Водолій (60 фото): характеристика за гороскопом і дату народження, сузіря і стихія знака зодіаку

Водолій – знак зодіаку, який здатний зробити божевільні вчинки. Яка його характеристика за гороскопом і дату народження? Яке це сузір’я і до якої стихії він відноситься?

Водолій займає 11 позицію в циклі знаків зодіаку. Загальноприйнятим символом для його позначення вважаються 2 хвилясті лінії, що позначають зміїну мудрість. Він є уособленням змін. Крім того, у Водолія, порівняно з більшістю інших знаків зодіаку, є 2 планети-покровителя, які мають великий вплив на нього.

 • Колір знака: сірий, ліловий, фіолетовий.
 • Стихія: Повітря.
 • Планета-покровитель: Сатурн, Уран.
 • Камені: гранат, аметист, сапфір, лазурит.
Вплив сузір’я починається 21 січня і закінчується 18 лютого. У разі, коли дата народження випадає на період з 21 січня по 1 лютого, то така людина буде за життя сором’язливий, делікатний і меланхоличен. Якщо ж День народження випадає на 2-12 лютого, людина буде ніжним, розумним, мають відмінне почуття гумору. Народилися 12-20 лютого будуть стриманими, скромними, правдивими і непохитними.

Цей знак веде себе в житті холодно, відчужено і незалежно. Завдяки Сатурну Водолій є холоднокровним і зібраним. Уран вносить певну родзинку в його характер, що відрізняє цей знак від інших.

Водолій – один з найбільш дружніх знаків зодіаку. Його життя досконала, якщо у нього є достатньо співрозмовників. Жахливим для знака є надмірна прихильність до однієї особи. У Водолія подібне асоціюється з відмовою від незалежності, яка для нього понад усе. У нього немає потреби бути потрібним або належати комусь. Єдина особа, яка має потребу в ньому– він сам.

Однак не слід звинувачувати Водолія у безсердечності. Насправді це добрий і уважний людина, що віддає багато сил і часу того, що вважає гідною справою. Він бере участь у справах, якщо сам цього хоче; сам визначає міру своєї зайнятості, і це його цілком влаштовує.

Водолій проти будь-якої ієрархії і повністю впевнений, що всі люди заслуговують однакового поводження. Така демократичність повністю протилежна думці Козерога, так що спілкування між цими знаками буде досить важким.

Перебувати в суспільстві цієї особистості – одна насолода. Людина, що любить пригоди і має неординарний погляд на багато речей, побачить у Водолії трохи самовпевнену, однак доброзичливу особистість з сильним характером, якому набагато цікавіше майбутнє, ніж на минуле.

Водолій боїться почути критику в свою сторону. І якщо стриманий Козеріг і вільний від сторонніх думок Лев спокійно ставляться до будь-якої критики і не додадуть їй ніякого значення або спокійно виправлять свої помилки і підуть далі, то надмірно чутливий Водолій сприйме критику, немов трагедію і, швидше за все, не зможе стримати емоції.

Є помилкова думка, що Водолії обожнюють зміни в житті. Насправді ж цей знак таємно мріє про стабільність.

Водолій приходить в жах, коли мова заходить про відповідальність. Він не може позбутися від невпевненості у власних силах. Разом з тим він є неперевершеним ідейним натхненником. У знака неординарне бачення речей, що дозволяє йому пропонувати вирішення проблем, які можуть здатися неймовірним, проте діють на практиці. У теж час він повністю занурений у сумніву, тому здатний піти на все, лише б не бути відповідальним за висунуті пропозиції.

Водолії з легкістю розривають відносини з людьми, однак у них завжди є одна або дві людини, втрата яких для них прирівнюється до смерті. Щоб помиритися з дорогим для себе людиною, вони підуть на все. Слід зазначити, що Водоліїв не можна використовувати в корисливих цілях. Якщо ж вони дізнаються, що їх експлуатують, то без роздумів відмовляться від такої людини, як би важко і боляче їм не було.

Водолію притаманна нестійка психіка. Велика частина представників цього знака це розуміють і з підліткового періоду займаються вихованням своєї волі і зміцненням психіки.

Водолій завжди вірний своїй другій половинці. Флірт для нього є ковтком повітря, без якого знак просто не може. Разом з тим прагнення до стабільності та сильна прив’язаність до коханої людини утримують Водолія від зради.

Творчість не віддільно від Водолія. Більшість людей цього знака обирають спеціальність, пов’язану з творчістю, наприклад, письменника, художника, актора.

  Водолій відчуває емоційний стан оточуючих, відчувають настрій людини, а також на інтуїтивному рівні розуміють, що у кого-то біда.

