Телець і Діва (52 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах, дружбу і роботі

Союз земної стихії – Телець і Діва. Наскільки велика сумісність чоловіка та жінки в любовних і сімейних відносинах, дружбу і роботі? Які конфлікти можливі в парі і як подолати розбіжності?

Телець характеризується деякою пасивністю й навіть меланхоличностью. Це працездатний чоловік, який повністю віддається своїй діяльності. Перш ніж приступити до справи, Телець ретельно прорахує кожен крок, складе план, накреслить схему, якщо це буде потрібно, і тільки переконавшись у тому, що все враховано, перейде безпосередньо до процесу. Тому Тільця можна з упевненістю віднести до дуже успішним знакам зодіаку, однак варто застерегти, що до своєї мети Телець йде досить довго із-за тривалої підготовки.

Телець має високі вимоги до оточуючих, оцінює вчинки інших з піднесеним критеріям, любить красиві речі. Він добрий господар, так як сильно прив’язаний до будинку. Телець знає, на що здатний, і тому не женеться за примарними мріями.

У компанії цей знак зодіаку справляє приємне враження на оточуючих, друзям здається привабливим, вони цінують у своєму товаришеві гарне почуття гумору. Телець не проти пожартувати сам над собою, хоча якщо хтось кепкує над ним, то сприймає це злегка болісно.

На протилежну стать Телець завжди діє магнетично, до цього знаку зодіаку людей притягує його житейська мудрість, терплячість, вміння завжди добиватися своїх цілей. Тільця тягне природа, за містом він відчуває себе в безпеці і завжди віддасть перевагу відпочинок в селі екстремального відпустки в горах.

Якщо Телець взявся за справу, то можна бути впевненим в тому, що він не підведе і досягне максимально успішного результату. Труднощі, що виникають у процесі роботи, не зупинять цього впертого і цілеспрямованої людини. Телець терплячий, стійко переносить удари долі, але в один момент може зірватися, і ось тоді його краще обійти стороною. У гніві Телець висловлює всі свої емоції, які в звичайній ситуації ретельно приховує.

Є у цього знака зодіаку і ще кілька недоліків:

 • якщо умови не дозволяють йому працювати над своєю справою, то Телець нічого не буде змінювати, а віддасть перевагу нити і скаржитися на дані обставини оточуючим;

 • довго стримувана агресія може прорватися в масштабний скандал, під час якого згадаються всі вже давно забуті дрібниці;

 • характеризується деякою жадібністю, меркантильністю;

 • своїм розміреним способом життя Телець може здаватися оточуючим трохи нудним.


Чоловік Телець – це абсолютно впевнений в своїх силах молодий чоловік. З ним приємно провести час і в подорожі, і вдома. Він не виносить образ і критики, відхідливий під час сварок та всіма силами старається їх уникати. Це романтичний знак зодіаку і одночасно з цим дуже практичний чоловік, хоча часом виявляє непрощенну лінь.

Жінка, народжена під знаком Тельця, приваблива і чарівна для протилежної статі. Ці представниці прекрасної половини людства хороші господині і матері, домашні жінки, не готові до авантюр. Часто коло їх інтересів обмежений господарськими справами, але іншим вони люблять давати поради. У любові жінка Телець шукає сталість, дуже терпляча до партнера, але вибирає його з особливою ретельністю. Завжди знає, чого хоче. Вміє підтримати у важкий час.

Діва – обережний знак зодіаку. Стежить за своїм здоров’ям, вибірковий у спілкуванні, трохи недовірливий. Людина, народжена у цьому сузір’ї, реаліст, економічний і практичний. Для активної діяльності виявляється трохи слабенький, уникає спілкування з виразними і імпульсивними знайомими, так як вразливо відноситься до деякої нетактовності таких людей.

Іноді Діва потребує систематичного самоті. Відпочинок під час робочого процесу – обов’язкова умова для того, щоб цей знак зодіаку домігся успіху. Діви завжди охайні і акуратні і прагнуть до спілкування з такими ж людьми. Мають власні цікаві звички.

