Як завоювати чоловіка Тельця (61 фото): як вести себе з ним і сподобатися, характеристика і любовний гороскоп

Завоювати чоловіка Тельця зможе дама вірна, віддана і розкута. Як вести себе з ним і сподобатися йому? Яка докладна характеристика такого чоловіка і його любовний гороскоп?

Чоловік, народжений у період з 21 квітня по 21 травня, є Тельцем за знаком зодіаку. Це дивовижний знак, втілення мужності і «кам’яної стіни», але також і воістину «бичачого» впертості. Сузір’я Тельця було названо так не тільки за зовнішню схожість з цією твариною. Якщо вірити легенді, це той самий бик, якого перетворився бог Зевс, коли викрадав фінікійську принцесу – Європу, згодом народила йому трьох синів. Чоловік-Телець є земним втіленням Громовержця у самому прямому сенсі цього слова.

Наполегливий, працьовитий, сильний, тверезо дивиться на життя, лютий, але при цьому не позбавлений романтики і ніжності – ось, мабуть, ті кілька слів, які описують характер типового Тільця. Жінка, що зуміла завоювати його серце, ніколи не пошкодує про свій вибір, адже для сімейного життя Телець, мабуть, найбільш відповідний знак зодіаку.

Розглянемо загальні ознаки чоловіків-Тельців.

Стихія

Неважко здогадатися, що практичний Телець – земляний знак. Його практичність і приземленість, вірність принципам і впертість тверді, як скеля. Взагалі, Земля як стихія є втіленням рішучості, твердості характеру, матеріального благополуччя і стабільності.

Коли ми говоримо про землю, на розум приходить обробіток ґрунту, збирання врожаю, родючість. Земля-годувальниця. Так ось, будь-який чоловік-Телець – це, в першу чергу, годувальник, турботливий і працьовитий покровитель, який не буде знати втоми і відпочинку, якщо поставить перед собою мету. А вже цілі Тельці люблять ставити! Причому, це зовсім не «повітряні замки», немає – Телець мріє тільки про те, чого зможе досягти своєю працею. І практично завжди він досягає бажаного у встановлені терміни.

Найкраще місце для цього знака – приватний сектор, заміський будинок, подалі від міської суєти. Близькість до природи дуже важлива для Тельців. Він заряджається енергією від землі, дерев, квітів. Бажано також спілкування з тваринами.

Планета

Небесний покровитель Тільця – Венера. Саме вона подарувала цьому знаку таку чуттєвість і любов до прекрасного. Такий чоловік будь-який об’єкт або ситуацію буде сприймати через призму «подобається-не подобається», «прекрасне-потворне». І він не буде миритися з тим, що суперечить його естетичного смаку.

Розкішна і комфортне життя – це те, до чого прагне Тілець. Венера – богиня любові і краси – в повній мірі наділила його таким прагненням. Якщо Тельцю вдається досягти встановленого максимуму в частині облаштування власного побуту, він стає щасливим людиною.

Камені-талісмани

Найбільш сильний камінь-талісман для мужнього Тільця – смарагд. Якщо його носити постійно, то покращиться сприйняття життя, у характері з’являться такі риси, як м’якість і поступливість. Чоловік навчиться радіти навіть дрібницям, стане більш оптимістично дивитися в майбутнє. Сила смарагду настільки велика, що поширюється навіть на сім’ю Тільця. Стосунки з коханими будуть більш гармонійними і плавними, в домі запанує мир і спокій.

Також для Тельця хороший агат, званий в народі «мінералом щастя». Він пригнічує негатив, який часом може виділяти не надто добрий від природи Тілець. А ще він допомагає знайти матеріальну забезпеченість, до якої так прагнуть всі люди. При цьому агат оберігає власника від непотрібного ризику, що сприяє розвитку «чуття» на небезпечні ситуації і допомагає обходити «гострі кути».

Ще один камінь-помічник – це сапфір. Його вплив на господаря полягає в посиленні концентрації уваги, сили волі і посидючості. Сапфір здатний нейтралізувати навіть магічні маніпуляції, спрямовані проти його власника! Однак дуже важливо стежити за цілісністю каменю – навіть невеличка тріщинка або царапинка здатна перетворити талісман у вашого найлютішого ворога.

А ось перелік мінералів, не рекомендованих Тельцю – це аметист, топаз, бурштин і рубін.
Амулети

Нескладно здогадатися, що кращим амулетом для Тельця буде зображення або фігурка бика, буйвола, зубра, бізона, загалом, будь-якого представника «бичачої» породи. Бажано, щоб амулет був з дорогоцінного металу, тоді він буде сприяти збагаченню свого господаря.

Також відмінним помічником для чоловіка-Тельця стане слон. Ця тварина є уособленням мудрості, спокою і величі. Саме цими якостями воно із задоволенням наділить власника.

Тельцям-кар’єристам для кращого просування по службі та розвитку бізнесу буде корисно поставити на свій стіл статуетку у вигляді коня. Добре працює і картина із зображенням цього працьовитого витривалого тварини. Але тут є один важливий нюанс: кінь своїм зовнішнім виглядом повинен відображати ті якості, яких вам не вистачає в кар’єрі. Тобто, наприклад, якщо вам не вистачає впевненості в собі та ділової хватки, вибирайте зображення коня, що встала на диби або ж мчала галопом. Якщо ж, навпаки, вам притаманна надмірна агресія, а хотілося б навчитися дипломатії, то вибирайте в помічники спокійну, мирно пасущуюся на лузі, конячку.