  Водолій не є мстивої персоною. Людям цього сузір’я властива риса забувати погане. Вони просто припиняють спілкування з недругом. Однак їм не чуже відчувати задоволення при вигляді того, як життя сама мстить кривдникам.

  Чоловік

  Щоб зачарувати чоловіка Водолія, дівчині доведеться зацікавити його. Він не діє першим, а очікує уваги від прекрасної статі.

  Цей знак відчуває щастя, беручи участь в житті людей. У Водолія багато друзів, проблеми яких він готовий обговорювати до самого ранку.

  Водолія ні в якому разі не можна примушувати до якихось правил. Немає сенсу намагатися підпорядкувати його своїм принципам. Це незалежний і вільний чоловік.

  У колі галасливих компаній він виглядає особою, яка допомагає і спілкується з кожним без винятку, але незабаром Водолій, так би мовити, витікає від співрозмовника. Йому швидко стає нудно, і він переключається на інших.

  Він з легкістю закохується, однак одружується після ретельних роздумів. Але якщо дівчині вдалося підкорити серце Водолія, вона переконається, що він – ідеал чоловіка. У більшості випадків він вірний обраниці. Часом фліртує, але лише тому, що його приваблює незвідане.

  Жінка

  Таку дівчину можна назвати досить вимогливою особистістю. Її натхненням виступають товариші і знайомі. Жінка повітряного знака обожнює різноманітні тусовки і компанії. У більшості випадків вона чесна і відкрита, не котра забуває брати участь у житті оточуючих.

  Дівчина Водолій – особистість, у якої достатньо мужності, щоб до останнього відстояти свої переконання. У разі коли її план з тріском провалюється, дівчина не засмучується, а навчається на зроблені помилки. Стояча справа, яка закінчується провалом, для неї значно важливіше невеликого успішного, тому що вона бачить у програші виклик і шанс випробувати свої сили знову.

  Вона шукає досконалого партнера, і вибір дається їй з великим трудом. З цієї причини жінки цього знака пізно виходять заміж. Такій дівчині потрібна людина, що змушує відчувати її справжньою жінкою.

  Вона буває досить наполеглива, нервна і навіть сварлива. Недоліком дівчата цього знаку можна назвати і марнотратство.

  Дитина

  Дітям Водоліям притаманний активний розум, якому необхідна регулярна інтелектуальна їжа. У пошуках вирішення головоломок або при вирішенні проблем, такі діти, крім вже відомих відповідей, прагнуть випробувати всі варіанти, включаючи свої власні.

  Труднощі в навчанні у цих діток – досить рідкісне явище. Однак у них є цікава особливість: діти Водолії можуть засвоювати новий матеріал і вчити уроки тільки в цілковитій самоті. Саме тому їм потрібна своя кімната, свій відокремлене місце.

  Здоров’я

  Слабкими місцями представників цього знака гомілки та щиколотки, які вони часто розтягують і підвертають. Можливе порушення обміну речовин, проблеми з кров’ю. Для Водоліїв не є рідкістю погіршення здоров’я в жаркий період, а також проблеми з травленням.

  У маленького Водолія спостерігається схильність до таких хвороб: анемія, недокрів’я, захворювання центральної нервової системи.

  Несприятливий вплив на нього чинять конфліктні ситуації, що відбуваються в сім’ї. Не рекомендується контакт з таких неврівноваженими і нервовими людьми.

  Розумова перевтома дитини супроводжується болем, розладом травлення, безсонням. Способом запобігання цих проблем є спокійне проведення часу подалі від міської суєти.

  Кар’єра і фінанси

  Водолій відчуває задоволення, займаючись діяльністю, пов’язаною з громадськістю. Він дисциплінований, відповідальний; вірний слову і виконує все, що від нього вимагають.

  Незаздрісна і неощадливо повітряний знак завжди готовий прийняти думку іншої людини. У нього відмінний вдачу і відмінні відносини з начальством. Найчастіше вони отримують несподіване підвищення. Водолії вміють наказувати, пояснювати, їм під силу ввести в курс справи новенького працівника.

  Фінансова сторона діяльності не приваблює їх. Слід зазначити, що багато знаменитостей цього знака закінчили своє життя в бідності.

  Однак бувають інші Водолії, що знаходяться під заступництвом Урану. Такі люди ведуть трохи незрозумілий спосіб життя, часом навіть схожий на шлях мученика. Ідеальною сферою для використання їх навичок виступають різноманітна творча діяльність, кінематографія, телебачення, освіта, духовну настанову, юриспруденція. Водоліям ідеально підходять професії лікаря, психолога, а також є перспектива у науковій діяльності.

