Телець і Стрілець (22 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя

Сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя – ця тема не дає спокою астрологам. Телець і Стрілець можуть вибудовувати продуктивні ділові відносини і міцні любовні союзи. Які труднощі чекають їх на шляху до щастя?

Стрілець по натурі оптимістичний і вірить, що з будь-якої ситуації є вихід, все погане завжди можна змінити, виправити. Телець у такій поведінці бачить зайву вимогливість до оточуючих і до самого життя. Таке нерозуміння поглядів може стати серйозним приводом для конфліктів. На перших порах ця проблема непомітна і проявляє себе лише через роки спільного життя.

Чоловік Стрілець сприймає жінку Тельця як відповідального, стабільного та надійного партнера. Якщо представників знаку пов’язує робота, то незабаром жінка помітить, що велика частина посадових обов’язків співробітника лягла на її плечі.

Сумісність в особистих відносинах подібна. Правда, жінка Телець починає робити спроби змінити Стрільця. На цьому ґрунті можуть розвиватися конфліктні ситуації, тому що чоловік не вважає, що йому потрібно щось в собі міняти.

Спілкування Стрільців і Тельців частіше відбувається вимушено. У ситуаціях, коли потрібно поводитися шанобливо, представники знаків насилу тримають себе в руках. Обидва знака досить нетактичны, а поведінку один одного здається їм абсурдним. Між людьми постійно панує напруга.

Особисті відносини часто тримаються на фізичному потязі. Обом знаків недостатньо тільки цього для побудови міцного союзу, тому закінчується така зв’язок так само різко, як і починається. Після закінчення спілкування люди намагаються не спілкуватися, уникають будь-яких контактів.

Телець прагне посадити Стрільця в золоту клітку затишку і турботи. Для Стрільця такий висновок подібно смерті, тому що він високо цінує особисту свободу.

Спокійного і зібраного Тільця, в свою чергу, дратує любов партнера до великих шумним компаніям.


Як не дивно, ці знаки сильно приваблюють один одного. Сприятливий результат такий зв’язок можливий, якщо Телець прийме підвищений інтерес партнера до представників протилежної статі і почне цінувати відносини більше, ніж домашній побут.

Справді їх час починається, коли партнери залишаються наодинці. Гранична чесність Стрільців вражає Тельців, які зазвичай обережні у своїх висловлюваннях. Спільні любовні ігри і відчайдушні розваги підкорюють серця обох знаків.

Чесність і прямолінійність Стрільця на грані нетактовності характерні для представників цього знака. Щирість і відкритість робить їх далекими від дипломатії. Знак відноситься до стихії Вогню, звідси їхня енергійність, екстравагантність і пристрасть до всього.

Стрільці бездумно витрачають гроші і не виносять, коли хтось намагається ними командувати.

Представники вогняного знаку надають мало значення родинним зв’язкам і не вкладають піднесеного сенсу в поняття «сім’я». Веселі, азартні та доброзичливі Стрільці не дадуть вам занудьгувати. У людей, народжених під цим знаком, мало спільного з Тільцями, але при взаємному бажанні вони можуть чудово доповнювати один одного.

Для Тельця ж характерна спокійне розмірене життя. Консерватори по натурі люблять планувати все заздалегідь і рухатися до цілей з дикою впертістю. Тельці важко адаптуються до нових життєвим обставинам, які руйнують їх звичний побут.

Представники знаку воістину сімейні люди. З них виходять хороші батьки і вірні дружини. Жінки ще в юності починають малювати в уяві картинку ідеального сімейного життя і прагнуть до втілення її в життя. Хороші господині і турботливі дружини здатні перетворити на затишне гніздечко навіть будинок завзятого холостяка.

Дивіться також:  Сумісність Тільця і Ваг (45 фото): чоловік і жінка в любовних відносинах, союз знаків зодіаку

Тельці чоловіки стають зразковими чоловіками. Вони здатні всіляко влаштовувати побут і піклуватися про свою сім’ю.

Головне, щоб звичний плин життя не порушувалося несподіваними потрясіннями і стрибками.

Плюси і мінуси союзу

Незважаючи на досить різні характеристики, представники цих знаків можуть створити міцні відносини.

Основні позитивні риси такого союзу:

 • Партнери доповнюють один одного, переймають один в одного ті риси, яких не вистачає їм самим.
 • Представники знаку однаково ставляться до соціального положення.
 • У пари не буває скандалів на фінансовій ґрунті. Часто вони добре заробляють, займають керівні посади або мають власний бізнес.
 • Мають однакові погляди на спосіб життя. Обидва знака люблять красиво одягнутися, смачно поїсти і добре відпочити.

 • Все виглядає досить позитивно, але у спілки є і недоліки. Багато здатні їх подолати, але, на жаль, не всі.

