Як клеїти водні наклейки на нігті? Як правильно користуватися стікерами на водній основі для створення дизайну манікюру?

Слайдер-дизайн є одним з популярних сьогодні способів прикраси нігтів, він вважається альтернативою ручного розпису. Як клеїти водні наклейки на нігті? Які основні етапи технології? Що потрібно знати про особливості перекладних картинок водного типу?

Водні наклейки відрізняються від інших різновидів подібного декору самою будовою і способом перенесення на нігтьову пластину. Кожен елемент має кілька шарів:

 • зверху розташована захисна плівка;
 • під захисним шаром знаходиться робоча плівка з нанесеним малюнком;
 • картинка тримається на паперовій підкладці.
Принцип роботи з водними стікерами має свою специфіку. Наприклад, важливо прибирати захисний верхній шар до того, як картинку піддають зволоженню. Якщо цього не робити, захист «зрідниться» з робочою плівкою, чого збільшиться товщина шару і ускладниться коригування.

Потрібно враховувати і той факт, що наклейки такого типу потрібно зволожувати правильно. Не можна повністю замочувати картинку, на її лицьовій стороні не повинно бути води. Від цього буде залежати міцність зчеплення з запечатывающим шаром. З цієї причини досвідчені майстри не кладуть водні наклейки в ємність з водою. Вони використовують серветки, змочуючи їх водою і поміщаючи вирізаний по формі нігтя слайдер паперовою підкладкою на мокру серветку.


Самі картинки продаються, як правило, у вигляді готових наборів в одній тематиці і колірній гамі. Це 10 слайдерів на 10 нігтів, причому парні картинки. Деякі набори виконані в округлій формі, інші представляють собою прямокутні зображення. І ті й інші в процесі роботи доводиться підрізати, оскільки вони рідко ідеально підходять під конкретну нігтьову пластину.


Роблять це або манікюрними ножицями або щипчиками, відрізаючи надлишки слайдера з боків і в зоні кутикули. Однак картинку відразу намагаються підрізати за формою нігтя тільки внизу (у підстави пластини). Верхній край підрівнюють вже після того, як матеріал буде висушений у спеціальній лампі разом з утримує шаром. Для видалення надлишків користуються пилою з дрібним абразивом. Спилюють зайвий матеріал під нахилом, щоб не зрізати наклейку на торці.


Різновиди

Мало хто замислюється над тим, що водні стікери всі різні. Це відбивається на акуратності роботи з ними і може як полегшити, так і ускладнити робочий процес. Пояснюються відмінності особливостями виробництва. У одних виробів робочі тонкі плівки і нерідко рвуться при коригуванні, у інших вони, навпаки, щільні, а тому погано лягають на округлий ніготь.

Дивіться також:  Новорічний манікюр (115 фото): красиві ідеї дизайну нігтів на Новий рік

Серед великого різноманіття зустрічаються і тонкі еластичні плівки. За рахунок цього їх можна навіть злегка розтягнути, якщо того вимагає коректування. Однак саме товщина часто визначає тип декору: тонкі наклейки передбачають обов’язкове виконання підкладки білого кольору. Щільні ж в ній не потребують, найчастіше вони вже мають свій фон.


Прозорі різновиди слайдерів мають меншу товщину робочої плівки. Тому розподіляти їх по поверхні нігтьової пластини простіше. При цьому вони можуть бути найрізноманітнішими. Акуратність приклеювання може залежати ще і від об’єму наклейки. Сьогодні всі категорії слайдерів діляться на часткові або повністю закривають нігтьову пластину картинки. Працювати простіше з першими, але при дотриманні деяких правил і другі можна приклеїти дуже акуратно.


За типом малюнка зображення можуть бути кольоровими, монохромними, золотистими, сріблястими, голографічними. При цьому ні колір, ні тип малюнка не відбивається на якості фіксації. Все залежить від майстра і повного дотримання всіх кроків технології кріплення слайдера на підготовлену основу. При необхідності можна своєчасно вносити коригування, прибирати складочки, підрівнювати картинку.


Необхідні інструменти та матеріали

Для того, щоб наклеїти слайдер на ніготь, досить пінцета, який стане в нагоді для перенесення наклейки з паперової підкладки, і плоскої кисті. Для обрізання зайвого матеріалу знадобляться манікюрні ножиці або щипчики для видалення зайвої довжини нагоді пилка. Кисть бажано підбирати з пружним ворсом, вона краще за інших пристосувань прибере повітряні кишені, які можуть утворитися, якщо довго возитися з краями.


Що стосується матеріалів, то їх вибирають виходячи з особливостей технології. Якщо попередньо виконують медичний манікюр, потрібен апарат з різними насадками або базовий набір з ножичками, пушер м щипчиками. Клеїти слайдери на непідготовлені нігті не варто: вони будуть виглядати некрасиво, акцентуючи увагу на недоглянутості рук. Щоб покриття трималося добре, з нігтьових пластин обов’язково знімають глянець, використовуючи баф.
Для дизайну знадобляться базове і фінішне покриття, незайвим буде безкислотний праймер. Саме їм доведеться користуватися, якщо в процесі розподілу стікера вийдуть складки. Для зображень на прозорій основі готують пігментований гель-лак. Для щільної плівки буде достатньо однієї бази.