  Дивіться також:  Жінка Півень-Водолій (14 фото): характеристика і сумісність по гороскопу, народжених в рік Півня

  З ким сумісні?

  Познайомившись з Водолієм, можна перейти до його сумісності з іншими знаками зодіаку.

  Овен

  З них вийдуть віддані друзі. Овен з легкістю підлаштовується під інтереси Водолія, тому що розуміє його з півслова. У свою чергу, Водолій може повністю покластися на Овна, як на вірного і нездатного на зраду людини.

  Що ж стосується особистого життя, то тут буде не до нудьги. Можливі ускладнення, якщо кожен буде примушувати партнера до чого б то не було. Це пояснюється тим, що ніхто з них не виносить домінування над собою. Обидва знака винахідливі у плані інтиму, а також ідеально підходять один одному і в інших сферах життя. Якщо це буде досить сильний Овен, він стане лідером у стосунках.

  Телець

  Цікава пара, адже ці знаки дуже різні. Однак вони відмінно доповнюють один одного, з цієї причини часто стають відмінними друзями.

  Близнюки

  Представники цих знаків відчувають взаємний інтерес. Однак якщо Близнюкам постійно цікавий партнер, то Водолій буде захоплений партнером лише в перший час.

  Рак

  Такі відносини не можна назвати ідеальними. Йому немає справи до сентиментів Раку. Занадто велику кількість інтересів у Водолія не залишає часу для вислуховування проблем і страждань партнера, тому Рак буде постійно відчувати холод, витікаючий від партнера.

  Лев

  Такі знаки можна назвати взаємодоповнюючими, але такій парі рекомендується не створювати серйозні стосунки, а обмежитися дружбою.

  Діва

  В даній парі Діві доведеться несолодко. Вона відчуває величезну повагу, навіть злегка заздрить широкого світогляду партнера. Водолію ж таке суспільство може набриднути.

  Сексуальний потяг між знаками виникає лише спочатку. Обидва більше цікавляться духовною стороною спілкування. Тверезість і практичність Дів сприяють критиці надзвичайно щедрого Водолія. Створення сім’ї можливо тільки за умови обопільної зацікавленості, що виходить за межі спальні.

  Ваги

  Ваги часто незадоволені мізерним увагою Водолія. Правда, залицяння і увагу будуть надзвичайно приємні Ваг. Водолію незабаром набридне догоджати партнера і це призведе до розриву відносин.

  Скорпіон

  Скорпіон поважає і цінує партнера, хоч і робить спроби підпорядкувати його своїй волі. Однак, розуміючи безуспішність затії, Скорпіон особливо не насідає. У свою чергу, Водолій усвідомлює, що з таким партнером необхідно бути обережним і чесним. Відносини представників таких знаків важкі, проте для обох є цікавими.

  Стрілець

  У них досить дивні стосунки. Водолій некерований і дуже відповідальний, особливо на рахунок даних обіцянок. Що ж стосується Стрільця, то обіцянок для неї не існує. Тому його словами не слід вірити.

  Козеріг

  Перебуваючи поруч з Водолієм, партнер буде мати велику кількість свободи. Ненав’язливе вплив Козерога непомітно для Водолія вдосконалить його характер до повної відповідності потребам партнера. Крім того, Козеріг призведе в рівновагу життя Водолія і навчить його правильно використовувати особистий досвід.

  Водолій

  Відносини Водоліїв можна назвати коротким замиканням. Для пари це нормальне явище, чого не скажеш про оточуючих, які вважають подібні відносини дивними, навіть небезпечними.

  Водолії ідеально підходять один одному. Партнери винахідливі в любові, а також є стимулом один для одного як в духовному, так і фізичному плані. Водолії є надмірно раціональними, розумними і поміркованими. Їм властиво велика кількість інтересів, які не стосуються партнера. В інтимній сфері повністю задовольняють бажання другої половинки, але глибоких почуттів не відчувають. Шлюб між двома Водоліями буде досить надійним і благополучним.

  Риби

  Водолії часто терпіти не можуть Риб, з цієї причини вони навіть не збираються приховувати свої презирства. Риби ж, навпаки, прагнуть догодити Водоліям, в яких бачать нові можливості, і з цієї причини готові бути чесними, наскільки це можливо. Якщо якимось дивом відносини все ж почнуться, вони закінчаться, як тільки Водолій викриє свого партнера у брехні.

  Враховуємо східний гороскоп

  Щоб дізнатися трохи більше про Водолії, звернемося до східним гороскопом.

  Щур

  Щури відрізняються величезним інтересом до інтелектуальної праці. Діти в ній душі не чують, тому що вона неперевершено уміє розповідати казки.