Щоб зрозуміти свої почуття до людини або події, Діві потрібен якийсь час. За цей період представник земної стихії проаналізує власні враження, вкладе в голові порядок події, і тільки тоді дасть особисту оцінку. Інформація, яку отримала Діва завдяки внутрішньому аналізу, допомагає їй досягати високих результатів.

Цей знак зодіаку завжди прагне до досконалості і добре розбирається в самих різних сферах життя. Багато хто має схильність до колекціонування. Спостережливі і завжди прагнуть до спасіння світу, ця їх особливість робить представників цього знака дуже хорошими утешителями.

Це працьовиті та цілеспрямовані люди, терплячі в рішенні якої-небудь задачі, надійні і завбачливі.

Серед складних рис характеру Діви можна виділити наступні:

 • часто прагне до матеріальної наживи, хоча зазвичай живе скромно; це невідповідність пригнічує самого представника знака;

 • надмірна педантичність, схильність безжально критикувати одяг, зовнішній вигляд і вчинки оточуючих;

 • у виборі партнера віддає перевагу забезпеченим і успішним людям;

 • може бути заздрісний;

 • коло спілкування вибирає, орієнтуючись на власну вигоду.


Чоловік, народжений під знаком Діви, стане хорошим головою сім’ї, завжди зможе забезпечити дітей. Ці чоловіки не особливо емоційні, але слід знати, що вони цінують у партнерці фізичну красу, охайність, акуратність. Це ощадливі молоді люди, які можуть проявити свою надмірну економічність навіть щодо коханої дівчини.

Представниці прекрасної статі, знак зодіаку яких Діва, мають яскраву ефектну зовнішність. Вміють справляти враження на протилежну стать, витончені, здаються нездоланними, що приваблює чоловіків. Діва часто довірлива, тому іноді виявляється обманута коханою людиною. У відносинах турботлива і вірна обранцеві.

Плюси і мінуси союзу

Земна стихія робить цей союз майже ідеальним.

Основні плюси пари:

 • абсолютна взаимосогласие, їх поняття про життя практично не різняться, багато спільних планів;

 • загальні інтереси і потреби, вони легко знаходять контакт один з одним;

 • перебуваючи поруч, обидва представника земної стихії відчувають себе сильніше і впевненіше, ніж порізно;

 • відчувають обопільну радість від спільно досягнутих цілей, швидко забувають виникли на шляху труднощі;

 • згоду прийняти партнера таким, який він є;

 • душевна доброта Тільця надихає Діву, відкриває в ній друге дихання, заряджає націленістю на успішний результат;

 • Діва цінує в своєму партнері спокій, розважливість і вміння без скандалів виходити із суперечливих ситуацій;

 • Діва для Тельця – джерело радості, заради неї він готовий навіть відірватися від роботи, зарядитися позитивними емоціями і знову взятися за активну діяльність.

З перших днів знайомства Телець і Діва відчувають безумовну гармонійність у стосунках. Однак обидва пред’являють високі вимоги до оточуючих, і тому спочатку придивляються до партнера. Познайомившись і краще дізнавшись обранця, ці два представника стихії землі можуть розуміти один одного з півпогляду. В глибині душі вони навіть здивовані, наскільки схожими і придатними можуть бути люди.

Незважаючи на ідеальну сумісність, цей союз чекають і деякі труднощі:

 • Діва не завжди в змозі висловити свої почуття. Телець і сам безэмоциональный, але деякі представники можуть вимагати від партнера прояви почуттів. Звідси може виникнути конфлікт.

 • Впертий Телець, вимагає емоцій, може довести Дівчину до запальності, злості. Вона здатна приймати від партнера тільки щире і ласкаве ставлення.

 • Іноді Телець виявляється роздратованим надмірної педантичністю і пунктуальністю Діви.

