Телець і Водолій (59 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і шлюб

Телець і Водолій – вийде з них щаслива пара? Яка сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і шлюб, якщо один з них Тілець, а другий – Водолій, чи навпаки?

Перш ніж обговорити сумісність повітряного Водолія і земного Тельця, охарактеризуємо коротко обидва знака.

Отже, Телець. Стихія цього знака – Земля, планета, управляє їм, – Венера. З усіх земних знаків (Діва, Телець, Козеріг) це самий «земний» – натура у нього цілісна, проста і здорова. Але не потрібно думати, що Телець примітивний, немає.

Люди цього знака м’які, можливо, кілька безтурботні, погано сприймають стрес і не вміють працювати і приймати рішення в умовах цейтноту. Для них дуже важлива звична обстановка, щоденні ритуали, розпорядок. Все, що йде не за планом, вибиває Тільця з колії.

Для Тельців притаманна спільна риса – чужі труднощі ці люди дозволяють набагато простіше і швидше, ніж свої. Вони швидко і легко розташовують інших, викликаючи їх довіру завдяки своїй м’якості і оптимізму. Поради не завжди можуть бути приємні, але при цьому справедливі і раціональні. При спілкуванні Тельці виділяють доброзичливість, мають відмінне почуття гумору і приголомшливу здатність слухати.


Чим більше представники цього знака щасливі в щоденному житті, в рутині, тим більше вони оптимістичні, веселі і добрі. Такі люди дуже легко контактують з іншими, можуть поговорити з будь-якою людиною про що завгодно. Як правило, Тельці – люди з дуже широким кругозором.

При цьому Тельці мають реалістичним розумом, дуже практичні і розсудливі. Вони не лірики, а, швидше, фізики, тому завжди думають у першу чергу про матеріальний бік будь-якого питання, а не про емоційну його складової. Тельці – реалісти завжди.

Однією з слабкостей цього знака є схильність до накопичення, тобто придбання великої кількості речей. Як правило, ці люди люблять все красиве – біжутерію або ювелірні вироби, одяг, взуття, сумки, парфумерію. Треба сказати, що смак у Тельців, особливо у жінок, відмінний, і купуються речі мають як красою, так і високою якістю.

Жінка Телець завжди доглянута, у неї свіжий манікюр, красиві і блискучі волосся, при цьому вона виглядає натурально. Зловживання декоративною косметикою їй не властиво, помірний макіяж.


«Бики» вперті, володіють величезним запасом терпіння. Телець – швидше, тактик, а не стратег, але дуже хороший тактик. Сильна сторона – великий ресурс внутрішньої сили, саме тому він справляється з завданнями великого масштабу.

Люди цього знака зодіаку часто добре працюють руками, тобто мають практичні навички одного або декількох ремесел. Вони смачно готують, вишивають, в’яжуть, можливо, захоплюються гончарним мистецтвом. Вдома у Тельців завжди затишно, причому вони вміють створювати комфорт невеликими коштами.

Тельці рідко є авангардистами, більше люблять класику, ретро. Вони часто зберігають старі речі, які їм дороги, – щоденники, зошити, запрошення на весілля, вінтажні прикраси та багато іншого.


Для Тельця сталість – це один з основних життєвих пріоритетів. Він боїться змін і їх сприймає дуже болісно. Йому потрібно багато часу, щоб їх прийняти і усвідомити. Саме тому цей знак важкий на підйом, для нього навіть відпустку – це стрес, а такі масштабні речі, як переїзд, вганяють Тільця в ступор.

Це приводить нас до основного недоліку цього у всіх відносинах позитивного знаку зодіаку – повільність. Він довго розгойдується, довго збирається, щоб щось зробити. Крім того, для багатьох представників знаку характерно довго обдумувати і «крутити» всередині себе відбулися з ним події й відбулися розмови. В науці це називають «психологічний пережовування». Часто відмінні дотепні відповіді приходять до них тільки при прокручуванні розмов всередині.

