Телець змія жінка (17 фото): характеристика дівчата народилися в рік Змії, гороскоп, повна сумісність

Телець-Змія жінка – це дама з непростим характером. Характеристика дівчата народилися в рік Змії, гороскоп Тільця допоможуть розкрити всі плюси і мінуси характеру. У чому сильна сторона такої жінки? Повна сумісність з якими знаками можлива?

Головна особливість жінки Змії-Тельця полягає в тому, що вона завжди і у всьому прагне до справедливості. Правда і справедливість – це головне для неї. Саме за таким принципом вона будує як особисті, так і ділові відносини.

Сміливо можна стверджувати, що дівчина, народжена у рік Змії під знаком Тільця, – це справжня улюблениця долі і фортуни, завдяки чому зможе досягти в цьому житті. Всі свої доводить розпочаті справи до кінця, і всі починання закінчуються успішно, приносячи їй радість і навіть непоганий прибуток. Щоб досягти своєї мети Телець-Змія йде на різні хитрощі і користується усіма своїми талантами, якими так щедро обдарувала її природа.

Незважаючи на всі ці якості, такі дами часто бувають пасивними. Інколи їм не вистачає рішучості, щоб проявити себе в потрібний момент. Але варто комусь з боку їх похвалити, вони розцвітають і починають діяти.

Жінки, народжені під знаком Тельця в рік Змії, дуже емоційні і часом сприймають все занадто близько до серця. Вони завжди звикли наполягати на своєму і завжди будуть до кінця відстоювати свою думку. З такими дамами краще не сперечатися, а відразу погоджуватися з їх думкою. Під час суперечок вона ніколи не проявляє агресію, навпаки, стає м’якою, хитрою і досить делікатною. Така поведінка багатьох збиває з пантелику – в результаті Телець-Змія домагається свого.
Любов і шлюб

В коханні та шлюбі такі жінки можуть бути дуже щасливі, але при одній умові. Міцні і тривалі відносини – це завжди взаємність у всьому. Якщо жінка навчиться чути інших, приймати до уваги думку своєї другої половинки і рахуватися з іншою думкою, то їй вдасться побудувати міцні відносини. В іншому ж випадку чоловіки просто не будуть витримувати її егоїзму і будуть шукати для себе партнерку більш поступливу.

Дивіться також:  Чоловік Телець-Змія (19 фото): характеристика і гороскоп, чому змінює, ознаки закоханості

Таким жінкам не варто виходити заміж дуже рано, тому що зайва емоційність і впевненість у собі однозначно призведуть до розлучення. А от у більш свідомому, зрілому віці їм вдасться побудувати міцні відносини, звичайно, якщо до того часу Телець-Змія навчиться контролювати свої емоції.

Побудувавши міцні відносини з цією жінкою, будьте готові до того, що у вашій родині вона буде лідером. Вона буде вміло справлятися з роллю дружини і матері, в її будинку завжди буде затишок і порядок. Такій жінці можна спокійно довірити весь сімейний бюджет, адже вона точно знає, як грамотно ним розпорядитися.

Телець-Змія дуже грамотно і правильно будує свої відносини, завдяки чому виходить щаслива та міцна сім’я. Другій половинці такої жінки обов’язково варто прислухатися до її думки у всьому, так як її інтуїція рідко підводить.

Повна сумісність простежується з Овнами. У такому союзі Телець-Змія зможе себе проявити, а Овен буде йти їй на поступки. Непогані стосунки можуть скластися у неї з чоловіком-Тельцем. Обидва люблять стабільність у всьому, але часом ним може стати нудно поруч один з одним.

Якщо чоловік Близнюк зможе забезпечити її стабільністю і буде впевнений у собі, у них може вийти чудова сім’я і міцний шлюб. Також хороша сумісність можлива з чоловіками, які народилися під такими знаками Зодіаку, як Рак, Лев і Діва.


Кар’єра

Жінки, народжені в рік Змії під знаком Зодіаку Телець, звикли до розкоші. Тому для них важливо мати достатньо грошей. Вони цінують комфорт у всьому, люблять дорогі речі і чудово вміють заробляти, щоб забезпечити себе всією цією розкішшю.

Вони точно знають, як їм треба себе вести, в якому напрямку працювати, щоб досягти бажаного результату. Кар’єристками їх назвати складно, швидше за все, це цілеспрямовані жінки, які не звикли відступати і поступатися своїм іншим.

Дивіться також:  Чоловік Щур-Телець (18 фото): характеристика за гороскопом і сумісність в любові, народжених в один рік

Такі дами дуже практичні і прагматичні, не люблять і ніколи не стануть ризикувати заради сумнівної вигоди. Вони звикли все ретельно аналізувати, планувати, розраховувати і тільки потім діяти. Такі жінки зможуть відмінно проявити себе у бізнесі.

Це грамотні та сумлінні працівники. Начальство цінує таких дам, бо вони ніколи не відмовляються навіть від складної роботи та завжди виконують бездоганно. Незважаючи на таку видиму безвідмовність, жінка Телець-Змія ніколи не дозволить сідати їй на шию, вона не з тих, хто буде робити чужу роботу і працювати за двох. Свою працездатність вона використовує лише в особистих цілях, тому з проханнями підмінити або допомогти в роботі до неї краще не звертатися.

Вони легко реалізують свої таланти в роботі, причому в будь-якій сфері. Незважаючи на те, що багатьом Тельцям-Зміям не вдається досягти певних висот у кар’єрі, вони все ж запам’ятовуються як найкращі і яскраві працівниці, яких цінують і поважають. Завдяки цьому вони домагаються свого, і фінансове благополуччя, стабільність ніколи їх не полишають.

Рекомендації

Незважаючи на те що жінки, народжені в рік Змії, що володіють природною мудрістю, через упертість знаку Тельця їм доводиться вчитися того, щоб контролювати свої емоції. В першу чергу це потрібно самій жінці, так як це допоможе їй не тільки в особистому житті, але і в кар’єрі.

Часом вона любить демонструвати свої почуття, виставляти напоказ свій успіх, своїх талановитих дітей та успішного чоловіка. Не всім подобається така демонстрація, багато відверто починають заздрити Тельцям, народженим у рік Змії. Але така увага з боку, нехай навіть з відтінком заздрості, подобається цим жінкам. Постарайтеся не афішувати своє особисте життя: це допоможе вам уникнути пліток і не нажити ворогів.

Дивіться також:  Жінка Телець-Дракон (14 фото): характеристика дівчата народженої в рік Дракона, гороскоп сумісності

Оскільки такі жінки звикли до самостійності і найчастіше будують сімейні відносини після тридцяти років, астрологи рекомендують їм в шлюбі іноді бути просто жінкою. Не намагайтеся вирішувати всі питання одноосібно, цим ви можете образити свого чоловіка.

Багато питання слід вирішувати спільно, у сімейному колі. А якщо вам просто нікуди дівати свою енергію, то направте її на будинок, на себе особисто, займіться саморозвитком або ще чим-небудь цікавим.

І ще одна порада: вчіться гнучкості в особистих відносинах, вмійте прислухатися до інших і не ігноруйте їх думку. Деколи чужу думку теж буває правильним.


Якими рисами характеру наділена дівчина, народжена у рік Змії, можна дізнатися з відео.

Про жінку, народженої під знаком зодіаку Телець, дивіться у другому відео.