Зовнішній вигляд

Типовий представник чоловічої половини Тельців виглядає так: не дуже високого зросту, «збитий», ширококостий. Потужна шия, кругле обличчя, завеликий ніс з широкими ніздрями, красиво окреслені, пухкі губи, вилиці не такі. Великі гарні очі, відкритий погляд. Колір, як і колір очей, може бути будь-яким.

Чоловік-Телець, як правило, дуже привабливий. З віком він зазвичай набирає вагу.

Характер

Найбільш яскраві риси характеру Тільця – терплячість, наполегливий рух до досягнення поставлених цілей, феноменальна працездатність і працьовитість. Він розумніший і розважливий. Він використовує свою енергію дуже раціонально, не «розпорошується»; саме тому він може без роздратування займатися навіть монотонними і часом нецікавими речами в ім’я Вищої мети, поставленої ним же. Телець ніколи не планує і не обіцяє того, що не зможе виконати.

Ще одна чудова якість Тільця – здатність до абстрагування. Його неможливо відвернути, якщо він зайнятий тим, що дійсно вважає корисним. Він досить байдужий до чужих проблем, тому що дорожить своїм душевним комфортом. Часто це байдужість приймають за черствість, однак сам Телець витягує з цього якості тільки користь.

Чоловік-Телець – консерватор по життю. Все нове він зустрічає підозріло.

У спілкуванні людина може здатися сухим і нудним. Так, Тельці неболтливы і дуже не люблять розмови «ні про що». Однак це не означає, що з ним нема про що поговорити. Якщо ви зможете зацікавити цього «мовчуна», то отримаєте вірного друга і чудового співрозмовника.

Телець – кремінь. Він ніколи не скаржиться на втому, на невдалий досвід, не виносить свої емоції назовні. Однак у цієї «медалі» є і зворотна сторона. Напругу, накопичене за кілька років, може вилитися в скандал або сварку. А в гніві Телець – це розлючений бик!

Здоров’я

Чоловіки-Тельці хворіють рідко, але влучно». Часто з-за їх нелюбові до скарг, у тому числі жалості до себе, вони затягують похід до лікаря до того часу, коли не піти вже не можна. Але вже якщо Телець прийшов, доктор може бути спокійний – всі його рекомендації будуть виконані чітко і без зайвих розмов і стогонів. До речі, Тельці мають величезним внутрішнім потенціалом для відновлення здоров’я навіть після тривалої і важкої хвороби.

Чоловіки-Тельці повинні дбайливо ставитися до наступних органів: стравохід, ЛОР-органи, лімфатична система. Дуже важливо виробити правильний режим здорового харчування з-за їх схильності до набору ваги. У холодну пору року потрібно побоюватися вірусних інфекцій.

Спорт і дієта – це не те, що Телець вибере з задоволенням. Однак якщо він все-таки вирішить зайнятися своєю фізичною формою, то буде мати воістину «бичачим» здоров’ям і витривалістю. Переїдання і потурання поганим звичкам (алкоголь, тютюнопаління), навпаки, може суттєво зашкодити Тельцю.

Вибір професійного шляху

Бик – тварина витривала і вперте. Так і чоловік-Телець – він здатен перевернути гори, якщо буде чітко бачити кінцеву мету. Він не боїться рутинної роботи, його не лякає фізично важка праця. Найкраще застосування своїх особистісних якостей Телець може знайти у всіх галузях, пов’язаних з ростом чого-небудь, зі збільшенням кількості, будь то ферма, де вирощують картоплю, або міжнародний банк.

Ось професії, в яких представник цього знака буде мати фінансовий успіх і визнання: банкір, фінансовий консультант, брокер, індивідуальний підприємець, бухгалтер, продавець, аудитор. Також Тельцю підвладні професії ручної праці: ремонтник, столяр, сантехнік, будівельник, вальник лісу, далекобійник. Творчі професії також не обійшли стороною цей знак: з Тельців виходять відмінні актори, художники, скульптори, письменники, архітектори.

Взагалі, робота завжди стоїть у Тельця на першому місці. Однак не думайте, що «бичок» готовий братися за будь-яке заняття – дуже важлива матеріальна складова. Телець ніколи не погодиться на низькооплачувану роботу. Він завжди буде прагнути туди, де більше платять, при цьому труднощі – як фізичні, так і моральні – не важливі. «Бачу ціль – не бачу перешкод! » – ось який стає девіз у Тельця. І, якщо він зможе подолати природну схильність до консерватизму, він дуже швидко зробить кар’єру.

Фінанси і матеріальне благополуччя

Телець – це знак, чоловічі представники якого мають приголомшливе фінансове «чуття». Вони здатні перетворити будь-яке заняття в прибутковий бізнес. Деякі, звичайно, у своїй любові до грошей доходять до абсурду, перетворюючи збільшення їх кількості у вічну самоціль. Але більшість чоловіків-Тельців не прагнуть до збагачення – для них гроші є тим засобом, який допомагає досягти певного рівня і якості життя. Однак Телець навіть у витрати вносить елемент раціональності, вважаючи за краще купувати речі, які мають цінність: вироби з дорогоцінних металів, красиві автомобілі, дорогий якісний одяг. Такий чоловік ніколи не зробить жінці даремний або дешевий подарунок.

Тельці дуже люблять робити вклади. Вони забезпечують постійне обертання грошового потоку навколо своєї персони, що не може не позначатися на їх матеріальному благополуччі. Тельцю приємно усвідомлювати, що його майбутнє забезпечене, а також і майбутнє його родини. Хоча багатством своїм він не хизується, воліючи, щоб всі думали про нього, як про людину середнього достатку.

