Який знак зодіаку підходить Леву? 21 фото З ким сумісні жінки і які дівчата подобаються чоловікам, ідеальна пара для Лева

Багатьох цікавить, який знак зодіаку підходить Леву. З ким сумісні жінки «Левиці» і які дівчата подобаються таким чоловікам? З представниками яких знаків у них є шанс створити міцні сімейні відносини?

Леви схильні командувати, тому вони дуже часто стають лідерами, керівниками. Для представників такого знака зодіаку важлива думка інших, хоч вони і здаються зарозумілими. Цим людям дуже приємно, коли їх високо оцінюють. Левам дуже подобається лестощі. Представники цього знака вважають, що її не може бути занадто багато.

Леви дуже люблять бути в центрі уваги, багато спілкуватися.

Людям, які прагнуть встановити з ними близькі стосунки, слід це враховувати. Леви практично ніколи не стають «домашніми котами». Це яскраві, горді, ефектні особистості, які люблять і вміють справляти враження на оточуючих.

Жінки

Жінки Леви приваблюють чоловіків упевненістю в собі, величністю. Ці дами чарівні, красиві. «Левиця» сповнена почуттям власної гідності навіть у тому випадку, якщо на соціальній драбині вона стоїть не дуже високо. Однак непримітні ролі таких дам влаштовують рідко. Вони прагнуть привертати захоплені погляди, виділятися в натовпі.

«Левиця» нерідко прагне лідирувати в любовних відносинах. Вона має дуже сильну волю і відрізняється активністю, в деяких випадках навіть напористістю. Такі дівчата не люблять півтонів, недомовленості у відносинах. Їм потрібно все або нічого. Характер жінки Лева дуже сильний, але виглядає вона при цьому жіночно і навіть шикарно, розкішно.

«Леви» не відрізняються сором’язливістю, боязкістю, зазвичай вони не стримують свої бажання. Таким жінкам потрібно постійно чути компліменти. Ці представниці прекрасної статі цінують увагу, дорогі подарунки.


Чоловіки

Такі чоловіки відрізняються імпульсивністю, пристрасністю, в стосунках вони відіграють провідну роль. Леви впевнені в собі, сильні, вони мають чарівністю, неповторним шармом. Такі чоловіки дуже приваблюють представниць прекрасної статі. Дама представника цього знака зодіаку завжди відчуває себе захищено, спокійно.

Зазвичай Леви одразу виділяються серед інших чоловіків. Такі представники сильної статі часто ведуть себе подібно королівським особам: вони є самим втіленням впевненості. Ці чоловіки не люблять самотність, без любові вони починають сумувати.

Леви люблять підкорювати жінок. Однак такий чоловік все ж шукає другу половинку, після зустрічі з якої зробить її своєю королевою і буде зберігати їй вірність. Покохавши по-справжньому, Лев здатний зробити для своєї обраниці дуже багато. Про силу почуттів представника такого знака зодіаку, можна судити по проявів ніжності.

Якщо їх дуже мало або немає зовсім, якщо у відносинах Лев веде себе досить жорстко, це означає, що він не відноситься до відносин серйозно.


Який партнер потрібен?

Щоб довго бути з представником такого знака зодіаку, підігрівати його інтерес, потрібно постійно спокушати, дивувати, змінювати образи. Не слід скупитися на лестощі і компліменти. Серце Лева буде растоплено завдяки похвалу. В інтимному житті не слід намагатися чогось вчити представника такого знака зодіаку: це зачепить його самолюбство.

У серйозних відносинах з Левом слід максимально терпимо відноситися до його негативних якостей і помилок. У любові такі люди практично завжди лідирують, і їх партнерам доводиться миритися з таким положенням справ. Однак це зовсім не означає, що супутника або супутниці Лева не слід проявляти характер. Така людина недовго пробуде зі слабким і нецікавим партнером: пам’ятайте про те, що його потрібно постійно зацікавлювати.

