Танець батька і доньки на весілля (14 фото): пісня для весільного танцю тата і доньки-нареченої. Як вибрати підходящу музику?

Весілля – незабутня подія і для дітей, молодят, і для їхніх мам і тат. Весільний танець батька і дочки досі залишається гарною традицією. Як вибрати пісню для танцю дочки-нареченої і її батька? Обов’язково танець повинен бути повільним?

Мами не приховують своїх почуттів, плачу від щастя, а тата намагаються бути солідними і спокійними. Однак у танці батька і дочки вихлюпується вся їхня взаємна любов і ніжність.

Здавна вважалося, що танець дочки і батька символізує повне прощання дівчини з її родом, перехід в рід чоловіка.

У наш час, звичайно, це вже не так, але красива традиція зберігається. Тому в програмі майже кожного весільного банкету окремим пунктом йде танець нареченої з її батьком.


Як підготувати вражаючий танець?

Щоб танець батька і дочки став одним з найбільш пам’ятних моментів свята, його потрібно підготувати заздалегідь вибрати стиль, музичну композицію, відрепетирувати руху. Вибір танцювального жанру в чому залежить не тільки від музичного смаку сім’ї дівчини, але і від фізичних можливостей, адже часто батьки молодят – вже літні люди. Тому те, що не представляє труднощі для молодих людей, для них може бути непосильним завданням.

Звичайно, найпопулярнішим видом танцю дочки і батька вважається повільний, але останнім часом все більш модною стає постановка веселого, запального танцю під попурі з сучасних пісень. Руху можна підібрати зовсім прості, а весела мелодія захопить і запрошених гостей на танцпол. Звичайно, необхідно потренуватися заздалегідь, щоб виконання на весільному торжестві вийшло ідеальним.


Можливий варіант змішання стилів, коли танець починається повільний (наприклад, білий танець), а потім музика змінюється на енергійну. При гарній підготовці може вийти дуже гарний номер.

Дивіться також:  Весільний танець (37 фото): перший танець нареченого і нареченої на весіллі. Як поставити повільний красивий танцювальний номер з сюрпризом?

Якщо ви не хочете банальностей, можна придумати що-небудь більш оригінальне і веселе. Наприклад, можна створити жартівливу постановку під пісні з мультфільмів. Вийде веселе шоу, яке оцінять всі гості. Можливий і варіант виконання якого-небудь народного танцю. Більшість батьків не орієнтуються в сучасних напрямках, зате чудово пам’ятають, як танцювали в молодості.

Найзворушливішим буде виконання власноручно написаної пісні — подарунок батька. Якщо ви побоюєтеся, що голос від хвилювання вас підведе, запишіть пісню заздалегідь, а на урочистості просто станцюйте з татом під неї. Повірте, ваш батько буде зворушений до сліз. Хорошим варіантом буде і зворотний варіант – пісенна композиція — сюрприз від батька для дочки. Головне – заздалегідь домовтеся з тамадою про включення її в сценарій торжества.

Повільний танець під ніжну мелодію – найлегший варіант, адже в ньому немає ніяких складних танцювальних па. Ритмічно погойдуватися під музику можуть навіть самі непідготовлені люди. Однак не варто думати, що це банально і негарно. Насправді такий момент буде дуже милим і зворушливим, особливо якщо ви правильно підберете композицію. Якщо ж ви згодні на щось більш складне, можете вибрати класичний вальс. Це граціозний і величний танець, який підкреслить всю важливість цього моменту у вашому житті.


Як вибрати музичну композицію?

Якщо ви визначилися зі стилем виконання, потрібно вибрати відповідний музичний супровід. Якщо ваш вибір припав на запальний попурі, підшукайте в інтернеті композиції, відповідні для танцювальних рухів, які ви вирішили виконати. Тут вибір необмежений.

Для класичного вальсу можуть підійти:

  • «Дочка батька» у виконанні Алсу;
  • «Біла фата» Сосо Павліашвілі;
  • «Wonderful Tonight» Eric Clapton;
  • «Весільний вальс» Тимура Темірова або інша композиція на ваш смак.
Дивіться також:  Танець подружок нареченої (22 фото): запальний танець подруг на весілля, кращий весільний сюрприз нареченому

Для виконання звичайного повільного танцю можна вибрати:

  • «Батько поруч з тобою» Леоніда Агутіна;
  • «When we were young» Адель;
  • «Танець батька і дочки» Максима Лідова або будь-яку іншу підходящу мелодію.

Поради щодо репетицій

Репетиції краще проводити заздалегідь, а не напередодні весільного торжества. Повірте, в цей період часу не буде вистачати ні на що, дуже багато невирішених дрібниць буде виникати в самий невідповідний момент. Тому заздалегідь кілька разів прорепетируйте танець у весільних нарядах і взуття, випробуйте бенкетний пів – перевірте, чи не буде ковзати, скрипіти і т. п.

Порадьтеся з фото – та відеооператорами, які будуть знімати торжество, з приводу ракурсу для отримання красивих фотографій і зворушливого відео.


Коли краще танцювати?

Вибір моменту для танцю на торжестві – теж серйозна справа, адже якщо на весіллі присутній алкоголь (а це буває в 95% випадків), нетверезість гостей може зіпсувати зворушлива мить. Але і в самому початку банкету не варто його танцювати. Краще оголосити його приблизно у другій половині весільного торжества, так би мовити, «на десерт». Порадьтеся з розпорядником (тамадою), у нього повинен бути величезний досвід проведення подібних заходів, тому він обов’язково порекомендує оптимальний варіант.

Підводячи підсумки, можна сказати одне – орієнтуйтеся на свої бажання і можливості, адже це ваше свято. І танець, як один з найважливіших моментів урочистості, може бути таким, як ви захочете.

Запальний танок батька та доньки на весілля ви побачите в наступному відео.