Японський масаж обличчя (27 фото): як стати на 10 років молодше за допомогою Шиацу і Кобідо, як робити гімнастику, відгуки косметологів про процедуру

Японський масаж обличчя розкриває секрети, як стати на 10 років молодше за допомогою методик Шиацу і Кобідо. Як правильно потрібно робити гімнастику особи і домогтися усунення зморшок?

Точно невідомо, коли саме з’явився японський масаж обличчя. Ще в давні часи жінки з імператорських родин вдавалися до подібних процедур для того, щоб забезпечити собі привабливість і омолодитися. Незважаючи на величезну перевагу подібного масажу, східні фахівці постійно вдосконалювали свої навички та техніки. Стиліст Юкуко Танака у 2007 році випустила книгу «Масаж обличчя». Вона не тільки була розпродана величезним тиражем, але і була позитивно зустрінута критиками.

Одним з найбільш популярних і затребуваних видів японського масажу обличчя є Шиацу. Його засновник Токуиро Намикоши розробив техніку, суть якої полягає в натисканні пальцем на біологічно активні королівські точки. Особливість подібної методики полягає у широкомасштабному впливові на організм людини. Правильний масаж призводить до того, що внутрішня енергія людини активізується, завдяки чому поліпшується загальний стан організму і самопочуття.

Серед основних переваг Шиацу можна виділити наступні:

 • зменшення хронічних болів;
 • загальне поліпшення стану шкіри обличчя;
 • усунення кіл під очима, мімічних складок;
 • зменшення носогубних складок і підтяжка обличчя.

Крім того, подібний вплив на біологічно активні точки призводить до нормалізації нервової системи, робить позитивний вплив на нервові закінчення і стимулює безпроблемне функціонування органів і всього організму в цілому. Якщо проводити японський скульптурний масаж обличчя вранці, то це дозволить отримати заряд сил та енергії на весь робочий день.

Ще одним різновидом японського масажу обличчя є Асахі. Методика користується величезним попитом не тільки завдяки своїй ефективності, але й безпеки. Серед відмітних переваг можна відзначити наступні.

 • Поліпшення настрою. Останні дослідження показують, що дана масажна методика не тільки надає позитивний вплив на настрій, але і в значній мірі допомагає знизити стрес.
 • Не допускає появи зморшок. Постійна напруга на роботі і стрес призводять до того, що на обличчі дівчини виникають зморшки і пігментні плями. Всього 10 хвилин такого масажу дозволять захистити себе від передчасного старіння.

 • Підвищує лимфоток. Лімфоцити є однією з найбільш важливих частинок імунної системи, що відповідають за вироблення антитіл, що борються з інфекціями і шкідливими бактеріями. За допомогою подібного впливу відбувається поліпшення лімфотоку, що робить позитивний вплив на весь організм.
 • Покращення ефективності косметики і засобів по догляду за шкірою. Дуже часто до подібного масажу вдаються перед тим, як почати косметологічні процедури. Завдяки цьому вдається досягти вражаючих результатів.
 • Забезпечення молодості шкіри обличчя. Масування особи дає можливість поліпшити кровообіг і забезпечити тим самим клітини всіма необхідними поживними речовинами. В результаті шкіра на обличчі стає більш рухомий і еластичною.

Наступною різновидом є методика Кобідо, суть якої полягає у забезпеченні жінкам традиційного образу краси. Спочатку ця методика розроблялася для гейш, а для її основи була використана техніка стародавнього масажу особи. Особливість цієї методики полягає в тому, що вона прискорює відновлення епітелію і повністю розслаблює лицьові м’язи. Такого результату вдалося досягти завдяки унікальним технікам масажу, які поєднують в собі легку гімнастику і погладжування.

   Суть подібної процедури полягає в тому, щоб впливати на лінії, які взаємодіють з деякими органами і системами організму. При Кобідо досить висока увагу слід приділяти лініях, що відповідає за роботу товстого кишечника і сечовидільної системи, що сприяє очищенню організму і додатково стимулює травлення.

   Робота над цими областями дозволяє отримати чудовий ефект: тон обличчя стає більш природним, а самопочуття поліпшується. Крім того, Кобідо передбачає надання впливу на точки, що відповідають за функціонування селезінки і шлунку. Саме тому лімфодренажний масаж популярний в Японії, так само, як гімнастика особи.

