Водолій і Риби (33 фото): сумісність жінки і чоловіка в любові і сімейного життя

Відносини Риб і Водоліїв далеко не завжди протікає гладко. Можуть Водолій і Риби побудувати міцні і щасливі шлюбні відносини? Яка сумісність жінки і чоловіки, народжені під цими знаками, любові та сімейного життя?

Водолії — це люди, народжені з 20 січня по 18 лютого. Цей знак відноситься до групи Повітряних. Дати народження Риб входять у проміжок між 19 лютого і 20 березня. Вони належать до стихії Води. Насамперед, не зайвим буде ознайомитися з загальними характеристиками обох знаків зодіаку.

Риси, властиві Водоліям

Люди, народжені під цим сузір’ям, виділяються своєю творчою, живою і цікавою натурою. Вони не особливо люблять різкі і несподівані зміни. Але при цьому самі здатні дивним чином привносити позитивні зміни практично в усі ситуації, в яких вони беруть участь.

Завдяки творчості та живого розуму Водолій виявляє гнучкість і винахідливість під час подолання складних життєвих обставин або врегулювання конфліктів. Варто відзначити, що самі представники цього знака провокують суперечки і конфліктні ситуації дуже і дуже рідко. Вони не схильні до подібних способів вирішення питань і проблем.

Водолії дружать щире і завжди готові до самовіддачі і захисту своїх товаришів. У дружбі вони безкорисливі, надійні, уважні. У Водоліїв зазвичай досить широкий і теплий коло спілкування. З ними охоче йдуть на контакт. В деякому сенсі люди цього знака практично зачаровують і притягають оточуючих, несвідомо і природно мають для спілкування з собою.

Вміння знаходити підхід навіть до людей з найбільш своєрідним і важким характером практично завжди роблять Водолія лідером або, принаймні, душею компанії.


Часто людям цього знака важко визначитися з вибором професії та життєвого шляху. Вони схильні шукати і кидатися. Їм властива часта зміна місця роботи та сфери діяльності. Водолії мають широке коло інтересів. Часто можуть виявляти в собі схильності і таланти навіть до здавалося б несумісним з віддаленими один від одного областях. Приміром, проявляти талант і в гуманітарній сфері, і в якій-небудь галузі природничих наук.

Люди, що належать до цього знаку, майже завжди ерудовані і прагнуть розширювати свої знання, освоювати нову діяльність. За рахунок цього вони є дуже хорошими і цікавими співрозмовниками.

Особливості людей, народжених під знаком Риб

Риби дуже схожі з Водоліями в плані чуйності й чуйності характеру. Однак представники знаку Риб все ж набагато ретельніше зважують свої дії. Вони здатні проаналізувати і розпланувати можливі наслідки.

У народжених під цим сузір’ям чудова інтуїція. Вони вміють точно і адекватно оцінювати і розпізнавати оточуючих людей. Самі вони, як і Водолії, здебільшого не схильні до конфліктного способу вирішення питань. Але якщо все ж опиняються у ситуації такого роду, вміють бути стриманими і адекватними. Цей знак здебільшого добре ладнає з усіма стихіями.

Риби мають нахили до собственничеству у відносинах. Це стосується як дружби, так і стосунків у парі. Віддаючись почуттям з головою і глибоко прив’язуючись вони часом не зовсім усвідомлено і навмисно, але дуже наполегливо і навіть жорстко вимагають того ж від друга чи партнера.

Так як цього знаку властиво гарне почуття інтуїції і здатність до зважування та планування, Риби в основному не метушаться між професіями. Вибір роботи є їх свідомим і виваженим рішенням. Багато риби схильні до творчості. Проте в роботі все ж тяжіють до стабільності і постійності умов.


Свій відбиток на характер і особистісні особливості знаків зодіаку надає і рік народження конкретної людини:

 • Роки Бика, Щури і Тигра подарували світу здебільшого дуже творчих та інтелектуально багатих людей. Вони дуже оптимістичні у своєму сприйнятті світу, по-дитячому щирі і допитливі. Люди під сузір’ям Водолія і Риб, народжені в ці роки, особливо чуттєві й емоційні. Вони стануть прекрасними партнерами по сексу для будь-якого знака.
 • Народжені в роки Зайця, Дракона і Змії відрізняються високою особистою енергетикою, напористістю, упевненістю в собі. Вони цілеспрямовані і здатні багатьом пожертвувати на шляху до мети. Їх позитивною особливістю є також схильність до самоаналізу і постійна готовність до самовдосконалення та роботи над своїми недоліками. У відносинах такі люди часто стають опорою і надихаючим прикладом для свого партнера.