Ще одним недоліком є накопичення. Йому важко віддавати, хоча часто люди-Тельці люблять дарувати подарунки своїм близьким.

Підміна емоційних вражень придбанням матеріальних благ перетворює Тільця з самого прагматичного знака в гедоніста, не обтяженого думками про завтрашній день. Жадібність може зробити його потакателем своїм постійним матеріальних бажань.

Коли впевненість перетворюється в самовпевненість, Телець перестає бути приємним співрозмовником і стає гордим егоїстом.


Як правило, люди цього знаку володіють відмінною пам’яттю. Це не завжди означає, що вони злопам’ятні, але жоден ніколи не забуває про те, що чоловік сказав або зробив. Просто в кожній ситуації Телець приймає рішення – прощати чи не прощати. Якщо ж йому повторно заподіює біль один і той же чоловік, заслужити прощення скривдженого Тельця буде складно.

Гнів Тельців росте повільно, він здатний довго ігнорувати образи, але знаючі люди стверджують, що ні в якому разі не можна доводити цих «биків» до емоційного сплеску. Переповнити чашу тельцовского терпіння може незначна, на погляд стороннього, дрібниця, але вибухова хвиля обурення змете зі шляху все. Гнів розсердженого «бика» страшний, а завдяки своїй відмінній пам’яті він здатний перерахувати всі минулі «заслуги» кривдника, у тому числі і ті, що той давно забув або не надав їм значення. Після спалаху роздратування Телець довго відходить, а настрій у нього залишається поганим.

Тельці – моторошні власники як до речей, так і до людей. Це може заподіяти багато незручностей в міжособистісних стосунках. Він хоче знати про свого партнера буквально все, і все повинен контролювати. Це, безумовно, мало кому подобається – більшість людей цінують і оберігають особисті межі. Якщо Телець не цікавиться тим, де і з ким перебуває його половинка, це говорить тільки про те, що він більше не вважає цю людину своєю парою.

Дивіться також:  Рак і Телець (40 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і дружбі

Більшість «биків» – інтроверти, а тому довго сходяться з людьми, але, коли повністю довіряться комусь, то стають прекрасними друзями. Правда, часто буває, що Тельці потрапляють у владу помилок і віддають свою душу не тій людині. Розчарування роблять з них скептиків і змушують все більше замикатися в собі. Після кожної здійсненої в міжособистісних відносинах помилки їм все складніше відкриватися комусь новому. Кожне розчарування в любові робить їх трішки більше прагматиками і трохи менш емоційними.

Перш ніж щось сказати, Телець зазвичай довго обмірковує це. Тобто йому не властиво говорити перше, що прийшло в голову. А якщо він прийняв рішення з якогось питання і озвучив його, то більше обговорювати сказане не має наміру. Відстоює і він сперечається тільки з тих питань, які для нього важливі.


Чоловікові Тельцю властиві наступні риси:

 • працьовитість і працездатність;
 • любов до затишку та комфорту;
 • прагнення до стабільності і ясності;
 • гарне орієнтування в фінансових питаннях і грамотне їх ведення.

Зовнішній вигляд чоловіка Тельця більше говорить про прагнення до зручності, ніж про бажання виглядати гостромодні і стильно. Тим не менше, ці представники чоловічої статі цінують натуральні тканини та якісний крій, що дозволяє їм бути дорого і добре одягненими.


  Що стосується Бичків жінок, їм притаманні:

  • здатність легко і палко закохуватися;
  • неприборканий шопоголізм;
  • прагнення до поклоніння і захоплення оточуючих.

  Крім цього, вони часто володіють чарівним низьким голосом і поглядом, що змушує чоловічі серця битися сильніше.


  Тепер поговоримо про Водоліїв. Стихія цього знака – Повітря, а планети – Уран і Сатурн. Це легкий, добрий знак, наділений здатністю відсторонюватися від рутини, повсякденних проблем, в тому числі і фінансових. Його представники більше думають про мир у всьому світі, ніж про щоденних справах. Це дуже часто призводить до того, що близькі люди Водоліїв залишаються без уваги.