 • В союзі жінка Діва і чоловік Телець виникають розбіжності через недбалість глави сімейства, вічно зайнятого своєю роботою і не звертає уваги на розкидані речі.

Наскільки сумісні?

Відносини між цими знаками можуть бути різними, але здебільшого обидві сторони відчувають при спілкуванні один з одним комфорт і гармонію. Сумісність можна сміливо оцінити на 90%. Конфлікти не виключаються, але можуть бути згладжені діями обох партнерів.

Дивіться також:  Телець і Стрілець (22 фото): сумісність чоловіка та жінки в любовних відносинах і сімейного життя

У дружбі

В парі чоловік Діва і жінка Телець можуть виникати щирі дружні стосунки, однак найчастіше молодий чоловік відчуває до своєї подруги більш сильні почуття, і тому ця дружба не завжди буває тривалою. Ці відносини або призводять до постійних сварок і розриву дружби в кінцевому підсумку, або ж пані і сама не може встояти перед чарівністю свого приятеля, і тоді дружба переростає в кохання.

Якщо ж між чоловіком Дівою Тельцем і жінкою збереглася міцна дружня зв’язок і кожен з них відчуває тільки почуття товариства, то ці відносини можуть тривати дуже довго. Дівчина Телець періодично відрізняється деякою запальністю, і тоді її більш стриманий приятель, народжений під знаком Діви, приходить на допомогу подразненої подрузі і не дозволяє зопалу наробити помилок.

У дружньому союзі жінки Діви і чоловіка Тельця також рідко трапляються незгоди, сварки і недомовки. Ці міцні стосунки можуть тривати все життя.

Діві і Тельцю цікаво знаходитися поруч один з одним, вони обговорюють свої секрети, відчувають комфорт в компанії один одного. В даній ситуації менше шансів, що дружба перетвориться в більш тісні стосунки. Зазвичай чоловік Телець рано вступає в шлюб, його подруга Діва довго не налаштована заводити сім’ю, і тому навряд чи між ними спалахне серйозне любовне почуття.

В любовних відносинах

Не можна сказати, що астрологічні знаки Діва, Телець абсолютно схожі, але все ж земна стихія міцно їх пов’язує. Представники зазначених сузір’їв захоплені і зацікавлені один одним. Взаємна любов і повага допомагають їм створити міцні відносини.

В парі Телець і Діва рідко виникають масштабні події, обидва партнера не готові до авантюр, між ними рівні спокійні відносини без фантазії і романтики. Вони відчувають один до одного взаємну ніжність, турботу і вдячність. Між Тельцем і Дівою нечасто виникають скандали, їх відносини не ускладнені ревнощами і підозрами.

Телець і Діва проявляють один до одного і міцні дружні почуття. Конфлікти можуть бути спровоковані побутовими питаннями. Діви в захваті від целомудренности Тільця, але його впертість може спричинити гнів зазвичай врівноважену Діву. Тільця приваблює розум Діви, але надмірна охайність може виводити з себе.

Діві властива злопам’ятність, тому в суперечці вона не забуде нагадати партнеру про ті події, які він дуже старається забути. Як зазначалося вище, обом не властиво прояв почуттів, але якщо хтось з них розкриє себе обранцеві, то отримає у відповідь таку ж відвертість.


Відносини між Тельцем і Дівою виникають поступово. Телець відрізняється непохитною терплячістю, прагне до великого успіху протягом всього життя. Діва ж іноді може бути дуже недовірливою і забобонною. Якщо щось не вийшло з першого разу, то вона залишить це заняття. Діви не впевнені у своїх діях, і тому розважливий Телець допомагає їй досягати поставлених цілей.

Також цих двох представників земної стихії може зблизити спільний відпочинок – обидва люблять усамітнення, природу, дачу, і тому не упускають випадку провести спільний відпустку за містом.


