо тільки в тому випадку, коли наречена не збирається робити те ж саме. Якщо вибір все ж робиться на користь даного аксесуара, то слід звертати увагу на тоненьку і витончену діадему без великих каменів. У тому випадку, коли у мами волосся залишаються розпущеним, цим прикрасою можна акуратно зібрати їх на потилиці. Якщо ж обраний пучок, то діадема повинна буде оперізувати його.

Дивіться також:  Весільна зачіска пучок (86 фото): низька, висока або середня укладання на довгі і короткі волосся

Ще одним часто використовуваним аксесуаром є обідок. Він так само, як і діадема, опоясує пучок або вузол, але також добре виглядає з деякими видами хвостів і навіть кос. Крім того, на обідок можна красиво загорнути локони або ж з його допомогою задати напрямок загальної маси волосся. Нарешті, даний аксесуар допомагає приборкати чубок. Не можна забувати і про квіткові композиції на волоссі, але вибираючи такі прикраси, важливо не забувати про парі правил. По-перше, деякі види квітів у надлишкових кількостях на дамах зрілого віку виглядають просто безглуздо. По-друге, краще попередньо обробляти бутони воском, щоб продовжити можливість використання аксесуара до цілого вечора.В принципі, квіти підходять практично для будь-якої зачіски, приміром, їх можна вплести в косу або сформувати з них обідок. Тому вибір повинен ґрунтуватися на цілісному образі матері молодят. Однак, знову ж таки, потрібно з’ясувати у нареченої, чи не збирається вона робити подібну зачіску.


Гарні образи

Якщо мама збирається з’явитися на весіллі в елегантному костюмі, то доречним буде прибрати волосся в нетугий пучок на потилиці. При створенні цієї зачіски не можна забувати про начісування на маківці, випущену кілька прядок і акуратно покладену чубок. Найпростіше, звичайно, матері буде зробити прямий або інший проділ, розпустити волосся і завити легкі волосся. Однак ця укладання можлива тільки у випадку здорового і доглянутого волосся. Шалено елегантно виглядає зачесана назад коротка зачіска зі злегка подвіти волоссям і додатковим обсягом. Трохи «збиті» та прибрані назад волосся взагалі користуються популярністю у гостей старшого віку. Оживити таку поширену укладання завжди зможе косий проділ.
Як зробити зачіску і макіяж мамі нареченої, дивіться у відео нижче.