  Водолії погано ставляться до контролю, у них не дуже добре з субординацією і підпорядкуванням. Спроби натиснути на людину цього знака приречені на провал. В юності Водолії часто є прихильниками вільних відносин, багато дотримуються цих поглядів і в більш зрілому віці. Часто спеціально відмовляються від моногамії, боячись надто прив’язатися до конкретної людини і полюбити його.

  Характер представників цього знака досить непростий, Водолії прагнуть до незалежності усіма силами, досить сказати, що такі «брили», як Боб Марлі і Опра Уінфрі, ставляться до цього знака. Бунтівна душа і ексцентрична натура часто роблять Водоліїв уразливими перед життєвими труднощами.


  Водолії – великі оригінали, їх приваблює все нове і небанальне. Рутина – це те, чого найбільше боїться представник цього повітряного знака. Крім того, для цих мрійників нестерпна навіть сама думка про практичну частини буття – дрібний ремонт, покупка продуктів щоденної необхідності, заміна лампочок і пришивання гудзиків. Вони завжди в думках про ідеях, теоріях, концепціях. Водолії дуже люблять говорити про різного роду утопії, революційних думках (і досить добре в них розбираються, треба відзначити), однак рішуча дія, «грудьми на барикади» – це, швидше за все, не про них. Найбільше Водолії люблять думати і міркувати.

  У пошуках ексцентрики і спробах сховатися від навколишнього рутини Водолії часто приходять до окультних наук, езотерики і досягають там значного прогресу. Це їх стихія, там все зрозуміло і цікаво. Крім того, представники знаку бувають дуже успішні в медицині, а також стають відмінними соціальними працівниками.

  Почуття гумору Водоліїв дуже розвинене. Можливо, людям з підвищеною чутливістю до слів подібне може здатися занадто гострим і уїдливим. Водоліям властиво бачити суть людей і в разі необхідності вони можуть зачепити за живе будь-якої людини. Представники знака надзвичайно проникливі.  Поступитися життєвими принципами для Водолія рівносильно втраті себе як особистості, тому поруч з людиною, що вимагає подібного, він не залишиться ні на хвилину. Водолій благородний і чесний, часто при зовнішньої відкритості і товариськості залишається дуже замкнутим емоційно. Африканська пристрасть – це не його риса, він не схильний відчувати такого ні щодо себе, ні щодо інших. При цьому відносно себе Водолій не схильний помилятися, оцінюючи свої здібності і вміння дуже високо.

  Водолії – рідкісні фантазери. Їх логіка нестандартна, скоріше, вони інтуїтивні. При цьому набагато більше уваги ці «мрійники» приділяють раціональної складової речей, ніж емоційною. Сентиментальність і розчулення – це не їх риси. Внаслідок зайвої раціональності «революціонери» іноді схильні мислити однобоко, упускаючи важливі деталі. Однак кругозір їх надзвичайно широкий. Водолій володіє знаннями набагато більш значними, ніж багато інші люди.

  Життєве кредо Водоліїв – прагнення до змін, пошук нової інформації. Стабільність, рівновага – це не ті риси, які їм властиві. Рутина їх вбиває, змушує відчувати себе бескрылыми. Водолії обожнюють подорожувати люблять пробувати нове, їх хобі незвичні і часто змінюються. Будь-яке несподіване пригода приносить радість, вони люблять накопичувати як знання, так і враження.


  Водолії абсолютно позбавлені такого почуття, як ревнощі – і в коханні, і в дружбі. Для них значно важливіше спільність душ, ніж фізична близькість. «Високі відносини» часто призводять до того, що партнер Водолія не відчуває себе коханою, потрібною, тоді як сам Водолій не розуміє, чого від нього хочуть. Йому не потрібна занадто сильна прихильність іншої людини, вона лякає і лякає – адже таким чином може бути обмежена його свобода, а це головне для представників знаку.