Завоювати серце чоловіка Тельця дамі, народженої під знаком Діви, не складе труднощів. Вона акуратна, ефектна, красива, стежить за собою, може підкорити свого коханого ніжністю і поступливістю. Злегка не впевнена у своїх вчинках Діва захоплена мужнім впертим Тельцем. Він допомагає їй вирішувати серйозні питання, і тому ця жінка завжди впевнена у своєму партнері.

Телець – це вірний і відданий обранець, і це дуже притягує Діву. Вона цінує і почуття гумору свого коханого. Обидва люблять витончені предмети і намагаються з усіх сил, щоб купити для себе або партнера щось симпатичне і приємне.

Між чоловіком-Тельцем і жінкою Дівою зазвичай рівні стосунки, їм приємно перебувати один з одним, але і нарізно вони не будуть відчувати нудьгу, між ними немає звички ніколи не розлучатися. Діва зацікавлена у наведенні чистоти в квартирі, чим викликає захоплення у Тельця, який любить домашній затишок і комфорт.

Дама, народжена в сузір’ї Діви, шукає у відносинах сталість, її приваблює стабільність, саме це і може дати їй надійний хлопець Тілець. Обидва мають високий інтелект і здоровий глузд. Часто ця пара може скластися в трудовому або студентському колективі. Спільна діяльність може ще більше зміцнити цей союз. У більшості випадків любов жінки Діви і чоловіка Тельця призводить до зміцнення відносин шлюбними узами.

Протилежна пара, жінка Телець і чоловік Діва – зразок любовних відносин. Між ними міцний зв’язок, не омраченная гучними скандалами. Якщо в парі виникають проблеми, то про них точно не знає ніхто з оточуючих.

На думку друзів, у цьому союзі може не вистачати певної пристрасті, запалу, але цей «вогник» і не потрібен ні одному з партнерів – вони цілком комфортно почувають себе поруч один з одним.

Дівчина Телець – мила і спокійна, вона хороший друг, не схильна загравати з протилежною статтю, і цією простотою підкуповує Діву. Чоловік Діва відрізняється природного привабливістю, і тому навколо нього постійно крутиться купа дам, однак жінка Телець може бути впевнена у своєму партнері, інтрижки на стороні – це не про нього.


Обидва представника земних знаків зодіаку характеризуються практичністю, наполегливістю, порядністю, ввічливістю. В їх звичках немає місця мріями та фантазіями, вони живуть реальними цілями, і це властивість знову сприяє об’єднанню двох сердець.

На ризик обидва нездатні, не виносять стресових ситуацій, тому зіткнувшись з такою, часто виявляються безпорадними. Зате загальний побут не тільки не зможе встати на шляху до ідеальних відносин, але і ще більше скріпить цей союз.

У сімейному житті

Не можна сказати, що на самому початку відносин Діва, Телець повністю віддаються один одному. Обидва стримані і спочатку стають добрими друзями. Перш ніж скріпити свій союз шлюбними узами, Діві і Тельцю краще пожити деякий час разом, щоб переконатися, що їх сім’я буде міцною.

Пара жінка Телець і чоловік Діва може створити міцні сімейні відносини. Між ними існує певна ментальна зв’язок, і тому у виразах почуттів обидва обмежені. Але це ніяк не заважає їх міцному союзу.

Зрідка дружина Тілець може проявити ревнощі, що чоловікові Діві буде дуже неприємно, проте між ними така сильна духовна зв’язок, що він завжди знає, як заспокоїти свою трохи підозрілу жінку і завоювати її довіру.

Цей чоловік любить балувати свою партнерку подарунками і знає, в який момент краще влаштувати сюрприз. Він охайний, тому дружині не доведеться підбирати по дому його шкарпетки. Швидше за все, його джинси і сорочки завжди будуть ретельно напрасовані і акуратно розвішані ним же самим. Він не проти допомагати по господарству, при цьому під час прибирання чоловік Діва не пропустить ні одну порошинку. Будь-яка жінка була б щаслива бути дружиною такого господарського чоловіки, і дівчина Телець – не виняток.