   Свідчення

   Японський масаж може виконуватися не для кожної людини. Враховуючи той факт, що він володіє виключно точковим впливом, слід розуміти, в яких саме випадках подібні процедури будуть найбільш ефективні. Серед основних показань для такого масажу обличчя можна виділити наступні.

   • При расплывшихся рисах обличчя, коли зовнішність псується за наявності подвійного підборіддя або звисаючих складок.
   Дивіться також:  Косметичний масаж обличчя (26 фото): техніка проведення курсу для шиї та зони декольте, вибираємо косметику


   • Якщо щодня з ранку на обличчі з’являються набряки або подібні проблеми. Це свідчить про те, що погано працює лімфатична система. Основна перевага японського масажу в такому випадку полягає в тому, що він призводить до відходу рідини, що нормалізує систему.
   • При наявності зморшок, незалежно від їх походження: мімічні або вікові.

   Крім того, японський масаж обличчя вкрай ефективний у випадках, коли особа відрізняється болючим відтінком, жовтизною і сірістю. Якщо вірити відгукам, завдяки даному виду масажу можна виглядати як мінімум на 10 років молодше, якщо виконувати все по правильній техніці. Стан шкіри нормалізується на очах, а брилі підтягуються.

   Кому робити не можна?

   Незважаючи на те, що японський масаж являє собою безпечну процедуру, є певні протипоказання, при наявності яких не рекомендується вдаватися до подібного впливу на шкіру обличчя. Серед них можна виділити наступні:

   • проблеми в роботі лімфатичної системи;
   • наявність вугрів або будь-яких висипів на шкірі обличчя;
   • купероз і ГРВІ;
   • занадто чутлива шкіра;
   • синдром регулярної втоми.

   Слід брати до уваги той факт, що японський масаж обличчя надає сильний вплив на лімфатичну систему організму. Саме тому він може стати причиною швидкого прогресування зазначених вище хвороб і недуг.

    Щоб не погіршити стан організму, необхідно чітко слідувати рекомендаціям і відмовитися від процедур при наявності хоча б одного протипоказання. Якщо ж зі здоров’ям ніяких проблем не спостерігається, то можна починати вивчення технології та її використання.


    Виконання

    Японський масаж обличчя являє собою досить ефективний метод омолодження шкіри. Техніки відрізняються в залежності від віку, для якого призначені. Для 40 років та 60 років методики натискання і впливу будуть різними, тому дана обставина обов’язково необхідно враховувати. Приміром, якщо дамі 45 років, то більше 3 сеансів на тиждень робити не можна, а ось більш молодим жінкам дозволяється і 6 сеансів при відсутності будь-яких протипоказань.

    Правила

    Щоб вплив було максимально ефективним та результативним, необхідно дотримуватись основних правил проведення японського масажу особи, серед яких можна виділити наступні.

    • Під час проведення масажу шкіра обличчя повинна бути повністю сухий. Якщо вона хоча б трохи волога, то потрібно в обов’язковому порядку витерти обличчя за допомогою сухої серветки.

    • Будь-який вплив на шкіру і натискання повинно проводитися на повністю чистій шкірі. Саме тому перед початком масажу слід умити обличчя, прибрати залишки косметики при допомогою спеціальних косметичних засобів.
    • Потрібно правильно визначити, де саме знаходяться лімфатичні вузли і судини, щоб правильно чинити на них вплив. Це головна умова ефективності й одержання гарного результату.
    • Максимального ефекту можна отримати завдяки використанню спеціального крему.

    • В якості масажного крему допускається застосування виключно натуральних засобів, серед яких почесне місце займає оливкова олія і вівсяне молоко.
    • Проводити масаж потрібно виключно вказівним і середнім пальцем.

    Вкрай важливо перед початком японського масажу прочистити пори за допомогою скрабів. Косметологи радять проробляти подібну процедури кілька разів на тиждень, завдяки чому шкіра буде чистою і звільненої від відмерлих клітин. Пильну увагу також слід приділяти силі тиску на певні точки. Вона повинна бути істотною, але при цьому не приносити хворобливі відчуття. У місцях, де розташовані лімфатичні вузли, сила натиску повинна зменшуватися. Якщо у людини худе обличчя, то масаж потрібно проводити по особливій техніці, яка передбачає повну опрацювання верхньої частини обличчя.

    Техніка

    Японський масаж включає в себе 11 вправ. Щоб кожне з них було максимально ефективним, необхідно чітко дотримуватися цих рекомендацій.

