Викуп нареченої в приватному будинку (19 фото): ідеї швидкого викупу на весіллі. Хто бере в ньому участь? Смішні коломийки для програми

Весілля – довгоочікувана подія для закоханих, яке символічно починається з викупу. Викуп нареченої в приватному будинку не обмежує фантазію для його організації. Які правила викупу? Які існують ідеї швидкого викупу на весіллі? Хто бере в ньому участь? Смішні коломийки для програми.

Цей етап торжества є одним з найбільш пам’ятних, поряд з розписом молодих і їх вінчанням. Викуп нареченої з приватного будинку дає волю фантазії для його організації. Викуп може бути в елегантному класичному стилі або, навпаки, змішаним з жартівливими конкурсами для гостей і нареченого, тим більше місце його проведення не обмежене вузьким під’їздом і настирливим увагою незадоволених сусідів.

Підготувати викуп нареченої може професійний організатор або тамада, але і подружкам нареченої це буде під силу. Єдине — важливо пам’ятати про основні правила його проведення.

 • Викуп нареченої повинен задавати позитивний тон початку всього торжества. Ця частина весілля дає можливість познайомитися друзям і родичам, розташувати настрій кожного до приємного спілкування та святковій обстановці.
 • Викуп повинен бути швидким, щоб не втомити нареченого і, звичайно, гостей. Треба пам’ятати, що ця частина заходу – не смуга з перешкодами для майбутнього чоловіка, а по більшій частині організація зустрічі з нареченою. Буде достатньо 15-20 хвилин.
 • Жарти, розіграші та конкурси повинні бути зрозумілими не тільки основних винуватців торжества, але і всім присутнім, щоб інтерес до процесу свята не згасав.
 • Необхідно визначитися з бюджетом для створення декорацій та підготовки реквізиту.
 • Важливо обрати людину, яка буде «командувати парадом». Якщо бюджет весілля обмежений, то з цим завданням може відмінно впоратися подружка нареченої.
 • При плануванні викупу в приватному будинку необхідно врахувати час року, в яке проводиться торжество.


Декорації викупу

Якщо молодята вирішили провести викуп, то він повинен бути яскравим і незабутнім, а для цього важливою його складовою частиною є декорація двору приватного будинку та, звичайно ж, самого будинку.

Дивіться також:  Арка на весілля з куль (33 фото): як зробити чотирикутну весільну конструкцію на каркасі з прикрасами з повітряних кульок своїми руками?

Територія будь-якого приватного будинку огороджена парканом. З нього можна почати процес декорування: прикрасити кульками, квітами, стрічками. Хвіртку можна прикрасити квітковою композицією, лялькою у вигляді нареченої або плакатом, який вказує, що саме в цьому будинку живе наречена.

Жартівливий викуп апріорі передбачає незвичайні, яскраві і прикольні декорації.


В цьому випадку ідеї для прикраси місця викупу можуть бути безмежними: ліхтарики, химерні фігурки, банти і кулі, які можна розташувати навіть на деревах.

Гірлянда з фотографіями молодят буде відмінним декораційний прийомом. Вона обов’язково приверне увагу всіх учасників торжества.

Веселі плакати, шаржі можуть прикрасити стіни приватного будинку. Стінгазети, зроблені руками друзів, з різними аплікаціями і малюнками будуть прекрасним доповненням загальної святкової обстановки.

Ніжно і, навіть без перебільшення, урочисто виглядають на весілля-декорація з живих або штучних квітів. Арка з них може слугувати підставою для фотозоны. І, звичайно, треба враховувати пору року проведення весілля. Декорації, якими можна прикрасити двір взимку, можуть виглядати безглуздо влітку.У зимовий час року квіти можна замінити ялиновими гілками, шишками, гірляндами зі сніжинками, а невеликі яскраві ліхтарики створять атмосферу казки.

Викуп у приватному будинку надає прекрасну можливість організувати його в сільському стилі, отже, і прекрасно підійде декор з нотками екостилю в колірній гамі жовтих і бежевих тонів.


Можливі сценарії

Казковий

Наречену обов’язково потрібно посадити в альтанку або веранду будинку. А ось для нареченого знадобиться білий кінь, на якому він увірветься у двір будинку за своєю коханою. Все дійство супроводжується красивою музикою. Наречений повинен піднести весільний букет нареченій, а подружкам – символічні подаруночки.