Чоловік, народжений під знаком Діви, прагне до створення ідеального будинку, однак якщо у нього не буде виходити, то може кинути це заняття. І ось тут йому на допомогу прийде терпляча дружина Тілець, для якої не існує недосяжних цілей не існує. Разом вони здатні на багато чого, а вже створення досконалого шлюбного союзу – для них і зовсім проста задача.

Дивіться також:  Сумісність Теля з Телям (15 фото): два представника одного знака в любові і відносинах

Як добувач, чоловік Діва проявляє себе найкращим чином. Його сім’я зазвичай живе в достатку. Часто чоловік цього знаку йде з сім’ї в разі, коли дружина схильна виявляти перевагу над ним, влаштовує порожні гучні скандали в громадських місцях, критикує свого чоловіка, не забезпечує порядок в домі. Але мудра дружина Тілець не відноситься до даного типу жінок, і це для чоловіка Діви дуже цінно.

Зазвичай в цій парі рідко буває більше двох дітей. Батько Діва дуже відповідально ставиться до поповнення в сім’ї і часто діти з’являються пізно. Багато часу проводить з дочкою та сином, в основному намагається більше з ними розмовляти, а ось на прояв сильних емоцій не здатний, тому не завжди може психологічно підтримати свою дитину. Піклуючись про інтелектуальному розвитку дітей, батько Діва одночасно з цим виховує в них працьовитість, забезпечує їм хорошу освіту, підказує, як знайти себе в житті. Цей чоловік завжди дуже стурбований здоров’ям дитини, тому дружина може спокійно його відправити з дітьми до лікаря і не боятися, що він забуде що-то з призначень.

Якщо ж дитина не виправдовує очікувань батька Діви, то той може серйозно критикувати його дії, іноді це призводить до конфлікту. І ось тут врівноважена дружина Тілець може вчасно нагадати главі сімейства, що спокійний рада дитина сприйме легше, ніж гостру критику.

Дружина Тілець – прекрасна господиня. Вона швидко освоюється зі своєю новою роллю і легко навчається мистецтву кулінарії. Вона цінує в сім’ї стабільність і безпеку. Її охайний чоловік Діва, яка прагне до домашнього затишку, дуже поважає свою дружину, для нього також вкрай важливо створити міцний надійний шлюб. Ця жінка практична, хоча іноді може прочитати мораль. Вона любить читати журнали по дизайну інтер’єру і прагне втілити цікаві ідеї в своєму будинку. Любить дачу і город. Статус господині будинку вона почуває себе дуже комфортно, друзі завжди з задоволенням приходять в гості до цієї сімейної парі, а от самих їх рідко вдається кудись витягнути з будинку.

Мама Телець іноді надто переживає за свою дитину. Вона виконує будь-які його забаганки, що часто призводить до розпещеному характеру маленької людини. Ця жінка записує своїх дітей у найпрестижніші секції, купує дорогий одяг і сучасні іграшки. Вона дуже піклується про те, щоб дитина була всім забезпечений. Правда, іноді це її якість прищеплює дочкам і синам деяку меркантильність.

До більш старшим дітям вона схильна проявити і строгість, тому що їй чужі їх підліткові проблеми, часто діти не можуть знайти в ній так звану «жилетку». Тим не менше, батьки Телець і Діва завжди намагаються виховати в дитині інтелектуально розвиненого і самостійної людини.

У ліжку пара чоловік Діва і жінка Телець можуть відчувати деяку напруженість. Особливо часто труднощі в сексі виникають на початку любовних відносин. Для жінки інтимна близькість – це не тільки можливість отримати фізичне задоволення, але і привід висловити свою чуттєвість, пристрасть, адже в житті вона не відрізняється особливою емоційністю.

Вона готова дивувати чоловіка, дарувати йому безмежну ласку і ніжність, але для її чоловіка палкість не характерна. Іноді він може бути навіть шокований напористістю дружини, чоловіка Діви злегка консервативні в сексі, а часом скуті. Тому одна з проблем подружнього життя чоловіка Діви і жінки Тельця – це інтимні стосунки.


