Танець подружок нареченої (22 фото): запальний танець подруг на весілля, кращий весільний сюрприз нареченому

У даній статті ви дізнаєтеся як зробити танець подружок нареченої запальним і незабутнім. Яким може бути запальний танець подруг на весілля? Як самостійно зробити кращий весільний сюрприз нареченому?

Жодне весілля не проходить без танців. Традиційно на святі його виконують наречений і наречена, тому його теж можна оригінально і гарно підготувати. А також часто танцюють наречена з її батьком, що є дуже зворушливим і хвилюючим моментом в цей чудовий день. Крім того, танець можна присвятити як нареченого, так і нареченій. Виступ у подарунок зазвичай виконують:

  • наречена, як презент нареченому або гостям;
  • наречений, як подарунок майбутній дружині (найчастіше зі своїми друзями);
  • подруга нареченої (доречно в тому випадку, коли вона вміє красиво або професійно танцювати);
  • наречена разом з подругами.На святі можна виконати не один танець, краще вписати в програму вечора кілька видів. Чим більше виступів на святі, тим він яскравіше і веселіше.

Танець подружок нареченої відмінно впишеться в програму свята і буде відмінною прикрасою дня. Головне – потрібно ретельно його підготувати.

Підготовка танцю нареченої і її подружок

Ідею танцю наречених разом з подружками може запропонувати як сама дівчина, так і її подруги або свідок. Щоб він виглядав дійсно ефектно, треба розпочати його підготовку як можна раніше. Необхідно продумати все до найдрібніших деталей: стиль, одяг, рухи, сценарій. Тому варто підійти відповідально до організації виступу.

Готувати весільний танцювальний номер рекомендується задовго до урочистої події. Тому що крім цього, молодим потрібно підготувати багато іншого для весілля, а танець скласти та вивчити дуже непросто. Його потрібно не тільки поставити, але також тренувати виконання, виділяючи час для повторення.

Спочатку слід визначитися з одягом для номера. Вона повинна бути зручною і, крім того, у всіх танцюючих – в одному стилі. Можна підготувати весілля в певному кольорі і зробити вбрання подружок нареченої однаковими або схожими, також вони повинні поєднуватися з сукнею героїні торжества.

Дивіться також:  Весільний танець (37 фото): перший танець нареченого і нареченої на весіллі. Як поставити повільний красивий танцювальний номер з сюрпризом?

Чи можна підготувати костюми окремо, щоб переодягнутися в них під час святкування.

Далі потрібно визначитися з самим танцем. Це можуть бути нескладні рухи, з якими зможе впоратися кожна дівчина або номер, поставлене хореографом. Тоді він буде привертати захоплені погляди і виглядати приголомшливо, але для цього потрібно дуже постаратися. Учасниці повинні якісно вивчити всі рухи, зуміти рухатися синхронно і в такт, потрапляти в ритм і не збиватися.

Якщо найняти для постановки професіонала, він зможе оцінити здібності всіх дівчат, поглянути на дії з боку.

Хореограф не тільки поставить красиві рухи, але і правильно розташує дівчат у просторі весільного номеру. Він може розповісти про кожній її слабкі сторони та виявити сильні. Виходячи з цього, він зробить танцювальний номер не просто красивим, а фантастичним.

А також варто визначити час виступу. Це питання потрібно узгоджувати з тамадою, щоб вона могла правильно розподілити певний момент для виступу в програмі вечора. Вона, напевно, дасть поради, а також допоможе цікаво оголосити номер свята. Можна цікаво вписати сценку в програму вечора, зробити цілу театральну постановку або ефектне шоу.

Підготовка танцю самостійно

Якщо ж ставити композицію вирішено самостійно, то хтось повинен взяти на себе головну роль, щоб визначатися з рухами, складати їх у цілісну композицію і стежити, щоб інші виконували все правильно.

Можна знайти вже готові номери в інтернеті. Постановка такого танцю в будь-якому випадку буде мати власний відтінок. Потрібно розбивати чужий номер на окремі рухи, і заучувати їх послідовно. А також можна трохи змінити сценарій, і в результаті у вас вийде своє унікальне уявлення. Або ж можна взяти кілька різних танцювальних відео, вибрати з них найбільш красиві або відповідні рухи, з’єднати, тоді теж вийде відмінний оригінальне представлення. Приклад дивіться у наступному відео.