  Вона вміє справити незабутнє враження на оточуючих, які дарують їй свою любов. Щур досить різнобічна, цінує різноманітність і свободу. Крім того, вона має нетерплячий і незламний характер.

  Такої людини можна назвати волелюбним інтелектуалом і чудовим товаришем. Заради своїх друзів він здатний на багато що. Така особистість постійно перебуває в пошуках нової діяльності, захоплень, пригод і суспільства. Такі люди стають повстанцями, революціонерами, які приносять з собою в суспільство абсолютно інше, більш сучасне.

  Жага до зміни місць підштовхує Водолія, народженої в рік Пацюка, на пошуки пригод. Це ж стосується інтимного життя, є нестійкою, часто призводить до зміни сім’ї та партнера.

  Але, варто зауважити, що як друг, цей представник року Щура вельми непоганий, тому що здатний забути про пригоди заради друга.

  Бик / Буйвол

  Зовні безпристрасний, можна сказати, навіть жорстка людина, всередині виявляється інтелігентної особистістю. Він уміє і прагне здійснити задумане. Відбувається це з притаманною Йому терплячістю, наполегливістю і інтуїцією.

  Терплячий і наполегливий Бик повільно, але впевнено просувається до поставленої мети. Навіть найважчі умови та перешкоди Водолію не перешкода. В його силах витримати все, що завгодно, лише б досягти свого. Крім того, він заражає оточуючих своїми незвичайними ідеями.

  Що ж стосується особистого життя, то йому по силам підлаштувати партнера під особисті сексуальні уподобання, але може без праці перенаправити енергію з інтимного життя на творчість і будь-яку іншу діяльність.

  Тигр

  Це дуже небезпечне поєднання. Такі люди здатні морально нападати на оточуючих. Тигру властиво вистежувати свою жертву довго і терпляче. Йому до снаги втілити у життя небезпечні ідеї в дипломатичній формі.

  Водолій – Тигр – самостійна особистість, яка набагато небезпечніше, ніж виглядає. Чарівний і приємний Тигр без краплі сумніву припинить будь-які спроби дізнатися його душу. У нього немає прагнення здійснювати свої бажання та мрії. Він просто чекає, коли вони самі прийдуть до нього.

  Якщо приручити «смугастого» Водолія, з нього вийде відмінний компаньйон в торгівлі. Тигр прагне досягти гармонії і порядку, за які готовий боротися. Такої людини тягне все екстремальне. У ньому поєднуються артистизм Водолія і тигрові воля, сила, енергія.

  Своєю чарівністю і веселою вдачею Тигр зачаровує оточуючих. Його часто відвідують нездійсненні мрії, однак Тигр навіть не думає про те, щоб здійснити їх.

  Кіт / Кролик

  Водолій – Кролик – романтично налаштований чоловік. Це невиправний оптиміст з надзвичайно багатою фантазією. Йому легко керувати своїми емоціями, відчувати непідробний інтерес до суспільства, життя і світу в цілому. Водолій дуже привабливий для навколишніх. Людей тягне його доброзичливість, проникливість, уяву і вміння грати характерами близьких людей. Меланхолійність, жіночність і чарівність Кролика просто зачаровують оточуючих.

  Він без праці розбирається в достоїнства і слабкі сторони людей і бачить їх наскрізь завдяки своїй проникливості.

  Дракон

  Водолій, народжений у рік Дракона, не стримує свій войовничий норов, з-за чого друзі постійно тікають від нього, не витримуючи агресії. Тому коло друзів Дракона постійно змінюється.

  Дракон весь час перебуває в пошуках слави і успіху, тому ніяк не може насититися вже отриманим. Такі Водолії рідко відчувають вдячність за життя, а слава часто знаходить їх занадто пізно.

  Їм нецікаво думку оточуючих. Водолій просто знаходить нових друзів, які досить швидко збігають від марнославного Дракона.

  Змія

  Змія ставить перед собою неймовірні завдання, в більшості випадків ніколи не втілюються в життя.

  Проблеми даної людини з’являються з-за нескінченних душевних хвилювань і напруги. У Змії недостатньо концентрації для прояву своїх талантів. Одночасно з цим, вона досить відкрита, весела, артистична і яскрава особистість.

  Дивіться також:  Характеристика жінки Водолія-Змії (12 фото): гороскоп сумісності, народжених у рік Змії

  У Змії феноменальна інтуїція, за допомогою якої вона може передбачати події і підкоряти своїй волі оточуючих. Вона дуже активно проявляє себе в роботі: збирає потрібних людей, займається організацією зустрічей і заходів. Проте повною мірою проявити себе заважають заздрість, слабка воля і брак врівноваженості. З цієї причини кращим проявом здібностей для Змії буде посередництво.

