Талісман для Скорпіона (21 фото): амулети і символи за знаком зодіаку

Талісмани для Скорпіона – це речі, зроблені зі сталі, заліза або чорненого срібла. Як вибрати амулети і символи за знаком зодіаку? На що звернути увагу при виборі оберега? Як впливає один і той же талісман на чоловіків і жінок?

 • Одним з найбільш підходящих талісманів-символів для представника цього знака є однойменне комаха. Такий амулет дозволить відчути в собі силу, енергію, а також нівелювати вплив потенційних супротивників. Хоча скорпіон по своїй натурі не надто позитивне тварина, що асоціюється з хаосом, руйнуваннями, темною магією, на представника зодіакального сузір’я Скорпіона це ніяк негативно не позначається. Навпаки, оберіг захищає людину і завжди допомагає йому залишатися сильною духом.

Кулончик у вигляді цієї комахи дозволить бути дуже чуйним до навколишньої ситуації та йти до своєї мети, незважаючи на підступи суперників. Рекомендується носити кулон з металу білого кольору, який буде діяти як антидепресант. Можливо вибрати в якості основи скло білого або блакитного відтінку, пам’ятаючи, що Скорпіон – це водяний знак.

  • Якщо чоловік, народжений під знаком Скорпіона, буде носити кулончик у вигляді жука-скарабея, дуже скоро йому посміхнеться удача в сфері матеріального благополуччя, причому гроші прийдуть з абсолютно несподіваних джерел. Талісман у вигляді жука діє по-різному на представників сильної і слабкої половини людства. Так, жінкам цей амулет дозволить зберегти молодість і красу, збагатитися новими знаннями, навчитися наполягати на своєму. Чоловікам цей кулон дозволить домогтися успіхів у сімейному житті і на професійному поприщі. Якщо чоловіка Скорпіона недооцінюють на службі, жук-скарабей принесе довгоочікувану і заслужену нагороду за працю.
  • Удачу Скорпіонам принесе і прикраса у вигляді жаби. Вона здатна наділити свого володаря везінням, силою духу, ясним розумом, здатністю приймати правильні рішення і вгамовувати пристрасті. Краще всього, якщо талісман буде виконаний з зеленого скла.

  Вважається, що оберіг почне діяти тільки тоді, коли буде проведено особливий обряд. З мокрих рук на голову жаби потрібно впустити пару крапель, потім назвати їй своє ім’я та попросити захисту. Зберігають талісман біля узголів’я спального місця. Протягом 7 днів у сні повинна з’явитися жаба. Її поява означає, що обряд здійснений успішно.


  Предмети

  Сильним амулетом для представника водної стихії стане свічка. Вважається, що у важкі хвилини полум’я вказує напрямок, в якому потрібно продовжувати рухатися вперед. Достатньо лише пару хвилин подивитися на вогонь, і всі труднощі вирішаться. Зберігати даний предмет можна на письмовому столі.

  Дивіться також:  Чоловік Скорпіон-Змія (9 фото): характеристика і сумісність в любові з іншими знаками хлопців, народжених у рік Змії, всі секрети про нього

  Талісманами для Скорпіона можуть бути будь-які речі, зроблені зі сталі, заліза або чорненого срібла: щит, якір, вітрильник, зброю, піраміда, змія, чайка, дельфін, диктофон, обладунки, камера відеоспостереження, квітка папороті, шолом. Залізні атрибути дозволять Скорпіонам знайти упевненість в собі і своїх силах, допоможуть відстоювати свою думку в боротьбі за ідеали і ніколи не відступати від бажаної мети. Срібні предмети внесуть в душевний світ цього знака спокій, відведуть негативну енергетику і гнів, знімуть стрес і дратівливість.


   Переважні кольори амулетів – бордовий, жовтий, яскраво-червоний і малиновий. Наявність цих кольорів в обробці оздоблення квартири, в предметах одягу подарують Скорпіону відчуття комфорту. Варто пам’ятати, що червоний відтінок може викликати агресію, тому цих речей у гардеробі не повинно бути багато, а одягати їх треба зрідка.

   Астрологи вважають, що обереги, що складаються з 10, 9, 8, 5 або 4-х елементів будуть для Скорпіона ще більш сильними. Підійде знаку і апокаліпсичне число трьох шісток.


   Дерева

   Рослинні обереги, які вибирає для себе Скорпіон, дозволять йому скорегувати недоліки власного характеру. Так, дерево драцена дозволить чоловікові Скорпіону тверезо оцінити шанси на успіх розпочатих справ. Також драцена пом’якшить в людині командира, прискіпливого директора, зробивши його поступливішим і чуйним. Драцена розвиває інтуїцію і може наділити людину даром ясновидіння.

   Крім того, ця рослина благотворно впливає на організм у цілому:

   • підтримує тіло гнучким;
   • полегшує больові симптоми при ревматизмі;
   • зупиняє процес відкладення солей.

