«Цар-ніготь» (25 фото): оригінальні ідеї оформлення манікюру

Манікюр з акцентом на один ніготь є найпоширенішим і популярним протягом декількох сезонів. Які особливості оформлення «цар-нігтя»? Які оригінальні ідеї можна використовувати в офіс?

Даний манікюр актуальний протягом декількох сезонів завдяки своїм особливостям.

  • Універсальність. Такий манікюр однаково добре буде виглядати і на довгих, і на коротких нігтях, так як прикраса одного нігтя значно відволікає від недосконалості інших нігтів. Грамотно підібрана палітра поряд з акцентуванням зможе зробити їх ідеальними. До того ж цей варіант підходить і для вечірнього гардеробу, і для повсякденного одягу. Такий дизайн не має обмежень для дівчат за віком. Він підійде як для молодих осіб, так і для жінок у віці.

  • Варіативність. Як правило, в цій техніці прикрашається ніготь безіменного або великого пальця. Такий «цар-ніготь» можна виділити стразами, блискітками, камінням, малюнками, пір’ям. В даному випадку немає ніяких обмежень, головне, щоб він органічно виглядав з іншими нігтями.
  • Простота виконання. Дана техніка дизайну є однією з найбільш простих і швидких, завдяки чому заслуговує все більше уваги з боку представниць прекрасної статі. При цьому швидкість не впливає на якість покриття. Просто на акцентування одного нігтя йде значно менше часу.
  • Індивідуальність. Цей дизайн є чи не єдиним, де можна показати свій індивідуальний стиль. В цьому випадку акцент може робитися не тільки на стандартно прийнятих нігтях, але й на інших. Можна експериментувати з відтінками і поєднаннями різних матеріалів. Все це дозволить створити ексклюзивний дизайн.  • Сполучуваність з багатьма відтінками та технікою нанесення. Акцент можна зробити і у французькому манікюрі, і в стилі мінімалізм, у однотонному кольорі, і в пастельних тонах. У всіх видах такий дизайн прийнятний і актуальний.
Дивіться також:  Як клеїти водні наклейки на нігті? Як правильно користуватися стікерами на водній основі для створення дизайну манікюру?Ідеї манікюру

Класичний французький манікюр теж можна сміливо «розбавити» з допомогою «цар-нігтя». І від цього він не стане гірше, а навпаки, заграє новими фарбами. У такому манікюрі ніготь можна прикрасити стразами, тоді він стане більш величним і по-королівськи блискучим, а можна акцентувати за допомогою малюнка, тоді такий френч буде актуальним в будь-який час і на будь-яке торжество.


Стиль мінімалізм як і раніше актуальний і здатний вдало «пристосовуватися» до будь-яких експериментів. Для цього досить покрити нігті одним кольором, а «цар-ніготь» виділити стразами.

У цьому випадку доречно буде обрамлення лунки невеликими каменями або покриття всього нігтя блискітками.


Темні тони і акцент на одному нігті останнім часом стає якоюсь класикою, яка прийнятна і в офіційній середовищі, і на урочистих заходах. В цьому випадку акцент краще робити в спокійних тонах і без викликають деталей. У цьому випадку підійдуть геометричні візерунки, рослинні і тваринні мотиви і невелика частка блискіток або страз, так як сам по собі манікюр в темних тонах є помітним.


Зовсім по-іншому слід вибудовувати дизайн манікюру в пастельних тонах. Для цього акцентувати ніготь можна, а іноді і потрібно з допомогою блискіток контрастного кольору, страз або великого каменя.


Техніка омбре з акцентом на одному нігті кожної руки виглядає нетривіально і приверне увагу з боку оточуючих. Такий манікюр в соковитих і теплих тонах з рослинним акцентом стане невід’ємною частиною літнього образу.


Поради

Такий манікюр хоч і є універсальним видом, але при його створенні варто все ж дотримуватися певних правил.

  • Надмірне захоплення стразами у поєднанні з яскравими відтінками не завжди є доречним, так і такий манікюр є екстравагантним і зухвалим.

  • Надмірне поєднання кількох видів дизайну з акцентом не завжди приносить відповідний результат і може виглядати безглуздо і зіпсувати зовнішній вигляд нігтів.

  • Для манікюру з акцентом особливо важливо стежити за станом і зростанням нігтів. Так, випали каміння або стрази, обліз або стертий малюнок підлягає негайній коригуванню.

  • При виборі палітри для такого дизайну перевагу краще віддавати класичним відтінкам.

Дивіться також:  Особливості чорно-білого френча на нігтях (54 фото): дизайн французького манікюру в чорно-білому кольоріДоглянуті руки в поєднанні з даними манікюром дозволять створити найсприятливіше враження про жінку.

Про дизайн нігтів “цар-ніготь” дивіться у наступному відео.