Сумісність

У Лева непростий характер, тому з ним сумісні далеко не всі знаки зодіаку. Проте все ж можна виділити варіанти, які є практично ідеальними. Розглянемо сумісність Львів з усіма знаками.

Дивіться також:  Лев і Терези (24 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя, опис знаків зодіаку

Овен

І Овен і Лев люблять лідирувати. Такі люди є дуже енергійними, харизматичними. Зазвичай вони добре знаходять один з одним спільну мову, більш того, між ними часто проскакує та сама «іскра», причому ще під час першої зустрічі.

Лев і Овен – вогненні знаки, тому їх представники зазвичай дуже горді. Проблеми можуть виникнути саме з-за цього. Жінки стихії Вогню зазвичай більш спокійні, але і вони часто підвищують голос і вступають у бурхливі суперечки. Щоб стосунки не зіпсувалися, обидва партнера повинні дуже сильно один одного поважати.

Такі люди відрізняються амбітністю, але при цьому і Овен і Лев дуже часто витрачають всі свої сили не на найважливіші, а на другорядні справи. Якщо Лев стане в парі стратегом, буде проявляти дипломатичність і гнучкість, енергія Овна почне спрямовуватися в правильне русло. Така пара доб’ється великих успіхів в соціальному житті. Зазвичай Овен і Лев чудово мотивують один одного на підвищення свого добробуту.

Такі пари часто розпадаються під час «притирання», коли вщухають бурхливі пристрасті і захоплення одне одним після цукерково-букетного періоду. Якщо партнери подолають цей рубіж, у них буде дуже багато шансів створити міцний союз.

Для цього Леву та Барана потрібно також знайти свої сфери для самовираження: для щастя цим сильним людям недостатньо лише любовних і сімейних відносин.

Телець

Ініціатором цих відносин зазвичай виступає представник вогняного знаку. Лев здатний знайти підхід до Тельцю навіть у тому випадку, якщо останній є дуже замкненим. Такі відносини зазвичай орієнтовані на конкретні результати: діти, гроші, спільний будинок і так далі. Цим партнерам по дорозі, поки у них є подібні цілі. При бажанні вони можуть домогтися багато чого (навіть незважаючи на конфліктність Бика і Лева).

У шлюбі можуть виникнути деякі складності. Представник вогняного знаку є волелюбним, а Тілець в деяких випадках занадто сильно його контролює. Це може почати дратувати партнера. Щоб уникнути проблем, Лев повинен навчитися стримувати свою волелюбність, а Телець – свою пристрасть до контролю. Якщо обидва партнери підуть на компроміси, шлюб може вийти цілком вдалим.

Близнюки

Лев і Близнюки – легкі на підйом авантюристи. Ці партнери дуже добре один одного розуміють. Їх цілі в житті дуже схожі, і ним легко і приємно домагатися їх разом. Представникам вогняного знаку дуже подобається інтелектуальність Близнюків, а також те, що вони завжди пропонують безліч цікавих ідей.

Після знайомства, першої «іскри» партнери можуть один іншому пересититися: кожен з них захоче змінити обстановку на більш звичну. Це нормально, однак тут важливо зловити момент, щоб не віддалитися один від одного занадто сильно. Через деякий час Лев і Близнюкам починає один одного не вистачати. Якщо вони перестануть спілкуватися після згасання «іскри», то можуть потім сильно про це пошкодувати.

Коли ці партнери зблизяться знову, їх відносини стануть більш глибокими. Тепер їх будуть зв’язувати не тільки інтелектуальні бесіди і пристрасть, але й спільні справи, конкретні плани. Шлюб між представниками цих знаків зодіаку також може вийти дуже вдалим.

