Тонкий золотий ланцюжок (31 фото): жіночі моделі з камінчиком під шию із золота

Тонкий золотий ланцюжок є найбільш елегантним і універсальним прикрасою жіночої шиї. Великий асортимент дозволить підібрати найбільш підходящий виріб для кожної дами. В чому особливості жіночих моделей з камінчиком під шию з золота й інших варіантів?

Жіночі ланцюжки з золота найбільш жіночний і зручний повсякденний варіант. Багато стилісти вважають його нейтральним, оскільки він хоч і підкреслює статус своєї власниці, але при цьому не перетягує на себе всю увагу оточуючих. Подібні вироби немов служать легким штрихом, який лише освіжає або підкреслює вже готовий образ.Зазвичай ці прикраси тонкого плетіння дарують дівчаткам їх батьки ще в підлітковому віці на такі пам’ятні події, як перехід в старшу школу або повноліття. І це дійсно відмінний подарунок, оскільки біжутерія з золота здатна прослужити своїй власниці довгі роки, не втрачаючи при належному догляді свій блиск і презентабельність.Останнім часом великий асортимент подібних виробів засліплює своїм різноманіттям. Найбільш популярним варіантом є моделі з білого і жовтого золота, що має пробу в 750 або 585 одиниць.

В останні роки багато молоді особи також стали більш активно цікавитися підвісками з червоного і рожевого металу, намагаючись тим самим привернути до себе увагу. Зустрічаються також варіанти, які включають в себе декілька видів дорогоцінного металу. Проте, це справа не тільки смаку, але й тієї суми грошей, яку має покупниця.Залежно від способу плетіння для тонкого ланцюжка найбільш властиві такі способи, як фігаро, снейк і якірний плетіння. Вони додають аксесуару ще більше елегантності і є найбільш класичними і надійними варіантами, а також чудово підійдуть для носіння з кулонами і підвісками.Як правило, тонкі ланцюжки з дорогоцінного металу мають середню або малу довжину і тим самим ефектно підкреслюють красу ключиць своєї власниці. Саме тому зазвичай вони є привілеєм молодих дівчат.

Дивіться також:  Ланцюжки з плетінням подвійний ромб (37 фото): особливості плетіння золотих виробівПопулярні моделі

Багатий постійно розвивається асортимент дозволяє підібрати саме той варіант прикраси, який припаде до смаку своєї власниці.

Найбільш актуальними є наступні моделі:

  • Раніше користуються актуальністю стандартні ланцюжок з підвіскою відповідного знака зодіаку своєї власниці. Вони підкреслять не тільки образ дівчини, але і її індивідуальність. Саме подібні аксесуари найбільш часто стають подарунком від близьких.
  • Чистої класикою є ланцюжки з акуратним кулоном-краплею, витончено закріпленого за допомогою паві. Вони здатні притягнути до себе увагу і стильно підкреслюють жіночність дівчини. Різноманітність каменів дає широкий вибір за виглядом, кольором і розміром, завдяки чому вдасться знайти той варіант, який припаде до смаку навіть самим вимогливим дівчині.
  • Останнім часом досить популярною моделлю вважається невеликий по довжині аксесуар з камінчиком під шиєю. Зазвичай це дуже витончений і маленький прозорий діамант, який фіксоване і вкрай ефектно западає в ямку між ключицями своєї власниці, підкреслюючи тим самим її красу і роблячи привабливою шию. Хоча можуть бути й інші варіанти виконання, наприклад, перли або рубін.

  • Для самих юних дівчат батьки дуже часто купують вироби з маленьким, але дуже милим кулоном у вигляді золотого сердечка, який стає їх символом любові до свого чада. Дуже елегантний і жіночний варіант.
  • Серед усього асортименту часто зустрічаються тонкі золоті ланцюжки зі вставками смарагдовими, сапфіровими або рубіновими паві, що виглядає дуже сміливо і яскраво. Це дуже витончений і неймовірно ефектний варіант для пристрасних натур і просто любительок бути в центрі уваги.  • Останнім часом також популярні варіанти ланцюжків, які йдуть в комплекті з сережками. Вони можуть мати однакової форми підвіску та бути виконані з одного і того ж матеріалу. Подібний комплект напевно припаде до смаку будь-якій дівчині.
  • Не варто забувати, що в моду повертаються вироби, які мають в якості кулона майстерно виконаний квітка з аналогічного дорогоцінного металу. Це прикраса неймовірно виглядає витончено і зможе вписатися в будь-елегантний образ дівчини.
Дивіться також:  Золотий ланцюжок (114 фото): жіночі прикраси на шию з золота довжиною 40 см, 585 проба, як вибрати


Тонка ланцюжок із золота – це саме те, що потрібно кожній жінці. Витонченість в поєднанні зі стильним виконанням здатне підкреслити індивідуальні риси й стати ефектним штрихом кожного лука.