  Дивіться також:  Сумісність Тільця і Козерога (47 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах, дівчина і хлопець в любові і шлюбі

  Звернувшись за порадою до Водолія, потрібно бути готовим до дещо парадоксальною логікою. Крім того, незвичайна інтуїція і проникливість, властива представникам знака, дозволяють побачити в ситуації те, що іншим недоступно. А ось просити його про фізичну заступництво не варто – характер у Водолія не бійцівський. Якщо ж поговорити з Водолієм грубо, викликати його на конфлікт, то ймовірність того, що все спілкування з ним припиниться, дуже висока – ваш «мрійник» просто випарується, переставши відповідати на дзвінки і СМС.


  Чоловіки Водолії відрізняються наступними особливостями:

  • рідкісний дар дипломатії і повага до людей;
  • гострий дослідний розум і тяга до отримання нових знань;
  • тяга до зміни місць і прагнення до подорожей.

  Водолії чарівні і легко скоряють жіночі серця, незалежно від того, скільки жінці років. Вони люблять флірт, часто змінюють прихильності. У будь-якому колективі Водолії намагаються зайняти лідируюче положення, привернути загальну увагу.  Що стосується жінок Водоліїв, їм властиво:

  • кокетливість і неповторний шарм;
  • легкість в спілкуванні;
  • наявність тверезого розуму;
  • готовність надати підтримку чужим справам;
  • здатність спілкуватися з будь-якою людиною.

  Якщо незнайомій людині на вулиці стало погано, перша дівчина, яка кинеться на допомогу, найімовірніше, буде Водолій. У неї дуже багато друзів і хороших знайомих, так як ця панянка чуйна і щира.  Плюси і мінуси союзу

  Традиційно астрологи дотримуються думки про несприятливості союзу Телець-Водолій. Перший надто приземлений, а другий – занадто мрійливий, і це не приносить спокою у відносини. Однак у випадку, якщо обидва партнери навчаться миритися з недоліками один одного і цінувати гідності, союз може взаємно збагатити обох. Телець зможе забезпечувати матеріальну складову союзу, а Водолій – надихати партнера і займатися загальним духовним розвитком.


  Наскільки сумісні?

  У дружбі

  Дружити цим знакам, мабуть, навіть складніше, ніж вступати у відносини. Це стосується як різностатевих друзів, так і одностатевих. Телець і Водолій – дуже різні знаки як у спілкуванні, так і в манері поведінки. Цим вони можуть надзвичайно дратувати один одного. Водолій для Тельця занадто поверхневий, несерйозний, незрілий, а Тілець в очах Водолія – такий молодий «дідок», дуже грунтовний, важкий, занудний, розсудливий. Тому представники цих знаків навряд чи подружаться, дуже вже вони різні.

  Якщо ж Тілець і Водолій знайомі з дитинства, то ймовірність їх міцної дружби є. Водолій буде генерувати ідеї, а Телець – втілювати. Почуття гумору притаманне обом, а міцна багаторічна прихильність один до одного примирить з наявними недоліками.


  В любові

  Телець побіжить за Водолієм на інший кінець світу тільки в самому початку роману. Як тільки відносини перейшли в стадію більш-менш стабільних, «бик» ні сам нікуди не рвоне, ні партнерові цього не дозволить. Тельці домосіди, для них вислів «мій дім – моя фортеця» – не порожній звук.

  Водолій може перехитрити Тельця, виманивши коханого з дому туди, де цього гедонисту сподобається – новий ресторан з цікавою кухнею, на виставку ювелірних прикрас або на відкриття корнера парфумерної марки. Від цих задоволень «бик» не відмовиться ні за що, навпаки, піде туди з радістю і не дорікне партнера, що вечір проведений поза домом.


  Дівчина-Водолій може залучити молодого чоловіка-тельця своєю легкістю, «легкістю». Вона як ковток свіжого повітря. Для Тельця дивно, що повітряна фея не «вантажить» оточуючих своїми переживаннями, емоціями, поганим настроєм. Для дівчини ж хлопець Телець – це гарантований вихід з найскладнішої ситуації, він людина дії, це зручно безтурботним яка пурхає «бабку». Як правило, їх знайомство – з розряду тих історій, які розповідають знову і знову на різних заходах як легенду чи казку. Якщо і є дівчина, в яку хлопець Телець може закохатися з першого погляду, то це Водолій – повітряна ефемерна, прекрасна.

