Як користуватися слайдерами для нігтів? 52 фото Як клеїти і правильно використовувати слайдер-дизайн? Покрокова інструкція – як написати в домашніх умовах

Як користуватися слайдерами для нігтів? Як клеїти і правильно використовувати слайдер-дизайн? Чим відрізняються слайдери від наклейок на липкій основі? Який лак краще використовувати для такого оформлення? Потрібна основа під слайдери?

Слайдерами називають спеціальні водні картинки для прикраси акцентних нігтів. Пропонуються вони готовими наборами в кількості 10 штук. Розміри картинок різні, за рахунок чого можна підібрати потрібний параметр для конкретного нігтя. При цьому набір ділиться на 5 симетричних пар.

В роботі слайдери відрізняються складністю, це залежить від товщини плівки. Якщо вона тонка, то може рватися. Інші різновиди еластичні, а тому їх можна трохи розтягувати. Підкладка під слайдер на ніготь повинна бути тонкою, щоб при коригуванні з-під картинки не текла густа маса. Прибрати її до сушіння можна, але великий шар ускладнює коригування.
Клеїти слайдери потрібно правильно. Не можна намагатися прибирати надлишки пилою після сушіння. Так можна поранити шкіру і відірвати частину покриття. Руки при виконанні дизайну повинні бути сухими.

Відмінності від наклейок на липкою підкладці

Існує думка, що слайдери – це не тільки картинки, що вимагають переказний технологи, але і наклейки на липкій основі. Насправді це 2 різних матеріалу для нейл-дизайну. Кожен з них сьогодні обріс своїми варіаціями. Щоб розуміти різницю, потрібно знати відмінності між слайдер-дизайном і клейкими картинками.

Картинки з липким нижнім шаром клеять на суху основу, в іншому випадку декоративний елемент буде тут же відклеюватися. Зовні такі прикраси представляють собою набір в одній тематиці. При цьому підкладка у них може бути як паперовим, так і тонкої пластикової. Інакше такі картинки називають 3D-наклейками. Вони об’ємні, а тому для запечатування можуть потребувати не в одному, а в декількох шарах прозорого покриття.Різновиди

Сьогодні існує кілька типів слайдер-дизайну. За типом підкладки їх можна класифікувати на дві групи: прозорі і непрозорі. При цьому дві категорії відрізняються маркуванням, яка допомагає покупцю зрозуміти, чи є у слайдер-дизайну робочий білий фон або картинка нанесена на прозоре підставу. Прозорі варіанти потребують обов’язкового світлому тоні підкладки, оскільки без нього слайдери не будуть мати первісної чіткості малюнка і чистоти відтінків.
Непрозорі вироби часто мають свій власний фон, що зручно і дозволяє скоротити час на виконання підкладки. Однак тут не все так просто: зважаючи різної товщини, часто білий лак під картинку стає обов’язковою умовою якісного дизайну.

Дивіться також:  Варіанти французького манікюру (24 фото): всі види френча на нігтях, приклади в білому кольорі і інші різновиди красивого дизайну


За обсягом слайдери бувають частковими або займають всю площу нігтя. Однак, незважаючи на розмір, технологія їх фіксації залишається незмінною. За типом малюнка зображення можуть бути кольоровими, нейтральними (чорними чи білими), золотими, срібними і голографічними. При цьому фарба, ні позолота не впливають на довговічність самої картинки: її визначає правильність технології, за допомогою якої декоративний елемент кріплять до акцентному нігтя.
Покрокова інструкція

Слайдери прості в роботі, тому користуватися таким декором можна і самостійно, виконуючи манікюр в домашніх умовах.

Враховуємо тип покриття

Манікюр звичайним лаком недовговічний. Звичайно, часу займає менше, але і тримається звичайний лак на нігтях, як правило, не більше двох діб. Потім він починає відколюватися, що при витрачений час на дизайн здасться прикрою неприємністю. Тому краще відразу працювати з сучасними гібридними продуктами.

Такі покриття доведеться наносити декількома шарами, але витрачений час компенсується трьома тижнями цілісності манікюру. Гель-лак відноситься до покриттів, що поєднує одночасно і властивості гелю, і якості лаку. Недоліком даного варіанта є обов’язкова наявність сушильної лампи. Ця Проблема легко вирішувана: побутовий прилад можна придбати за 350-500 рублів, замовивши в інтернет-магазині, наприклад.Що стосується нігтів, гель-лак відмінно лягає не тільки на свої рідні нігтики. Він відмінно тримається і на нарощених пластинах, а от від накладних краще все ж відмовитися. Такі нігті нерідко відскакують від натуральної основи в самий невідповідний момент. Якщо своєї довжини для дизайну замало, перед тим як приступити до творчого процесу, потрібно наростити нігті і надати їм бажану форму.


Які інструменти і матеріали потрібні?

Щоб приклеїти слайдер на акцентний ніготь, варто підготувати манікюрні ножиці і плоску кисть. Ножицями треба підрізати саму картинку за формою нігтьової пластини. Пензликом буде простіше вирівняти слайдер на самому нігті.

В роботі знадобляться м’яка пилка для видалення надлишків слайдера і базовий набір для манікюру:

 • база;
 • топ;
 • безкислотний праймер;
 • пігментований гель-лак.