Як закохати?

Шанс на завоювання серця неприступного Тільця є у будь-якої дівчини, яка доглядає за собою і привабливо виглядає. Однак «залучити» і «утримати» – не зовсім одне й те ж. Давайте ж з’ясуємо, які якості у жінок особливо цінуються людьми, народженими під знаком гордого Тільця.

Ось 7 основних критеріїв особистості, якими повинна володіти жінка, щоб сподобатися чоловікові Тельцю:

 • Дівчина повинна вести себе спокійно і врівноважено. Навіть якщо її щось образило або розлютило, ні в якому разі не можна зриватися і затівати скандал. Будь-яка суперечка або конфлікт має бути врегульовано мирним шляхом. Флегматичний Телець не терплять поряд з собою несдержанную нервову особу, здатну зірватися на фальцет або лити сльози з приводу і без.
Дивіться також:  Що подарувати чоловікові-Тельцю на день народження? 13 фото Які подарунки люблять хлопці, кращі варіанти

 • Що стосується ліжку, тут вже стримуватися не варто. Чоловік Телець по натурі – любвеобильнейшее створення, яке любить займатися любов’ю і робити це пристрасно і винахідливо. Тому жінка, яка бажає отримати в свої обійми представника цього знака, повинна бути гарячою і темпераментною, без зайвих комплексів і «заморочок». Таку «запальничку» Телець точно оцінить по достоїнству.

 • Ще одна дуже цінна якість, яким повинна володіти обраниця Тільця – вірність. Так, він не вб’є вас, якщо ви дозволите собі безневинний флірт в компанії друзів, але боронь вас Бог наставляти Тельцю роги! Він вас же на них і підніме, причому в прямому сенсі. Телець – ревнивець і власник. Не варто перевіряти його почуття таким способом, навіть в жартівливій формі.

 • Як ми вже дізналися вище – чоловік Телець – це споглядач. Він дуже любить красу у всіх її проявах. Він черпає натхнення в красивому. Тому якщо ваш потенційний обранець народився під цим знаком зодіаку, ви повинні докласти всі зусилля, щоб досягти можливого досконалості. Телець обов’язково помітить і відзначить стильний одяг, доглянутість, гармонійність рис обличчя і фігури, плавність і витонченість рухів. А ще цим чоловікам подобаються скромні дівчата. Їх природна схильність до лицарству відразу ж знаходить фізичне втілення, і відтепер ви не будете знати захисника краще.

 • Телець ніколи не «розмінюється» по дрібницях, і це стосується всіх сфер його життя, в тому числі і сфери відносин з коханою. Цей чоловік бачить в своїй обраниці не просто «дівчинку на годину», а потенційну дружину, матір своїх дітей і хранительку вогнища. Тому жінка, що зважилася на ці відносини, повинна бути гарною господинею: вміти смачно готувати, наводити в домі порядок, стежити за чистотою і свіжістю одягу. Якщо ділові зустрічі будуть проходити в будинку, вона також повинна навчитися приймати гостей за всіма правилами етикету. Дівчина, якій чужа хазяйновитість, недовго протримається поруч з Тельцем.

 • Ще одна важлива якість, яка оцінить чоловік Телець – це прояв ініціативи. Цей земний приземлений знак часто забуває про те, що життя – це не тільки робота і рутина. Тому його дама серця повинна час від часу вносити різноманітність у сімейне життя – в хорошому сенсі! Запрошувати свого вічно зайнятого супутника життя в ресторани, кіно, на прогулянки; наполягати на проведенні відпустки разом і де-небудь подалі від будинку; влаштовувати романтичні вечори та ініціювати секс. Телець буде вдячний за таку, навіть невелику, струс. І буде любити вас до кінця життя.

 • Останнє, але не за значимістю, якість, дуже важливе при знайомстві і розвитку відносин – це неприступність. Причому зовсім не мається на увазі холодність, така недоторка в крижаній короні, немає. Ви повинні показати свій інтерес, але ненав’язливо, а після відійти в сторону і поспостерігати за реакцією. Можна навіть дистанціюватися сильніше – не вистачати телефонну трубку після першого гудка, не погоджуватися з захопленням в голосі на кожне запропоноване побачення і проведення часу. Дайте Тельцю пограти в завойовника. Нехай він поламає голову, придумуючи, що б вас зацікавити. При цьому не плутайте неприступність з байдужістю. Якщо чоловік вас дійсно цікавий, час від часу показуйте свій інтерес, не бійтеся, але й не перестарайтеся. Залишайтеся завжди трошки загадкою для Тельця. Та його увагу до вас буде незмінним.

Сумісність

Ми розмірковуємо про те, якими якостями повинна володіти жінка, щоб підкорити суворого чоловіка Тельця; розглянули і його особистісні якості, подаровані йому зірками-покровителями. А адже і самі леді є представницями того чи іншого знаку зодіаку і мають свої особливості. Давайте ж спробуємо з’ясувати, у кого з них більше шансів побудувати любов і сім’ю з Тельцем, а кому краще пошукати собі пару серед представників іншого знаку зодіаку.

Представляємо вашій увазі короткий любовний гороскоп.

Овен

Часто зустрічається, але досить ненадійний союз. З-за волелюбності та енергійності Овен Телець починає відчувати дискомфорт, він перестає відчувати власну значущість і часто перетворюється на буркотуна і домашнього тирана, чого зовсім не потерпить вибуховою Овен. Спочатку вони можуть тягнутися один до одного, як і будь-які протилежності, але з часом різниця в поглядах на життя і цілях розведе їх по різних кутах.