В альтанці необхідно організувати фуршет для гостей.


Після розпиття шампанського молоді та гості свята вирушають на офіційну частину урочистостей – розпис молодят.

Сільський

Тут, звичайно, не обійтися без гармоніста і смішних весільних частівок.

Дивіться також:  Рушник для короваю на весілля (30 фото): вибираємо рушник для весільного короваю

Зустрічати нареченого біля хвіртки повинні подружки нареченої під музику з тематичними потішними примовляннями та приповідками. Обов’язково треба змусити майбутнього чоловіка заспівати російську народну пісню і станцювати. І тільки потім пускати у двір будинку.

Традиційним випробуванням для нареченого залишається розпил колоди. Молодому перегороджують шлях колодою. Йому дають пилку, щоб розпиляти його і пройти до нареченої.

Наречену в цей час можна заховати, а за вказівниками, наприклад, з рушників, він повинен її знайти.


Приклади коротких смішних і частівок для викупу нареченої:

 • Ось приїхав до нас жених

Ой, молоденький який,

Щоб з нареченою жили дружно

Прям до весілля золотий!

 • Ми свою красуню

Без грошей не відпустимо,

А якщо ви багаті,

То у двір запустимо.

 • А в нас жених був багатий,

Але дуже економний,

За наречену 100 рублів –

Капітал величезний.

 • Не торгуйтеся, ви подружки,

Адже сьогодні не той день!

100 рублів вам на веселощі

І давати адже нам лінь.

 • Дорогий, ти наш наречений

Не скупися ти на дари,

Адже візьме наша наречена

Євро, долари, рублі!

 • Щастя вам, дітей побільше,

Поповнюйте ви країну,

Покластися в нашому житті

Можна тільки на дружину!

З циганами

Буде прекрасно, якщо організувати під’їзд до двору нареченого, де чекає наречена, на трійці коней з мужиками-циганами. Біля входу повинні очікувати яскраві веселі циганки на чолі з ведучим – «циганським бароном».

Нареченому необхідно при собі мати купюри і монети, щоб «золотити ручку» циганкам. Всім представницям прекрасної статі треба буде роздати шалі і у дворі будинку організувати музику в циганському стилі.

Біля входу «циганський барон» запитує, навіщо приїхав наречений, і пояснює йому, що без ворожіння і грошей він наречену не зможе забрати. Циганка повинна поворожити нареченому на картах. Для цього необхідно змайструвати карти з фотографіями, на одній з яких буде зображена наречена. Поки наречений не знайде потрібну картку, повинен платити викуп циганкам.

Дивіться також:  Бонбоньєрки на весілля (38 фото): як зробити весільну бонбоньерку своїми руками за шаблоном для гостей і що в них можна покласти?

За двері кімнати, де чекає наречена, вивести кілька решт різнокольорових стрічок, кожна з яких прив’язані до подружок і самій нареченій.

Поки наречений не витягне стрічку нареченої, повинен платити викуп.

У стилі бондіади

Напевно всі дивилися фільм «Казино Рояль». Нареченому треба пройти випробування і підтвердити всім, що він ні чим не гірше агента 007. Наречена чекає свого визволителя в руках бандитів.

Щоб її забрати, наречений проходить випробування: стріляє з іграшкового пістолета до попадання, піднімає штангу з надувних кульок, проходить детектор брехні. Нареченому на детекторі треба буде відповісти на короткі питання про наречену: правда це чи ні.

Всім, хто приймає участь у викупі, для підтримки загального колориту весілля треба видати капелюхи, створити відповідний антураж.

У класичному варіанті

У цій програмі основними складовими повинні бути строгість і романтизм. Як правило, такий викуп не передбачає жартівливих конкурсів. Нареченого з його друзями повинні зустріти майбутні батьки. Двір може бути оформлений у вінтажному стилі з використанням живих квітів, стрічок в пастельних тонах. Обов’язково повинна звучати красива класична музика.

Наречений повинен очікувати наречену з друзями в оформленої зоні з весільним букетом. Наречена сама виходить до нареченого з подружками по доріжці, яка вистелена пелюстками троянд або оформленої красивими декораціями.

Поради з організації викупу нареченої у відео нижче.