    • Масаж особи відповідно до порад японських майстрів в обов’язковому порядку повинен починатися з області чола. Для цього слід добре притиснути до чола вказівний і середній пальці і не забувати при цьому тримати руки в горизонтальному напрямку. Через три секунди потрібно відвести пальці до скроневої області і продовжити масажувати там.
    • Зміцнення області очей. Торкаємося подушечками середніх пальців до шкіри, після чого відводимо їх до внутрішніх кутах очей. Натискати треба якомога акуратніше, так як при прикладанні занадто великих зусиль можна нашкодити зору і розташованим біля очей судинах. В кінці цього етапу також потрібно відвести пальці до скроневої області, а звідти слід просуватися до лімфатичної точці. Вона знаходиться у козелка вуха і натискання на неї буде завершальним рухом у цьому процесі.
    Дивіться також:  Скульптурний масаж особи (34 фото): як зробити скульптурирующую процедуру самостійно, відгуки

    • Зміцнення області рота і підборіддя. Приклавши невелике зусилля, притискаємо два пальці до шкіри в ямці підборіддя. Через кілька секунд пальці потрібно з’єднати в ямці підборіддя, злегка натискаючи на шкіру і швидко прибрати.
    • Корекція носогубних складок. Переміщати пальці до западин у крил носа потрібно акуратно. При цьому слід робити рухи, що нагадують малювання вісімки. Завершальний прийом тут також виконується у козелків вуха.

    • Остеопатическое вправа для щік, яке стартує з області підборіддя. Пальцями слід обводити область куточків губ, натискаючи при цьому досить сильно. Певний дискомфорт можливий, але ось больових відчуттів бути не повинно.
    • Виконання вправи зигзаг, яке покликане підняти щоки. Одна щока повинна фіксуватися за допомогою долоні, а ось на другу чиниться тиск декількома пальцями. Починати слід з місця, де розташована жувальна м’яз і переміщатися звідти вгору по діагоналі.

    • Зміцнення щік. Цей прийом вважається одним з найбільш результативних, так як дозволяє позбутися від носогубних складок. Вказівний і середній палець кладуть на скуловые кістки, після чого відводяться до козелків вух. Техніку можна проробляти кілька разів в день.
    • Остеопатическое вправа для ліфтингу. Руки повинні з’єднуватися перед собою, а долоні розкриваються на 90 градусів. Слід якомога сильніше натиснути на підборіддя, а потім рухатися вгору до вушної раковини.

    • Коригування овалу обличчя. Для виконання цього прийому слід покласти підборіддя на підставу долоні, щоб пальці прямували у вушну бік. Необхідно переконатися в тому, що підборіддя захоплений повністю. Іноді бувають випадки, коли людина захоплює тільки щелепну кістку, що вкрай неправильно і не призведе ні до якого результату.
    • Усунення другого підборіддя. Для цього долоні складаються перед особою, а великі пальці прямують у бік шиї. При відкритті долонь утворюється ромб, а вказівні пальці притискаються до лиця. Масаж проводиться під підборіддя за допомогою великих пальців.
    • Розгладження лоба. Ця техніка передбачає, що пальці розгладжують чоло від скроні до скроні, після чого виробляються горизонтальні рухи.

    Слід зазначити, що кожну вправу необхідно повторити кілька разів. Тут все залежить від індивідуальних особливостей організму та проблеми, яку потрібно усунути. Якщо вона серйозна, то кількість повторень і сеансів буде великим. Однак, навіть якщо зробити кожну вправу всього по разу, то результат в будь-якому випадку буде значним.

    Ускладнення

    Японський масаж обличчя, як і будь-який інший, може стати причиною цілого ряду небажаних проблем. Щоб захистити себе від їх прояви, необхідно чітко слідувати рекомендаціям і правилам проведення масажу, а також переконатися у відсутності будь-яких протипоказань. Однією з найбільш часто зустрічаються проблем є різноманітні висипання на шкірі. Якщо вони є до проведення процедури, то вона протипоказана, інакше можна отримати в результаті повністю обсыпанное особа.

    Якщо ж до проведення масажних процедур обличчя було чисте, а ось після них почали з’являтися невеликі висипання, то це цілком нормально. Справа в тому, що подібний вплив на організм сприяє прискоренню обміну речовини. Відмовлятися від японського масажу не потрібно, але можна використовувати при цьому різні протизапальні препарати. При сильному висипанні всі маніпуляції необхідно відразу ж припинити і розібратися в причині подібних проблем. Не виключено, що висипання викликані неправильно вибраним кремом або олією.