У сексі також все дуже неоднозначно. Обидва ці знаки мають пристрасністю і люблять заняття любов’ю, але якщо у дівчини Овна це відбувається по миттєвому «хотінням», то у чоловіка Тельця має бути відповідний настрій і підготовлений «антураж»; саме тому вони так люблять романтичні вечори, ретельно підготовлені та сплановані. Коли справа доходить до ліжка, першість хочуть забрати собі і Овен і Телець. І тут є два шляхи: або хтось повинен піти на поступки і тоді є шанс отримати задоволення, або взаємне впертість Овна і Тільця зробить свою чорну справу і пара розпадеться.

Що стосується бізнесу, такий союз може бути досить плідним, якщо жінка чоловік Овен і Телець знайдуть спільну мету і будуть «горіти» нею. Фінансовий «нюх» Тельця і вогненний темперамент Овна зможуть злитися в дуже продуктивний тандем.

Щоб зрозуміти і прийняти чоловіка Тельця, дівчині Овну потрібно знати буквально наступне: Телець – сильний і терплячий знак. Так, можливо, він щось робить повільніше, ніж хотілося б, але це, по-перше, тому, що він завжди воліє приймати зважені рішення, а по-друге, тому що такий ритм життя цього знака. Чоловік Телець повинен бути готовий до того, що якщо його обраниця зодіаку – Овен, вона завжди буде «вибухонебезпечна», причому неможливо вгадати, що саме її розсердить і виведе з рівноваги. Овну властива прямота, але не дипломатія, тому у сварці вона може наговорити зайвого. Однак така жінка – сміливий і добрий друг, готовий без розмов кинутися на допомогу, варто лише попросити її про це.

Отже, чи можливий союз чоловіка Тельця і жінки Овна? Так, якщо пані дозволить собі бути трохи більш жіночною і слабкою, що спонукає чоловіка піклуватися про неї. У свою чергу, кавалер повинен дозволити їй використовувати її природну енергію і жвавість у тій сфері, яка їй до душі. І тоді шлюб можна буде назвати вдалим і успішним.

Телець

Цікавий союз, спочатку здається безперспективним. І дійсно, два Тільця – це два дурня, кожен з яких має свої власні переконання і не збирається ними поступатися. Однак, якщо копнути глибше, такий тандем не здасться неймовірним.

І допомагає Тельцям бути разом, як не дивно, їх впертість і прагнення до збагачення і розкоші. Їх смаки збігаються, вони починають ставити спільні цілі і прагнуть до їх виконання. У відносинах з’являється взаємодопомога та взаємопідтримка. Дух змагання між ними, звичайно, дуже сильний, але коли пара знаходить компроміс – народжується міцний і взаємовигідний союз.

Сексуальне життя двох Тельців буде відрізнятися підвищеною естетикою і чуттєвістю. Вони обидва люблять любовні ігри, красиву обстановку, різні «прелюдії», будь то романтичну вечерю або прогулянки під місяцем по березі моря. Їх «мелодія любові» здатна грати всю ніч. І тут головне – не опускатися на рівень вульгарності, приземленості, звичайності. Тельці ненавидять, коли їх інтимне проведення часу вторгається, наприклад, не до місця висловлена претензія або образа. Телець – злопам’ятний знак.

Бізнес Тельців приречений на провал в той момент, коли одному з них не сподобається позиція іншого. Надто вже вони зациклені на грошах і досягненні поставлених цілей, щоб шукати компроміси в таких питаннях. Тому така співпраця навряд чи довго проживе.

Взагалі, тандем Тільця жінки і чоловіка Тельця можливий тільки в тому випадку, якщо вони обидва, при розбіжності в поглядах, не будуть вести себе як розлючені бики або вперті телята, а постараються знайти розумний компроміс. В іншому випадку це може погано закінчитися.

Близнюки

Союз статики і динаміки в дії. Земний, міцно стоїть на ногах і має чіткий план дій Тілець і безтурботно «пурхають» за життя Близнюки, вічно в пошуках нових горизонтів і захоплень. Спочатку здається, що ці двоє ніколи не зможуть знайти точки дотику. Однак не все так просто.

Справа в тому, що іноді чоловік Телець втомлюється від себе, від своєї практичності, від постійного проходження ними ж придуманих правил; він втомлюється від постійної боротьби і гонки за грошима і тут З’являється повітряний створення, легка на підйом, завжди має в запасі свіжу ідею про те, як зробити те чи це – жінка Близнюки. У свою чергу, і непостійним Близнюкам теж іноді хочеться стабільності, хочеться повернутися у своє «гніздечко» і відпочити від життєвих хвилювань. І тут на горизонті з’являється Телець, завжди з чітким планом на майбутнє, діловий, забезпечений, працьовитий. Природно, що спочатку вони потягнуться один до одного. Але пізніше, коли дівчина Близнюки відчує, що її затягує в рутину, вона знову відправиться на пошуки незвіданих горизонтів. А Телець не зрозуміє, та й не захоче зрозуміти її прагнення до постійних змін.

Сексуальне життя цієї пари буде будуватися виключно на пристрасті і новизні. Як тільки будуть вивчені всі звички і особливості партнерів, вони відчують нудьгу і розійдуться.

Бізнес цієї пари, швидше за все, приречений на провал, оскільки Телець, ні Близнюки не люблять підлаштовуватися під когось. У цих знаків найкраще виходить працювати в поодинці.