Рак

Відносини між Раком і Левом можна описати як «кращий ворог і найкращий друг». «Кращим ворогом» є Рак: зазвичай він заздрить Леву, його успіхам і харизмі, а тому і не перестає до нього тягнутися. Обидва представники таких знаків зодіаку люблять мріяти, вони схильні до романтики. Це і спричиняє таких людей один до одного на першому етапі. Однак потім починаються проблеми.

Дивіться також:  Сумісність Риб і Львів (15 фото): чоловік і жінка в любовних відносинах, поведінка представників знаків зодіаку в шлюбі і кохання

Раки схильні до образ, самопізнання. Леви відрізняються вибуховим характером. Представника вогняного знаку буде дратувати постійна меланхолія партнера. Рак ж буде вважати, що йому приділяють надто мало уваги.

Зазвичай в таких парах дуже багато конфліктів, і з часом їх стає тільки більше.

Лев

Ці відносини будуть незрілими. Кожен партнер почне вважати лідером саме себе. Обидва Лева є пробивними, діяльними, але при цьому вони ще й відрізняються безпечністю, невмінням терпіти і чекати. Зазвичай вони погано вміють поводитися з грошима, що може призвести до повного фінансового краху в сім’ї (якщо справа дійде до її створення).

Спочатку Лев може дуже сильно захопитися своїм «відображенням», потім його все почне дратувати. У цьому немає нічого дивного, адже мінуси одного партнера дуже добре знайомі іншому: він сам усе життя змушений з ними боротися. Такі відносини хороші в юності. У них багато вогню, пристрасті, практично ніколи не виникає нудьга. Шлюб між двома Левами полягає дуже рідко, однак варто відзначити, що вони дуже добре сумісні в дружніх та ділових стосунках.

Діва

Зазвичай Лев заздрить Діві, що дуже дивно: представники цього земного знака зазвичай прості і позбавлені шику. Однак у них є чесність, і в цьому вони виграють у Львів, які зазвичай досить лицемірні з іншими людьми. Це лицемірство допомагає їм отримати якусь вигоду, але чесність Дів у багатьох випадках виявляється більш ефективною. Діва може відпускати на адресу Лева уїдливі зауваження – особливо в тих випадках, коли він намагається показати їй, що є лідером у стосунках. Щоб у підсумку не розлучитися, необхідно уникати сварок: стримувати себе повинні обидва партнери.

Щоб уникнути боротьби, можна почати співпрацювати, разом займатися якою-небудь спільною справою. Однак для ідеальних відносин цього буде мало. Слід також налаштуватися на загальну хвилю в прояві почуттів. Лев може порахувати Діву холодної, беземоційної, але це не так: представники такого знака зодіаку просто звикли тримати почуття в собі. Щоб налагодити відносини, потрібно постаратися навчитися частіше висловлювати свої емоції.

Ваги

Між Левом і Терезами можуть швидко виникнути досить сильні почуття, які не будуть з часом слабшати. Сумісність між представниками таких знаків зодіаку дуже хороша: це стосується і романтичних стосунків і шлюбу. Зазвичай такі партнери бачать один в одному тільки найкраще.

Левам дуже подобається інтелектуальність Ваг, їх здатність генерувати ідеї. Завдяки такому партнерові розум представника вогняного знаку запрацює на повну потужність. Разом з Вагами Лев буде розвиватися в самих різних сферах, досягти кар’єрних висот.

В такому шлюбі завжди буде пристрасть, але головне – щоб вона не затьмарила духовну спорідненість, дружбу у відносинах.

Скорпіон

З таким партнером Лев добре сумісний на роботі, але не в любовних відносинах. Зазвичай він прагне лідирувати напором, силою, але на Скорпіона це не подіє. Представник водяного знака буде охороняти особисті кордону з допомогою язвительности, в’їдливих зауважень, які подіють на Лева подібно крижаного душу. Щоб розташувати до себе Скорпіона, він повинен буде використовувати незвичні методи: наприклад, дипломатію.

