Таблички на весілля для фотосесії (фото 44): підбираємо написи для весільних табличок

Таблички на весілля для фотосесії – популярний реквізит для створення пам’ятних фото. Підбираємо написи для весільних табличок, щоб позначити гостей і зробити фото ще більш цікавими. У чому полягають особливості табличок? Які ідеї оформлення популярні?

Таблички для весільної фотосесії вже давно користуються популярністю в Росії. Ця традиція прийшла до нас із заходу, де з їх допомогою часто позначають осіб або створюють оригінальні незабутні фото. В залежності від побажань молодят і запрошеного фотографа, а також тематики весілля таблички можуть значно відрізнятися не тільки за своїм зовнішнім виглядом, але і за змістом.

Такі таблички можна взяти як реквізит напрокат з весільної фотостудії або ж зробити на замовлення. Перевага останнього варіанта полягає у тому, що такі таблички найбільш органічно впишуться в стилістику весілля, а також підкреслять характер і стиль молодят. Втім, окремі варіанти можуть бути виготовлені самостійно з підручних засобів.
При виготовленні такого реквізиту можуть бути використані всілякі матеріали і різні їх комбінації.

Найбільш популярними є:

  • картон;
  • скло;
  • дерево;
  • поролон;
  • сталь;
  • тканина та ін
Самі фрази на них можуть бути виконані російською або англійською мовою, а також будь-якому іншому, наприклад, рідному для молодят. Фрази можуть бути оформлені на табличці з допомогою фарби або гліттера. Не рідкість, коли молодята самі оформляють таблички з допомогою маркерів або інших друкарських предметів.

В якості опори для таблички може бути використано паличка, нитка або спеціальна ручка з іншого боку виробу. У деяких випадках елемента, через який можна тримати виріб, немає, тому гості можуть притримувати табличку за будь-яке вільне від слів місце.

Зараз найбільш часто таблички використовуються саме під час професійної зйомки, проте останнім часом такими виробами все частіше доповнюється весільний банер або стенд. Їх зовнішній вигляд може бути виконаний в одному дизайні або ж відрізнятися за формою або якимось окремим додатковим елементам.

Дивіться також:  Банер для фотосесії на весілля (39 фото): вибираємо весільний стендІдеї оформлення

Найчастіше молодята намагаються, щоб табличка відрізнялася індивідуальним дизайном і підкреслювала тематику і колірне оформлення заходу. Однак не всі мають можливість зробити таблички на замовлення, тому приймають пропозицію скористатися реквізитом, який надають торжества весільні фотографи.

Невід’ємною частиною таких виробів є напис. Саме вона робить табличку особливою і дозволяє створити з нею індивідуальне цікаве фото. Нерідко саме від неї і залежить дизайн самої таблички. До найбільш популярних варіантів можна віднести деякі ідеї їх оформлення.Для банера

Така табличка зазвичай включає в себе загальну інформацію про торжество і виступає в якості додаткового реквізиту до весільного банеру. Крім імен молодят і дати важливої події, вона може включати в себе різні додаткові елементи типової весільної тематики: сердечка, кільця, голубів та інше. Сама табличка може бути виконана у вигляді якої-небудь геометричної фігури або просто бути об’ємною фрази, в руках з якої бажаючі зможуть швидко сфотографуватися.

Для позначення статусу гостей

Ще одним популярним варіантом для фотосесії є таблички з такими позначеннями для присутніх, як, наприклад, «чоловік», «дружин», «свекруха», «свідок», «кузина» та інше. Причому такі фрази можуть бути ще більш оригінальними, наприклад, написані англійською мовою або перегукуються з відомими персонажами книг або фільмів, а також відповідні якомусь вузькому напрямку весілля. Таким чином, за допомогою таких табличок можна отримати дуже цікаві фотографії на пам’ять.

У вигляді діалогів

Любителі креативних ідей можуть доповнити весільні фото табличками з яскравими написами, які будуть зображені у вигляді комічних діалогів або думок. Нерідко молодята самі беруться за придумування цікавих і оригінальних фраз для своїх гостей, які зможуть поекспериментувати і отримати ще більше позитивних емоцією від фотосесії.

Дивіться також:  Фотосесія нареченої (43 фото): весільні будуарные фото зі спини. Ідеї для фотосесії будинку з подружками і батьками

Найбільш традиційними в даному випадку будуть таблички-привітання. Це може бути як заздалегідь підготовлений фотографом реквізит, наприклад, з написами «щастя», «любов і ніжність», «здорових діток» і т. п., так і порожні таблички, які гості зможуть самостійно вписати свої вітання, а потім зробити фото для молодих.У вигляді доповнення до поряд

Серед весільних фотографій можна зустріти варіанти, на яких молодята та їх гості підкреслюють це знаменна подія з допомогою табличок у вигляді сердечок, смайликів, поцілунків і інших різноманітних яскравих деталей. З їх допомогою можна створити оригінальне і веселе фото на пам’ять.

Дизайнерські

Часто молодята звертаються до досвідченим дизайнерам для створення табличок індивідуального дизайну. Це можуть бути об’ємні слова або фрази, виконані з використанням каркаса і білого мережива або іншої тканини, а також прикрашені блискітками і різними стразами або китицями. У ручних роботах також популярне використання різьби по дереву в сукупності з гілками молодих дерев в якості ефектного дизайнерського штриха. З допомогою такого красивого реквізиту можна створити найбільш якісні професійні фото.
У вигляді окремих літер

Для створення незвичайного спільного фото з друзями або родичами можна скористатися табличками, на кожній з яких вміщено по одній букві кожного слова або фрази, або об’ємними літерами. Таким чином у створенні фотографії буде задіяно більше гостей, а саме фото вийде цікавим і веселим.

Фотосесія – важливий пам’ятний елемент будь весілля, саме тому вкрай важливо, щоб навіть такі невеликі елементи, як таблички, були виконані акуратно і відмінно вписувалися в загальну дизайнерську концепцію весілля.
Про те, як самостійно зробити аксесуари для весільної фотосесії, ви дізнаєтеся в наступному відео.