Чоловік Телець повинен знати про жінку Близнюках буквально наступне: Близнюки ненавидять, коли їм «пов’язують крила». Вони погано переносять контроль за своїми діями. Дівчина Близнюки ж, якщо хоче бути з Тельцем, зобов’язана зрозуміти і прийняти той факт, що Тельцю просто життєво необхідно відчувати міцний грунт під ногами, йому необхідний щоденний план дій і дотримання цього плану. Тільки коли чоловік навчиться довіряти своїй партнерці і відпускати її від себе, а жінка, в свою чергу, навчиться цінувати стабільність – ось тоді їх союз, можливо, стане більш продуктивним.

Дивіться також:  Жінка Телець-Тигр (13 фото): характеристика і гороскоп на рік, сумісність в любові і професії

Рак

Один з найбільш гармонійних спілок. Вся справа в тому, що ці знаки відносяться до стихій, взаємно доповнюють один одного – Землі і Воді. Їх емоції, їх бажання і почуття доповнюють один одного, вони живляться енергією і взаємною ніжністю, яку готові дарувати без втоми.

Дівчина Рак – турботлива і уважна, Чоловік Телець закохується в її м’якість і жіночність, йому подобається, що його пестять і плекають. В свою чергу він готовий обдарувати кохану всіма доступними матеріальними благами і забезпечити їй захист. У підсумку тандем, в якому кожен дарує іншому те, що йому потрібно, може стати дійсно міцним і довговічним.

Сексуальна близькість представників цих знаків зодіаку пофарбована дивовижною еротичністю. Вони не люблять поспіх, цінують тактильні відчуття, для них важливо відчувати партнера кожною клітинкою тіла. Дівчина Рак здатна внести різноманітність в заняття любов’ю завдяки розвиненій уяві, Телець ж буде цьому тільки радий і постарається продовжити задоволення замість того, щоб по завершенні акта повернутися набік і заснути.

Ділове партнерство Тільця і Раку може стати вельми і вельми продуктивним, але за умови, якщо в команді вони будуть на рівних. Якщо ж один з них буде змушений підкорятися іншому, союзу буде менш успішним.

Чоловік Телець, прагне роздобути дівчину Раку, повинен бути готовий до того, що його партнерка – це максималіст, радикал, звиклий до лідерства і надає підтримку лише в тому випадку, коли ваші ідеї резонують з її світоглядом. В іншому випадку Телець, з властивим йому даром переконання і здоровим глуздом, повинен або переконати обраницю в правильності своїх рішень, підкріплюючи слова вагомими аргументами, або ж прийняти її точку зору, або піти і залишити її у спокої. Дівчина Рак, у свою чергу, не може закрити очі на те, що Телець – знак прихованих, але бурхливих емоцій. Найкраща порада, яку можна дати, – не буди сплячого бика! Якщо дипломатія не є сильною стороною цієї дами, то їм краще розлучитися, а не випробовувати на міцність нерви один одного.

Лев

Цариця серед знаків зодіаку, прекрасна Левиця, досить поблажливо ставиться прихильно до поклоніння своєї персони. Але тут на горизонті з’являється Він – грізний і самовпевнений Бик. Він не звик підлещуватися й плазувати.

Насправді, вийти з такого союзу може багато чого. Саме завдяки своїй любові до постійності і комфорту ці знаки можуть створити досить продуктивну пару. Але трапляється це рідко – упертість, властиву як Лев, так і Тельцю, не дає почути і зрозуміти точку зору іншого. Крім того, їм обом не чужа і якась «манія величі», коли партнер просто зобов’язаний визнавати заслуги і гідності своєї пасії, навіть часом і перебільшені. Без цих взаємних зізнань пара Телець Лев розлучається.

Сексуальні відносини, зрозуміло, багатообіцяючі: обидва представники цих знаків люблять любов, в них горить вогонь пристрасті, вони готові брати і віддавати все, без залишку. На сексі, на еротичності, на бажання, такий союз здатний протриматися дуже довго.

Бізнес чоловіка Тельця і жінки Лева може стати успішним, якщо вони будуть об’єктивно дивитися на речі і оцінювати дії один одного, не домішуючи до оцінки особисте ставлення. Найкраще у них вийде торгівля чим-небудь.

Дівчина Лев, що бажає отримати Тільця в свої коготочкі, повинна усвідомити, що її «корона не впаде, якщо вона покаже їй, що вона цінує його і готова ділити з ним все, що їй належить, у тому числі нематеріальне. Телець іноді буває сухуватий, висловлює свої побажання у вимогливій формі – але це все коригується тактом і стриманістю (на що Тельці не завжди здатні). Чоловік Тілець, у свою чергу, повинен прийняти той факт, що іноді м’якість і схвалення дій партнера буде тільки на користь відносинам і жодним чином не виставить його як «розмазню» і «підкаблучника».

Загалом, якщо постараються, Телець і Лев зможуть створити такий тандем, який буде просто іншим на заздрість. Ці сильні знаки побудують фортеця, в якій будуть правити на рівних, і нікому не вдасться зруйнувати настільки міцну пару.

Діва

Один з найперспективніших спілок. Важливу роль тут відіграє приналежність цих знаків до однієї стихії – стихії Землі. І так як обидва вони приземлені, які люблять комфорт і стабільність, у цих двох буде що сказати один одному.

Як ми пам’ятаємо, Телець цінує комфорт, як фізичний, так і психологічний. Він любить оточувати себе гарними якісними речами і витрачає свої чесно зароблені гроші тільки на те, що приносить йому задоволення. Таких же поглядів дотримується і Діва. Більш того, Діви здатні навіть у старої речі побачити якесь зачарування. Вони не з тих людей, які викинуть річ лише тому, що вона вийшла з моди, якщо її якість все ще на вищому рівні. Така ощадливість доводиться по смаку Тельцю, не любить розтринькувачів.