  Кінь / Кінь

  Кінь – Водолій переповнений ентузіазмом, енергією, а також сміливими ідеями. Серед своїх він вважається героєм, який шукає справедливість. Такий Водолій переповнений ентузіазмом, новими ідеями та просто схиблений на пошуках істини.

  Цілі Водолія недосяжні, тому що помилки минулого нічому його не вчать. Кінь – Водолій живе виключно майбутнім, тому не отримує уроки з минулого. Щоб у Коня була можливість досягти успіху, у нього повинен бути стоїть покровитель.

  Вівця / Коза

  Це незвичайна людина, що поєднує в собі низку протиріч.

  У нього надзвичайний розум, проте він знаходиться в підпорядкуванні примх. Завоювати такого Водолія буде важко, тому що він дуже високо себе цінує.

  Вівця – досить розумна особистість, яка цінує себе і оточуючих. Свої здібності вона застосовує нерозумно, її життя підпорядковане примх. Крім того, Вівця надзвичайно лінива. Це приємна особа, яка готова прийти до будь-якого компромісного рішення. Водолій цього року народження надмірно чутливий, а також прекрасно розуміє емоції інших.

  Мавпа

  Мавпа – Водолій – особа, яка вміє вести свою професійну діяльність досить обачно. Одночасно з цим, вона енергійна і дуже цікава. Крім того, володіє феноменальною інтуїцією і товариськістю. Щоб утримати потрібних для себе людей, Мавпа застосовує хитрість і обман.

  Півень

  Водолій, народжений у рік Півня – складний і впертий чоловік, здатний піти на все заради власних принципів. Не боїться ризикувати і постійно занурений у мрії про майбутнє. Його можна назвати дипломатичним. Однак він є і авантюристом і постійно дивує своїми ідеями і витівками.

  Це досить динамічна особа, що прагне в майбутнє і здатна заради цього ризикнути справжнім. Для збереження своїх принципів Півень без вагання пожертвує всім без винятку.

  Він може стати винахідником, дослідником, ученим, чиє мислення буде на кілька кроків попереду майбутнього.

  Собака

  Водолій, народжений у рік Собаки, відрізняється сміливістю і доброзичливістю. У нього безліч грандіозних планів, які кардинально змінюють навколишній світ. Він терпіти не може підпорядкування і монотонності роботи. Водолію властиво відмінне почуття гумору і прагнення захистити близьких. Як і всі Водолії, він є сомневающейся натурою, а від Собаки взяв надзвичайну вірність.

  Водолій – дипломат, який відрізняється чесністю Собаки. Таким людям властиві навички організатора.

  Свиня / Кабан

  Досить незвичайна особа. Така особистість є людиною, переповненим щирістю і мають непогану ділову хватку. Завдяки працьовитості і широкого кругозору Водолій, народжений у рік Свині, здатний згуртовувати колективи для реалізації загальних цілей.

  Його можна назвати раціональним, влюбчивым і незалежним. Така людина творчо розвинений і може мислити стратегічно. Він обожнює керувати оточуючими, але терпіти не може власного підпорядкування.

  Щасливі числа

  Водоліям, як і іншим знакам зодіаку, властиві щасливі числа. Найщасливішими для нього цифрами є 4, 8, 12 і 16. Також сюди можна віднести числа 9 і 13.

  4 і 8 – це основні числа знака. Людина, який пов’язаний з числом 4, має своєрідний характер. Якщо під час конфлікту більшість людей займуть один бік, то люди «четвірки» займуть протилежну. Основною рисою характеру є необмеженість розуму і песимізм.

  Число 8 пов’язане з экстравертами. Вони відрізняються силою волі, активністю, рішучістю та владним характером. Люди вісімки вміють бути лідерами.

  12 та 16 – цифри, які займають друге за значимістю місце в житті Водоліїв.

  Число 12 – цифра досконалості, яке символізує божественний коло і завершення всього. Воно допомагає визначити, наскільки сильна воля людини і сприяє зародженню психологічної енергії.

  Число 16 протегує допитливим Водоліям, обожнює подорожі, а також людям, прив’язаним до колі сім’ї та друзів.

  Числа 9 і 13 приносять успіх Водоліям, якщо вони народилися в один з цих днів. Людей, що знаходяться під заступництвом числа 9, виділяють серед інших такі якості: благородство, сильний характер і неперевершені розумові здібності. Людина «дев’яти» ставить перед собою серйозні цілі і без праці домагається їх. Водоліїв цього числа народження можна назвати перфекціоністами, тому що вони приділяють багато уваги до кожної дрібниці.