    Жінки також часто скаржаться на набряки з ранку. Єдина причина такого ефекту – масаж перед сном. Це дуже неправильний підхід, який в обов’язковому порядку призведе до одутлість особи. Найкращим часом для проведення подібного впливу на шкіру є ранок. Ще однією досить серйозною проблемою є купероз, який може з’явитися при проведенні активного масажу.

    Дивіться також:  Медовий масаж обличчя (29 фото): як правильно робити в домашніх умовах, техніка виконання, відгуки

    Наявність куперозу є строгим протипоказанням для японського масажу обличчя. Якщо є невеликі прояви даної патології, то можна робити масаж з мінімальним тиском і не чіпати місця, де присутній великий ризик прояви судинної сітки. В ролі основного поживного засоби краще всього підійде спеціальний крем від куперозу.

    Жінкам, які відрізняються запалими щоками, краще всього відмовитися від такого масажу, так як він може стати причиною схуднення особи і западання щік. В результаті дама стане візуально виглядати старше, ніж насправді.

    Ефективність

    Якщо професійно і грамотно виконувати японський масаж обличчя, то його результати будуть помітні не тільки візуально. Пацієнт відразу ж відчує, як організм повною мірою змінюється після східних маніпуляцій. Тіло людини пробуджується, вбирає в себе величезну кількість енергії і сил. Що стосується шкіри обличчя, то через деякий час можна з упевненістю чекати результатів. Ефективність японського масажу обличчя не викликає сумнівів.

    • Кров циркулює набагато швидше по капілярах, завдяки чому метаболізм на клітинному рівні здійснюється набагато краще. Саме тому клітини отримують більшу кількість кисню і поживних речовин. Крім того, це робить прямий вплив на рівень еластину, який виробиться набагато швидше, що сприяє набуттю більш пружною і еластичною шкіри.
    • Зміцнення м’язової тканини, завдяки чому усуваються шкірні провисання, а також опущення повік.
    • Позбавлення від набряків, які вважаються найбільшою проблемою обличчя жінок у віці.
    • Більш ефективна робота капілярів, в результаті якої на обличчі зникають різні почервоніння або вугри. Дуже часто на обличчі пані можна бачити шкірні проблеми, причиною яких є близьке розташування судин на шкірі. Японський масаж дає можливість вирішити подібні проблеми.
    • Контури обличчя стають більш чіткими і зникає ефект обвислій шкіри.
    • За умови використання правильної техніки масаж обличчя сприяє розслабленню і зняття напруги.
    • М’язи обличчя не тільки стають підтягнутими, але і отримують здатність протистояти зовнішнім факторам і подразників, завдяки чому шкіра більш тривалий час зберігає свій привабливий зовнішній вигляд.

    Ефективність японського масажу особи полягає також у тому, що кількість мімічних зморшок в значній мірі зменшується, що дозволяє дамам посміхатися і не турбуватися про те, що посмішка стане причиною появи ще декількох складок. Окремої уваги заслуговує користь від Шиацу, яка виглядає наступним чином.

    • Істотне поліпшення лімфообігу, що сприяє набуттю чистою і м’якою шкіри обличчя.
    • Омолоджуючий ефект – шкіра набуває більш щільний і пружний вигляд, а кількість зморшок і їх глибина істотно зменшуються.
    • Поліпшення настрою. В процесі Шиацу організм починає посилено виробляти гормони щастя. Саме тому після проведення процедури ви відчуваєте себе невимушено і розслаблено.
    • Коригування форми особи. Не вдаючись до послуг пластичного хірурга, ви зможете зробити своє обличчя більш витонченим, а також вираженим. В результаті вилиці змінюють свою форму, а щоки і друге підборіддя поступово зникають.
    • Позбавлення від мішків під очима завдяки більш швидкому лимфообращению.
    • Висновок токсинів, які протягом тривалого часу можуть накопичуватися епідермісом, що стає причиною передчасного старіння. Розгін лімфи і крові при проведенні процедури дає можливість швидше вивести токсини з організму.

    Таким чином, японський масаж обличчя вважається одним з найбільш ефективних і результативних. Вже багато століть він дозволяє жінкам позбавлятися від безлічі проблем, включаючи мімічні зморшки і вугровий висип. При правильному підході контурний точковий масаж вдома або в салоні стане ідеальним способом омолодити обличчя, надати йому більшої привабливості і природності, а також позбутися від цілого ряду проблем.

    Про те, як робити японський масаж обличчя, дивіться у наступному відео.