Дивіться також:  Незвичайний френч на нігтях (78 фото): французький манікюр з оригінальним і цікавим дизайном навскоси


Крім того, якщо нігті стоншена, доведеться підготувати зміцнювач. Дана речовина продають у флакончиках, як і всі лакові продукти. Його шар дозволить збільшити товщину нігтів, що відіб’ється на носкості слайдера. Як правило, зміцнював володіє хорошою чіпкістю, він посилить зчеплення нігтя з усіма наступними шарами.

Техніка виконання

Красиво приклеїти водні наклейки на нігті нескладно, але сама робота вимагає обережності. Також слід враховувати нюанси на кожному етапі технології. Відомо 4 варіанти фіксації водного слайдера. По суті, техніка буде однією, але змінюватися в ній буде тільки тип речовини, що наноситься під сам слайдер. Підкладками під слайдер можуть бути прозора база, невысушенный топ, спеціальна біла база і ультрабонд.

Розглянемо базову технологію.

 • На нігті наносять базове покриття тонким шаром і поміщають в лампу для повної сушіння.
 • Базовий шар зверху покривають пігментованим лаком білого кольору і знову сушать.
 • Наклейки знімають захист і кладуть на мокру серветку лицьовою стороною вгору.
 • На ніготь наносять базу тонким шаром, не сушать. Чим тонше буде шар, тим менше ймовірність затікання матеріалу за бічні валики і кутикулу.
 • Знімають пінцетом робочу плівку і переносять картинку на ніготь поверх липкого шару бази.


 • Беруть пензлик і розподіляють картинку максимально акуратно. Бажано підігнати її розмір у підстави нігтя ще до прикладання наклейки, оскільки при подравнивании її на липкій основі базовий матеріал буде текти за межі нігтьової пластини.
 • Базу з картинкою сушать в лампі. Час сушіння потрібно трохи збільшити, щоб матеріал повністю висох. В іншому випадку шар злізе дуже швидко.
 • Після цього спилюють зайвий матеріал з отросшего краю, покривають картинку шаром бази, сушать.
 • Поверх бази виробляють запечатування топом, його також сушать.
 • Якщо в роботі використовували топ з липким шаром, через 30 секунд після сушіння знімають залишкову клейкість.

Якщо на покритті утворюються складочки, їх прибирають бескислотным праймером. Однак ця робота вимагає особливої акуратності, оскільки суміш може розчинити картинку до підстави. Пензликом в даному випадку ледь торкаються до складок, щоб прибрати тільки дефекти роботи. Якщо в роботі використовують білу базу, відпадає необхідність у звичайному прозорому матеріалі. Ультрабонд хороший для випадків, коли однотонний манікюр хочеться освіжити після тижневого носіння. Він характеризується дуже тонкої товщиною шару, що наноситься.

Дивіться також:  Яскравий літній манікюр (53 фото): красиві і соковиті варіанти декору нігтів на літо


Деякі майстри мають свій підхід до оформлення нігтів слайдерами. Приміром, картинок вони надають ефект ручного розпису, подрисовывая деякі контури зображень гелевими фарбами або глітером. Щоб дизайн був цікавішим, вони один ніготь закривають наклейкою повністю, а іншу картинку підрізають. Після того, як по ній проходять акриловими фарбами, вона виглядає дуже красиво і справді здається професійної малюванням. Це відмінна можливість показати сезонність манікюру, що сьогодні є однією з головних модних тенденцій.


Також можна наносити поверх картинки, крім фарб, блискітки, клеїти стрази в потрібних місцях. Для декорування зображення можна використовувати камифубуки або бульонки. Робити на такій основі можна різний дизайн: головне, якісно перекласти зображення. При бажанні можна додати об’єм, використовуючи прозорий гель або топ. Хтось використовує водні картинки навіть для акваріумного манікюру, надійно запечатуючи їх кількома шарами моделюючого кошти.


Цікаві ідеї дизайну

Оцінити можливості декорування нігтів слайдерами допоможуть приклади фотогалереї. Гарний дизайн з мереживами, гідний вечірнього вбрання. Варіант на Хелловін в нейтральних тонах для підтримання особливого настрою. Цікавий дизайн з квітковим орнаментом на акцентних нігтях.
Гармонійне рішення на кожен день для образу городянки. Дизайн з ловцями снів у цьому році особливо популярний. Тематика мережив або вензелів не залишає байдужою жодну жінку. Шикарне рішення в дусі геометрії, простота і легкість дизайну.
Відмінний зефірний манікюр з використанням кавайного принта. Вдале рішення для суворих луків, вписується у встановлені норми дрес-коду. Гарний дизайн з квітковою тематикою, здатний прикрасити образ романтичної натури. Варіант оформлення нігтів для виходу в світ.
Ніжне оформлення нагідок для юної модниці. Стильний дизайн, здатний зробити яскравіше навіть самий лаконічний жіноче вбрання.


Про те, як красиво наклеїти наклейки на нігті на водній основі, дивіться у наступному відео.