  Творчий потенціал і неперевершений розум знаходяться у владі числа 13. Такого Водолія можна назвати гордим, амбітним і незалежним. Більш того, він схоплює все буквально зльоту, швидко засвоює новий матеріал. Що ж стосується роботи, то він з легкістю її виконує.

  Талісмани

  До металам цього знака відносять срібло, мельхіор. Камінням покровителями знака вважаються перли, сердолік, лазурит. Талісманами виступають ікона, ключ.

  Астрологи радять повітряному знаку напівдорогоцінне та коштовне каміння, що володіють чарами. До таких належать перламутр, флюорит, гіацинт, аметист, топаз.

  Каміння

  Жіночі

  Алмаз допомагає жінкам стати більш рішучими і наполегливими. Необхідно пам’ятати, що оберіг обов’язково повинен бути блакитного кольору.

  Аквамарин надасть незамінну допомогу в розстановці пріоритетів. Кажуть, що аквамарин володіє нескінченною внутрішньою енергією, що усуває песимістичний настрій.

  Прекрасна стать цього знака є об’єктом уваги, що часто спричиняє негативний вплив оточення. Захистом від лихого погляду стане оберіг з обсидіаном, що дарує захист мандрівницям.

  Берил як оберіг посилить привабливість жінки в очах сильної статі. При цьому талісман зробить володарку більш стриманою і прохолодною, з цієї причини користуватися ним потрібно обережно.

  Кварц – рожевий камінь, який підійде незаміжнім красуням, тому що сприяє пошуку коханого, зустріч з яким завершиться укладанням шлюбу. Кварц допоможе зняти напругу, приборкати гнів, посприяє розвитку творчого потенціалу і зробить свою володарку більш впевненою.

  Водолію властиво обмежувати бажання і прагнення оточуючих, при цьому самій дівчині просто необхідна повна свобода. Тому аметист допомагає жінці Водолію налагодити стосунки і знайти спільну мову з людьми. Цей амулет буде корисним для жінок, які мріють про появу малюка.

  Прекрасної статі, що складається в шлюбі, рекомендується придбати хоча б одну прикрасу з справжніми перлами. Такий аксесуар допоможе швидко вирішити виниклі конфлікти, зміцнить стосунки в сім’ї, направить подружжя на збереження сімейних цінностей, а зробить свою володарку ніжною і турботливою.

  Бірюза вважається одним з кращих амулетів від пристріту і допомагає зміцнити жіноче здоров’я. Дівчатам бірюза приносить бажану гармонію в кожній сфері життя, включаючи і любовну. Прикраси, виготовлені з цього самоцвіту, слід купувати мріють про щасливе і вдале заміжжя. Однак, жінкам, які вже перебувають у шлюбі, такий оберіг протипоказаний.

  Топазу властиво активувати роботу головного мозку і творчий потенціал своєї власниці. Більш того, талісман приводить в рівновагу владу своїх планет-покровителів, які надають вплив на Водолія.

  Бурштин сприяє зміцненню віри у власні сили, дарує оптимізм, бадьорість та нескінченний запас енергії. Також бурштин сприяє збереженню молодості і краси, викликає у своєї власниці любов і віру в оточуючих її людей.

  Чоловічі

  Сильній половині людства необхідно увагу прекрасної статі. Однак певна сухість і мінливість заважають чоловікам цього знака знайти своє щастя і обзавестися сім’єю. Щоб хоч трохи згладити характер і отримати бажане щастя в особистому житті, Водоліям допоможе чорний агат.

  Обереги з нефриту допоможуть власнику перейти на новий духовний рівень. Представники чоловічої статі, що народилися в середині зими, у яких є обереги з нефриту, здатні займатися серйозною роботою над самим собою, а також стають більш впевненими і здатними стабілізувати своє фінансове становище.

  Сапфір як амулет підходить новаторам і оптимістам, які прагнуть до нових відчуттів і знанням. Оберіг з цим самоцветом допомагає своєму власнику довести розпочате до логічного завершення і вийти переможцем з будь-якого конфлікту.

  Гірський кришталь принесе чоловікові любов і везіння, наповнить позитивом і подарує гармонію душі. Водолії, які змушені регулярно спілкуватися і знайомитися з новими людьми, повинні завжди мати невеликий шматочок гірського кришталю в правій кишені. Це сприяє прояву невичерпної симпатії до чоловіка Водолію.

  Дивіться також:  Жінка Водолій-Собака (14 фото): характеристика дівчата, які народилися в рік Собаки, гороскоп сумісність

  Лазурит допоможе поліпшити життя свого господаря, у нього з’являться нові захоплення і джерела доходу, камінь робить дружні стосунки міцнішими, а також приносить щастя в особисте життя. Більш того, самоцвіт допомагає при запаленнях, опіках і нервових розладах.