Однак не все так безхмарно в цьому ідеальному на перший погляд союзі. Тельці люблять, коли про них піклуються, в той час як Діви – це «одинаки». Їм незвично, що в їх особистому просторі знаходиться хтось, про кого потрібно турбуватися і кому потрібно деколи потурати. На тлі побутових негараздів часто спалахують сварки. Однак вони не встигають розгорітися скандал, найчастіше компроміс все-таки раніше.

Сексуальне партнерство Тельця й Діви теж можна назвати майже ідеальним. Обидва знака цінують естетику, красу і чиста постільна білизна. Діва в ліжку розкріпачується, приміряючи на себе ролі то розпусниці, то самої невинності. Телець отримує можливість насолодитися дотиками і ласками.

Ділові відносини між Дівою і Тельцем виллються в продуктивний і прибутковий бізнес. До здатності Тільця «робити гроші» буквально на порожньому місці додасться аналітичний розум і розсудливість Діви. Ці «земні» знаки міцно встане на ноги в такому союзі.

Чоловік Телець, побажав завоювати красуню Діву, повинен пам’ятати, що вона завжди ставить у главу кута порядок. Примхлива Діва може причепитися до будь-якої дрібниці, але з часом стане зрозуміло, що вона робить це не зі зла, а просто прагнення до досконалості. Дівам ж корисно буде знати, що Телець – це не той чоловік, який буде розсипатися в подяках за вимиту кухоль: швидше за все, він цього навіть не помітить. Але зате він буде поблажливий і до їх маленьким слабкостям, а так як ніхто не досконалий, ця якість згодом виявиться вельми корисним для Дів.

Високі шанси на успіх цих відносин базуються, насамперед, на практично однаковому світогляді і прагненні до комфорту Діви і Тельця. Обидва ці знаки негативно сприймають зміни, тому до останнього будуть працювати над збереженням існуючих відносин.

Ваги

Непростий, спірний союз. Обох охоплюють неабиякі пристрасті, але вони спрямовані в різні сторони – Телець жадає володіти, Терези віддають перевагу споглядати. Терезам у відносинах властива легкість, безконфліктність, ясність; Тельці ж по натурі – власники, такі собі «мужланы», готові повісити ярлик «моє» на все, чим володіють, будь це річ або людина. Природно, «повітряна» натура Ваг всіляко опирається цьому.

Інтимне життя цієї пари хороша до пори до часу. Терези не терплять грубості в спальні, їм не подобається відчуття «приналежності» кому-небудь. Але, з іншого боку, обидва цих знака перебувають під заступництвом Венери, богині любові, тому вони не можуть не бути пристрасними коханцями.

Ділове партнерство Тільця і Ваг буде успішним, якщо вони запропонують споживачам щось новеньке або хоча б піднесуть вже знайоме, але з перламутровими гудзиками». В цьому випадку їхній бізнес принесе їм славу і дохід.

Якщо чоловік Телець вирішить пов’язати своє життя з жінкою Вагами, йому необхідно усвідомити, що її двоїста натура не терпить рутини, не любить одноманітності, вона завжди перебуває у пошуку цікавих людей та ідей. Потрібно просто перетерпіти і дочекатися, коли дама повернеться в лоно сім’ї, знудьгувалася по затишку і комфорту. Дівчина Терези ж повинна змиритися з тим, що у Тельця свій графік роботи і темп її виконання, його не потрібно постійно підганяти і критикувати. Телець відрізняється воістину бичачим терпінням і завзятістю, але, як відомо, вода камінь точить, і рано чи пізно критика може «просочитися» під броню Тільця і тоді вже пощади не буде нікому!

Якщо ці двоє не відбудуться, як пара, то вже міцні дружні стосунки їм гарантовані. Надто схожі погляди на життя.

Скорпіон

Цікавий союз таких «полярних», як спочатку здається, знаків зодіаку. Проте якщо копнути глибше, можна побачити, що всі відмінності досить умовні. Насправді, Телець і Скорпіон навіть схожі. Їх інтерес до представника протилежної статі базується на ступені зацікавленості, тільки у Скорпіона головну роль відіграє особиста зацікавленість, а у Тельця – зацікавленість людини, на якого було направлено увагу. Так, якщо жінку-Скорпіона не зацікавив цей чоловік, вона і не подумає фліртувати з ним, навіть заради спортивного інтересу. У свою чергу Тілець і не подумає доглядати за жінкою, від якої він не отримав жодного, навіть найменшого натяку на можливий флірт.

Сексуальні стосунки в цій парі гарні: Скорпіон любить брати, Телець готовий віддавати. В ліжку кожен з них переживає цілий спектр емоцій і відчуттів. Але їм потрібно навчитися «не приносити» туди проблеми, що накопичилися за день. В іншому випадку їм буде важко розслабитися і отримати задоволення.

Бізнес не принесе цим двом нічого, крім взаємних докорів і неприязні. Вони обидва дуже недовірливі і дуже люблять керувати, щоб стати продуктивним тандемом. Нездатність до делегування повноважень також стане каменем спотикання в ділових відносинах.

Чоловікові Тельцю, побажав приборкати непокірну даму Скорпіона, слід пам’ятати ось про що: вона завжди повинна знати і відчувати, що бажана. Це не означає, що ви не повинні цілодобово випускати її з ліжка, однак дайте їй зрозуміти своїми словами і діями, що саме вона і тільки вона збуджує вас щодня і ви постійно думаєте лише про неї.