 • А ось ті, хто прийшов в цей світ у роки, позначені символами Коні, Вівці і Мавпи, навпаки, схильні до песимізму, смутку, смутку і вольовий слабкості. Їм дуже потрібна адекватна і своєчасна підтримка у важких ситуаціях. До того ж ці люди недовірливі. Їх долають страхи і підозри. Часто вони недовірливі до оточуючих, нерішучі, замкнуті на своїх проблемах. З цими людьми нелегко будувати відносини. Потрібно володіти великим запасом особистої енергії і постійно ділитися нею з таким партнером.
 • У Роки Півня, Кабана і Собаки народилися дуже неоднозначні по набору особистих якостей люди. Вони, як це не парадоксально, дуже веселі, оптимістичні. Але разом з тим в один момент можуть наповнитися серйозністю і навіть сумом. Цим людям властива вдумливість, раціональність у прийнятті рішень. Вони глибоко переживають хвилюючі їх питання і відбуваються з ними неприємні ситуації.

Народжені у вищезгадані роки здатні вибудувати грунтовні, надійні, довірчі відносини. З ними партнер буде відчувати себе в безпеці. Адже вони готові прийти на допомогу, вислухати, вникнути в проблему, дати потрібну і правильну пораду.

Плюси і мінуси союзу

Відносини знаків Водолія і Риб, на жаль, далеко не завжди успішні і часто мають аж ніяк не гладке протягом. Багато труднощів створює суттєва різниця темпераментів. Риби, як більш спокійна і раціональна сторона може виступати як якір і опора для одного або партнера. Однак, при перегині ситуації Йому може здатися, що друга половина практично гальмує його розвиток, тягне на дно, не дає рухатися і розвиватися.

Дивіться також:  Рак і Водолій (37 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і сімейного життя

Обидва знака мають хороші розумові дані і не обділені талантами. Це теж можна трактувати як плюси, так і в якості істотного мінуса для збереження тривалих взаємин. На початковому етапі творчі натури, безумовно, здатні швидко і глибоко зацікавити і навіть зачарувати протилежну сторону. Навіть якщо інтереси і схильності будуть досить різнобічним, допитливий і захоплюється Водолій майже напевно перейме інтереси другої сторони.

Безперечно, це хороший майданчик для початку дружби або побудови шлюбного союзу. Але досить часто з плином часу партнери починають конкурувати в своїй діяльності. Або Водолій, захопився сферою другої сторони, починає перевершувати її. Або ж Риба не хоче поступатися свою першість у цій галузі. Як не дивно, таке положення справ дійсно призводить до конфліктів і перипетій у стосунках.

Третьою перешкодою у відносинах двох ерудованих і творчо захоплених натур є надмірне занурення у спільну діяльність. Пара, занадто глибоко допустила один одного у свій внутрішній світ і обопільно проникла в світ партнера просто втрачає почуття реальності і зв’язок з зовнішнім світом.

Врятувати союз може загальна біля цих знаків схильність до чуттєвості і мрійливості. Завдяки тонкої душевної організації пара набагато легше здатна розуміти один одного. Інтелектуальна близькість і єднання допомагають впоратися з конфліктними ситуаціями.

У знаків досить схожі погляди на питання освіти та соціальної сфери, вибору професії і самовизначення. В цьому плані вони також здатні стати хорошою опорою один для одного. На відміну від більшості інших союзів, у пари Риби і Водолія набагато рідше виникають розбіжності і непорозуміння з приводу фінансових питань.

Представники цих сузір’їв дуже обережні у своїх обіцянках. Що є хорошою профілактикою багатьох сварок. Нелюбов Водоліїв і Риб розкидатися обіцянками, а також схильність останніх до аналізу наслідків своїх дій, є хорошим скріплюючим фактором для союзу.


Наскільки сумісні

Далі сумісність знаків буде розглянута з точки зору відносин різного рівня та спрямування.