Оскільки слайдер доведеться зволожувати в процесі роботи, потрібно подбати про наявність серветки або невеликої ємності з водою. Також може знадобитися і пінцет, щоб максимально акуратно перенести картинку з підкладки на нігтьову пластину.

Дивіться також:  Місячний манікюр (104 фото): як зробити гарний літній дизайн нігтів в домашніх умовах?Готуємо картинку

Підготовка картинки буде полягати в наступному:

 • вибирають сподобалися, зображення виходячи з кольору і фактури лаку;
 • підбирають картинку, більш підходящу розміром під конкретний ніготь;
 • за допомогою манікюрних ножиць витинають готове зображення з овального шаблоном або підрізають з одного боку округло прямокутників картинку;
 • з лицьового боку знімають тонку захисну плівку;
 • слайдер зволожують, намагаючись не мочити лицьову сторону.
Зволоження картинки можна виконувати у воді або на змоченою серветці. Для занурення у воду досить декількох секунд, на серветці картинка може полежати 30-40 секунд. Цього вистачить, щоб вона легко відокремилася від основи.

Фіксуємо слайдер

Існує 4 способи фіксації слайдера на ніготь. Кожен з них буде відрізнятися тільки матеріалом, на який клеять картинку. Це може бути звичайна база, спеціальна біла, замінює білий гель-лак, топ або навіть ультрабонд.

Приклеїти слайдери правильно нескладно.

 • Перед тим як взяти картинку, на ніготь наносять базу, але не сушать її в лампі.
 • На шар бази наносять тонкий шар пігменту і сушать в УФ-пристрої.
 • Основа буде липковатой. Картинку знімають з підкладки і прикладають на базове покриття.
 • Пензликом розрівнюють плівку, прибираючи складочки.
 • Бескислотным праймером підправляють дизайн, обережно розчиняючи складки.
 • Ніготь сушать, потім зверху покривають ще одним шаром бази і знову відправляють в лампу.
 • Залишається запечатати дизайн шаром фінішного покриття або топа. Його наносять тонким шаром і сушать.

Важливо пам’ятати про видалення надлишків плівки. Спилюють їх після сушіння бази (топ). Якщо в якості підкладки використовують білу базу, то вона буде замінювати і основу, і тонкий шар білого лаку.

Коли картинку кріплять на топ, важливо врахувати, що таку підкладку сушити не потрібно. Саме на липкому топі буде простіше розподілити наклейку, причому у нього навіть краща порівняно з базою консистенція. А тому випливати за бічні валики і кутикулу він не буде.

Працювати з базою нескладно, вона дозволяє зробити покриття більш надійним. Якщо використовувана плівка тонка, потрібно особливо обережно розподіляти її пензликом, уникаючи розривів. Ультрабонд хороший тим, що він не створює велику товщину. Його липкий шар відмінно справляється з фіксацією слайдера.

Дивіться також:  Ніжний літній манікюр (46 фото): красивий декор нігтів на літо в ніжних тонах3D-наклейки

Наклейки на липкій основі мають абсолютно іншу технологію фіксації. Такі різновиди складно наклеїти на весь ніготь. Для самоклеючих декоративних елементів теж краще використовувати в якості основи гібридний лак. Комусь вони можуть здатися незручними і навіть недовговічними в шкарпетці, оскільки часто відшаровуються вже в перші кілька днів з моменту виконання манікюру.

Секрет роботи з ними полягає в тому, щоб використовувати повністю суху пофарбовану основу. На висушену підкладку клеять картинку, намагаючись робити це максимально щільно. Надлишки декору прибирають пилкою.
Важливим моментом є той факт, що після закріплення наклейки потрібно почекати не менше двох-трьох хвилин, щоб картинка прийняла форму нігтя. Саме це дозволить посилити фіксацію і виключити вивертання декору. Коли він схопиться і полежить, приймаючи форму, його буде простіше запечатати топом.

Часті проблеми та поради фахівців

Зазвичай якісна робота тримається на нігтях не менше двох-трьох тижнів. Буває, що нігті відростають, а покриття так і залишається без сколів і відшарування. Однак нерідко краса на нігтях відшаровується вже через кілька днів з моменту виконання манікюру. Причиною цього є неякісна обробка краю.


Щоб слайдер довго прикрашав акцентний ніготь, не потрібно забувати проходити по торцю нігтя, виконуючи запечатування. Проходити по краю нігтьової пластини потрібно кожним матеріалом, що використовується в роботі.

Відзначимо ще кілька основних проблем.

 • Неяскравими слайди будуть, якщо клеїти занадто тонку плівку на темне покриття. Не можна пропускати стадію створення підкладки.
 • Нерівність картинки на нігті пояснюється товщиною слайдера і особливостями нігтьової пластини. Навіть один повітряний кишеню призведе до відшарування, а тому потрібно розрівнювати навіть дрібні складки.
 • Якщо покриття повністю здирається при випадковому дотику, це говорить про недостатню просушування лаку під слайдером. Покриття під ним потрібно сушити трохи довше.
 • Не можна ігнорувати важливість топового шару. Якщо топа на слайдері немає, він швидко потьмяніє або зіпсується, відійде від основи.
 • Псує манікюр постійне розпарювання рук. Від цього можуть не тільки злізти наклейки разом з усіма верствами, але і обламатися край. При постійній митті рук потрібні рукавички.


Про способи нанесення слайдер-дизайну на гель-лак дивіться у наступному відео.