Інші складності цього союзу пов’язані з їх звичним розпорядком. Спільний побут їх об’єднує, але може вплинути на духовний зв’язок. Діва, Телець і так позбавлені емоцій, а заглиблюючись у сімейну рутину, можуть і зовсім стати сухими навіть по відношенню один до одного.

Щоб зберегти міцні відносини чоловіка Діви і його дружини Тельця, астрологи радять прислухатися до наступних рекомендацій:

 • Потрібно частіше спілкуватися один з одним, виявляти почуття хоч іноді, розкривати перед чоловіком внутрішній світ. При цьому спілкування не повинно зводитися до обговорення нового ремонту. Краще поговорити про нову вийшла книзі. І навіть якщо справа дійде до спору, то це тільки допоможе дізнатися обранця ближче.

 • У сексі чоловіку варто розслабитись, а також дати дружині більше сексуальної свободи. Нехай вона віддається процесу повністю. Жінці рекомендується не квапити дружина і проявити терпіння, перш ніж він розкриється.

 • Дуже корисна порада – відкладати гроші на «чорний день», так як для обох важлива фінансова стабільність.

 • Не дивлячись на свою деяку холодність, дружина Тілець повинна підтримувати у важкий час свого чоловіка.


Шлюбний союз чоловіка Тельця і жінки Діви також не можна назвати абсолютно ідеальним. Ведення спільного господарства може стати серйозною перевіркою на міцність. Глава сімейства стане однозначним здобувачем. Він звик до власного укладу життя і відрізняється деякою консервативністю, і тому в перші дні йому може не сподобатися, що молода дружина зазнала всі його старі речі на смітник. Телець не любить вторгнення в особистий простір, звідси і можуть виникати основні конфлікти у цій парі. Зазвичай все ж Діва, яка шукає надійного тилу, настільки закохана в серйозного і потужного супутника, що закриває очі на цей життєвий хаос.

Чоловік Телець, як правило, рано вступає в сімейні стосунки. Дружину він вибирає так, щоб раз і назавжди. Діва – ідеальний для нього варіант. Чоловік Тілець може бути запальний, а часом навіть влаштовує скандали на ґрунті ревнощів, але в Діві він бачить вірну та віддану дружину, і тому саме ревнощі – рідкісний гість у цій парі.

Цей чоловік прагне до домашнього затишку, він любить оточувати себе гарними речами, як раз це і здатна забезпечити його дружина, народжена під знаком Діви. Він з повагою, любов’ю і навіть деяким трепетом ставиться до молодої дружини і її примхам, готовий задовольнити всі її потреби, тим більше, що у Діви вони аж ніяк не завищені.

Часто в парах, де глава сімейства Телець, причиною розлучення стають погане ведення дружиною господарства, постійні скандали, марнотратство дружини, але все це не торкнеться сім’ю, де обраницею Тільця стає жінка Діва.

До дітей чоловік Телець ставиться з великою відповідальністю. Він завжди з радістю сприймає подію про те, що стане татом, навіть якщо це сталося в дуже молодому віці. У поглядах на виховання він злегка консервативний, традиційний, розвиває в дитині дисципліну, з-за чого можуть траплятися сварки з дітьми.

Емоційно він сильно прив’язаний до синам і дочкам, хоча зовні вони і бачать сухого і навіть злегка холодного батька. Підтримати дитину батько Телець воліє ділом, а не словом. До дітей він пред’являє реальні вимоги, не очікуючи, що вони «стрибнуть вище голови», хоча і дає поради щодо вибору майбутньої професії. Любить балувати дитини дорогими подарунками, водить його в музей, театр, оперу, так як і сам воліє проводити час в культурних закладах. Завжди піклується про матеріальне забезпечення дітей.