  Відчуття легкості, витікаючої від дівчини Водолія, було б ідеальним, якби хлопець не був Тільцем. Однак, оскільки він людина земна, в любовних відносинах дуже важливо відчуття стабільності та повної ясності. Цього Водолій дати не може, тому Телець завжди в напрузі – адже невідомо, чого чекати від неї завтра.

  Зміни для нього важкі, тому дівчині доводиться прикладати багато зусиль, щоб витягнути його з дому і змусити спробувати щось нове – від ресторану до кінотеатру. Це може швидко набриднути обом.


  Якщо ж у парі Телець – дівчина, а молодий чоловік – Водолій, все стає ще складніше. Хлопець дуже несерйозний для неї, що шукає стабільності і ясності у стосунках, а вона для нього, навпаки, надмірно масивна і важка. Розвиток стосунки отримають, тільки якщо молода людина якимось чином залежить від дівчини. Якщо ж розрахунок відсутня, майбутнього у пари немає, адже чоловік Водолій жадібний до нових вражень, різноманітності, а жінка-Телець живе за розкладом, будь-яка зміна графіка вибиває її з колії.

  Для Водолія, познакомившегося з жінкою Тельцем в складний життєвий період, ця зустріч може стати справжнім порятунком – дівчина домашня, затишна, вміє вислухати як ніхто. Але як тільки втіха отримано, Водолій пресытится спокійним життям і умчиться вдалину за новими враженнями. І тільки якщо дівчина дуже хоче зберегти ці відносини і закриє очі на часту відсутність коханого, пара може якийсь час проіснувати.


  У сімейному житті

  Якщо ж пара він-Телець і вона-Водолій все ж дісталася до Загсу, чоловік завжди буде опікати дружину. Він автоматично візьме на себе роль старшого у відносинах, неважливо, старше він насправді, ровесник або навіть молодше дружини. Телець займається матеріальною стороною життя повністю – придбання, ремонт, вкладення грошей – його єпархія, і він не вважає за потрібне узгоджувати це з дружиною. Якщо Водолія все влаштовує, вона не буде сперечатися і втручатися. Якщо ж ні – пару чекають постійні суперечки та скандали.

  Дивіться також:  Сумісність Тільця і Скорпіона (47 фото): жінка і чоловік в любовних відносинах і шлюб

  Як ні парадоксально звучить, але шлюб Тільця і Водолія, укладений за розрахунком, буде найбільш міцним. Добре, якщо сім’ю об’єднує загальна мета, тоді конфліктів буде менше, а якісного та гармонійної взаємодії більше. Якщо ж пара вступила в подружні відносини по любові, відсутність стабільності для Тельця і повне ігнорування Водолія у матеріальних питаннях здатні дуже швидко вбити почуття.


  Чоловікові потрібно пам’ятати, чому він колись полюбив свою прекрасну безтурботне і легку дружину. З цієї феєю приземлена натура Тільця ніколи не занудьгує, адже вона не дасть сімейного життя перетворитись на нудне болото. А якщо врахувати, що представниці цього знака, будучи повітряними і пурхають, ні в якому разі не є дурними і поверхневими, а, навпаки, володіють гострим і деколи навіть уїдливим розумом, сімейне життя цієї пари може стати бурхливим, цікавим, нестандартним, але ні в якому разі не банальною.

  Що стосується шлюбу, в якому він – Водолій, а вона – Телець, він теж складний. По суті, подружжя живуть різним життям під одним дахом. Чоловікові цікавіше думати про долі людства, ніж про те, які поклеїти шпалери в спальні. Дружині хочеться побути у вихідні удвох вдома, а дружину – спілкування та активного відпочинку. З часом дружина Тілець почне замислюватися, хто важливіший для чоловіка – сім’я або численні друзі? Компроміс можливий лише в разі, коли ніхто з них не буде намагатися переробити іншого. Прийняття інтересів партнера і по можливості іноді слідування їм врятує пару.