  Негативні характеристики:

 • Різне ставлення до життя в цілому стає великою проблемою. Тельці прагнуть зберігати стабільність, Стрільці ж, навпаки, намагаються змінювати світ навколо себе.
 • Обидва партнера в сім’ї прагнуть до позиції лідера.
 • Тельці люблять проводити час вдома, а Стрільці прагнуть організувати відпочинок в іншому місці і взяти всі фінансові витрати під контроль.
 • Конфлікти можуть назрівати з-за різних характерів партнерів. Часто це виснажує пару і союз розпадається.

 • Наскільки сумісні?

  Про сумісність знаків зодіаку багато говорить різниця стихій, до яких вони відносяться. Тельці – знак Землі, а Стрільці відносяться до вогненним знакам. Жінка Стрілець активна і піддається випадковим поривів, чоловіки Стрільці більш витримані і приземлені. У такому союзі дівчина завжди шукає натхнення, щоб приймати всі повороти долі. Хлопець прагне до домашнього затишку і тепла.

  У союзі вогненної земної жінки і чоловіки він прагне створити міцну сім’ю і забезпечити стабільність для своїх близьких. Чоловіка притягує яскрава жінка, тому їх зв’язок починається швидко і вмить зароджується взаємна симпатія. Телець здатний завоювати серце Стрільця своєю дивовижною наполегливістю.

  Стрілець відчуває в такому чоловікові опору і підтримку. Почувається за ним, як за кам’яною стіною. В коханні та шлюбі вони підходять один одному, адже чоловік упевнений в собі, а жінка шукає його підтримки. Таке поєднання знаків зодіаку, просто приречене на створення люблячої і міцної родини.

  Завдяки схожості поглядів на стосунки пара добре проводить час разом і долає будь-які труднощі.

  Можлива й інша комбінація – чоловік Стрілець і жінка Телець. Таку сумісність складно назвати ідеальною. Чоловік прагне виділятися в товаристві друзів, любить великі компанії і галасливі вечірки. Все це чуже його партнерці, якій хочеться домашнього затишку і тиші.

  Період закоханості змушує партнерів не помічати недоліків та деяких відмінностей темпераментів, але незабаром настає гірке розчарування. Телець чекає, що Стрілець буде доводити свої почуття вчинками, але той швидко забуває про свої обіцянки. Жінка не може пробачити таке легковажність та безпечність. Відносини ускладнюються тим, що кожен чекає від партнера незвичайних подвигів, але насправді все набагато прозаїчніше.

  Чоловік Стрілець вважає жінку Тільця не таким розумним, рішучим і унікальним, як він сам. У такому випадку партнери ходять по лезу ножа і позбавляють один одного радощів спільного проведення часу. Чоловік відчайдушно тримається за свою свободу, а жінка не розуміє, що цінного може бути на самоті. Скандали і непорозуміння на цьому ґрунті здатні остаточно зруйнувати союз.

  Дивіться також:  Рак і Телець (40 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і дружбі

  У дружбі

  У разі, коли Стрілець – хлопець, а Телець – дівчина, мова йде про середній сумісності. Рідко такі взаємини існують довго, адже люди не дуже цікаві один одному. Дівчина може помітити споживацьке ставлення до себе. Часто Стрілець з’являється, коли у нього з’являються проблеми, і розраховує на допомогу. Тельці ставляться до таких витівок поблажливо, сприймають одного як молодшого брата незалежно від віку.

  Хлопець Телець і Стрілець дівчина не здатні на тривалі дружні взаємовідносини. У людей з’являється відчуття повного нерозуміння, ніби вони говорять на різних мовах. Якщо у представників цих знаків знаходиться загальне захоплення, то воно точно представляє для них різну цінність. Телець, як правило, відноситься до своїх захоплень серйозно і трепетно, а Стрілець змінює погляди з неймовірною швидкістю. Тісний зв’язок у цьому випадку сигналізує швидше про симпатії, ніж про дружбу.

  В любовних відносинах

  Жінка Стрілець і Чоловік Телець відчувають велику симпатію один до одного і їх союз має багато шансів на успіх. Потяг з’являється буквально з першого погляду, відносини складаються добре. Стрільця приваблює надійність і стабільність Тільця, а його приваблює веселий і запальний характер обраниці. Кожен бере для себе відсутню і буквально впивається відносинами.

  У таких відносинах жінка Стрілець вчиться бути стриманою в емоціях і фінансових витратах. Телець, в свою чергу, стає більш відкритим, живим і щирим. Відносини можуть закінчитися на стадії притирання, якщо закохані не проявлять терпимість один до одного.

  Ситуація кардинально змінюється, якщо хлопець Стрілець, а дівчина – Телець. Як правило, несерйозні наміри чоловіка, і якщо він не переконає жінку в зворотному, то відносини і зовсім не почнуться. Якщо союз все-таки складеться, то труднощі почнуться практично відразу. Вимогливість Тільця здивує і відлякає волелюбного Стрільця. Йому доведеться відмовитися від випадкового флірту з іншими дівчатами заради збереження власних відносин.

  Стрільці люблять пригоди, посиденьки в галасливих компаніях, далекі поїздки. Все це чуже його обраниці, вона відмовляється його супроводжувати, але й одного нікуди не відпускає. Чоловіки не витримують такого контролю, повертаються до колишнього життя. В результаті таких розбіжностей пари часто розпадаються.