  Хризопраз ідеально підійде любителям винаходів і нововведень, тому що допомагає втілити в життя креативні проекти і плани. Камінь служить оберегом від всіляких небезпечних ситуацій.

  Азурит позбавить власника від гніву і вбереже від необдуманих рішень і стресів. Камінь допомагає власникові відкрити в собі нові якості. Такий талісман радиться чоловікам, які працюють у сфері журналістики та юриспруденції.

  Циркон вбереже від морального перенапруги і допоможе позбавитися від депресії. Циркон підсилює працездатність, а також сприяє гарному відпочинку від роботи.

  Предмети

  Ілюстрації, статуетки ангелів є чудовим оберегом для Водолія. Амулет захищає власника від неприємностей, захищає від нерозумних дій, погроз і ворогів.

  З ангелами слід вести бесіди, радитися. Є ритуал, який допомагає при отриманні новин. Коли Водолія чекає особлива подія, йому слід на ніч поставити ангела поруч з узголів’ям ліжка і попросити його про допомогу. Після цього треба запалити свічку і уважно дивитися на її полум’я деякий час, порахувати кількість повалених воскових крапель. Від кількості крапель буде залежати те, через скільки днів буде отримана відповідь.

  Анх – це давньоєгипетський символ, що символізує починання і нескінченний процес розвитку. Анху під силу вберегти власника від прихованих і явних ворогів, загострити інтуїцію і читати думки інших людей.

  Квіти

  Крім різноманітних каменів-оберегів, астрологи радять повітряному знаку придбати для свого будинку певні види квітів. Позитивний вплив рослин захистить будинок від поганого ока і принесе моральне та фінансове благополуччя в сім’ю.

  Такий талісман підійде незвичайним і талановитим Водоліям.

  Серед талісманів-рослин можна виділити наступні.

  • Антуріум. Антуріум допомагає надмірно емоційним і нестриманим Водоліям. Такий кімнатний квітка без праці впоратися із застудою і грипом. Слід зауважити, що цю квітку ще називають «чоловічим щастям», і не дарма. Він приносити любов і щастя у родину.
  • Фуксія. Допомагає Йому знайти контакт з суспільством. Фуксія допомагає зосередитися на головному і зберегти спокій і впевненість у собі.
  • Молочай. Друга назва рослини – пуансеттія. Воно приносить у дім щастя, легкість спілкування. Молочай допомагає людям визначити своє покликання і дізнатися детальніше про своїх особистих якостях.
  • Жасмин. Ніжне рослина надає незамінну допомогу власнику в досягненні успіхів у науковій діяльності та навчанні, а також розвиває творчий потенціал.
  • Маранта триколірна. Ідеальна для компанії, що прагне до лідерства. Маранта позбавляє від безсоння і нормалізує біоритм «сов».
  • Кімнатний клен. Допомагає знайти позитивні моменти в будь-якій ситуації, сприяє возз’єднанню і зміцненню сім’ї.
  • Рео Строкате. Цей незвичайний квітка надає допомогу при прихованих образи, гнів, агресію. Рео Строкате випускає скупчилися всередині емоції, тим самим приносячи спокій і умиротворення. Виступає зберігачем відносин.
  • Драцена Годсефа. Допомагає власникові пом’якшити перепади настрою, усуває нерозуміння в сімейному житті. Годсефа допомагає утримувати контроль над своїми емоціями, дарує спокій і незворушність, дозволяючи залишатися щасливим навіть у важкі моменти життя.
  • Колеус. Червоний квітка подарує нескінченний заряд позитиву і енергії. Його слід придбати нерішучому і занадто мрійливому людині. Рослина зробить Водолія більш відкритим і допоможе чітко формулювати і висловлювати свої думки.
  • Паунсеттия. Енергія цієї рослини принесе в дім щастя і свято, допоможе відкрити здібності свого власника і зробить його більш відкритим і товариським людиною.


  Дерева

  Про незвичайну енергетику дерев знали ще кельтські племена, які застосовували деревину для створення талісманів для людей, народжених в певну дату лютого місяця і під певною зіркою.