Дивіться також:  Сумісність Тільця і Ваг (45 фото): чоловік і жінка в любовних відносинах, союз знаків зодіаку


Дружина-Діва – м’яка і делікатна жінка. Для Тельця, якого дратують шум і з’ясування відносин, це ідеальна дружина. Вона легко і з задоволенням створює стабільний домашнє вогнище, завжди доглянута, економна у господарстві. Але головне достоїнство Діви в шлюбі – її виняткова вірність. Трохи підозрілий чоловік Телець може бути повністю впевнений у своїй лагідної дружині. Обидва вибирають супутника, з яким готові бути разом все життя, і цінують це якість одне в одному.

Часто в шлюбі Діва своєю м’якістю трохи розпускає дружина, балує, але якщо її обранцем став Телець, то ця проблема обійде сім’ю стороною. Жінка Діва вміє шити, має хороші стосунки з батьками чоловіка, цінує інтелект коханого.

Дітей жінка Діва хоче. Але часто її лякають фізичні недоліки, які можуть виникнути після вагітності. При появі дитини вона стає дуже тривожною матір’ю, її лякають зовсім дріб’язкові проблеми, вона у буквальному сенсі тремтить над своїм немовлям. У присутності інших мати Діва не виражає своїх почуттів до дитини. Дочки і сини у таких мам завжди охайні та охайні, вміють правильно поводитися на людях, виховані і успішні в школі. Часто надмірна турбота про дитину приводить до того, що мати Діва забуває про свого чоловіка. Однак у випадку, якщо її обранець – Телець, він зрозуміє, відвернеться на заробляння грошей чи буде насолоджуватися домашнім затишком.

У ліжку у пари жінка Діва і чоловік Телець можуть виникнути проблеми. Дівчата, народжені в цьому созвез діі, за своєю природою досить стримані, активними в сексі їх назвати складно. Телець має сильний темперамент і кожен раз буде намагатися завести свою дружину. Ініціатива в ліжку буде належати йому. Якщо ж чоловік проявить терпіння, то своїми ласками і ніжністю він, безумовно, зможе пробудити у Діві пристрасть, і з часом його старання будуть винагороджені – дружина почне проявляти палкість і чуттєвість. У інтимному питанні пару об’єднує вибір місця – секс в стресовій ситуації, наприклад, в бібліотеці або примірювальній кабінці, неможливий. Це завжди чиста ліжко в затишній кімнаті.

Конфлікт у цій сім’ї може виникнути, якщо мінлива жінка Діва почне періодично критикувати свого чоловіка. Телець не виносить претензій і критики в свою адресу.

Щоб зміцнити шлюбний союз, астрологи дають наступні поради:

 • Жінці потрібно звикнути до окремих недоліків свого супутника. До того ж ці риси його характеру не настільки негативні, і терпляча Діва цілком зможе їх перенести.

 • Надзвичайно господарської Діві потрібно закривати очі, коли чоловік Телець випадково в процесі роботи влаштує в хаті безлад. Адже насамперед, він – чоловік, а сильній половині людства невластива любов до прибирання будинку.

 • Телець володіє максимальним терпінням і витримкою. Ці якості слід у собі зберегти протягом усього життя.

В роботі

У діловій сфері Телець характеризується працьовитістю і завзятістю. Він може довгі роки йти до наміченої мети, але результат завжди буде успішним. З Тельців виходять прекрасні керівники, вони вимогливі до своїх співробітників як до себе. Робочий стіл завжди міститься в порядку.

Цей знак зодіаку досягає успіху в будь-якій сфері діяльності, але йому варто уникати професій, які потребують багаторазового зміни дій і оперативного прийняття рішень. Якщо ж у роботі потрібні часті відрядження і зміна місця, то ця діяльність також не підійде Тельцю.

Діви настільки ж добре орієнтуються в самих різних областях. Вони талановиті, хочуть приносити користь суспільству і мають хороший смак. Це акуратні і дисципліновані працівники. Навряд чи такий співробітник буде спізнюватися на роботу.