Жінка Скорпіон повинна примиритися з деякою холодністю і часом «тормознутості» Тільця. Просто він не звик діяти під впливом імпульсу, він з тих, що вважають за краще сім разів відміряти, один – відрізати. Це зовсім не означає, що він не любить і не хоче свою даму. Просто не завжди вміє сказати про це в потрібний момент.

Дивіться також:  Чоловік Телець-Собака (26 фото): характеристика і гороскоп, чоловічі імена для народженого в цей рік дитини

Союз Тільця і Скорпіона принесе плоди в тому випадку, якщо вони зможуть стримувати свої «гострі язички» і перестануть чіплятися один до одного і зациклюватися на дрібницях. Гнучкість і вміння вислухати і підтримати партнера стануть рятівними канатами, які не під силу розірвати нікому.

Стрілець

Міфічна створення, яким є, по суті, знак Стрільця – Кентавр – дуже енергійне і навіжена. Він скаче по життя, втілюючи в собі невтомність коні і людську допитливість. Така «гримуча суміш» не дуже подобається приземленого практичному Тельцю.

Знаки ці досить різні. Телець звик розраховувати тільки на свої сили і пожинати плоди лише власної праці; Стрільці ж мають схильність до авантюр, ризику, азарту. Тільця чоловіка до жінки Стрільцеві може підштовхнути хіба що інтерес до такого яскраво палаючого, оптимістичним «огоньку». Стрілець ж в проміжках між авантюрами може мріяти про стабільність і комфорт, чому і потягнеться до Тельцю. Але на таких причинах бути разом далеко не заїдеш.

Секс між ними пристрасний і гарячий. Тельці люблять експерименти в ліжку, Стрільці мають живою уявою і відсутністю забобонів. Тому навіть якщо такий зв’язок триватиме усього одну ніч, обидва партнера запам’ятають його надовго.

Ділове Партнерство може виявитися вигідним. У Стрільців чимало креативних ідей у запасі, Телець буде оцінювати їх рентабельність і стримувати непотрібне марнотратство.

Практичний Телець швидко втомиться від своєї надто «літає в хмарах» партнерки Стрільця. Він не зможе постійно схвалювати і підтримувати її ідеї, мінливі по 100 разів на дню. А дівчину Стрільця буде дратувати приземленість і буденність Тельця, його переконання в тому, що лише своєю працею можна досягти успіху. Така дама бажає назвати Фортуну своєю сестрою, ну або хоча б троюрідною тіткою. А всі ці міркування про роботу з 9 до 6 – не для неї.

Союз Тільця і Стрільця приречений на невдачу. Надто вже різні в них життєві установки.

Козеріг

Прекрасна пара, в якій один доповнює іншого. Вони обидва люблять гроші і комфорт, хоча трохи різняться в поглядах на їх використання: Тельцю подобається використання вподобаної речі, Козерогові – сам факт того, що він може дозволити собі цю річ.

Дівчина Козеріг, як правило, дама самостійна. Вона рано починає працювати і звикає забезпечувати себе сама, причому «бере нахрапом». Тельці в цьому плані менш агресивні, але таке ставлення до праці і заробляння грошей їм по душі.

Сексуальна зв’язок цих двох земних знаків далеко не земна! В їх спальні горять такі пристрасті, що хоч пожежних викликай! Адже жінка Козеріг під маскою зовнішньої холодності і неприступності приховує просто дику амазонку. Телець ж, як любитель експериментів, знову і знову готовий «відлітати» з цієї ненаситної, іноді навіть агресивною дамочкою.

Партнерство Тільця і Козерога – річ непроста, ці «рогаті» уперті не схильні до компромісів. Однак якщо вони будуть працювати в ім’я спільної мети, їх бізнес буде успішним. Найголовніше – знайти цю мету розробити таку стратегію розвитку, яка задовольнить їх обох.

Чоловік Телець, влюбившийся в леді Козерога, повинен прийняти той факт, що якщо він хоч в чомусь перейде межі дозволеного – будь то слова або дії, дорога до серця Козерога йому буде закрита назавжди. Козеріг – це не той знак, який буде миритися з тим, що йому не подобається. У свою чергу, Козеріг, яка вибрала в коханці Тельця, повинна розуміти, що не зможе нав’язати йому свої установки поведінки. Крім того, Телець потребує постійного стимулювання з її боку, в підштовхуванні до подальшого особистісного розвитку. Козероги не люблять застій, а Тельці часом готові займатися одним і тим же все життя.

Чи є майбутнє у такої пари? Безумовно, так. Однак для збереження відносин і Телець, Козеріг повинні трошки «притупити роги» і пам’ятати тільки про загальну мету, а не про підводні камені на шляху до неї.

Водолій

Хочете побачити поєднання непоєднуваного – погляньте на пару чоловіка Тельця і жінки Водолія. Їхні стосунки ніяк не назвеш простими.

Розрізняються ці два знака буквально у всьому – Телець прагне до заробляння грошей і отримання матеріальних цінностей, для Водолія вони – зло. Тельці віддають перевагу помацати, відчути, володіти; Водолії – вічно витають у хмарах. Тельці живуть тактильними відчуттями, Водолії – мислителі. Чоловік Телець – відмінний коханець, але як продемонструвати свої вміння тієї, що дистанціюється від тілесної любові?