  Наприклад, суботу провести за бажанням дружини, а неділю – чоловіка, допоможе налагодити гармонію у шлюбі. Для Водолія звуження кола спілкування до однієї людини, навіть якщо це гаряче улюблена дружина, нестерпно, а для Тельця чоловік – це цілий світ. Зміни неможливі, а ось компроміси – цілком.

  Жінці Тельцю доведеться змиритися з тим фактом, що опікується ним партнер у цих відносинах вона, але ні в якому разі не нагадувати про це чоловікові. Гордий Водолій і так прекрасно знає, на кому тримається цей шлюб (у тому числі часто і фінансово), але не винесе, якщо йому будуть цим тикати. А Йому потрібно взяти до уваги, що інтравертна дружина більшу частину своїх переживань залишає в собі і не хоче ділитися ними з партнером.


  Сексуальна сумісність подружжя Водолія і Тельця не краща. Водолій чекає від партнера в ліжку розкутості, різноманітності, фантазії. Телець ж дотримується традиційності в питаннях сексу та вимоги і прохання чоловіка часом дивують та насторожують.

  Сексуальний досвід Водолія в переважній більшості випадків набагато більші, ніж у Тельця. Якщо Телець молодий, висока ймовірність того, що він або вона ще не втратили цноту. Але навіть якщо це і не так, кількісний і якісний досвід партнера в рази перевищує його власний.

  У будь-якому випадку, бажаючи зберегти шлюб, Тельцю доведеться стати більш розкутим, інакше Водолій почне шукати нових вражень на стороні. А оскільки представник повітря легко обзаводиться сексуальними партнерками (а жінка – партнерами), то може з’явитися і постійний – той або та, для якого бажання Водолія не будуть здаватися дивними або незрозумілими. І тоді Тельцю буде складно зберегти подружжя.


  Як не дивно, об’єднуючим чинником у шлюбі можуть стати діти. У представників обох знаків схожий підхід до виховання потомства. І Телець, і Водолій шалено люблять своїх дітей і прагнуть проводити з ними якомога більше часу. Заради них обоє батьків готові йти на компроміси, плануючи спільний дозвілля з урахуванням інтересів всіх членів сім’ї.

  В роботі

  Як не дивно, у робочих стосунках ці знаки можуть досягти найбільшого взаєморозуміння, якщо приймуть сильні і слабкі сторони один одного. Розумний, стабільний і матеріально орієнтований Телець візьме на себе фінанси і закупівлі, а інтелектуальний Водолій стане ідейним натхненником бізнесу, зачаровуючи клієнтів на переговорах і застосовуючи новаторські методи ведення справ.


  Над чим слід попрацювати у відносинах?

   Щоб Тілець і Водолій могли гармонійно співіснувати, астрологи дають ряд рекомендацій.

   • Водолію не слід критикувати Тільця, він цього не виносить. Особливо небезпечно робити це в присутності інших людей, для Тельця це як ніж у спину.
   • Повітряний знак любить свободу і не терпить, коли його примушують робити те, чого він не хоче. Він не буде голосно опір, як це робить земної партнер, але впертість Водолія – не менш сильне.
   • Чим більше у пари буде спільних інтересів, чим більше вони будуть робити разом, тим міцніше буде їх союз. За умови, що інтерес або хобі дійсно обопільне.
   • Представники обох знаків без розуму від тонких компліментів.
   • Тельцю ні в якому разі не можна мовчати, якщо йому щось не подобається. Водолій страждає, коли спілкування немає.
   • Прийняття інтересів партнера робить гармонійним будь-який союз, навіть якщо астрологи не дають сприятливих прогнозів і стверджують, що представники знаків не підходять один одному. Про це слід пам’ятати всім знакам зодіаку.


   Ще більше про сумісність Тільця і Водолія дивіться у наступному відео.