  • В’яз (12.01 – 24.01). Це ідеалісти, не припиняють вірити в доброту навколишнього світу. В’яз досить добродушний і простий. Такі люди не страждають егоїзмом, тому вони завжди готові прийти на допомогу нужденним.
  • Кипарис (25.01 – 03.02). Водолій-Кипарис – життєлюбна, емоційна особистість з феноменальним розумом. Внутрішня енергетика цих людей приваблює оточуючих, тому сімейні відносини Кипариса досить гарні. Вони терпіти не можуть спори і вважає їх безглуздими.
  • Тополя (04.01 – 08.02). Тополя є символом волелюбного Водолія, який поєднує в собі привабливу зовнішність і неперевершений склад розуму. Перебуваючи під впливом негативу, такі люди впадають у депресію. Їм властива м’якість, проте у разі необхідності, вони можуть проявити надзвичайну жорсткість і холоднокровність.
  • Картас (09.02 – 18.02). Таким людям властива зовнішня привабливість, їх відрізняє привабливість іншого роду. Їх внутрішній світ надзвичайно прекрасний, цим вони і підкорюють оточуючих.
  • Сосна (19.02 – 29.02). Це самостійні особистості, які цінують якість у всьому і не терплять безглуздого марнотратства.


  Комахи

  Водолій – знак Повітря, тому йому ідеально підходять комахи на роль талісмана.

  Метелик зробить власника товариським і красномовним, бабка подарує творчим особистостям фортуну.

  Слід зазначити, що виготовляти обереги з мертвих комах і приколювати їх до чого-то не слід. Зроблений таким чином амулет буде збирати в собі негативну енергію, яка поглине свого власника. Краще всього тримати при собі намальоване комаха-талісман або ж його скляну фігурку. Такий оберіг зробить власника щасливим і вдалим.

  Тварини

  Тварини також можуть виступати оберегами людей. Ще наші предки відчували особливу енергію тварин і з цієї причини створювалися тотеми. До талісманам цього знака відносяться.

  • Журавель. Він є символом оновлення. Журавель принесе своєму власникові ясність розуму.
  • Козел. Домашнє тварина, яка по своїй натурі є принциповим, впертим. В той же час його переповнює оптимізм і бажання веселитися, тому він здатний перетворити Водолія у щасливого та позитивної людини.
  • Верблюд. Більшість народів вважають його символом життєвої енергії з тієї причини, що він здатний виживати в середовищі, не пристосованою до життя.
  • Голуб. Вона надасть шанс знаку відправитися в кругосвітню подорож, а також захистить від перешкод на шляху.

  Для того щоб отримати прихильність тотема, необов’язково заводити в будинку тварина-талісман, можна обійтися лише статуеткою.

  Знаменитості

    Водоліїв дійсно можна вважати талановитими людьми, які досить часто мають світову популярність.

    Авраам Лінкольн – політичний діяч Америки, 16-й президент Сполучених Штатів Америки, визволитель рабів.

    Олександр Шалвович Пороховщиков – актор театру і кіно, режисер, продюсер.

    Алла Міхєєва – актриса і телеведуча.

    Андре Гюстав Сітроен – промисловець і творець автомобіля Citroën з Франції.

    Андрій Петрович Звягінцев – кінорежисер. Двічі номінувався на «Оскар» в категорії «Кращий фільм іноземною мовою» за кінофільми «Левіафан» і «Нелюбов».

    Аніта Сергіївна Цой – співачка, меценат.

    Ганна Леонідівна Большова – заслужена артистка театру і кіно.

    Ганна Герман Вікторія – польська співачка і композитор німецького походження. Лауреат великої кількості національних та міжнародних фестивалів.

    Ганна Павлівна (Матвіївна) Павлова – видатна балерина Росії ХХ століття. Еталоном школи балетного мистецтва стала мініатюра-монолог «Вмираючий лебідь», виконаний примою.

    Аркадій Семенович Укупник – композитор, поп-співак, актор, продюсер групи «Кармен».

    Борис Леонідович Пастернак – російський письменник і перекладач.

    Ванга / Вангелія Пандева Гуштерова – болгарська жінка, що має дар передбачення.

    Наталія Євгенівна Гусєва – заслужена актриса СРСР. Популярність прийшла після ролі Аліси Селезньову в радянському кінофільмі «Гостя з майбутнього».

    Роман Сергійович Костомаров – російський фігурист, дворазовий чемпіон світу, триразовий чемпіон Європи.

    Рональд Вілсон Рейган – сороковий президент США, 33 губернатор штату Каліфорнія. Крім того, він актор і радіоведучий.

    Федір Іванович Шаляпін – співак опери, виконавець соло у Великому і Маріїнському театрах.

    Франц Петер Шуберт – австрійський композитор.

    Френсіс Бекон – вчений з Англії, який займається політикою і філософією. Засновник емпіризму.

    Хлоя Грейс Морец – актриса і модель.

    Едуард (Едуар) Мане – художник-імпресіоніст з Франції.

    Еліс Купер – американський рок-виконавець.


    Авраам Лінкольн

    Борис Пастернак

    Едуард Мане

    Хто підходить чоловікові Водолію в якості дружини, дивіться далі.