Спокусити дівчину Водолія темпераментний Телець може лише одним способом: вгадавши її настрій, створити правильний антураж і ось вже дамочка палко відповідає на його пристрасть. На жаль, кожен раз «перемагати дракона» навіть такій цілеспрямованій та наполегливій чоловікові, як Телець, рано чи пізно набридне.

У бізнесі їм допомагає одне спільне для обох якість – перфекціонізм. Але варто одному з партнерів трохи зменшити оберти, другий починає дорікати його і мало-помалу спільна справа розвалюється.

Чоловік Тілець, що бажає сподобатися дівчині Водолію, повинен бути готовий боротися з її внутрішніми комплексами і обмежувачами, яких у неї предостатньо. Його головне завдання – розбити і знищити всі кліше, якими забита голова його коханої, а після здійснювати дуже грамотне і непомітне «переучування» норовливої мадемуазель. Леді Водолій, в свою чергу, повинна зрозуміти, що в повітряному замку жити неможливо, а практичний і працьовитий Телець цілком здатний побудувати для неї теплий кам’яний будинок. Просто потрібно проявити трохи терпимості до його надмірної простоті і приземленості і тоді союз цих протилежностей, можливо, буде навіть продуктивний і цікавий для них обох. Але якщо один з партнерів розлюбив іншого, помиритися і повернути відносини не вийде – занадто багато доведеться починати спочатку.

Риби

Тандем, що здається на перший погляд успішним. Справа в тому, що і Телець, і Риби, є в деякій мірі эмпатами. Тільки Риби відчувають людську енергетику і настрої, Тельці можуть відчути, на що той чи інший чоловік здатний і вибудовують «стіну», що охороняє їх від чужого впливу. До того ж «русалочки» шукають надійного і сильного партнера, який зміг би стати тією самою «кам’яною стіною». Ну а Тельці, як ми знаємо, тільки «за».

Але такі «заступницькі» відносини легко можуть перерости в залежність. І тоді один просто не зможе існувати без іншого. А це загрожує втратою індивідуальності і виникненню депресивних розладів.

Секс для цих двох, як не дивно, займає друге місце після духовної близькості. Але це не означає, що в ліжку їм нудно, зовсім ні! Однак вони повинні довіряти один одному і прислухатися до бажань партнера.

Ділове співробітництво Тільця і Риб найкраще проявляється у збиранні та структуризації інформаційних ресурсів. Але як бізнес-партнерство цей тандем слабенький.

Телець, полюбив «русалоньку», змушений змиритися з її характером, мінливих як вода. Сьогодні вона одна, а завтра – вже інша. І те, що їй здається нормальним, для нього дивно і незрозуміло. Риби ж, вступивши у відносини з чоловіком-Тельцем, повинні зрозуміти: він – не мрійник. Вони люблять і цінують те, що можна помацати, відчути, почути. Ваша похвала, навіть за маленьку послугу, подарує Тельцю крила і додасть йому сили для нових звершень.

Відносини представників даних знаків зодіаку можливі, але непрості. Фундаментом, на якому вони будуть стояти, може стати лише взаєморозуміння і терпимість.

Можливі конфлікти

Ми вже говорили про те, які пари найменш підходять один одному.

Однак варто виділити 3 найбільш небезпечних тандему і розглянути основні причини конфліктів в них:

 • Союз Тільця чоловіки і жінки Водолія. Телець швидко втомиться від новаторських устремлінь Водолія, а вона, в свою чергу, не буде миритися з диктатурою і «собственничеством» Тільця. Крім того, в цих знаків дуже різні уявлення про особистому просторі: Телець хоче бачити улюблену поруч, Йому більше по душі свобода пересувань.
 • Чоловік і жінка Телець Близнюки також не зможуть створити гармонійну пару. Надто вже різні в них життєві ритми. Любить стабільність та домашній затишок Тельцю не сподобається, що його обраниця буде вічно перебувати у пошуку себе». Близнюки, у свою чергу, визнають Тільця просто неповоротким зубром.
 • Ще один спірний союз: чоловік і жінка Телець Стрілець. Стрільці вічно літають у хмарах, воліючи повітряні замки кам’яним. Тельцю цього не зрозуміти. Він, завжди прагне заробити всі можливі гроші і забезпечити своє майбутнє, не змириться з легковажністю і любов’ю до авантюр дівчата Стрільця. Вона ж, у свою чергу, буде обурена занадто земної натурою Тільця.

Менш конфліктні, але все ж не безхмарні стосунки складуться у наступних парах:

 • Телець і телець. Здавалося б, вони так схожі – чого ж їм конфліктувати? Але навіть такий нудний консерватор, як Телець, іноді хоче внести різноманітність у своє життя. І якщо поруч партнер, який періодично витягує його з рутини, то все добре. А коли в парі обидва – Тельці, вони просто не вміють відпочивати і розслаблятися. В результаті їх життя може перетворитися в стояче болото.
 • Телець і Скорпіон. Бурхливий роман перших днів відносин може перерости незабаром в нервування: жінки Скорпіони по натурі неймовірно ревниві і люблять вважати партнера власністю. Гордий Бик ні за що не потерпить такого.

    Гороскопи – це те, що нам підказують зірки. Від народження вони наділяють кожного з нас певними якостями і особливостями характеру. Але вони пишуться не для того, щоб ми сприймали їх, як аксіому, а для того, щоб знаючи свої сильні сторони, ми могли б зробити їх ще сильнішими, а слабкі – опрацювати і нейтралізувати їх вплив на наше життя. І якщо обидва партнери в парі будуть прагнути до збереження взаємних почуттів, то ніякі гороскопи їм не перешкода!

    Докладно і кохання в житті Тільця дивіться у відео нижче.