У дружбі

 • Чоловік Водолій, жінка Риби. В плані дружби можна дати такого союзу середню оцінку. Спілкування без конфліктів цілком можливо, але глибока і близька дружба практично не зустрічається. У чоловіків Водоліїв надто різнопланова і широке коло спілкування. А Риби жіночої статі схильні сильно прив’язуватися на емоційному рівні і не розтрачуватися на велику кількість контактів. У разі наявності спільних інтересів знаки можуть бути хорошими колегами, розуміючими порадниками. Тривалі, стабільні дружні відносини малоймовірні.

 • Чоловік Риба, жінка Водолій. При протилежному розташування знаків по підлозі прогноз щодо дружніх відносин ще більш невтішний. У такій парі буде дуже мало точок дотику і сторонам не буде за що вчепитися, щоб підтримувати спілкування. Риби чоловічої статі схильні до вразливості та серйозних переживань, зацикленість на проблемі. Імпульсивні і емоційно рухливі жінки-Водолії дуже обтяжуються такою особливістю чоловіки. Їм хочеться відчувати відчутну і явну опору в одному, а не підтримувати його.

Спілкування можливе за наявності загальної сфери діяльності, але недовгий і зовсім не близьке.

В любові

 • Хлопець Риби, дівчина Водолій. Успішність такого союзу можна оцінити як середню. На перших етапах партнери можуть легко закохати в себе другу сторону на ґрунті поверхневого враження один про одного. Воно виникає на основі спільних інтересів і взаємного захоплення. Але з плином часу, при більш глибокому проникненні в особистий і духовний світ, партнерів чекає розчарування. З кожним днем спільного між ними буде залишатися усе менше. Першими це починають помічати чоловіки Риби. Вони в багатьох випадках і є в наслідок ініціаторами розриву. Дівчата ж довго здатні виправдовувати все частіше виникають конфліктні ситуації і присипляти себе солодкими ілюзіями.

 • Партнер Водолій, партнерка Риби. У любовних стосунках також не буде стабільності. Прагнучи завоювати вподобаного партнера, Риби жіночої статі часто роблять дуже серйозну помилку. Схильні до екстравагантності і кокетування вони починають свідомо вести себе досить незвично і навіть зовсім не властиво. Це призводить до створення у другої сторони вельми помилкового враження. Домігшись зближення, дівчина зазвичай психологічно розслабляється і стає самою собою. На цьому етапі вона впевнена в партнері і готова розвивати відносини. Однак ломане помилкове враження, створене нею ж самою, часто стає перешкодою для зміцнення союзу.

Дивіться також:  Водолій і Скорпіон (68 фото): сумісність знаків зодіаку жінки і чоловіки в любовних відносинах і сімейного життя


До того ж вельми лякає партнера і ще одна особливість жінок Риб. Вони схильні дуже сильно прив’язуватися до своєї половині і проявляти вельми агресивні, наполегливі власницькі претензії. Іншими словами, партнер для дівчини Риби представляється належить лише їй одній.

Втім, не рідкісні випадки, коли вищеописані проблеми вщухали з плином часу. Хорошим єднальним чинником для такої пари може послужити спільне проживання.

У сімейному житті

Чоловік Водолій, дружина Риба. Таких подружжя чекає не зовсім легка спільне життя. У їхньому шлюбі кожному треба бути готовим до взаємних поступок і прояву розуміння. І чоловік, і дружина повинні дорожити стосунками. В іншому випадку врятувати пару від розриву одному партнеру буде не під силу.

Гармонійні відносини володіють своїми особливостями:

 • Така пара не є домосідами свого гніздечка. Дозвілля обидва будуть віддавати перевагу проводити поза домом, часто навіть окремо. Схильні до ревнощів жінки Риби можуть постійно відчувати занепокоєння з приводу вірності партнера. У свою чергу чоловік Водолій, що тяжіє по компаніям і широкому колу спілкування, буде побічно давати дружині масу приводів для цього.
 • Сумісність пари в ліжку достатньо хороша. Як сексуальні партнери такі подружжя дуже підходять один одному. Вони здатні повністю задовольняти свою другу половину в ліжку і доставляти їй або йому небувале задоволення. Велику роль тут відіграє одна з безперечно позитивних якостей, властивих їм обом і дозволяє їм досягти гармонії в сексуальних відносинах. Цим якістю є їх чутливість і чуйність до відчуттів і почуттів один одного.