В іншому випадку ви можете придумувати власні рухи. Особливо якщо хтось з подружок або сама наречена займається танцями. Тоді вона бере на себе роль хореографа. В цьому випадку потрібно зробити правильну розстановку учасниць. На передній план поставити пластичних і гнучких дівчат, які краще рухаються і правильніше виконують руху. А на задній план – тих, хто танцює гірше або погано запам’ятовують послідовність танцю, так вони зможуть стежити за дівчатами з переднього ряду і повторювати за ними.

Для якісного виконання самостійного номери, потрібно багато тренувань. Чим більше разів ви повторіть його, тим краще станцюєте на святі.

Стиль танцю

Зробити танець нареченої з її подружкою оригінальним і незвичайним можна, якщо виконати його в певному жанрі. Це можуть бути східні танці, фламенко, класичні види, в народному стилі або інші, які можуть подобатися нареченій.

Необов’язково виділяти наречену, можна організувати виступ без центральної ланки. На неї і без того всі будуть звертати увагу, так що можна не старатися ще більше залучати погляди.

Для виступу є сенс взяти різні аксесуари, що доповнюють образ. Це можуть бути барвисті стрічки, капелюхи, краватки, шпильки та інше. Якщо у вашому номері міститься ціла сценка, то вибір додаткових предметів необмежений. Можете взяти парасольки, квіти, різні прилади і символічні речі.

Дивіться також:  Танець батька і доньки на весілля (14 фото): пісня для весільного танцю тата і доньки-нареченої. Як вибрати підходящу музику?

У танці можна передати цілу історію, поставити театральну сценку або зробити з нього справжню виставу. Танець можна вписати в обряд викрадення нареченої або її повернення, тоді все виступ має бути спрямована на це. У такому разі подружки нареченої можуть одягнутися в разбойниц, дружин султана або секретних агентів. З цього вийде кращий з вистав.

Можна також зробити танець в народному стилі або розповісти в ньому обряд. Як дівчата віддають свою подругу заміж, як проводжають її в цю весільну подорож, як старша, заміжня жінка присвячує новоспечену наречену. А також можна розповісти, що чекає дівчину у подальшому житті.

Запальний танець-сюрприз може бути обрядовим, серйозним або жартівливим і веселим. Можна зробити флеш-моб, тоді виступ буде більш масштабним. Непогано станцювати веселе попурі. У будь-якому випадку вибирати повинна сама винуватиця торжества. Вона може втілити всі свої ідеї і зробити вечір дійсно незабутнім.


Ідеї для танцю

Щоб виступ нареченої з її подружками було барвистим і незабутнім є необмежену кількість можливостей. Їх можна знайти в інтернеті або взяти з самобутніх традицій або придумати особисто, беручи за основу цікаві події, що відбулися в житті. Це може бути фантастична історія з книги або чарівного мультика.Ідеєю для постановки може служити приклад якого-небудь відомого танцю, наприклад, з улюбленого фільму. Або ті, які популярні в інтернеті.

Для романтичного і ніжного номери можна взяти сучасну інтерпретацію класичних видів хореографії. Одним з таких напрямків є модерн. Він та інші сучасні стилі досить складний у виконанні, але з настановами хореографа поставити такий номер можливо.

Цей виступ буде виглядати стильно і чудово, і ви точно не пошкодуєте про докладені зусилля. Гості будуть в захваті, і всім учасникам торжества надовго запам’ятається цей день і ваш танець.

Дивіться також:  Танець батька і доньки на весілля (14 фото): пісня для весільного танцю тата і доньки-нареченої. Як вибрати підходящу музику?


Також можна зробити театральну постановку. У ній буде цікаво розповісти історію молодих, їх першу зустріч, розвиток любові, аж до цього дня. Такий номер точно вразить глядачів і буде дуже зворушливим подарунком нареченому.

Цю постановку цікаво зробити на тлі екрана, де можна поставити відеоряд з фотографій молодят, простежуючи їх історію. Це буде дуже хвилюючим жестом, дуже романтичним і прекрасним подарунком.

    Цікавою ідеєю є флеш-моб на весіллі. У такому номері можуть брати участь не тільки подружки нареченої, але і друзі нареченого, або навіть всі гості. Такий виступ має грандіозні масштаби, і точно не залишиться непоміченим. Учасники свята будуть наповнені позитивом та драйвом, який не забудуть ніколи.

    Ще один приклад запального танцю подружок нареченої і можна подивитися в наступному відео.