Водолій-Мавпа (16 фото): характеристика жінки за гороскопом, народженої в рік Мавпи, яка вона в любові

Жінка Водолій-Мавпа – яка вона? Як гороскоп вплинув на її характер? Якого партнера і професію краще вибрати? Яка характеристика жінки зодіаку Водолій, народженої в рік Мавпи? Яка вона в любові або дружби?

Жінка за знаком зодіаку Водолій, народжена в рік Мавпи, відрізняється наступними рисами характеру:

  • креативність;
  • прагнення до прекрасного;
  • гострий розум;
  • непередбачуваність;
  • комунікабельність;
  • харизматичність;
  • спокусливість;
  • здатність швидко адаптуватися;
  • відкритість;
  • особливе почуття гумору.


Ось далеко не повний перелік якостей, притаманних героїням сьогоднішньої статті. Давайте спробуємо розібратися в характері настільки цікавою і суперечливою натури, такий як Водолій-Мавпа. Основними характеристиками жінок за гороскопом є нестандартність мислення, харизма і постійна готовність до пригод. Вони легкі на підйом і часто є душею компанії. Складно не звернути уваги на таку чарівну і яскраву натуру! Безсумнівно, кожна дівчина зі згаданим зодіакальним поєднанням неймовірно приваблива, підкуповує своєю таємничістю, властивої Водоліям, і непередбачуваністю, якою наділяє рік народження.

А також ці дами хитрі і заповзятливі, можуть підлаштуватися до будь-яких обставин і дуже товариські, завдяки цим якостям характеру швидко обростають потрібними зв’язками. Але незважаючи на підприємливість, що довго зберігають дитячу наївність і безпосередність, хоча і намагаються це ретельно приховувати.

Водолії-Мавпи не приймають приземленість цього світу, часто живуть у своєму світі мрій і фантазій. Але незважаючи на це, вони завжди орієнтуються на власні життєві пріоритети, а за допомогою своєї хитрості домагається будь-яких поставлених завдань. Саме згаданих причин такі жінки часто досягають високого становища в суспільстві, нехай і мають досить складний і суперечливий характер.


У жінок Водоліїв, народжені в рік Мавпи, є і свої слабкості. Вони дуже поривчасті, нетерплячі і непосидючі. Деколи, якщо захопляться чимось занадто сильно, легко змінюють напрямок своїх думок і дій. Метушливість і неуважність можуть зіграти з ними злий жарт в самий невідповідний момент. Звичайно, завдяки надзвичайній наполегливості та гострому розуму вони завжди можуть оцінити ситуацію, вчасно одуматися і довести розпочате до логічного завершення. Втім, Мавпи-Водолії можуть дозволити собі часом збитися – енергійності і працездатності їм не позичати.

Дивіться також:  Характеристика жінки Водолія-Коні (15 фото): гороскоп дівчата, які народилися в рік Коня, сумісність

Незважаючи на переважно розумне ставлення до життя і раціональну оцінку ситуації, як всі Водолії, вони досить ранимі і погано переносять засудження або нерозуміння. Саме тому досить часто їм приписують такі якості, як відсутність гнучкості і образливість. А з-за властивих кожній Мавпі злопамятности і прямолінійності при несприятливому розкладі у неї можуть з’явитися справжні вороги.

Їх витівки і недоречні жарти іноді в прямому сенсі шокують оточуючих, непередбачувану поведінку Мавп може вибити з колії навіть близьких.

Яка вона в любові?

Жінки, народжені в рік Мавпи, неймовірно привабливі і чарівні. Завдяки креативному підходу до будь-якої справи їх образ також часто яскравий і незвичайний. Вони привабливі, доглянуті і вміють привернути до себе – завдяки цим якостям часто опиняються в центрі уваги. Шанувальників у них хоч відбавляй! Незважаючи на це, створювати сім’ю Мавпа не поспішає, так як обожнює різноманітність і, як всякий Водолій, боїться втратити свою свободу і незалежність, дбайливо зберігаючи свій внутрішній світ, дуже цінний для них. Така жінка любить чоловічу увагу і з задоволенням приймає подарунки. Багато хто вважають її справжньою спокусницею!

При виборі другої половини варто керуватися його надійністю і вольовими якостями. З-за своєї наївності і чуттєвості Водолії-Мавпи швидко розкривають душу навстіж, маючи властивість ідеалізувати партнера, приписуючи йому якості, якими він не володіє, що часто призводить до розчарування. Але якщо Мавпа прислухається до своєї інтуїції, зустрівши того, єдиного, безпомилково впізнає його.

З підходящим партнером Мавпа неймовірно перетворюється, стаючи люблячої і турботливої дружиною. Вона дбайливо зберігає домашній вогнище, але не забуває і про фінансах! Однією з яскраво виражених рис, притаманних Водоліям-Мавпам, є вміння поєднувати турботу про дім і кар’єру, в якій вони реалізують себе досить успішно.


Вибір професії

Такі жінки – творчі натури, які в кожній дрібниці намагаються побачити щось прекрасне, а якщо не знаходять, то трансформують кожну частину свого життя (чи то інтер’єр в кімнаті або нове плаття) у щось незвичайне і оригінальне. Як і будь Мавпі, їм складно усидіти на місці, тому сидіти на одному місці і займатися монотонною роботою точно не для них. Вони легко сприймають будь-яку інформацію і швидко вчаться, мають блискучою пам’яттю і розвиненою інтуїцією. Найчастіше обирають справу цікаве, цікаве і нездатне набриднути. Їм відмінно підійде професія вченого, психолога, екскурсовода, художника і навіть астролога!

Дивіться також:  Характеристика жінки Водолія-Змії (12 фото): гороскоп сумісності, народжених у рік ЗміїДружба

Що характерно для кожного Водолія, то це особливе ставлення до своїм друзям. Почуття відповідальності за близьку людину часом затьмарює відповідальність за самого себе. Мавпи, незважаючи на товариськість, дуже розбірливі у виборі друзів. Вони шукають інтелектуальну рівню, в коло близького спілкування зазвичай вхожі лише люди зі схожими інтересами, з якими можна вести довгі цікаві розмови про все на світі і ті, з ким є значні точки дотику.

Найкращими друзями для Водоліїв-Мавп зазвичай стають люди вогняних знаків, які доповнюють їх «повітряний» темперамент і підтримують іскорку, притаманну характером Мавп.

Знаменитості

Яскравими представницями зірок, народженими під знаком Водолія в рік Мавпи, є знаменита світська левиця Періс Хілтон і незрівнянна Дженніфер Еністон. Погодьтеся, їм обом не займати привабливості. Харизма, якою їх наділили зірки, допомогла їм яскраво блищати на червоних доріжках і користуватися увагою самих красивих і успішних чоловіків сучасності.

Безсумнівно, кожна жінка, народжена у рік Мавпи під знаком Водолія, також наділена здатністю стати блискучою зіркою в своєму оточенні.


Про те, яка жінка-Водолій в любові, дивіться у наступному відео.