 • Якщо чоловік Риба, дружина Водолій. Часто близькі люди просто не розуміють, як міг скластися такий союз. Для родичів і друзів залишається загадкою, чому ж ці люди привернули один одного. Самим цікавим і навіть кумедним є те, що в силу емоційності молоде подружжя ще й самі для себе не зовсім усвідомили це питання.

  Прояснення конкретних причин зближення, пошук точок дотику будуть відбуватися з плином часу вже після укладення союзу.

 • У перші місяці такого шлюбу подружжю доводиться дуже нелегко. Знаходячись в деякому подиві ні чоловік, ні дружина не можуть почати вживати дій щодо облаштування побуту і налагодження подальшого спільного проживання.
 • Жінка Водолій чекає від другої половини турботи, чоловічої уваги і прийняття відповідальності за важливі рішення. Але її чоловік, належить до знаку Риб, не такий категоричний і однозначний у своєму світогляді і поглядах на шлюб. Він більше схиляється до рівноправності і не хоче домінувати. До того ж він побоюється брати вантаж сімейних проблем і питань лише на свої плечі. У такій ситуації чоловікові потрібна розуміє чоловіка, готова м’яко направити і бути опорою на початковому етапі спільного життя. Однак Водолії жіночої статі схильні спочатку побачити бажаний результат, або отримати його незаперечні гарантії своєї вигоди. Вкладати зусилля у щось невизначене вони не готові.
 • У таких шлюбів, на жаль, дуже високий відсоток розривів. Ув’язнені в пориві поверхневого емоційного враження один від одного, союз розбивається про сімейний побут, який подружжя не здатні налагодити.

  В роботі

  Колегам по професійній діяльності не варто намагатися зближуватися. Як партнери по бізнесу ці знаки прекрасно ладнають і здатні підтримувати ефективну співпрацю.

  Якорем і опорою в ділових питаннях буде властивий Рибам раціоналізм і виваженість їх рішень. Саме на це варто спиратися другого партнера по бізнесу — Водолію.

  Головне для пари співробітників, які належать до цих знаків, навчитися знаходити компроміс в робочих питаннях.

  Водоліям варто оволодіти навиком контролю можливих негативних емоції. До імпульсивності і навіть напади агресії і гніву представники цього сузір’я дуже схильні в моменти максимального захоплення діяльністю.

  У свою чергу Риби, з причини своєї природної проникливості і хорошою інтуїції, в більшості випадків зможуть розгадати справжні наміри і причини поведінки колеги.

  В цілому такий діловий союз досить стійкий і плідний.

  Над чим слід попрацювати у відносинах?

  Для створення гармонії обом партнерам рекомендується замислитися над низкою питань:

  • Знаків не слід надмірно заглиблюватися в фінансову сферу життя. Тяга до багатства і занурення в заробляння грошей ніколи не підуть на користь відносинам. Завдяки талантам і природної обдарованості люди цих сузір’їв і без того достатньо фінансово забезпечені. Не варто зациклюватися на грошах в збиток почуттів партнера.
  • Часто союз може зазнавати труднощі з-за схильності чоловіків Водоліїв ідеалізувати свою партнерку. До того ж повітряний знак схильний першому поверхневому враженню і схильний довго за нього чіплятися. Водоліям слід проявляти більше інтересу й уваги до справжнього внутрішнього світу і характером партнерки або дружини. Помилкою є невгамовне бажання «перекроїти» особистість супутниці під свої, часто фантазійні, подання.
  • Обидва знака є дуже захоплюються. Неприпустима жорстка критика роботи або нехтування улюбленою діяльністю партнера. Це дуже глибоко ранить і відштовхує.
  • Часто в молоді роки партнери виявляються нездатними надати один одному практичну допомогу. Емоційна підтримка у такої пари найчастіше відбувається на достатньому і навіть високому рівні. А ось конкретні дії для допомоги у важких обставинах на ранніх етапах просто не робляться. Це пов’язано з тим, що молоді хлопці та дівчата мають мало життєвого досвіду і практичних навичок у вирішенні складних, серйозних проблем.