Такі відносини можуть стати дуже пристрасними, причому «іскра» у багатьох випадках виникає з першої зустрічі. Однак для міцного шлюбу однієї тільки пристрасті недостатньо. Такі партнери зможуть створити сім’ю, якщо навчаться стримувати свої негативні риси характеру і будуть один одного поважати. Слід уникати не тільки бурхливих з’ясувань відносин, але і мовчазних невдоволень. Згодом вони все одно проявляються і залишають дуже негативний осад.

Дивіться також:  Сумісність Близнюків і Львів (29 фото): жінка і чоловік в любовні стосунки, сімейне життя і дружбу, опис знаків зодіаку

Стрілець

Стрілець дуже цінує свою свободу, а Лев є власником. Саме з цієї причини між представниками таких знаків можуть виникати конфлікти, однак вони швидко згладжуються. Льву дуже подобається незалежність такого партнера. Він буде надихати його на успіхи в соціальній життя, подорожі, нові враження. Лев же зазвичай направляє енергію Стрільця в корисне русло.

Такі відносини будуть дуже пристрасними, причому навіть у шлюбі. Скільки б цей зв’язок не тривала, завдяки сильному взаємному тяжінню вона запам’ятається на все життя. Ці партнери будуть зайняті не тільки один з одним і з домашніми справами, але і спільним бізнесом, творчістю, хобі.

Проблеми можуть виникнути, якщо Стрілець почне змінювати Леву. Останній більше схильний до вірності. Стрільці ж зазвичай навіть не вважають свої численні інтрижки зрадою. Однак якщо партнери сильно дорожать одне одним, зрад не відбувається.

Козеріг

Козеріг сильний духом, і це сильно приваблює Лева. Між представниками таких знаків зазвичай швидко виникають хороші стосунки, але потім можуть виникнути проблеми. Козеріг може почати ідеалізувати свого партнера, який його буквально заворожує. Лев не буде проти, він навряд чи відмовиться від такого «фаната», який до того ж буде давати корисні в соціальному житті поради. Тут мова вже не йтиме про взаємній повазі.

Такі паразитичні відносини можуть тривати все життя. Щоб зробити їх більш здоровими, Козеріг повинен перестати ідеалізувати свого партнера. Навіть якщо союз після цього розпадеться, у представника земної знака вийде повернути собі індивідуальність.

Дуже ймовірно, що в результаті він перетягне увагу Лева на себе.

Водолій

Це як раз той випадок, коли протилежності притягуються і дуже добре знаходять один з одним спільну мову. Однак багато що залежить від першої зустрічі. Якщо Лев і Водолій не сподобаються один одному відразу, це неприйняття може зберегтися надовго.

Вогненний темперамент Лева чудово поєднується з інтелектом, натхненням Водолія. Може вийти дуже хороший творчий або діловий союз, але прогнози хороші і для любовних стосунків. Головне – не пригнічувати один одного, прагнути до рівноправності. Якщо партнери будуть слідувати цим рекомендаціям, справа може дійти до шлюбу, і він вийде дуже міцним.

Риби

Найчастіше Леви не прагнуть спілкуватися з Рибами, але все ж представник вогняного знаку може захотіти спробувати незвичні для себе відчуття. Риб можуть зацікавити зв’язку, гроші Лева, його високе становище в суспільстві. Якщо всього цього немає – цілком можливо, що представника водяного знака приверне широка душа Лева. Якщо останній закохається, почнуться відносини «кролик і удав».

Риби дуже легко маніпулюють Левами, які відчувають до них ніжні почуття. Навіть якщо Риба спочатку теж відчує себе закоханою, потім її навряд чи будуть надихати простота мислення, сильний темперамент представника вогняного знаку. Якщо виникне роздратування, буде тільки пошук вигоди. У цього союзу є майбутнє лише за умови сильної взаємної любові та порядності обох партнерів.

Гороскоп сумісності Лева з іншими знаками зодіаку дивіться у наступному відео.