   Ліщина підійде для представниці слабкої статі. Основні його здібності – допомагати налагоджувати відносини з близькими людьми, відновлювати гармонію. Каштанове дерево здатне придушити агресивне поводження, прийти до компромісів, визнати свою неправоту.

   Квіти

    Аромат квітів і їх зовнішня краса не варті для представника знака Скорпіон на першому місці. Квіти-символи здатні наділити власника терпінням, внутрішньою енергією, умінням концентруватися, об’єктивно оцінювати події. Серед таких кольорів: кактус, троянда, хризантема, фрезія, гладіолус, півонія, гібіскус, гвоздика, олеандр.

    • Оберіг у вигляді гвоздики допомагає здобути успіх у всіх починаннях. Також квітка є символом стабільності у відносинах і хранителем домашнього вогнища. Квітковий відвар дозволить нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту, зміцнити серцево-судинну систему, підняти імунітет, підвищити гостроту зору.
    • Квітка гладіолуса дозволить приймати обдумані рішення та завжди добиватися свого.
    • Амулет у вигляді півонії допоможе захистити себе від злих людей. Також квітка вважається символом любові і довголіття. У плані здоров’я півонія допоможе уникнути зараження вірусами і небезпечними інфекціями.
    • Кактус наділяє свого володаря розвиненою інтуїцією.
    • Хризантема дозволить поліпшити матеріальне становище і стати щедріше. На Скорпіона ця квітка діє заспокійливо, дозволяє знайти гармонію і влада.
    Дивіться також:  Як завоювати жінку Скорпіона? 25 фото поведінка дівчини в коханні, як її підкорити і закохати в себе, у відносинах характеристика


    гвоздика

    гладіолус

    кактус

    Каміння

    • Гранат – символ планети Марс, яка протегує знаку Скорпіона. Саме тому представникам знака краще вибирати цей камінь. Він додасть своєму господареві духовні і фізичні сили, допоможе сконцентруватися на важливій справі, не розмінюючись на дрібниці. Гранат притягне удачу і в професійному плані, і в любовних стосунках.
    • Олександрит стане дуже корисним талісманом для Скорпіона. Він допоможе розвинути інтуїцію, завжди мати ясний розум, поліпшити здоров’я. У разі небезпеки, що загрожує власникові амулета з олександритом, останній попередить свого власника, змінивши основний колір на жовтий.


    • Захистити від злих підступів, привернути матеріальне благополуччя допоможе топаз. Носити його слід як кільця в золотій оправі на п’ятому пальці лівої руки. Тим, хто займається наукою або іншою розумовою діяльністю, камінь допоможе гранично ясно і лаконічно формулювати думки, відкриє нові творчі горизонти. Щоб люди, які ставляться до вас погано, не стали гостями у вашому будинку, камінь потрібно повісити над вхідними дверима.
    • Рубін принесе представнику знака Скорпіон пристрасну любов. Щоб мати повагу в своєму колі спілкування, рубін повинен перебувати у висить прикрасі, наприклад, в кулончик. Камінь посилює всі негативні і позитивні риси характеру. Володар рубінового прикраси буде захищений від удару блискавки, надзвичайних подій, пов’язаних з повенями, отруєнь. Рубін здатний швидше зупинити кров з рани і знезаразити повітря. Діловим Скорпіонам рубін додасть сил і дозволить бути в гармонії з собою.

    Якщо господар буде любити свою прикрасу з рубіна, камінь віддячить його допомогою у вирішенні багатьох проблем.


    • Завзятим мандрівникам і тим, хто по роботі змушений часто їздити у відрядження, підійде камінь малахіт. Він буде оберігати власника від погодних катаклізмів і людського пристріту. Крім того, малахіт дозволить поліпшити матеріальне становище і зануритися в низку приємних подій.
    • Опал дозволить Скорпіонам максимально розкритися у своїй професійній діяльності і довести всі задуми до кінця. Можна носити камінь чорного, червоного, жовтого, зелено-блакитного кольору.
    • Амулет з аквамарином погасить ураган обурення в душі Скорпіона і направить його в русло творення. Аквамарин дозволить своєму господареві бути менш агресивним і гордовитим, навчить об’єктивно оцінювати ситуацію і свої можливості.
    • Взаємні почуття, сімейне щастя та гарний настрій в життя Скорпіонів принесе сердолік червоно-коричневого відтінку.
    • Гематит дозволить представникам знака розвинути в собі екстрасенсорні здібності, захистити себе від пристріту і магії. Гематит в срібній оправі буде сильним джерелом цілющих властивостей.
    Дивіться також:  Як жінці Скорпіону завоювати чоловіка Скорпіона? 34 фото Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся і як закохати його в себе, його поведінку в стосунках    Ще більше про талісмани для Скорпіона дивіться у наступному відео.