  Молодій парі не варто соромитися звернутися за порадами до більш старшим друзям, батькам або іншим особам, яким можна довіритися. З набором досвіду особистого життя в сім’ї сформуються вже конкретні, адекватні ситуацій прийоми практичної взаємодопомоги і підтримки.


   • В складну ситуацію можуть потрапити пари, де обидва партнери мають дуже завищені очікування від другої половини. В цьому випадку не уникнути важких взаємних докорів. Тут потрібно обопільне зниження завищеною планки. Цього можна досягти шляхом вивчення і прийняття особистості один одного.
   • З-за певної замкнутості Риб їх партнер часто відчуває почуття провини або відчуття обмеження своєї свободи. Адже знак Повітря має компанійський характер, широке коло друзів. Він не може обходитися без спілкування довгий час. У такій ситуації подружжю слід піти на взаємні поступки.
   Дивіться також:  Стрілець і Водолій (62 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя, дружбу та роботі

   Нечесно і небажано зовсім відривати Водолія від його друзів і близьких. Незадоволення ситуацією і невитрачена у спілкуванні душевна енергія цього знака буде лише накопичуватися з плином часу. А це в підсумку виллється в емоційний зрив з усіма його негативними наслідками.

   В той же час дуже часто виводити схильних до інтроверсії Риб в неприродну і навіть кілька важку для них гучну і людну середовище також не є виходом. Цей знак буде лише втомлюватися і відчувати стрес в оточенні численних друзів і знайомих свого партнера. До того ж Риба просто не зможе конкурувати з Водолієм в умінні спілкуватися і зачаровувати співрозмовника. А значить, Риба у багатьох випадках практично приречена бути непомітною сірою вороною на цьому «святі життя».

   Оптимальним варіантом є поділ дозвілля. Водоліям варто постаратися познайомити другу половинку з максимально можливою кількістю своїх друзів, колег і знайомих. Так Риба буде відчувати набагато менше занепокоєння з приводу його стосунків з оточуючими.

    • У спільному житті і у вирішенні складних питань не варто уникати природної інтуїції. В обох знаків, а у Риб навіть більшою мірою, це якість розвинене досить добре. Сліпе слідування догмам і усталеній думці далеко не завжди позитивно працює на збереження гармонії в шлюбі і відносинах.
    • Риби володіють унікальною здатністю бачити людину, розпізнавати його справжні наміри і причини вчинків. Партнеру варто це враховувати і утримуватися від брехні. Так як систематичне викриття викличе вже постійна недовіра, яка згодом буде дуже складно переламати.
    • Парі не варто соромитися як можна частіше щиро говорити один одному про свої почуття. Визнання в любові, похвала, слова підтримки, захоплення і схвалення заспокоюють і підвищують взаємна довіра.
    • Партнерам варто знайти в собі сили і можливості хоча б іноді поступатися своїми абсолютно особистими інтересами. Знаки Риб і Водолія схильні ставити побут та облаштування спільного проживання на далеко не перший план.

    Запущений домашній побут, незатишна обстановка і атмосфера в будинку з часом буде додавати напруги і відносини. Розумне розподіл домашніх обов’язків, спільна участь в облаштуванні квартири або будинку можуть дуже допомогти парі зберегти відносини.

    Не варто перекладати всю відповідальність і більшість обов’язків на партнера. Але, в той же час, слід уникати зайвого відсторонення другої половини від побутових питань. До цього здебільшого схильні жінки і дівчата, народжені під знаком Риб. Розчарувавшись, очікуючи активності та ініціативи партнера, вони зопалу намагаються звалити все на себе. Це помилка. Другій половині просто треба надати підтримку і адекватно розподілити побутові клопоти і справи по дому.

    Не варто використовувати чуйність партнера в корисливих цілях і маніпулювати ним. Спокуса до цього дуже великий, але від цього слід утриматися. Зайвий раз поплакатися, прикрасити ситуацію, перетягнути ковдру на себе — всі ці прийоми забирають багато душевної енергії у чоловіка або дружини. Самі по собі вони є вивертами і грою на почуттях. Якщо така поведінка викривається, у пари починає наростати взаємне недовір’я.


    Ще більше про сумісність Водоліїв і Риб дивіться у наступному відео.