Весільна фотосесія в студії (40 фото): ідеї для зйомки у фотостудії для нареченої перед весіллям

Весільна фотосесія в студії – ідеальний варіант створення якісних і оригінальних фото. У студії молодята можуть створити більш цікаві знімки на пам’ять. У чому особливості? Які ідеї для зйомки у фотостудії для нареченої перед весіллям і молодят в день весілля?

Весільна фотосесія в студії – це відмінна можливість створення серії пам’ятних і яскравих фотографій, якими буде приємно оформити полку у вітальні, а також порадувати гостей. Зйомка у фотостудії може проводитися як завчасно, тобто за кілька днів до свята, щоб, наприклад, підготувати з використанням одержаних фото весільний стенд, так і безпосередньо перед або після важливої події.

Проведення фотосесії в студії володіє поруч переваг.

 • Можливість створення найбільш якісних фотографій. На відміну від традиційної репортажної зйомки в фотостудіях використовується набагато більше необхідної апаратури для створення правильного світла і усунення непотрібних відблисків. Крім того, в самій студії вже встановлені всі необхідні декорації, а сам фотограф вже знайомий з усіма аспектами можливих варіацій створення майбутніх фото, тому ймовірність створення неякісних або однотипних фотографій вкрай мала.
 • Виключення неприємних несподіванок. Репортажна зйомка зазвичай проводиться на вулиці, але навіть самий ясний і добре спланований день може засмутити непередбачений дощик, або сніг. У студії молодята та їх близькі захищені від неприємностей погоди, що особливо актуально в демісезонний період або холодну пору року.
 • Комфортна зйомка. Всі студії оснащені місцем, де наречена і наречений можуть привести себе в порядок і упевнитися, що виглядають максимально ефектно в свій важливий день і бути впевненим на фотозйомці, що дуже важливо для отримання найбільш красивих фотографій.
 • Тематична фотосесія. У студії найбільш простіше отримати оригінальні і цікаві фото, які будуть заздалегідь сплановані молодятами або самим фотографом. Репортажна зйомка, як правило, передбачає імпровізацію, в той час як студією заздалегідь передбачені всі необхідні декорації та реквізит для створення пам’ятних незвичайних фотографій.
 • Дивіться також:  Таблички на весілля для фотосесії (фото 44): підбираємо написи для весільних табличок
  До основних недоліків фотосесії в студії можна віднести високу ціну за таку послугу, яку деякі молодята можуть дозволити собі для здійснення фотозйомки своєї мрії. Крім того, студії не відрізняються великими розмірами і зможуть вмістити в себе тільки найближчих родичів та друзів нареченого і нареченої одночасно, що може стати проблемою для весілля, на яку запрошено багато гостей.


  Актуальні ідеї

  Студійна фотозйомка передбачає великі кадри, саме тому важливо, щоб образи нареченої і нареченого були максимально ідеальні. Фотографи рекомендують проводити фотосесії до весілля, поки макіяж нареченої не зіпсувався під натиском почуттів або самого процесу святкування. При проведенні фотосесій особливою популярністю користується кілька ідей, які представлені нижче.  Традиційна

  Найбільш часто молодята бажають зробити акцент на собі, оскільки це найбільш важливий день у їхньому житті, який вони хочуть запам’ятати на довгі роки. Саме тому вони віддають перевагу класичним варіантам зйомки, виконаним на тлі декорацій ніжних пастельних тонів, а також використовуючи в якості реквізиту квіти або елементи у вигляді сердець або інших весільних атрибутів. В даному випадку головним акцентом фото стануть молодята і їхні почуття, а не навколишнє їх обстановка.


  З тваринами

  Останнім часом все частіше наречені віддають перевагу казковим варіантів фотосесій. Наречені можуть спробувати себе в ролі принца, сидячи зі своєю нареченою в сідлі білого жеребця і позуючи на камеру. Деякі студійні фотозйомки передбачають таку можливість виконання чи навіть пропонують своїм клієнтам інші варіанти: цуценят або кошенят, які зроблять фото ще більш зворушливими написами. Крім того, наречені можуть попросити сфотографувати їх з власним вихованцем, нарядивши його в маленький смокінг або прикрасивши тварина квітами.


  Сучасний декор

  Все частіше в якості навколишньої обстановки молодята вибирають сучасні декорації у вигляді цегляної кладки або шкіряного дивана. У такому інтер’єрі весільну сукню і смокінг виглядають ще більш красиво і елегантно, підкреслюючи статус майбутніх подружжя.

  Дивіться також:  Ідеї для весільних фотосесій (85 фото): приклади для літніх, зимових та осінніх весіль на природі, в листопаді або жовтні з кіньми в лісі
  Гра зі світлом

  Весільні фотографії, виконані в приглушеному світлі або ж у композиції зі свічками або гірляндами, набувають більш чарівне і інтимний характер, який підкреслить близькість майбутніх подружжя і подарує відчуття спокою. Нерідко фотограф пропонує майбутнім подружжю можливість пограти з тінями або виконати фотографії з використанням спрямованого світла, щоб найбільш точно підкреслити їхній зв’язок.
  Креативні ідеї

  Для створення таких фото краще всього звернутися до найбільш досвідченим фотографам, які заздалегідь обговорять з вами тематику і пози для майбутніх весільних фото. Таким чином можна буде отримати незвичайні і дуже нестандартні знімки з ухилом на елегантність, сюрреалізм або гумористичну колію. Для створення таких фото можна зробити додаткові декорації, а також використовувати різні моделі весільного одягу, щоб внести ще більше різноманітності.  Для нареченої

  Оскільки нареченої зазвичай приділяють фотосесії більше уваги, ніж чоловіки, для них передбачені спеціальні програми фотозйомки, які можуть включати в себе створення найбільш ніжних і чуттєвих фото. Для їх реалізації часто використовується додаткове до сукні мереживо, а також багато кольорів, різні декорації у вигляді саду або таких елегантних предметів, як фортепіано, білосніжний велосипед або декоративне ганок.

  Молодята повинні відповідально поставитися до підбору студії, в якій буде проводитися фотосесія: переглянути відгуки та портфоліо фотографів, а також ознайомитися з наявними варіантами декорацій. Це дозволить отримати найбільш красиві і якісні фотографії, які будуть дороги їх пам’яті.
  Про те, як проходить весільна фотосесія в студії, ви дізнаєтеся в наступному відео.