  Незважаючи на неоднозначні прогнози в любовних відносинах, в ліжку все складається куди цікавіше. Передбачуваний і пасивний Телець перетворюється в справжнього мисливця і показує себе партнеру з нової сторони.

  Стрільці дивують своїх обранців пристрастю і різноманітністю. Часто молоді люди компенсують буденні негаразди нічними пригодами в ліжку.

  У сімейному житті

  Не слід квапити Тільця у розвитку відносин. Така даремна затія може навіть зашкодити, партнер просто почне дратуватися, піде в себе і час ухвалення рішення тільки затягнеться. Зазвичай Стрільці раніше помічають, що пора переходити на новий рівень відносин, але Тельці дуже обережні і з працею йдуть на цей крок.

  Зірки закликають Стрільців проявити терпимість. Якщо ви знаходитесь в тривалих відносинах з Тільцями, то вже можете бути впевнені в їх серйозні наміри. У випадку з хлопцем Тельцем дівчині доведеться почекати, поки він створить максимально комфортні і стабільні умови для подальших сімейних відносин.

  Після початку сімейних відносин можуть з’явитися побутові труднощі. Тельці частіше воліють звичне меню, а Стрільці люблять пробувати нові екзотичні страви. У кінцевому підсумку ймовірні сварки на фінансовій грунті, справжньому економісту Тельцю важко зрозуміти бездумні витрати Стрільця.

  Дивіться також:  Телець і Водолій (59 фото): сумісність жінки і чоловіки в любовних відносинах і шлюб

  Шлюбний союз може бути стабільним і стійким, тільки якщо обидва партнери будуть зрілими особистостями і зможуть приймати дивацтва один одного не як недолік, а як особливості. Зірки попереджають, що духовно представники знаків різні, тому їм обов’язково потрібна міцна матеріальна підґрунтя. У такому випадку партнери зможуть стати щасливими чоловіком і дружиною на довгі роки.

  В роботі

  У діловій сфері взаємини складаються набагато краще, ніж у всіх інших. Абсолютно неважливо, хто із знаків начальник, а хто підлеглий. Тандем виглядає практично ідеально, представники знаків відмінно доповнюють один одного. Стрілець володіє організаційними і лідерськими навичками, люди прагнуть чути його і слідувати за ним. Телець відмінно справляється з поставленим завданням і не любить займатися вигадуванням зайвого.

  У союзі вогненний знак генерує ідеї, а його партнер становить конкретні плани. Поєднання стратегічного і тактичного мислення приносить колегам успіх незалежно від сфери зайнятості.

  Ідеальним варіантом вважається, коли обидва знака займають аналогічні посади і взаємодіють на рівних.

  Над чим слід попрацювати у відносинах?

  Набагато простіше побудувати стабільні відносини, якщо знати, які проблеми можуть підстерігати на шляху до щастя. На початку відносин партнери впевнені, що все заплановане і задумане обов’язково здійсниться. Насправді ж, пару підстерігає багато спільних проблем, які будуть збивати їх з шляху. Для успішного результату потрібно багато оптимізму, енергії та грошей. Тельці і Стрільці більше вірять в свої сили, ніж у свого партнера, і це приносить масу проблем.

  Рішення такої проблеми не існує – слід сконцентрувати свою увагу на стратегічному плані дій. Партерів варто частіше хвалити один одного. Стрільцеві необхідно відмовитися від відпочинку поза домом хоча б частково, це порадує Тільця.

  Координовані дії з боку обох знаків обов’язково приведуть їх до успіху.

  Частою темою для сварок може стати фінансова сфера та побут. При фінансових невдачах партнери звинувачують один одного і витрачають занадто багато енергії на конфлікти, а не на покращення становища. Для вирішення досить оптимістичніше дивитися на серйозні речі, підтримувати один одного і допомагати. Важливо, щоб обидва партнери не мучили один одного по дрібницях. Краще витрачати сили і час на втілення планів та обіцянок.

  Обидва знака негативно ставляться до сварок і баталій. Їм властиво відсувати проблеми на задній план і сподіватися, що все вирішиться само собою. На жаль, обидва партнери не хочуть брати на себе відповідальність за вирішення проблемних питань, тому що бояться вдарити в бруд обличчям.

  Щоб стосунки не закінчилися так безглуздо, варто одночасно спрямовувати свої сили на усунення неприємностей. В такому випадку збільшується ймовірність успішного результату.

  Найголовніше, що слід зробити Стрільцю та Тельцю для міцного союзу – прийняти один одного. Кожен з них здатний йти на поступки заради великої любові. Обидва партнери мріють побудувати міцну і надійну сім’ю. Ці цінності необхідно поставити на чолі, і тоді усі суперечки відійдуть на задній план. Відносини складаються особливо гладко, коли партнери є зрілими і самодостатніми людьми.

  Більш докладно і взаєминах Тільця і Стрільця дивіться у наступному відео.