Краще людям, народженим під цим знаком зодіаку, не розглядати професії, в яких потрібно хитрувати і лукавити – Дівам це не властиво. Варто відмовитися і від тваринницької та аграрної діяльності – ці професії ніяк не в’яжуться з охайністю. Приймати рішення і проявлятьинициативу – теж не про Дів.

Чоловік Діва і жінка Телець, створюючи робочий тандем, можуть бути повністю впевнені в успішному результаті спільної діяльності. При цьому неважливо, хто з них головний, а хто підлеглий. Земна стихія дозволяє обом міркувати тверезо, вони діють спільно, але одночасно з цим їх вчинки незалежні.

Найбільш сміливі бізнес-ідеї виявляться по плечу цього союзу, адже підприємницька жилка є в кожному з партнерів. Проблема може виникнути в ситуації, коли необхідно ризикнути – у цьому випадку обидва компаньйона вважатимуть за краще залишити все як є, так як вони нездатні на авантюри. В той же час ця властивість дозволяє їм розвивати справу з великим успіхом, адже ризиковані кроки далеко не завжди виявляються виправданими.

Чоловік і жінка Телець Діва також здатні створити спільне прибуткова справа. Вони будують взаємовигідні відносини. У них загальний погляд на ведення бізнесу.

Ймовірно, керівництво візьме на себе представник чоловічої статі, на його плечі ляже виконання важкої роботи, а також генерація ідей. В обов’язки дами входитиме залучення клієнтів і реклама. Бізнес в цьому союзі буде досить успішним. Обидва компаньйона не бояться вступати в боротьбу з конкурентами, оскільки Телець завжди впевнений у тому, що правильно розрахував всі ходи, а його партнерка Діва повністю довіряє далекоглядності начальника.

Можливі причини розбіжностей

Сварки – рідкісне явище в союзі Тільця і Діви, але все ж і вони мають місце бути. Якщо ці два знака зодіаку вступили у відносини, то їм варто підготуватися до деяких проблем.

Найчастіше конфлікти виникають по наступним причинах:

 • Ощадливість і практичність – якості, властиві обом. Спочатку це об’єднує партнерів, але з часом є ризик, що пара і зовсім втратить емоцій і почуттів. Обом все ж іноді слід сходити з наміченої дистанції і спробувати вступити всупереч встановленим правилам.

 • Телець і Діва прагнуть до матеріального благополуччя сім’ї, планують ідеальне господарство, гарний будинок, успішну кар’єру дітей. Обом варто навчитися розслаблятися і отримувати задоволення, тобто хоч іноді витрачати гроші не на потреби сім’ї, а на себе.

 • Діва не завжди здатна виносити легку неохайність партнера. Телець ж, у свою чергу, дратується критикою Діви в свою адресу.

 • Іноді Діва може проявляти вимогливість, а часом і дріб’язковість. Це необов’язково стосується побутових речей. Така властивість сильно пригнічує більш позитивного Тільця, який не звик звертати увагу на дрібниці.

 • Найчастіше роль добувача дістається Тельцю. У цьому випадку Діві не варто боротися за рівноправність, хоча іноді й хочеться. Щоб уникнути конфліктів їй потрібно покірливо приймати будь-які рішення обранця.

 • Комунікабельна Діва часто закликає партнера до розмови, але той більше мовчазний, йому іноді побути на самоті. В такі моменти Діва здається йому балакучою, ніж злегка дратує. Бачачи ставлення партнера, Діва ображається.

Таким чином, союз двох представників земної стихії практично ідеальний як в любовних відносинах, так і в робітників. Проте і між ними можуть виникати розбіжності. Щоб уникнути серйозних конфліктів, парі рекомендується бути терпимішими один до одного, виявляти взаємоповагу, вміти знаходити компроміси.

Про сумісність Тільця і Діви розповість астротиполог Дмитро Шимко у відео нижче.