Весільний торт в синьому кольорі (34 фото): кондитерський виріб на весілля з трояндами в синіх тонах

Весільний торт в синьому кольорі – вельми оригінальне рішення для молодят. Якими особливостями характеризується такий варіант? В яких різновидах може бути представлено кондитерський виріб на весілля з трояндами в синіх тонах?

Для подібних кондитерських виробів характерні наступні особливості.

 • У будь-яку пору року синя гама, втілена у весільному кондитерському виробі, буде виглядати виграшно і актуально. Восени головне ласощі в синіх тонах буде втілювати безмежне, чисте небо, влітку нагадає ласкаве море, в весняне свято внесе свіжості і легкості. У зимовий час весільний торт в синьому кольорі буде уособлювати іній або сніговий покрив.
 • Широка гама відтінків і чудова сполучуваність з іншими квітами відкриває перед молодятами безмежні простори для фантазії.
 • Глибока символіка синього кольору робить його практично ідеальним варіантом для весільного торжества. Цей колір втілює вірність, цнотливість, чесність і відданість, також він служить символом неба і космосу.
Колірні поєднання

Здатність відмінно поєднуватися з іншими відтінками — важлива перевага синього кольору. Цією перевагою обов’язково потрібно скористатися. Якщо вміло підібрати кольори, можна створити воістину дивовижний і оригінальний кондитерський шедевр. Наші поради щодо колірних поєднань допоможуть у цій справі.

 • Торт на основі білого і синього можна назвати одним з варіантів класики, таке поєднання кольорів завжди буде доречним, свіжим і в міру яскравим.
 • До синього кольору можна додати жовтий або помаранчевий відтінок, у цьому випадку вийде яскравий шедевр, який буде притягувати погляд і викликати захоплення. Краще такий виріб замовляти для літнього або осіннього весілля.
 • Синій торт шикарно виглядає з золотою/срібною декором. Така гра кольору дозволяє створювати благородні кондитерські шедеври, які відмінно вписуються в пафосні урочистості.
 • Поруч з синім кольором оригінально виглядає рожевий або кораловий відтінок. Від такого поєднання віє ніжністю, найкраще воно підходить для весняного весілля, просоченої романтизмом.
 • Яскраві торти створюються на основі синього і червоного. Таке поєднання підходить сміливим молодятам, які не бояться експериментів.
 • На камерній весіллі доречним буде торт, виконаний в синіх і сірих відтінках. Поєднання несподіване, але разом з цим спокійне і оригінальне.
 • До головного відтінку можна додати зелений або коричневий. Таке поєднання буде розслаблювати, заворожувати спокійною красою і вабити легкої оригінальністю.
Дивіться також:  Весільний торт без мастики (47 фото): одноярусні та двоярусні десерти на весілля з ягодами
Відтінки майбутнього торта необхідно вибирати відповідно до пори року, на яке припадає свято:

 • на зимову весілля краще замовляти синій торт з білими, сірими або сріблястими відтінками;
 • весна — найкращий час для поєднання синього з білими відтінками, рожевим декором або кораловими елементами;
 • влітку можна звертати увагу на блакитні торти з зеленими, жовтими або червоними елементами;
 • на осінній весіллі буде виглядати актуально синій торт у поєднанні з помаранчевими, коричневим або темно-зеленими деталями.


зимовий

весняний

річний

осінній

Вдалий дизайн

Дизайн весільних тортів у синій гамі теж може вражати різноманітністю.

 • Класичні синьо-білі торти не втрачають своєї актуальності. Не знаєте який замовити торт? Сміливо вибирайте один з класичних варіантів.


класичний

класичний

 • Морська тематика ідеально підходить для такого ласощі. Тут існує маса варіантів щодо вибору декору і підбору кольорової гами.


море

море

 • Космічні торти прикрашаються синьою поливою, яка відмінно імітує небо, усипане зірками.


космічний торт

космічна тема

 • Джинсові вироби — вибір молодих і креативних молодят. Такі варіанти виходять сміливими і неординарними.


тема – джинси

 • Імітація мінералів — новий напрям в кондитерській галузі. Виглядають такі варіанти дивовижно, нагадують шедеври і навіть буває складно повірити, що вони справжні і їстівні.


імітація мінералів

тема – мінерали

 • Принти використовуються самі різні, особливо в синьому кольорі. Фантазія кондитерів працює на повну потужність. Навіть звичайний принт у вигляді гороху в умілих руках перетворюється і втілюється в дивовижному кондитерському виробі. Крім цього, широке поширення одержали пейслі, дамаск та інші рішення.


пейслі

дамаск

 • Ефект омбре у весільних тортах використовується дуже активно. Відтінки синього в такому стилі виглядають дуже виграшно і стильно. У великому торті може використовуватися перехід від темного відтінку синього до практично білого. Такий торт навіть у додатковому декорі не потребує.
 • Акварельні ефекти — велика напрямок, що активно освоюється і розширюється весільними кондитерами. Варіантів тут може бути безліч: розводи, принти з квітковими мотивами, справжні витвори мистецтва. Такий напрям ще довго залишатиметься актуальним, тому можна сміливо придивлятися до тортів з акварельними ефектами.
 • Синім торт може бути всередині. Дуже ефектно виглядають сині коржі під білою глазур’ю, змащені білим кремом. Білий верх зазвичай розбавляється синім декором, який вторить кольором коржів.
Дивіться також:  Торт на срібне весілля (23 фото): вибираємо прикольні десерти з мастики для батьків, весільні кремові торти з сріблом


стиль “омбре”

акварельна техніка

коржі синього кольору

Який декор вибрати?

Декорувати синій весільний торт можна різними способами. Розглянемо, який з них підійде для вашого випадку.

 • Мастика по праву може вважатися самим поширеним матеріалом для декору тортів. Вона еластична, податлива, зручна для роботи з дрібними деталями і для обтягування тортів різної форми. З таким продуктом легко зробити будь-весільний торт навіть у домашніх умовах. З мастики легко виходять складні троянди і всілякі фігурки.
 • Марципан схожий на мастику, але має мигдальний смак. З цим продуктом також легко працювати. Марципан можна купити в готовому вигляді або приготувати в домашніх умовах.
 • Крем може бути створений на різній основі і мати різну текстуру. Існує безліч різних рецептів. Крему можуть мати різний смак і колір. Саме з крему найзручніше робити торт у стилі омбре. За допомогою різних кондитерських насадок можна легко зробити оригінальне оформлення.
 • Багато ягоди і фрукти мають синє забарвлення: чорниця, сливи, виноград, смородина. На білому тлі такі насичені і природні прикраси будуть виглядати яскраво і апетитно. Найбільш вдалим застосуванням для такого декору буде його розташування по краю кожного ярусу і на верхівці.
 • Живі квіти все частіше стали використовуватися для прикраси не тільки весільних кондитерських виробів, але і інших десертів. Це сучасний напрямок, що активно розвивається. Живі квіти перед розташуванням на торті необхідно помістити в спеціальні колби. Таким чином, можна уникнути зіткнення з кондитерським виробом.
 • У широкому асортименті пропонуються готові їстівні фігурки. Багато компаній займаються виготовленням такого декору на замовлення.

Що буває, якщо не враховувати численних тонкощів, можна побачити в цьому відео – підбірка самих невдалих і смішних весільних тортів, які явно зіпсували свято.

Дивіться також:  Весільний торт з квітами (35 фото): прикраса білого торта синіми і червоними квітами з мастики і фруктами на весілля